/CZ-SK/: PRAVDA VÍTĚZÍ EDITION

Vzkříšená na odpor vůči zahraniční zvěři jež dnešní dobou shitpostuje na /v4/.
Jak anyátoci tak poláci mají své vlastní vlákna a za žádné okolnosti není akceptovatelné to, že mi se musíme přisrávat do /v4/ které stojí už tak za hovno a většinou tam nemůžem ani mluvit našimi rodnými jazyky.
Polské a Maďarské svině si myslí že nás oparoháčili do jejich paktu sviní AKA V4 a myslí si že po všech zkurvených zradách spáchaných na Československu v minulém století je pěkně odpuštěno a zapomenuto.
Že jsme zapomněli na Těšín, nebo na Podkarpatskou Rus. Na rok 1968 a další roky dlouhodobých zrad našich "přátel".
Tak si můžou teď políbit svoji vlastní prdel nebo si navzájem kouřit čuráky když na to přijde - /cz-sk/ vstupuje do novodobé éry a budu dělat vše pro to aby toto vlákno si zachovalo na Sup Forums permanentní místo - bez Maďarů, Poláků, Ukrajinců, Cikánů a dalších destabilizátorů našich republik.

PRAVDA VÍTĚZÍ

Jakožto člověk jež není moc obeznámen slovenskou politickou situací:
Jak hodně je Kiska na Slovensku poulární?
A proč všichni koho znám ze Slovenska nenávidí Fica?

Ako kazdy prezident, cize pomerne dost. Vela ludi ho nemusi lebo nepozval Kotlebu na nejaky meeting kde uvital vsetky strany co sa dostali do parlamentu

2. Komunista a zlodej ktoreho volia stari kokoti lebo ich pozve na gulas party

Je najpopulárnejší politik, lebo ako prezident nemá reálnu moc, je často na očiach a nerobí veci, ktoré by nahnevali veľa ľudí.

Fico je s dvojročnou prestávkou premiérom od roku 2006. Ľudia sú z neho už unavený. Aj keď mal obrovskú moc (predchádzajúca vláda pozostávala iba z jeho strany) spravil len naozaj málo.

Kotlebu volilo 200 tisíc ľudí, čo je v celkovom meradle prd. Viac ľudí je proti nemu ako za neho.

Teraz by mal viac

Jasne

100%, ludom uz lezu na nervy negri a politici

ahoj

>setkává se s dalajlamou
>lidem to nevadí
Slovensko byla chyba abych pravdu řekl

JAAAAABŁKA JABŁUSZKA SPRZEDAJĘ!!!!!!!
JABŁKA PYSZNE JABŁKA ZDROWE
DUŻE MAŁE KOLOROWE

drogie

za 100 let po mne budou pomenovany ulice

A vzkřísil on lavici svou, a řek:

"Síla, kteráž rychle sejme duši tvou,
která težce vzkypý blažeností k Nemu,
a strhá okovy které bráni rozpráhnuti mých křídel mých,
nech te sprevádzi po věky veků pekelných

A to je vůle má."

To są ananasy, lgarz

Konečne návrat /CZ-SK/!

Pierdolaj nazad do Polszcze.

A čo je na tom zlé? Má liezť čínskym komunistom do riti?

zabi sa autista normalne mi je zle s teba tam su dvere chod sa obesit

Choď to povedať svojim rodičom.

>Kiska
>Populární
Z toho co jsem viděl vypadá jako jeden z těch progresivních levičáku ze západu.
Ne na levelu Trudaea nebo jak se ten paroháč jmenuje ale na takovém tom mid-tier levelu
To Slovákům nevadí nebo je to jen můj pocit?

Prezidentský post má vysokú prestíž a relatívne slabé právomoci. Občas spičuje vládu, keď spraví niečo nepopulárne atď.

Stretnutie s dalajlámom vadí to turbo-autistom na internetových diskusiách.

Jako může mít prestiž sebevýšší i přesto dneska se tu sere pravidelně Havloidům na hlavu.
Tady jde o to co to je za prezidenta a jak se vyjadřuje.
Kdyby Zeman byl Prdelolezec Bruselu jako to naše plešohlavé vajíčko tak by letěl cubydup ještě s jeho komentáři o "pussy" a další úžasné vyjebané aféry které tu máme. A to naše média konstantně serou Zemanovi na hlavu. Co mě zajímá jestli Kiska je v tomto směru více respektovaný a taky mě trochu zajímá jeho osobní politická agenda.
Hádám z toho že byl spoluzakladatel dobrého anděla atd. že to je jeden z těch liberálních levičáků ale nevím do jaké míry toto je z neznalosti mé o slovenské politice

TY KURWA PEPIKU MYŚLISZ ŻE JAK PO CZESKU ZACZNIESZ PISAĆ TO NIE ZROZUMIEMY O CO CI CHODZI?

hungary come to us It's /v4/ now

liberal jak pica, nechutny had. Aspon ze fico ma v tomto jasne, ked sa ho nemecke media pytali ako kontroluje imigraciu povedal ze kazdy jeden moslim na slovensku je osobne sledovany kek, vypicovali strasne potom nemci

Kolik ze to ma procent Kotleba v parlamentu?
Pokud rozumim on vede takovou tu slovenskou obdobu nasi DSSS že?

Neviem, poviem ti len toľko, že normálni ľudia nepičujú na Kisku, ale na Fica. Kotleba nie je Zeman. Tu sme nikdy sme nemali silného liberálneho lídra ako bol Havel Česku. Slovensko je iná krajina, nemôžeš si všetko z domácej scény premietnuť na nás, keď to tu chceš úprimne pochopiť.

Asi mu pomáha spojenie s charitou a že nie je spojený s žiadnou politickou stranou.

S Gašparoviča mal každý srandu, pretože ten zo seba nevedel dostať jednu súvislú vetu. Už mal asi, chudák, začínajúcu demenciu.

8% a v prieskumoch osciluje okolo tejto hodnoty.

Nevie sa presadiť, keď mu na nahnedlej scéne konkuruje Kollár, Sulík aj Fico.