/polska/

nocna edycja

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ZnqOawEHeL4
youtube.com/watch?v=czPpO6IVq7g
youtube.com/watch?v=Q5-xnJCFgzY
youtube.com/watch?v=wUtG93BebJ4
youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo
bezprawnik.pl/delegalizacja-tor-vpn/
wyborcza.pl/7,75968,20971012,11-listopada-zle-swieto.html#BoxGWImg
armyworld.pl/product-pol-624-Oryginalna-Czapka-Uszatka-Rosyjska-Wojskowa-Z-Gwiazda-Nowa.html
twitter.com/SFWRedditGifs

/sralt/

litwin spi

Reposting to get an answer from someone hopefully in Krakow/someone that knows the city better than I do.

Hey Polacks. I found a job recently in Krakow that il be taking in a few months. I'm the Canadian user who came here about a month ago talking about learning Polish and wanting to move to Poland.

I found out today that thanks to my job my papers for Polish citizenship have been accepted and il be a Polack soon too. Can't wait to move to Krakow and help make Poland great again.

chialem tylko sie spytac jakie lokacje w Krakowie sa najplepsze dla ludzi ktorzy zarabiaja okolo 12,000 zloty na miesiac. Kcialbym w laldnej locacji mieszkac ale tez kcze osczendzac pieniadze co mieszac.

popatrz na ruczaj i podgórze, tam raczej jest duzo nowego budownictwa

olx.pl, nieruchomosci, wynajem, kraków
popatrz na fotki, jak jest adres to zobacz na mapie gdzie to jest, upewnij się że to nie chodzi o wynajem pokoju albo czy cena nie jest za niska
protip: jak dzwonisz i ktos chce zebys zaplacil za ogladanie mieszkanie albo wyslanie czegos tam to mozesz od razu sie rozłaczyc, scam

Dzienki, ale czy te miejsca nie sa za drogie? Myszle ze lepiej bendzie jakbym kupil dom/apartment raczej niz rentowal.

Czy wy wiecie jak bezpeczne sa Niepolomice? Patrze sie tam bo lupie pomysl mieszkac na wsi, mniej ludzi i ruchi. Spokojniejsze zycie i moge w ogrudku trawe sobie posadzic.

Czy policja jezdzi tam i sprawdza co ludzie rosna? Nie czem risikowac jechac do i z miasta z trawa w samochodzie bo wiem ze opinja w Polsce jest jeszcze bardzo ostro precziw trawy.

>Czy wy wiecie jak bezpeczne sa Niepolomice?
Ej ale wiesz że to są memy że u nas jest niebezpiecznie, nie jesteśmy kurwa afryką

wynajmij cos za 2k, odkladaj pieniadze, po jakims czasie kup za gotowke
po co ladowac sie w kredyty skoro nie musisz

A taka trawę XD

No to raczej nie próbowałbym. Policja sama z siebie nie wpadnie, ale ktoś z sąsiadów podpierdoli na 100%

Będziesz pracował w Business Parku?

ile się uczysz polskiego? bo ci zajebiście idzie

>w ogrudku trawe sobie posadzic.
po pierwsze to za chuja ci nie wyrośnie, a po drugie nie warto bo wcześniej czy później jakiś sąsiad by cię podpierdolił a wtedy miłego siedzenia w polskim pierdlu.

Wiem ale mam kolezanke ktora ma rodzine tam na wsi i oni mowili ze tam ludzie plotkuja duzo.

To prawda, ale jak pacze sie na domy w Niepolimicah to mam just 80-85% wystarzajaco gotowki w banku aby kupic za gotowke, moze po pracuje rok i bende rentowal apartment maly i wtedy kupie.

No i wlasnie o tym tez sie boje. Bende musial chyba w domu pare doniczec traw rosnac.

Kurde, szkoda ze alkohol jest tam tak tani a trawa drosza i tak ciezko zabroniona.

tak

ostatnie 9 miesienci i bardzo dzienkuje. Nie blyo latwo najpierw ale pol mojego wolengo czasu nad nim pracowalem. Bardzo czem mieszkac w Polsce :)

piszesz jak dziecko, ale gramatyka wzglednie skladna, gratulacje.

ale z trawa to naprawde duze ryzyko.

>kanadyjczyk
>KOLES ZIOŁO BEKA
naprawdę uruchamia neurony

Zioło kupować od kogoś małe ilości na własny użytek, bo hodować to duży przypał.

also
>12 000
>;____________;

jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał akcent podczas pisania

typek trolluje pewnie, hehe siedzę se w kanadzie diasporzak to napiszę że będę w pl zarabiać 12k i sie anony posrają z żalu

jest możliwe

Widzę Business Park 10 razy w tygodniu, bo dojeżdżam do Krakowa do szkoły. Może kiedyś się spotkamy przez przypadek.

i tak nie zalatwi ci pracy biedaku

Dzienki, jak w twojej opinii mog bym swoj Polski poprawic?

> ale z trawa to naprawde duze ryzyko

Szkoda. Bende musial kupowac w malych ilosciach. Czy jest trudno w polsce trawe znalesc?

Tak chyba bende robil jak tak mowicie.

Niestety mam tez akcent jak mowie :( . Moze dziewczyne benda to lubiec?

Moze! Jak bendiesz widzial 5'11" Kanadyczyka z akcentem to ja!

>sugerowanie że chciałbym pracować w korpo

>Dzienki, jak w twojej opinii mog bym swoj Polski poprawic?
Chyba najprosciej jak z kazdym jezykiem, czytaj w nim. Najlepiej książki, ale wiadomosci na internecie/gazety tez sie nadadzą.

>Moze dziewczyne benda to lubiec
bardziej skupią się na 12 000

urwa to
przecież to trolers jest, nie ma bata zeby tyle memów naraz było przez przypadek

Prawie nigdy nie mowie ile zarabiam dziewczyn. Tylko jak czem jakas dziwke do uzka na noc wziasc, to jej mowie ze szukam dziewczyna i juz nie czem sie bawic jak dziecko, wtedy w konwersacji mowie co robie na prace i ile zarabiam. Pracuje ale nigdy nie spotykam sie z takimi dziwkami.

>Kraków
Nie zapomnij wziąć ze sobą zbroi
youtube.com/watch?v=ZnqOawEHeL4

Jakoś większość w /polsce/ to nieudacznicy malkontenci wiec sie tez memy zgadzaja

Ja nie ogladam pilki noznej. Nie lubie generalnie sportow. Ale jak poker sie liczy jako sport to bardzo lubie grac i ogladac.

who's this semen demon?

cyan

w polsce hazard jest zabroniony poza kasynami
a zielsko jest podłej jakości i częściowo podlewane alkoholem/innymi środkami żeby zwiększyć jego objętość, a co za tym idzie, cenę.
Polska to nie jest kraj przyjazny narkomanom

>Ja nie ogladam pilki noznej. Nie lubie generalnie sportow.
Aha. Ale generalnie zawsze lepiej wiedzieć komu kibicować w danym miescie/dzielnicy bo nigdy nie wiesz kiedy spotkasz bydło, które będzie mieć z tym problem.

youtube.com/watch?v=czPpO6IVq7g
macie anusy melodie na dobranoc, ja ide w kimono

Argentina is fucking shit and should be dominated by glorious Chile

przyznaj się, znasz to z tego:
youtube.com/watch?v=Q5-xnJCFgzY

tak, ale w formie .webm
potem znalazłem na tubie dopiero

don't insult Argentina, they are white

Ty zes muh heritage Polak jest?

Ja nie jestem narkomanem, wogle nawet nie pije. Tylko lubie palic trawe czasami.

A na hazard to bende gral na internecie lub bral loty tanie to Praha zeby zywo grac jak bende mial pare dni wolnych.

narkoman to posrednie w 'mocy' slowo na uzytkownika srodków wyskokowych. Jakbym chciał cię obrazić to użyłbym 'ćpun' a na narkotyki powiedziałbym 'ćpanie', podobne do 'junkie'
Jak planujesz loty do Pragi to generalnie lepiej tam zażywaj i wracaj jak się wyszalejesz, przynajmniej nie pójdziesz siedzieć

Nie wogle nie znam swoj heritage.

>Ja nie jestem narkomanem, wogle nawet nie pije. Tylko lubie palic trawe czasami.
Przykro mi, ale będziesz musiał przestawić się na alkohol

Jak zwykły katar przeszkadza spać

xylometazolin to protip

Coś dawno Saszki nie było. Chyba już rozstrzelany.

Hej, a co anonsy powiedzą na nowy trailer GitSa?

youtube.com/watch?v=wUtG93BebJ4

meh

Coraz bardziej jestem przekonany, że hentai, którego szukam po prostu mi się przyśnił.
Ani na dysku, ani na pandzie, nigdzie kurwa nie moge go znaleźć, a wydaje mi się, że go niedawno czytałem.

Uwaga bede rzygał

wraca polaków do polski

i tak obejrze bo ze scarlett

scarlett nawet nawet jako major

ale
>ten bato

o kurw

no i chyba swoja fabule robia

>no i chyba swoja fabule robia
Z tego co czytałem, to któregos arca ze Stand alone complex, ale nie pamietam którego.

to dawno nie ogladalem bo nie pamietam tych buddystow

Bo pewnie nie robią tego kropka w kropke, ale jestem na 100% pewien, że fabuła nie jest oryginalna, tylko z recyclingu. W sumie jak wszytsko co wychodzi z Hollywood. Zresztą i z filmu tez zapożyczają
youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo

show me that boipucci bolen

tak to jest byc bogiem

pokaz zdjecie tego modela co zes go se wkleił wowik

bóg tindera w realu kawał cwela

>12,000
this better be bait

ta agnieszka druga z prawej ładna z twarzy, daj zdjęcia

zdeh

Też tak czasem mam.

>We ended up using each other sexually for the next two years in High-School. We had told each other that if the other was dating we wouldn't fool around. But from that point on, we never ended up wasting our time with anyone else for the remainder of our time in school. My grades actually improved. Our parents (whom I failed to mention earlier were both very religious) had given us the "talk" and had always told us they were proud of us for not sleeping around and getting people pregnant (or getting pregnant) in High-school. Several of our friends had accidentally knocked up other girls and a few of her friends got a bun in the oven before graduating. Nobody, especially our parents, ever found out we actively had sex with each other almost daily before and after school while they were at work.

I potem taka kurwa przychodzi i mówi ci "Just be yourself".

Nie ważne go się stanie, wszystko się kiedyś ułoży. Nie traćcie nadziei!

bamp

stary danon mocno spi

Gdzie w życiu zrobiłem błąd.

Do roboty

>12000
jak to goblin to 10/10 tak mi po przebudzeniu humor spierdolic

łykanie takiej przynęty

Nie spałem w nocy anony, rzygałem i dalej się chujowo czuje i nie mogę pić nic bo zaraz mnie mdli i żoładek mnie boli. Nie wiem czy to nerwy czy co innego.

Ja pierdole zabijcie mnie już.

po chuj pijesz żulu

Nie piłem kurwiu.

Z nerwów chyba mi się tak zrobiło

jak nie piłes to grypa żołądkowa

obrzydliwie się tę nitkę przewija żbsz

rzucił jakiś chińczyk że będzie zarabiał w cebulandii 12k i czy to nie za mało i już sfora ujadających p*laczków ruszyła mu gałę glansować (bo a nuż pracę załatwi albo chociaż 100zł odpali)

miejcie wy to minimum godności

>miej jedną szansę w życiu
>urodź się 100% humanem

a czym byś chciał się urodzić dogiem kurwa czy może gorillą

to. poziom łyknięcia bejta poraża. w wiekszosci przypadkow hołota tutaj krytykuje jak sie rozmawia normalnie z obcokrajowcem, ale jak diasporak bajtuje to same kurwa pelikany przylatują

Ech anony, znalazłem swoją szarą myszkę, teraz się ruchamy codziennie nawet po kilka razy, i już mi się seks znudził po miesiącu. Fapanie do anime było przyjemniejsze i mniej wymagające. Co robić?

elo juz wstalam

Bittenfeld nie miał prawa podnieść ręki na Obersteina ale czułem dobrze że podniósł

anonki czytaly?
bezprawnik.pl/delegalizacja-tor-vpn/

>być może
>czas na dyskusje
>za 20 lat
Kurwa takich artykułów nie ma nawet w f*kcie

gówno artykuł ale czego oczekiwać po poważnych prawnikach znawcach wszystkiego

>11 listopada to święto autorytarnej patologii niepodległej Polski. Ustanowiła je w 1937 roku piłsudczykowska dyktatura w swoim schyłkowym okresie, by upamiętnić faktyczne wskazanie przez Niemców Piłsudskiego jako nieprzychylnego Rosji wodza dla Polaków. W PRL celebrowanie tej daty miało dla demokratycznej opozycji sens. Przypominało, że Polska była kiedyś niepodległa i antysowiecka. Taki sens tych obchodów znikł. Ani uzasadnienie daty, ani okoliczności ustanowienia święta nie są powodem do chluby dla Polaków i Polski. Dziś 11 listopada to dzień hołdu dla faszyzującej dyktatury używającej patriotycznych symboli, by usprawiedliwić gwałcenie demokracji. Takiej dyktatury, jaka znów nam grozi.
>wyborcza.pl/7,75968,20971012,11-listopada-zle-swieto.html#BoxGWImg

jak wyborcza ma na coś ból dupy to mi się robi od razu comfy

((( )))

ehh anonki, jedyne anime, jakie w życiu widziałem to GITS i to tylko raz
po obejrzeniu trailera do tego filmu z (((Johansson))) naszła mnie ochota na rewatch oryginału

teraz pytanie, warto się wpierdalać w sequele? trzymają podobny poziom?

jeden spierdon powie tak inny spierdon powie nie

jest chyba remake anime z 2015.

dzięki za bardzo pomocne odpowiedzi

kazdy prawilny czyta manga

>oglądanie obrazków
>czytanie
ale na Sup Forums to ty spierdalaj

lepsze niz czytanie anime

anuncjo, gdzie kupić jakąś fajną czapkę zimową bez wychodzenia z domu?

a tu

armyworld.pl/product-pol-624-Oryginalna-Czapka-Uszatka-Rosyjska-Wojskowa-Z-Gwiazda-Nowa.html

U U
+
( Y )

Jak się wam podoba moja loszka?