Kurva anyátok

kurva anyátok

A nap kérdése: ánonnak milyen mobilja van és meg van e elégedve vele?

Who /Eliza/ here?

samsung s7.

meg vagyok vele elégedve.

Huawei Honor 7

Nagyon jól összerakott telo. Az egyetlen bajom vele, hogy nem stock android van rajta. Meg fehéret kaptam.

there's an old thread tho

my iphone 4s has been very reliable since December 2011, still the best smartphone ever made imo. But I run it on version 6. something

Sony Xperia E3
Kifejezetten jól használható.
Nekem tetszik
Még sose volt semmi baja.

>iphone
>4

I thought Austrians were supposed to be rich

Amúgy meg minek lóg itt folyton?
El kéne takarodnia.
Csináljon magának saját fonalat.

Kéne posztolni

én nem

htc desire 310

elég szar, de nem lassú szóval jó

Samsung Galaxy A5, szerintem egy elég jó telefon alapvetően, de egyszer beleejtettem a WC-be, azóta van némi gond vele.

Lumia 735, teljesen

>beleejtettem a WC-be
ez miért olyan gyakori jelenség?

>ez miért olyan gyakori jelenség?
fogyósok nem fogják fel ha budin nyomkodják a telót utána egy hétig e coli.val meg hasonlókkal lesz beborítva az érintőképernyőjük, fölöttébb igényes

btw please don't bump old threads
we make a new one every morning but the janitor deletes them if he sees a duplicate

>user nem tud igazán szarpostázni

Egyben van a WC-m a fürdőszobával, ha valami miatt aggódnom kellene az inkább a fogkefém, mint a telefonom szerintem.

ÉN ÉN ÉN

akar valaki battle for middle-earth 2-ben 1v1-ezni?

nem

nincs fent :((

nyuszik

>Egyben van a WC-m a fürdőszobával
Nálunk is, pont ezért én a fogkefét a szobában egy szekrénykében tartom egy pohárban. Neked is javasolnám.

igen de nincs fent

De ha lenne tízezer forintom...

szeretem ha szaros a fogam egy kicsit

A tartalék alufóliasisakok mellett?

kéne bn

>higénikusnak próbálni lenni baj

De most miért

De nem ilyen cukunft ajrópafejű

jah ez jöhetne :x

Mert egy evolúciós zsákutca vagy. Ha egy ilyen dolog valóban problémát jelentene az egészségünkre, valószínűleg már rég kihalt volna az emberi faj.

Eléggé balliberálisnak hangzott ez a jövő európája dolog, de rájöttem, hogy mégsem az, úgyhogy jó lesz.

>t. Tamás Gáspár Miklós

buzizsidó

heló megjöttem

>szaros fogkefét használ
>másokat hív evolúciós zsákutcának

Te troglodita

helyesbítettem magam

Emlékszem egy időszakra anno, amikor albán péknek kértek munkavállalási engedélyeket. Ilyenkor az a szabály, hogy csak akkor lehet albánt/bármilyen külföldit behozni, ha nincs megfelelő magyar munkaerő. A mocskos kis görények persze mindig faszságokkal jöttek, hogy azért van szükség albán pékre, mert a spaciális albán péksüteményekhez nincs szaktudása a magyar pékeknek, de mindig elhajtottuk őket a picsába. Ezek szerint nem sok eredménnyel, mert lazán feketén dolgoztatják őket. A büdös kurva életbe, hogy ilyen nyomorék cuck a kormányunk. A Fidesz helyében olyan brutális üzletszétszedős kombinált munkaügyi-NAV-os razziát nyomnék hetente kétszer a nyakukába az összes rohadék szervkereskedő-terrorista-maffiózó mocskos balkáni köcsögnek, hogy attól kódulna. Megnézném, hogy ha heti kétszer kapna 10 milliós bírságot a büdös albánja pár hónapon keresztül, akkor milyen versenyképes lenne az alacsony áraival.

Mostantól hívjatok Imperatornak, csicskák :x

Ez

Hulljon a muszlimja kifele innen

Akai Glory O5

tízezerrel kevesebbért tudja azt, amit egy alsó-középkategóriás telefonnak tudnia kell, semmi extra de bírom

Mostantól hívjatok Csicskának, imperátorok :x

Szia csicska

mondj igent az MDMA-ra!

csicska

hát ezt jól elbasztad
buta vagy

t. Imperator

bocsi, csicska

Ne akarjátok hogy tizedelést rendeljek el a fonálban, gecyk!

csicska

Szeretnék néger faszt a seggembe

Imperátor vagyok,és támogatom ezt a posztot

ez egyáltalán nem igaz
ez egy csicska aljas rágalma

t. Imperator

csicska

Ánon bevállalná?

igen

ja

mit

Tegnap voltam DAC stadionavatón

elég ronda

ugyanúgy néz ki mint a régi hől

Hogyhogy?

geci éhes vagyok

nekem van sok, kérsz ?

anyád is ezt mondta amikor elélveztem ;)

atok :3

Szar poszt aminek semmi értelme
Kösd fel magad

Énekeltétek a Nélküledet?

Most nézem hogy a tegnapi albán pékes beszélgetést egy az egyben lelopta valamelyik ánon a magyarchanról

...

>magyarchanre jár

rosszabb vagy mint a furrygecy

Na skacok,végigolvastam az Art of the Deal-t

Igaza van, viszont a maximális szarposztolás érdekében mentettem tegnap egy szöveget (), amit most megtaláltam magyarchanen is, bizonyítékként szolgálva, hogy ők is lopnak tőlünk. Ánon oknyomozó riporját követhették figyelemmel.

geci jó

>A /kurva anyátok/-on több poszt születik egy nap alatt mint magyarchanon egy egész héten

hogyhogy?

Mert egy halott szar az egész az /igf/-et leszámítva

ettem kiflit :D

...

ettem szkubigecyt

/fit/köcsögök kifele
Szar mémek

mi a baj?

Hess hess nyereség manó

Egyik legszarabb tábla

Mondta a kövér

Tegnap nem csapoltam késő estig és akkor nagyon sok jött ki belőlem, tesik :D
Másodperceken át folyt a caciki
Egyszer ki kéne próbálni hogy egy héten keresztül nem csapolok hől.

>Ha lekövérezem akkor amit mond nem lesz igaz
Selejtes /fit/buzi

kétlem, hogy laci bácsi egy mongol csontjáték festegető oldalon verné el az idejét

Hupikek törpikek :DDDD

töpörödött törpördögök

jönnek a hupikékfejűek

én is tehetetlenül nézem ahogy a külföldiek beáramlanak a fonálba és szemetet posztolnak

Hungary are you hungry?? :DD fugg hungary greatest ally.

jah gecc
megyek is ebédelni :DD

...

én is ebédelni megyek :D

eljött az anime ideje

szita?

Egy szabad bölcsész helyeske ismerősöm megosztotta Bernie Sanders kardcsörgetését, ahol arra esküdött, hogy le fogják győzni Trump reakciós mozgalmát és végetvetnek a szexizmusnak, rasszizmusnak, xenofóbiának és az iszlamofóbiának D: