/polska/

edycja galaktycznych herosów

He din du nufin wrong.

tylko Yaoi on ice

bajeczki dla kurwa dzieciaczków.

ANIME

Yang Wen-Li to pizda na strzała a Julian to ciota i chuj

Ej anony, a co jest bardziej spierdolone?
Anime czy warhammer?

być może ale mają silnego kolegę

ANIBE

Nie zrobił nic złego

no ciekawa hipoteza że tak naprawdę /r9k/ to nitka femszmat

wyjaśniałoby dlaczego takie chujowe

fuck the fpa

sieg kaiser reinhard

ORKI

anime>>>>>>kucyki>>wojennymlotek==futrzaki

...

>Europa z n**mcami
>wojny
>głód
>zarazy
>protestantyzm
>ZOG
>islam

>Europa bez n**miec
>pokój na świecie
>rozwój
>dominium nad światem
>żydzi dalej w diasporze
>islam dalej na pustyni gdzie jego miejsce

nie dadzo

Spierdon 29lvl here tutaj, właściciel małego studia muzycznego na obrzeżach Warszawy. Biznes rodzinny, fucha po ojcu, jednakże nie mogę narzekać, gdyż lubię tę robotę. Niestety od lat kilku w biznesie jest coraz ciężej i nie mam pojęcia dlaczego. Wiem jednak jedno - ja i mój portfel nie zapomnimy przebiegu wydarzeń pewnego wiosennego dnia z 2009 roku. Siedziałem w studiu tak jak zwykle, testując sprawność swojego sprzętu i ton wątpliwej jakości kabli Made In China. Kurwa, mówię wam, te jebane grube czarne skurwysyny kiedyś mnie wykończą. Niby kilka centymetrów średnicy, a i tak się zaplączą czy połamią w środku. Ale do rzeczy - dostałem telefon od jakiegoś młodego gnojka, na ucho tak z 17 lat, mówi, że chce z kumplami nagrać kilka kawałków w ramach mixtape'a dla koleżanki na urodziny. Mówię no im jacha wbijajcie, studio dzisiaj wolne calutki dzień. Na to on że hehehe no oki to wpadniemy za trzy godzinki. Cieszyłem się jak pojebany, bo od dwóch dni nie miałem żadnego klienta. Odłożyłem słuchawkę od stacjonarnego. Wtedy właśnie zdarzyło się coś kompletnie niespodziewanego. Idealnie w momencie położenia jej usłyszałem pukanie do drzwi. Pewien dziwnie znajomy niski głos zapytał zza drzwi: Otwarte? Jest tam kto? Podbiegłem więc aby przywitać niespodziewanego gościa i dowiedzieć się, skąd do cholery wydaje się on tak dziwnie bliski. Otworzyłem drzwi. Z promieni oślepiającego światła wyłoniła mi się wysoka, potężnie zbudowana sylwetka w okularach przeciwsłonecznych, cierpiąca na absolutny brak włosów.

ANIKUKURYKU

TO BYŁ ON!… Tak! To był on! Przez moje skromne, niemalże amatorskie progi przeszedł artysta wielu pokoleń, ikona polskiej popkulury - STACHURSKY! Pytam go więc, czemu zawdzięczam wizytę tak znanej osobowości w moim studiu. A on do mnie, że spierdolił reszcie grupy bo chce nagrać kilka tanecznych kawałków solo a oni mieli o to srogi ból dupy, bo w końcu inny podział pieniążkami - sprawa typowa dla komercyjnych zespołów. Cała jego historia delikatnie mnie zdziwiła, ale klient nasz pan. Zaprowadziłem go do wyizolowanej sali nagraniowej. Gwiazdor zasiadł przy mikrofonie i dał znak, że mogę już nagrywać. Upewniając się, że poziomy głośności są w normie, kliknąłem duży, stereotypowy wręcz przycisk RECORD. Oczekiwałem, że zacznie śpiewać swoje miłosne ballady od razu, on jednak wyciągnął jakieś małe płaskie pudełeczko i kartkę. „Taki poważny muzyk a z kartki śpiewa?” - pomyślałem, jednak srogo się myliłem. W pudełeczku znajdował się jakiś biały proszek. Kartka zaś została zwinięta w rulonik i posłużyła jako narzędzie do wciągania owego proszku. Moje zdziwienie sięgnęło apogeum, a przynajmniej tak w tamtym momencie uważałem. Jestem jednak świadomy tego, że artyści wiele rzeczy robią pod wpływem, więc przymknąłem na to oko i kontynuowałem oczekiwanie na partię wokalną. Widziałem, jak mój dawny idol otworzył usta i zaczął śpiewać: KURWAAAA! Momentalnie podskoczyłem z krzesła przy moim mikserze. Zamurowało mnie. Czas zatrzymał się, a ja patrzyłem jak na idiotę. Jaki był powód tak srogiego i tłusto brzmiącego zamiennika przecinka w naszym ojczystym języku?

klasyg

akurat niemiec chciał przepędzić żydów z europy to polaczek dał im azyl ba kurwa prawa miejskie im dał

>Spierdon 29lvl here tutaj, właściciel małego

no przestałem czytać w tym momencie

kiedy "le mały penisek mem" się zakończy?

Myślałem, że coś go zirytowało, jednak chwilę potem stało się dla mnie jasne, że to jednak tekst piosenki… JAZDAAA! AMOOK! CHŁOSTA! Nie wiedziałem kompletnie co się dzieje. Czy on zwariował? Pojebało go do reszty? Co on tam kurwa wciągnął, lek na paradontozę? Nagle skurwysyn zaczął się telepać, upadł na ziemię i dostał ataku przypominającego padaczkę. Rzuciłem swoje studyjne słuchawki w kąt i pobiegłem do sali. Trzymam go za ramiona widząc pianę pojawiającą się na jego ustach. „Jaceeek! Wszystko w porządku!?? Jaaaceeek!” On jednak otworzył oczy, ostatkami sił złapał mikrofon i zaczął śpiewać dalej: I DOSKO SIĘ CZUJĘ I WSZYSTKO KAPUJĘ I NA LEKKIEJ FAZIE WCIĄŻ TRYBIĘ I JARZĘ! Chciałem podać mu wody, którą przygotowuję w szklankach dla wokalistów w celu oczyszczenia gardła przed wykonywaniem partii wokalnych, jednak nie było takowej nigdzie w pobliżu, gdyż jak już wspomniałem klientów jak na lekarstwo. Miałem przy sobie jednak trochę Coli Original z biedro. „Jacek? Chcesz kolę?” O JA CIĘ PINDOLĘ Spanikowałem, zalany zimnym potem. Puściły mi nerwy i krzyknąłem - „Kurwa Jacek pij tę kolę!” On jednak odpierdał bonanzę dalej: A JA CHCE NERWOSOOOL! Były to jego ostatnie słowa przed zapadnięciem w krótki, aczkolwiek głęboki sen. Nie wiem co działo się ze mną przez kolejne piętnaście minut. Wiem natomiast, że zdążył w tym czasie obudzić się i wstać. Rzucił mi z portfela pięć tysięcy i mówi, żebym mu ten wokal wypalił na płytkę. ”Kurwa Jacek, prawie umarłeś, jakie ty wokale chcesz?” ”Nagrywaj nie pierdol” Wypaliłem mu więc płytkę z jękami niczym z otchłani piekieł. Uśmiechnął się, podziękował i wyszedł, mówiąc „Jam jest Czterysta Czterdzieści… i Cztery.”.

Makaron na miarę karagówna.

czyżby Stachurski?

jak duble, co drugi poster liczac ode mnie w gore umiera dzis w nocy

A ja przez dwie kolejne godziny próbowałem zrozumieć, co właściwie się stało. Tych młodych od mixtape’a nie wpuściłem. Bałem się otwierać drzwi do studia przez kolejny tydzień. Tak było.

tak samo jak niemiec chciał zwalczyć komunizm c'nie mati XD ten sojusz z komuchami to chuj XD podpucha XD

za niemcy za kraj trzy razy sieg heil XD

Ech anonki jak ja chciałbym być Orkiem wyobraźcie sobie życie pełne przygód jestem sobie Goffem albo Bad Moonem (inne klany to ciota i chuj) i wbijam z buta do chaty Tau oni mi tam cos pierdolą o Większym Dobru ja kurwa nic nie rozumiem bo Mekboy mi wbudował w pancerz głosniki to zagłusza ich disco polo a nawet jakbym rozumiał to chuj mnie to obchodzi bo jedyne większe dobro to większy kaliber to zabijam smerfy, robie sie coraz większy aż w końcu sam zostaje Szefem, zaczynam WAAAGH! atakuje Terre bo mam rozmach i zostaje rozpierdolony.

ostatni raz stachurskiego sluchalem na mojej jedynej w zyciu imprezce jeszcze w szkole kurwa

niech ktoś mi powie w skrócie o co chodzi z galaktycznymi bohaterami i z kroniką wojny o lodoss
warto? z czym to się je?

>ni*mcy

a czy zatańczyłeś ze swoją sympatią

jutro do pracy. zabijcie mnie prosze

warhammer jest dla wysokofunkcjonujących autystów, więc na liscie bedzie najbliżej normizmu
jebany cyklop, jakbym dostał go na zasięg ręki to bym zapierdolił
gdyby nie to że furfagów z Russ nienawidze jeszcze bardziej to kurwa bym forsował jakieś pasty o nienawiści do niego

1 liceum
kolonie z Caritasu
#rozowypasek 10/10 siedzi na wózku inwalidzkim nieopodal kortu tenisowego
podchodzę do niej i zagaduję czy wszystko ok
odpowiada, że tak, ale widać, że z chęcią też by pograła
biorę piłeczkę tenisową i rzucamy ją do siebie
widzę, że jest szczęśliwa
później wysyła mi smsa czy chcę iść obejrzeć zachód słońca
odpowiadam, że tak
spotykamy się koło jeziora
wózek jest złożony, a ona siedzi na kocu, więc nawet nie wygląda na niepełnosprawną
2 godziny później całujemy się
zrywam z niej ubrania i uprawiamy seks
słyszę w oddali idącą w naszą stronę wychowawczynię
"O kurwa, uciekamy"
biegnę szybciej niż Bolt na setkę
potem zdaję sobie sprawę, że dziewczyna nie może chodzić i zostawiłem ją nagą na kocu na pastwę wychowawczyni-zakonnicy

patrycjański smak, ale jednak

GWARDIA 4lyfe!

>nienawidzi furfagów
>nienawidzi tsonsów
Jestem zaintrygowany wyrafinowanym smakiem.
Ulubione legiony/zakony? Najlepiej jeden lojalny i jeden nielojalny.

Oskar moj chlopiec

Warhammer przynajmniej ma TW czy Dawn of War aka normickie serie ale anime to ogólnie autyzm w każdej formie.

>coś ci odjebało i umówiłeś się z loszko

teraz nie wiem jak się wykręcić

Anoni, jak znaleźć ładnego transchłopca z chłopcocipką?

Gówno tam nie gwardia kurwa. Gwardzisci są tak słabi że nawet mięso armatnie innych armii uznaje ich za mięso armatnie.

panowie

nigdy, a ty?

>chłopcocipką?
chłopcokicią

w jakim wieku sie zmarszczek dostaje?

TYLKO CIRNOMARINES

Co to za seria?

Boku no Pico

...

może być i to

kiedyś tak
było to lata temu
najważniejsze są wspomnienia
prawda
prawda

poleboo zaczął terapię, nie powinno być problemów.

ide sobie zrobic obiadek na jutro danonki
chcecie obrazki?

>poleboo
kto?

Lojalne to albo Żelazne Piąchy albo Krwawe Anioły
Nielojalne to Czarny Legion żbsz

anoni jak zrobic zeby mi sie chcialo wiecej jesc
bo jestem chudy i chce przytyc ale jak jem troche to mi sie wlacza jakby blokada i wiecej nie wepchne sobie

jakis sposob na obejscie tego?

Nie wywoływać zwierzaka z lasu

poka ptoka

Smalec.

czemu polak nigdy nie umie na cos normalnie odpowiedzieć tylko albo robi jakies wywody z dupy albo smieszkuje? Naród skurwieli jebanych zasłużył na Katyń.

kurwo głupia, gdyby nie oni to twoja żałosna planeta w pasie wypizdowa dolnego już dawno byłaby zrajdowana prze kolejno eldarów, orków i chaos
SZANUJ KOMISARZA SWEGO, MOŻESZ MIEĆ GORSZEGO

mniej fapać.

>Iron Fists
Oryginalnie
>Blood Angels
Sanguinus był dosłownie zbyt dobry dla tego swiata
>Black Legion
O ile SoH szanuje a LW jeszcze bardziej to BL nienawidze jak psów.

elaboret plis

>g*erki

czemu polacy wiecznie sie przedstawiają jako niebieskoocy blondyni skoro olbrzymia większosć Polaków ma ciemne włosy?

Idź być marcelkiem gdzie indziej.

jedz tyle samo, ale bardziej kalorycznych produktów
popijaj wszystko coca colą

Robimy tak aby oszukać zachód iż jesteśmy biali.

to że ty jesteś potomkiem mongolskich pogromców ze wschodu nie znaczy że każdy jest podczłowiekiem jak ty.

t. niebieskooki blondyn 100% polak kresowy

...

BL to dla Chaosu to czym Ultramarines dla SM - nudna kurwa podstawowa forma bez wyrazu

Polacy się tak wiecznie przestawiają?

może i tak, ale jakoś specjalnie ani fanem ani specjalistą od spraw chaosu nie jestem, bo na niego pluję, więc cięzko żebym miał jakis wyrobiony gust i faworytów

1g smalcu = 7kcal.
1g czegokolwiek innego czym smarujesz chleb, a co nie jest tłuszczem chyba 4kcal. Samego chleba z masłem nie zjesz, a ze smalcem tak więc możesz dużo wpierdolić.

Widać te blond włosy kurwa

Poszedłem z małą na molo
Pełna saszeta, relaks full, uderzam solo.
Uraczyłem małą zimną Coca-Colą,
A ona mnie mentolowym Marlboro.
Zgrywam ekspres, ekspres gentleman'a.
Polecę wierszem, pełen czad - tak jest - wena.
Teraz na serio mam Ci coś do powiedzenia,
W moim Ritmo na tylnych siedzeniach.

ja jestem blondynem

>google
XD

>czemu polak
jak bardzo nowy jestes? pico to chyba najstarszy dziadzius

Americano - pseudo po tacie
Handlował waflem na plaży w Juracie.
Miał cztery budki z hamburgerami,
Jak była draka cała sala szła za nami.
Skąd mam Wranglery, hę?
Pyta się ona.
Ja się uśmiecham i mówię - Baltona.
Weź daj mnie rękę, słodka jak z miodu,
Wezmę Cię w aucie na sto różnych sposobów

smaz wszystko na glebokim oleju

piwo to twoj przyjaciel

dziekuje
bardzo ladne dubelki

>te blondyneczki ;)

mmm ale pyszna buła

lubię tego słuchać żbsz

>t. niebieskooki blondyn 100% polak kresowy
To samo here

Ja w Victorii piję Ballantines'a
Każdy tu wie, że jestem królem tańca.
Na flipperach mam wszystkie rekordy,
Jak ktoś się dzieli to tylko forty-forty.
Dwadzieścia procent pobiera tutaj kasa.
Ruda Grażyna, ty jesteś ekstraklasa.
Szpan na maks, ja ostro jeżdżę,
Chodź na parking, przejedziemy przez zaplecze.

Tluszcze 9kcal wegle i protony 4

spoko moja dupa też jest niebieskooką blondynką, po studiach planujemy pierwsze niebieskookie dziecko

Po-chan

Jestem barmanem na tym dancingu,
Pierwszy raper, nie było jeszcze stringów.
Kazek z Peweksu ma wszystko spod lady.
Ja trzymam bufet i mam układy.
Gość płaci w markach.
Mam wolny rynek.
Twoja sukienka w kolorze landrynek...
Już po fajrancie dotyk twych dłoni.
Szatniarz pilnuje mi Mirafiori.

Chciałbym żeby Son mnie wyruchał pociągają mnie twardzi mężczyźni z długimi włosami.

Co myślicie?
Kolory to tylko placeholder chodzi mi o kształt bardziej.

czo to

no siema

To jeszcze lepiej.