Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TGbwL8kSpEk
twitter.com/NSFWRedditImage

a deus exből csak az első jó

Sziasztok!
Bécsi user vagyok, mostanában nem posztoltam mert vizsgáznom kellett, mi újság pajtik?

>mostanában nem posztoltam
akkor tartsd meg a jó szokásodat

Juj bazdmeg most nézem valami autista angol labanc geci járt ma a fonálban.
Az nem én voltam. Nem nézek animét.

Ez jó volt

Ez is jó

@67784457
hagyjad a csokót békén te retkes cigány
most már még jobban utállak

Büdös a pofátok :D

>visszaolvassa ezeket a szar fonalakat
>mást autistázik
hát jó

@67784457
a gatariposzter labanc jobb volt mint te, retkes cigányféreg figyelemkurva #2, ömm
ez

Eljött ismét az /öngyilkosság ideje/- antik bölcseletek kiadás

kurva anyatok

MENY INEN

Holnap van és nem tudok semmit :D

akkor kezdj tanulni, peti

legalább a pótzhra bölcsebb leszel

kert

6/20 pontos lett a mikro ZH-m, kéne javítót írni :s

>olyan szakon van aminek a zh-jára nem lehet előtte este felkészülni

ezt ennek Gec abból még én is átmentem, pedig én annyira fostam az egyetemet, hogy kibasztak.

Egy sajtburgert szeretnék sültkrumplival :)

LOOOOOOOOOOL :DDDDXDD

Csak menj! Csak menj, reménnyel a szívedben.
És sose fogsz egyedül menni. SOSE FOGSZ EGYEDÜL MENNI!

tanulok én szorgalmasan, csak nem ma kellet volna elkezdeni

>unirónikusan bölcsészkaron szerezni első diplomát

Ezért én is kiröhögöm a haverjaimat, de egyébként közgázról beszéltem.

Nem értem.
Most az a szak a jó ahol sokat kell tanulni a zh-ra vagy az ahol elég egy este is?

tanulás 2016-ban

Legjobb szak az ahol egyáltalán nem kell tanulni, mert tudsz puskázni vizsgán.

Csöcs :DD

Miért lóg neki ennyire? Azt hittem szebb mellei vannak. Mondjuk így is elmegy.

kurva

Bozgor cigani

attól függ mit akarsz, szopni 5-6 évet és utána jól élni, vagy fordítva

ne kísérts

túl sokat szopogatták a cságecik és megereszkedett

Jó látni, hogy kezd visszatérni Magyarországra az ipar és újra megnyílnak a sóbányák.

>Egyszer postázok egy kép a -már- ex-nőmről
>Kurva anyád soha többet ne írj cságecy

>Labanc cigány szarpostázik folyamatosan
>Haha te rosszabb vagy

Nem értem

MENY INEN
Also, Falklands are British.

Magyar cigani

bozgor cigani

Romanul tigani

Van már bn báttya?

>t. csak animére veri

Románul?

@67787199
leszarom, dögölj meg

>444
Ilyen számokkal még ha igazad lenne is semmibe venném a véleményed.

hhúúúúúúúúúúúú
de gecire megbasznám!!!! popóba, pinába, pofába, minden lukába és gödröcskéjébe beleürítenék egy jókora adag ondótengert, aztán lezuhanyoznánk közösen és a nyelvemmel tisztogatnám makulátlan minőségűre a húsosbarack puncikáját :x

Peti szerintem verd ki

De ha minden gödröcséjébe beleürítesz egy jókora adag ondótengert, aztán meg a nyelveddel tisztogatod makulátlan minőségűre a húsosbarack puncikáját akkor egy fél napi fehérjebeviteledet biztos megoldod.

Nincs, nem is akarok. Elég az alkalmi vagy max kiverem.
Ha normi leszek megint majd szólok igérem.

Tényleg löttyedt nagymama mellei vannak, nem ilyen fiatalos peckes.

>nyelvemmel tisztogatnám makulátlan minőségűre a húsosbarack puncikáját
>Nem tudja hogy a csiklót kell nyalni

Innen tudom hogy szűz vagy

FUAAAAAARK tesi, igazam van?

hallod csinálj már egy tripkódot hogy ne kelljen zászló szerint kiszűrnöm téged

FUAAAAARKnak FUAAAAARK, de még csak 3 hónapja kondizom, nem járt át eléggé a /fit/ szelleme, hogy a saját ondómból akarjam megoldani a táplálékbevitelt.

Valaki mást érdekel itt a BDSM?

Hogy lehet bekerülni egy ilyen körbe, találni egy szolgát vagy mestert és akár nem feltétlenül szexuális viszonyt kialakítani?

ánonnak tetszett a whiplash?

jah

Írd ki fb-re és kérd meg az ismerőseid, hogy osszák meg

nekem is :D
kéne megint jó filmet nézni

Én személy szerint elég szarul érzem magam, hogy most, hogy itt kutyaBazsó, jobb a fonál minősége, de nem történik semmi.

plakátozd tele a fétiseddel a várost, hátha egy domina válaszol rá

Azért az merész.

kéne inkább körbeplakátolni a várost azzal hogy kéne bn
ki tudja, lehet bejön

ez az én hírdetésem gecc

szerintem helyeskék nem válaszolnának, csak kövérek meg undik

najó ez már rég furdalja az oldalamat
vannak olyanok itt akik unironikusan rasszisták?

jó csali

egészséges szinten rasszista vagyok

az meg mégis mit jelent?
csak kicsit hiszel a fehér felsőbbrendűségben?

a rasszizmus nem egyenlő fehér felsőbbrendűség

azt hogy nem genetikai alapon vagyok rasszista hanem történelmi alapon

nem utálok a bőrszíne miatt senkit, viszont a néger négerkedjen Afrikában, a sárga Ázsiában, az arab a Közel-Keleten, Európa meg jó lenne, ha pár nyugati geci gyarmatosító állam miatt nem jutna a harmadik világ gyarmatbirodalmának sorsára, és megmaradna keresztény gyökerű, fehér kontinensnek

Napi emlékeztető hogy a tudomány s technológia egy zsidó csel

>megmaradna keresztény gyökerű, fehér kontinensnek
dehiszen ha a vallás a fontos, akkor mi gond lenne a temérdek afrikai kereszténnyel mondjuk?
ezt továbbra sem értem egészen
magyarán nem rasszista hanem soviniszta vagy?

ez
Nekem semmi bajom a négerekkel, amíg otthon a négy fal között csinálják.

Völgyvidéken és hegygerincen át
Tör előre a hadsereg,
A fehérek partvidékét,
Hogy csatában nyerje meg.

leszarom őket

Ezen kekeltem

4 óra ment el, màr az amúgy is semmi életembõl, mert a kibaszott WPF egy kalap kaka.

Kiépettem egy template-t az összes Controlra, de az a buzi fos be bindingolta az alapértelmezett templatebe, ekkir jöt elõ egy kibaszott idegesìtõ anomàlia, hogy az alap. keretrendszer "funkciòt" akarja meghìvni az én mòdosìtàsommal. MINDIG PRÌMA REGGELI

Dögöljön meg aki kitalàlta.

Ánon mivel töltötte a napját?

Hát. Annyira nem. Nem a bőrszín számít hanem a kultura. Inkább... kulturistának mondanám magam.

Európa meg Kína vitathatatlanul az a két hely ahol valódi, maradandó civilizációt alkottak. Aztán szépen lassan a szomszédaikra is sikerült nekik ráerőltetni.

Az Afrikai, Indiai, Dél Ázsiai, Muszlim, Indián, Csendes óceáni kultúrákat mélységesen megvetem és semmirevalónak tartom. Jó, itt ott voltak értelmes ötleteik, pl kellemes zene, érdekes motívumok, művészet, de az nem változtat azon a tényen hogy barbárok, és a fasorban sincsenek hozzánk képest.
A kulturális relativizációtól meg egyenesen a falnak megyek. Igenis vannak kulturák amik jobbak mint a többi.

Az ember mikor megszületik egy üres lap, és a környezete tölti fel tartalommal. Ha megfelelő a környezet, egy bantu négerből is lehet tudós.

azt jelenti hogy az európai fehér ember érte el a legtöbbet a történelem folyamán tehát ő a legfontosabb tényezője a világnak, meg még talán az ázsiaiak és nagyon talán az indiaiak számítanak valamit a többi csak van volt és lesz

ez igazából csak nem akartam ennyire futtatni eszmét

>winblows

ez

de a kultúra az nem egy előre meghatározott tényező
folyton dinamikusan változik
tudod jól hogy volt olyan idő amikor a muszlim világ fejlettebb volt a keresztény európainál mind a művészetek, tudományok, államszervezés és a hadászat terén

Ott lett volna a Qt is, de most tudod kinek van kedve annak a szintaxisát megtanulni évközben.

JavaFx meg jobbágy szint :]

igen volt egyszer kibebaszottkurvarégen, azt ne mondd hogy bármennyi esélye lenne a mai arab kultúrának dominanciába kerülnie

süssetek meg gecik

geci buta vagy

hát ez az egyik.

A másik meg az, hogy én fehér magyarnak születtem. A családom és a barátaim és főként fehér magyarok. Tehát azt aakarom, ami a legjobb nekem és a családomnak, meg a barátaimnak, tehát a saját népem hasznát.

Nem akarok másokat sem ezért tönkretenni, de először a saját érdekemet nézem, egészségesen.

Magyarország törekedjen arra, hogy a magyaroknak jó legyen. A többi ország meg szintén a saját-saját igazsága szerint.

kéne rasszista szláv bn

sziasztok

szerintetek is egy cuki drogos kisfiú vagyok? :)

nyomorék

>muszlim világ fejlettebb volt a keresztény európainál

nem az arab akkor sem.

Hanem a szír, egyiptomi, mezopotámiai, perzsa kultúra volt a világ élvonalában, ahogy a görög-római nyugaton.

Aztán az arabok elfoglalták a keleti felet, a germánok meg a nyugatit, a nyugati volt a kevésbé civilizált.

A germának felvirágoztatták a sajátjukat, az arabok pedig szépen lerohasztották amit kaptak.

Ahogy a mostani züllött nyugatiak elszarják azt amit az előző generációk nagy nehezen összehordtak nekik. Nem az a lényeg, hogy ki mibe születik, vagy mit vesz el magának, hanem hogy mihez kezd vele.

Jó. Eddig leszartam kb. azt hogy egy 15 éves fiúlányra vered egész nap nem érdekelt, de most már konkrétan hányingerem van ha látom ezt a gnóm hibridet, úgyhogy tegyél egy szívességet és markolj rá a magasfeszültségre. kösz

Nem, szerintem egy beteges nyámnyila köcsög vagy.

már miért ne lenne esélye inshallah

viccet félretéve minden kultúra akkor éli a virágkorát ha képes eltávolodni a vallástól (mint ahogy az abbászida kalifák is gyakorlatilag nyíltan ignorálták a proféta tanításait néhány területen)

nehéz megtalálni az egyensúlyt a spiritualizmus és a racionalitás közt úgy hogy elkerüljük mind a teokrácia a progressziót elfojtó dogmáit, mind a teljesen szellemi gyökereit elveszítő társadalom dekadenciába süllyedését is hől

ez most vagy advanced bait vagy ilyen buta lennél?

>minden kultúra akkor éli a virágkorát ha képes eltávolodni a vallástól
van rá bizonyítékod?

>advanced bait
nem értem

youtube.com/watch?v=TGbwL8kSpEk

Csak posztolom ezt. Abszolút nem vagyok koreaboo, de ez a szám mindig felvidít