Kurva anyátok

...

Hol a könyvfejű? D:

Bazmeg azt hittem nem is lesz ma fonál.

You can't escape the átok

Thank God. I mean...Táltos.

A nap kérdése:
user, mért vagy szűz?

>kurva anyátok a tárgy mezőben

átok

rák vagyok

Elaludtam,de nagyon
Fájt mindenem este,úgyhogy rosszul aludtam.

gecisfejű

What is the opposite of átok?

Én is átok vagyok

semmi

>semmi
epikus

elég szar, ja

>nem magyar
>"kurva anyátok" a tárgymezőben
>Nincs nap kérdése

Na ajvézott a mi tanárunk is merthogy Hillary 2 millió szavazattal többet kapott, tehát Amerikában nincs demokrácia. Azt mondta, hogy veszélyesebb hely lett most a világ D:

>aaa én azt mondtam hogy a "Jó győzött" a választás reggelén miközben hatan ajvéztak mellettem

De ez hazugság mert kevesebb mint 1 millió a különbség

Tudom, ez a geci folyton statisztikát hamisít történész létére. A népszavazás másnapján is azt kamuzta hogy csak 30 százalék volt a részvétel.

Ez sok embernek szokása.
Nekem is.
Bár én csak 5%~-ot szoktam hazudni általában

a kurva anyátok, már majdnem elmehettek románnak

Nana!
Azért égbekiáltó hülyeségeket sose állítok.
Egy pici statisztikai hamisítás néha megtörténik de sose mondom hogy mi fedeztük fel a holdat vagy hasonló.

Letöltöttem a clover, hát elég szar. Van jobb Sup Forums app a böngészőnél?

>67396795
Make Hungary great again

Mit találsz benne szarnak?

Pl, hogy nem látom rögtön a válszokat egy posztra, de a képeket meg a videókat is furán tölti be stb

>nem látom rögtön a válszokat egy posztra
Ezt hogy érted?

A videókat tényleg furán tölti be,például ha nincs hely a telefon memóriájában,akkor nem tölti be a képeket se,hanem errort ad,de ezen kívül szerintem jó.

Magyarok közül egy metál bandát nem ismerek.

Mi inkább a rock-ot hallgatjuk, nem?

Jogos Önvédelem, Radical Hungary, Kárpátia, Road és hasonlók..

Nálunk inkább a punk meg a rock váltotta ki a metált. Azzal nem nagyon lehet lázadni a komcsik ellen. Ami metál nálunk van az undergrund hipster metál, nem pedig a jó kis sabbaton és társai

>kárpátia

Annál kevesebb szar zene van.

ez

Nem hallgatok zenét de vicces hogy a kárpátia hogy ravaszolja a sok buzizsidót

>[Jobboldali dolog] nem tetszik!
>Lol,biztos buzizsidó vagy
Minőségi fonál

pedig kibaszott szar

>[Jobboldali dolog] nem tetszik!
>Lol,biztos buzizsidó vagy
a buzizsidó álnév akármilyen baloldali/liberális világnézettel rendelkező egyénre, úgyhogy ne tagadd hogy az vagy

explain fruit pls
thank you

no

he?

it is a synonym to gay people, you know the guys who buy fish from markets to create a "zoo"

Nem értem

send me a PM ;)

Ezért nem tudom komolyan venni a libsigecyket.
Egész eddig senki nem is próbálta tagadni, hogy a "győztes mindent visz" rendszer elsősorban a demokratáknak kedvez.
Nekik vannak bazi nagy bombabiztos kék államaik, ahol
egyrészt erőfeszítést sem kell tenniük, hogy nyerjenek. ezért marad energiájuk máshol kampányolni,
másrészt sokmillió republikánus szavazó szavazata megy ki a szemétdombra, és sokuk ezért nem is jár el választani. A demokraták sokkal kevesebbet vesztenek azzal, hogy Idahóban meg Oklahomában az ő szavazataik úsznak.

Előadáson egy primitív cságeci eljutott odáig a kérdezősködésben, hogy közölte a tanárral, hogy az ő bn-je szép és hogy sose jönne össze ronda nővel. Ezután kicsivel kurva gyerekes módon elkezdte oltani a liberálisokat, amire a tanár elkezdett ajvézni a soá miatt. Mondjuk ez vicces volt de remélem a cságeci mihamarabb kibukik a vizsgák után hől.

Csináltam bundáskenyeret :D
Disznózsírban sütöttem ki :D

Ilyesmiket én is megkívánok néha.
Olyankor telezabálom magam, aztán utána fél évig rá sem tudok nézni arra a kajára.

Ez. Nem is értem, mit vártam egy kokainniggertől.

Ez is.

nincs igazad

sok annál szarabb zene van

például az összes angol szarság, amiért a normik lelkesednek, mind szar

finomabb mint olajban? mamám rántott húst fele olaj fele zsírban csinálja és sokkal jobb mint a full olajos

>automatikusan rossz mert nem magyar
>

helófejű vagyok

>tegnapi fonál vége
>van itt két skizó ánon akik félnek a sötétben

Kifejezetten finom volt.

miért is dőltünk be az olajos zsidónak?

>két
A-akkor egy?

Mert az egészségesebb

milyen tanár?
valami mérnő-kúr? mert aki kicsit is ösmeri a politikát tudja hogy nem így van és azt is hogy miért

azok nem szoktak polizitálni

akkor négy

vagy egy akinek mindkét személyisége fél a sötétben? az még viccesebb lenne

szerintem a sós ételek mind sokkal jobbak zsírban
tésztának talán nem olyan szerencsés, de a zöldség és a hús sokkal jobb lesz tőle

én is skizo vagyok

mi is skizók vagyunk

dehogynem
azt szeretik a legjobban, ha megy a gyökkettő már mindenhez értenek

Nem tudom a teljes sztorit, de az én csajom is szép, és én sem jönnék össze ronda csajjal. Az exek is mind jól néztek ki. Nem értem a problémád.

nem tudom, nálam 4 év alatt egy tanár se hozott szóba semmi olyat ami nem szorosan a tárgyhoz kötődik

Nem, történész létére ilyen tufa ez a Németh Gyuri.

Tudom hogy csali, de REEE
senki sem kérdezte tőle hogy milyen a nője, miért kell előadáson ilyeneket benyögni, ráadásul ilyen tipikus flegma önelégült szerénytelen cságeci stílusban?? Azt se tudom mi a gecimet keres itt egyáltalán, cságeciknek gazdasági szakon a helyük hől.

t. béjeme

ez csak engem nem zavar ?

Mi az, valamelyik BMEs arc nem megfelelően kért tőled nagy krumplit a mekiben?

Kéne cságeci-teszt minden egyetmre felvételinél, és akiről kiderül, azt áthelyezni korvinuszra meg bgfre.

Én is a b memére jártam. Szalagfüggönyt raktunk be.

Én is béeme vagyok

Gólyabálon csomó fos cságeciknek való fellépők lesznek, viszont azért mégiscsak gólyabál, elmenjek?

Az zavar, hogy ők pár év múlva sikeres, egészséges felnőtt emberek leszenk, téged meg 35 évesen is anyád fog öltöztetni?

Pécs?
én nem megyek

>t. sohasem halgatott természettudományos tátgyat

Valószínűleg igen.
Tisztában vagyok vele, hogy a normális emberek számára nem megoldhatatlan feladat bn-t szerezni, és azért valószínűleg fel sem merül bennük, hogy mennyire felbasszák a magamfajtát, amikor a párkapcsolataikról beszélnek. Valószínűleg te sem veszed dicsekvésnek, amikor egy számodra tök hétköznapi tevékenységről beszélsz másoknak.

Ettől függetlenül a normigecik elhúzhatnak innen a gecibe, senki nem kíváncsi rájuk.

Nem Pécs, tök mindegy, kb. akármelyik másik etyetemen ez van, hől.

ja csak azért kérdeztem mert itt holnap lesz

menjél el logopédushoz, segíteni fog

>sikeres
ja mert middle managernek és hr-esnek lenni olyan kurva jó, kielégítő munka

másokat nem ingerel
az élet nem verseny bár fiatalon még sokáig úgy tűnhet

Nen mondanám, szívük joga, hogy azok legyenek (egyébként nem soknak jön össze), de nem valók semmilyen más egyetemre kb, mert nem érdekli őket szar se, csak a bulikah.

Én a mérnök hallgatókról beszéltem. A sikerest meg úgy értve, hogy magyar viszonylatban sok pénzt keres, van egy szép családja, és nem proli.
Mi a baj a normikkal a fonálban?

szűrve

>nem proli
de az, elég ezt a fonalat megnyitni ha szellemi retardációt akar az ember
és akkor az animu buzikról még nem is beszéltem

If the cross is straightened will it undo the átok?

no, but it will open a gate that will lead us back home (sirius)

de nem vagyok normi
bn-m se volt sosem
tényleg nem idegesít
az osztrák cigó se irritált, azt is csak azért szűrtem le mert a vége fele már pofátlanul csalizott

Nekem még csak csalizásnak se tűnt amit művelt

dehogynem
a második alkalommal amikor screenshotot posztolt a gépéről odapakolt egy csomó extra mappát

Engem nem igazán idegesített,még akkor is ha csalizott.
Szerintem kedves volt.

Minőségi pálya hől

nem vagy te egy kicsit homokos?

szerintem flegma kis takony de mindegy

>OpenTTD?

Pöccintem a kalapom család!

most hogy így mondod...

nem vicces és nem vagyok skizó, kurva anyád