/polska/ + /ykp/

"We may be separated but our hearts overlap" edition.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Fd5qh4k-giA
youtube.com/watch?v=t_hzvkFi4JU
youtube.com/watch?v=ZghVbCC7Xhk
youtube.com/watch?v=X8zCv0AHnCs
youtube.com/watch?v=qfMlQJ5SeFo
youtube.com/watch?v=y3X-PXxDIv4
youtube.com/watch?v=JZpxaiNV_sM
youtube.com/watch?v=mZGNTx6SrrE
youtube.com/watch?v=SKbcbxaD-Co
youtube.com/watch?v=YtrvXOX-FIE
youtube.com/watch?v=T7XPsCypaDE
twitter.com/NSFWRedditImage

/balt/

Cлaвa Укpaїнi!
л
a
в
a
У
к
p
a
ї
н
i

poccnr x ykpaiha

cała Warszawa szydzi z w*lanowa

w*lanów kurwa jebie tam gorzej niż na powiślu no i oczywiście więcej cweli niż na zbawiciela.

cała Polska szydzi z warszawy

cały Świat szydzi z p*lski

cała pizda Szydło szydzi ze świata

zdeh

Nope.

tak

youtube.com/watch?v=Fd5qh4k-giA

youtube.com/watch?v=t_hzvkFi4JU

Kto to? Bo blondyneczki to zawsze chętnie schrupię.

>No user rozbieraj się
>Udało ci się uniknąć obozu koncentracyjnego przez twoją budowę ciała i geny
>Od dzisiaj jesteś ReichStierFuhrerem
>Twoje zadanie to zapładnianie czystej krwi 10/10 niemieckich blondynek w celu utworzenia narodu uberdzieci
>Dla pewności że dokonaliśmy dobrego wybory zaczniesz od zapłodnienia mnie

szara myszka

Millia z Guilty Geara

k

cm
kg
>>penor 13cm
>>jajogłowa
>>autyzm
>mam tworzyć uberdzieci
Pomyłki w systemie się zdarzają, no ale żeby aż tak spierdolić?

I put it in google translate lol

elo bylem na dworze (inb4 normik) w lesie na spacerku. po drodze mijalem samotno szaro myszke szla taka smutna z opuszczona glowa no to ja po wczorajszych protipach anonkow chlodnym wzrokiem na nio a ona glowa w buty jak user piwniczanin i przed siebie kurwa anony taka loszka to przeciez skarb szkoda ze juz nigdy jej nie spotkam

a to nie było czasem tak że niemki po zapłodnieniu odcinają kutasa?

bo wydaje mi się że tak - modliszki i pszczoły mają podobnie

stąd w niemczech niż demograficzny i potrzeba uchodźców

modliszki to akurat w sumie głowę obcinają no ale ok

>odcinają
nie do końca - po prostu niemki mają w wargach sromowych zęby jak u rekina (jesteś w stanie włożyć ale podczas orgazmu penis się zakleszcza i po wszystkim zostaje w środku)

wiem bo kumpel był w niemczech na kurwach i żeby zachować przyrodzenie ukręcił kurwie głowę i w samochodzie musiał jechać do polski do szpitala z martwą kurwą przyssaną cipą do penisa - było dużo krwi no i ledwo widział co się przed samochodem dzieje ale przyrodzenie ma nadal, a jeszcze 15 minut i musieli by amputować

TAK BYŁO

youtube.com/watch?v=ZghVbCC7Xhk

pewnie wyglądałeś jakbyś chciał ją ukatrupić.

widzę że stolyca pozazdrosciła nam ł*giewnik

jeszcze musicie pierdolnąć ohydny kosciół im. papieża zaraz obok i będzie cacy

SZATNIARZ

JESZCZE RAZ MI SKASUJESZ THREADA TO KURWA ZAPIERDOLE

bardzo ładny i nowoczesny projekt wypierdalaj na pole wiesniaku

nie wiem jutro sprobuje jeszcze raz na innej losowej loszce

możesz mi gałe zrobić
t. woźny

Nie no fajne podziemia mają, nawet łazienki są.

kible płatne czy darmowe

>No rozbieraj się bydlaku
>Jedyna rzecz dzięki której żyjesz to twój ohydny, gruby, żylasty, smaczny penis
>nie mam zamiaru nawet go dotykać
>robię to tylko dlatego że chcę mieć gromadkę uber dzieci
>taki bydlak jak ty nie zasługuje na własną rodzinę... i tak pewnie nie chciał byś być tatą i wziąć odpowiedzialności
>pewnie nie chciał byś mieć wiernej blond Niemki 10/10 żony z która miał byś szczęśliwą białą rodzinę w pozbawionym żydostwa świecie
>no już pospiesz się, spraw abym była twoja

Za darmo. Swoją drogą to dziwne uczucie załatwiać swoje potrzeby w kościele.

jak darmowe to osrałbym nawet w maku cwele wymagajązamówienia czegoś aby skorzystać z kibla. a tu proszę jaka miła niespodzianka, papier też bym zajebał :)

Opinie nt skyline Warszawy?

pekin wciąż najlepszy

spire niewarte początkowego hajpu

>spire niewarte początkowego hajpu
to

za małe je budują i tyle

już dawno powinno być coś około 250 m a nie te manlety

moim zdaniem wypierdalaj stąd

no szczególnie w towarzystwie gównobloków z wielkiej płyty

Opinie nt skyline Wieliczki?

>miał byś
>chciał byś
Chłopie, jak już musisz gównopościć, to poprawność gramatyczną zachowaj.

opinie nt skyline Zambrowa?

>tug wybudowali twojemu miastu kutasa

wieś, zadupie ,ale kościół musi być

...

chujowazwężającasięz4pasówdo2droga/10

>taki wyjebany kościół na takiej wsi
Ale kurwa przywileje dla kościola to jeden z największych błędów w historii tego kraju.

a jak oceniasz nowe ronda?

Dokładnie, totalna porażka.

___________________
Pisze poprawnie po Polsku.

niewidziałem/10

żart na tobie, zambrów to 22k miasto

Wygląda jak zadupie to jest zadupie.
Poza tym nijak to się ma do tego co powiedziałem.

>Idź na dr. strange'a do kina
>bazowany mads mikkelsen gra antagonistę
ehh anony

zdeh zdeh zdeh zdeh zdeh zdeh ahhhhhhhh

youtube.com/watch?v=X8zCv0AHnCs

top kek kto stwierdził że ten film to dobry pomysł

w ogóle polacy mają debilną manierę robienia filmów historycznych jak najbardziej straganiarskich zamiast zrobić elegancki i dobrze wyrisyrczowany wycinek epoki

anglicy w tym przodują szkoda że ich jamal w dupę rucha

Kurwa dostałem się, a nakłamałem w CV.
Co teraz w piątek mam integrala.

strzel setkę zjedz dwie miętówki i licz na to że melanż cię ocali

żeby dostać pracę wystarczy być normikiem skurwysynem a umiejętności przyjdą z czasem

jak na rozmowie się nie zczaili że nakłamałeś to nie ma to znaczenia w dalszej perspektywie

nic zbsz niech cie teraz wyszkola za darmo

Idziesz na szkolenie. Korpo?

nie kurwa do oczyszczalni ścieków się najął

cos w ten desajn

Uważaj z tą krawędzią podwieku, ktoś się może pociąć

ej a co jakby chłodny user mitoman (neet spierdolina z domu praktycznie od kilku lat niewychodząca) nakłamał srogo w cv gdzie to on nie pracował, wypisując skille które niejeden kuc by pozazdrościł to rozmowę rekrutacyjną by dało radę przejść gdyby się do niej przygotować czy raczej nie?

za to wywożą na sybir user

czysto teoretycznie to jest to możliwe wg mnie, przy założeniu że spierdolina tego pokroju byłaby w stanie przez godzinę rozmawiać z obcymi ludźmi bez okazania swojego autyzmu

do jakiejś szanującej się korpo nie masz szans. poważni rekruterzy szybko by wyłapali że ściemniasz bo za to im płacą żbsz

polećcie jakąś muzykę anoni, może być cokolwiek

polecam serdecznie
youtube.com/watch?v=qfMlQJ5SeFo

>pisanie pracy inż

na chuj mi było to studenctwo ehhh

żeby lepiej się anonkowi żyło :3

a co chcesz w zyciu robic bez studiow? na budowie zapierdalac? nie polecam

wiem że nie dam rady pracować fizycznie a z gównopracy typu sklep się nie utrzymam, więc sobie ciągle powtarzam że muszę te studia skończyć
ale tak kurewsko mi się nie chce że ja pierdolę kurwa

A co studiujesz spierdonku?

kucotronikę

I co potrafisz spierdonku?

aż nie przyjemnie czytać te zaczepki normika

youtube.com/watch?v=y3X-PXxDIv4

youtube.com/watch?v=JZpxaiNV_sM

po trochę wszystkiego ale w sumie to chuj

mimo tego że niewiele umiem wzięli mnie do korpo już więc tragedii nie będzie ale tego inż chociaż to muszę skończyć
ogólnie to tak sobie tu tylko narzekam żeby odwlec robienie czegokolwiek, zdaje się że będę mieć całkiem ok życie poza tym że w pojedynkę

t.normik

cos normalnego ok ?

youtube.com/watch?v=mZGNTx6SrrE

youtube.com/watch?v=SKbcbxaD-Co

Dobry wieczór... coś się... coś się popsulo i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KWW Hilary to jest jakas porażka. Ja myślę, ze to amerykanskie kurwa głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli, która głosowała na tych kurwow karakanow republikanow to jest jakieś kurwa... nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy ludzie, takie zaangażowanie spoleczne jak moje. Gdzie postawiłam moja rodzine, moje życie prywatne, interesy. Wszystko inne. I dla was to znaczylo tylko to pierdolone 200 czy 215 głosów elektorskich, to was powinno sie jebac kurwa, tak się powinno was jebac, jak tylko was moze jebac Trump. Mój mąż was tak nie wyruchal, jak wyrucha was Trump kurwa, az was kukle kurwa beda swedzialy. Z bolu. To jest dramat kurwa, to jest dramat, ze w tych antyludzkich stanach, w tych stanach w których media kurwa nie były w stanie powiedzieć, ze Hilary Clinton zbeszczeszczono, ze ta kobieta ma 69 listów uwierzytelniajacych, że te federalne kurwy, powtarzam federalne kurwy. Federalne kurwy ta kobietę oskarżaly bezpodstawnie. I po latach uniewinnialy, ze to nie jest czyms wartym tego, by wprowadzić te kobiete do Białego Domu. Bedzie Was Trump ruchal w dupe, bedzie Was Trump kurwa dymal tak, jak Was Bill Clinton nie wydymal. Ta kurwa, ten bialy karakan, jebany Trump smiec, zniszczy Was. Cruzy, Rubio, Sary Pailin, telewizje Fox News, będą Wam kurwa odbieraly smak zycia, wy kurwa idioci, narodowi amerykanscy idioci. Ja mam to w pizdzie kurwa. Bo mnie stac na wszystko. Bede zyc kurwa tak, wypierdole jeszcze dzisiaj, juz bilet kupiony. Ze stanów i będę sie z was kurwa amerykańskie frajery smial.

Żeście takie glupie są, tacy kurwa debile, ktorzyscie to kurestwo republikanskie wybrali. Nie na Sandersa, nie na Hilary, tylko na jakiś kurwa Rubio kubancow w dupe jebanych, kurwa, na Cruzow popierdolencow glosowali. To właśnie jest ta kurwa Ameryka, przez taka kurwe Amerykę, przez Was kurwa chuje. Nic się na tym swiecie nie zmieni, bo jestescie chuj warci i trzeba was jebac, ruchac i na was zarabiać, bo jestescie banda narodowych kurwow, nieudacznikow, rozumiecie to? A wam kochani, ktorzyscie glosowali na mnie, korzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka amerykanow, garstka amerykanow, dzisiaj to jest 210 elektorów. Moze 215. (Wylacz tego maca, bo ci go wylacze na amen) tak, tak. Tylko to się kurwa w tej kurwie ameryce nadaje. Powiedziec Wam w ryj wreszcie wy głupie chuje, ze jesteście prymitywami. Że kurwa wasze pierdolone karty z Walmarta to jest wasz majestat! Wasza godność! Robota kurwa na farmie i Dodge w automacie. To wy kurwa rednecki, chuj z wami. Nie warto bylo kurwa, nie warto bylo zrobić nic... co by sie... a szkoda kurwa gadac, szkoda strzepic ryja, naprawdę. Słuchajcie, ci ktorzyscie glupie kurwy glosowali na Trumpa, niech was szlag trafi, antyamerykanami jesteście. Dobranoc

przecież to wygląda ohydnie
niech sobie budują świątynie jak potrzebują, ale kurwa nasze pokolenie to nie umie budować kościołów wcale

youtube.com/watch?v=YtrvXOX-FIE

>odcinek w ktorym anonek znów nie wytrzymuje samotnosci bo kazdemu z jego otoczenia dali i proboje sprobowac szczescia jednak wszystkie jego próby zakonczą sie niepowodzeniem bo taki anonek mami synek co lubi w gierki grac a ze wyglada 5/10 to nie zmienia faktu ze jest sredni co go zarazem czyni chujowym bo juz skonczyl szkole i nie pozna niewinnej skromniej dziewczyny co tylko chce miec fajnego chłopaka a na wszystko inne nadejdzie czas


zawsze puszczaja powtórki w telewizji

jest tu jakiś normik na nitce?
>gf
>praca za minimum srednia krajowa
>znajomi
ktos spelnia te 3 warunki?

youtube.com/watch?v=T7XPsCypaDE

nom ja rucham sekretarke w kiblu w korpo do ktorego przyjezdzam swoim polisingowym kombi ty kurwo biedna pytaj oco chcesz a bedzie ci dane

polacy nigdy nie potrafili budować kościołów, a przecież taki katolicki naród

coś ciężko mi uwierzyć że to prawada najprawdziwsza jest

67376835
a gówno tam, jest sporo ładnych kościołów
te nowe po prostu budują jakoś tak chuj wie jak nieforemnie

dziewczyna inna każdego miesiąca, praca jako przedstawiciel handlowi, znajomi nie potrzebni

kv lvl 24 tutaj, rok temu postaowilem ,ze napraiwe swoje zjebane zycie schudlem 23kg, poszedlem na zaoczne studia i znalazlem prace, vkarty jeszcze nie stracilem ale loszki zaczynaja sie interesowac.Moje zycie wydaje sie jeszcze gorsze nic kiedy byłem neetem, ciagly stres i pogon za czyms. Czy jak juz osiagne status normika będzie lepiej czy normikowanie to mem i nie warto walczyc?