/Polska/ - Edycja Królowej Kingi

...

Other urls found in this thread:

pyx-1.pretendyoure.xyz/zy/game.jsp#game=193
twitter.com/NSFWRedditVideo

>z balszej

Pierwszy za brak gf

jest tu jakis mango-pro?

animemy

tak, wiem chyba wszystko co sie da

oco ci chodzi kurduplu???

że kto że co?

ale swoją drogą, taka Kinga musi mieć fajne życie ciekawe i dużo przyjaciół nie?

odpowiedź brzmi kałboj bipop

łechtanie mojego ego nie skłonie mnie do łyżkokarmienia.

anusy zarzuccie jakim mainstreamowym medium ktore nie klamie az tak bardzo i ktore moglbym poczytac, bo zauwazylem kolesia siedzacego na Sup Forums w autobusie niedawno i tez zaczynam wchodzic i powoli chyba zaczynam wierzyc w te idiotyczne teorie spiskowe

natemat

no pokazując ten pysk który ma musi się cieszyć że cały naród bolą oczy

kture mam sciagnac zeby bylo czytane dla mnie

pikio i wykop zeby miec zbalansowane zrodla informacji

>widzial kolesia na tajnych 4czanach w autobusie

jak ja bym spotkał na żywo 4czanersa to bym sie zesrał

forum tibia.pl

jakie miasto? jaka linia?

>no pokazując tą ładną twarz którą ma musi się cieszyć że cały naród piecze

a ręke byś mu podał czy nie? to ważne

Krakau, linii nie bede podawal bo jeszcze sie okaze ze to ktorys z was i mnie bedzie stalkowac

>Krakau
a to chuj, nie ja

nie, bym sie obraził ze ktos inny odkrył tajne 4czany o których tylko ja wiedzialem do tej pory

ja mam w pracy kilku, zwykle jak już jesteś w stanie po kimś poznać to raczej rzygasz z zażenowania niż srasz z zaskoczenia.

O to moze ja

racja, duble też potwierdzają

nikt normalny nie wchodzi na 4czany

dla ludzi lurkujących Sup Forums nie istnieje Sup Forums. przyłażą tam tylko z wykopów i różnych subreditów politycznych. opinie?

w ogole nie wiem skad sie wziela moda na nieukrywanie poziomu mocy

teraz wszyscy to na kara czy czanie od 2003 juz siedzieli

dzieki anonie za madokami

a szanujesz meguke?

zdefiniuj siedzenie bo Sup Forums lurkowałem od 14 roku żywota ale nic nie postowalem bo angielski chujowy

nie lubie moe gowna tylko powazne tajwanskie animacje czyt. texhnolyze i ninja slayer

chodzi mi ze ludzie tak tylko pierdola jakby czany byly czyms najzwyczajniejszym kiedy tak nie jest i nie bedzie

glupio mi tego slowa uzywac ale to po prostu pozerstwo

o ty chamie

jednak prawda ze diasporak to gorzej niz zwierze

>tug wlasnie sie dowiedziales że masz urodziny dzien przed Kinią

Wiedziałem że cos mnie z nią łączy

szanuje masz jeden z LEPSZYCH gustów tutaj w tym temacie

...

I want to cum inside them both

>Pikio
Ostatnio bardzo przypomina tzw. pudelek pe el

kurwa od którego rozdziału był ten kurosawa postowany?

tu sie zgodze, zmarnowałem mlodosc na tym bezwartosciowym gownie

ha ha bedał

Kurwa co za paszczury, odmawiam postowania w tej nitce spierdalam na wykop elo

nichijou jest spoko bardzo :-P

The only Polish words I know are Mgla album names

you just insulted the queen,

you will never know what hit you

Tylko przypominam.

>jakby czany byly czyms najzwyczajniejszym
przeciez tak jest, kurwa czany to jest mainstream teraz, czanowe memy to jest sól paziowych stron jak kwejk czy demoty. Ta paszczurzyca bazyl czy jak jej tam pierdoli takie rakowe rzeczy ze powinna miec maks kilka tysiecy wyswietlen, a po 100k na chujowych filmikach. Podbija do mnie normik w robo i mowi ze jak clinton wygra to stany bedą cucknietę na wieki lelele iksde. To jest kurwa swiat, czany to nie jest jakas tajna rzecz dla wybranych, to jest kurwa kwejk 2.

przeklejanie mejmejsów =/= faktyczne lurowanie

inaczej caly swiat bylby spierdolony

>Podbija do mnie normik w robo i mowi ze jak clinton wygra to stany bedą cucknietę na wieki lelele iksde.

o kurwa,

mnie by zatkało

>on myśli że madoka to moegówno
W tej chwili ściągaj i oglądaj, im mniej wiesz tym lepiej.

a kto kurwa czesciej wchodzi na kwejk niz w pizde swojej dziewczyny? Spierdony albo ludzie mający problem z zyciem. 90% ludzi wchodzi na czany dla smiesznych obrazków, ale nie muszą tego robic bo mają kwejka czy reddita albo inne chujstwo jakies 9gag

>Spierdony albo ludzie mający problem z zyciem.

ehh prawda

czemu ja jestem spierdolony?
czemu mam problem z zyciem?
czemu wchodze na czany?

kurwa, mać.

nie wiem w sumie zjadlbym cos ale przed snem podobno nie wolno bo sie budzisz grubszy

>user kiedy w końcu zaczniemy myśleć o dziecku i ślubie?
>jesteśmy razem od przedszkola i już wtedy obiecałeś że mnie poślubisz
>mój mózg od jakiegoś czasu domaga się zrobienia dziecka a bez ślubu nie chcę nawet myśleć o zachodzeniu w ciąże

troche mnie przytkało, ale nie dałem po sobie poznac ze wiem ze ten chujoza uzywał nomenklatury wyniesionej z czanów

wbija ci ten wariat do piwnicy i klepie twojego kompa po obudowie co robisz

Niejedzenie 4 godziny przed snem znaczy tylko tyle, że jak teraz zjesz to musisz siedzieć do trzeciej.

*rozpina chuja*

a jak nie jem od paru godzin ale za to wypiłem litr koli to jak pójde spać teraz to jutro bede gruby?

brzmi bolesnie

Kogo cytujesz?

gruby nie zjebany tak hehe

a jak bys zjadł na sen 10 kostek cukru to bedziesz gruby czy nie?

a co jak kola zero hehe

jak zaczniesz pic litr koli codziennie przez pare lat to tak

kolega mi mowil jakby co

tak poważnie zuchy

Moje życie nie jest w najlepszym stanie

czasem (jak np dzis) niewidzę wyjscia i dołuje się i ąż czasem przychodzi mysl ze tylko an hero zostaje

tzn niby wiem co mam robic ale i tak sie doluje ze cos nie wyjdzie ze nie naprawie swojego zycia i ze nieuniknione bedzie an hero żeby nie robic przypalu z siebie wiecej

macie tak czasem?

swoja stara

...

jak into /m/?

kurwa te dziewczyny za lado pewnie tak piecze jak widza kinge idealna naturalna blondyne z dobrego domu na dobrej uczelni ohhhh ale ich musi piec to ze jest od nich we wszystkim lepsza i nigdy jej nie dorownaja chocby nie wiem jak sie staraly

codziennie

a to okej

ostatnie dwa tygodnie takie mam, pełna pustka, niepewnosc, terror

ta niepewnosc, rozpamietywanie krzywd, strach

najgorsze co może być

ale anony cos ze swoim zyciem robia? maja jakies kariery? plany? marzenia? czy spierdolinuja w garazu i sobie w glowie historyjki o smutnym zyciu ukladaja?

>kariery? plany? marzenia?

pracuje, mieszkam sam, mam grupke znajomych, wszystko niby fajnie. A jednak nie

>maja jakies kariery? plany? marzenia?

studiuje bo inaczej rodzice by mi kazali znaleźć jakąś gównorobote za minimalną pensje albo by mnie z domu wyjebali
nic mi sie nie chce robić w życiu

pewnie jeszcze ruchasz co

Ktoś chętny na cards against humanity? Zapraszam anonków do gry?

pyx-1.pretendyoure.xyz/zy/game.jsp#game=193

no ja tak samo a i dziewczyne mam nawet ale zycie nadal chujowe sie zdaje

mam plany i marzenia ale z karierą jest słabo i to mnie najbardziej przeraża, a co jesli sie nie uda,a co jesli będe skazany na jakąs zjebaną minimalną za 1200?

jakieś plany zawsze są, trzeba się kiedyś wyrwać z tej spirali spierdolenia... prawda...?

zawsze mozesz gdziec wyjebac

minimalna to 1500

to co wam w tym życiu tak przeszkadza?

nie zartuj. Kobieta moich marzen ze mną nie bedzie. Ja wiem jak to brzmi, ale serio to była dla której mogłbym zycie poswiecic i zaplanowac z nią przyszłosc i tak sobie zyc, funkcjonowac, podbijac swiat dla niej i w ogóle. Ale to sie nie uda, a ja nie mam ochoty na bajerki z innymi. Mógłbym to zrobic bo rózne sie mną interesują i takie tam, ale ja nie chce sie w to bawic, poznawac ich, pierdolic te same bzdury co do tamtej, bawic sie w gierki, martwic sie o wszystko czy nie jest KURWOM itp itd. za duzo zachodu, nie chce mi sie. A jednak czuje pustke, samotnosc, targa mną niepewnosc. Jebac ten swiat kurwa

Nie wiem.

przesadzasz ziomeczku

znajdz sobie jakies hobby bo za duzo myslisz mordo

wlasnie zrob jak kolgejt i na silke chodz, to zawsze dobry pomysl polecam

a wyobraz sobie ,ze jestes piwniczakiem przegrywem tylko teraz masz pieniadze i czasem poruchasz, ale mentalnie jestes tym samym spierdolem ktorym byes, wystraszonym i niepewnym siebie i do tego dochodzi jakas pojebana fobia ,ze stracisz loszke prace znajomych i wrocisz do zjebanego zycia ktore prowadziles

wy to jeszcze dobrze macie bo na swoim jestescie i w chuju macie wszystko

ja mieszkam ze starymi poziom 22 na studiach nie bylem i jak sie nie wyprowadze to bede posmiewiskiem mojej wioski gdzie nie pojde bede wytykany i tak juz jestem pewnie za moje spierdolenie

dlatego musze uciec ale zarabiam za malo jeszcze

I TYLE MI Z TEGO ZE OGLĄDAM JAK TAJGER BONZO SMAZY FRYTKI I WPIERDALA JE ZE SMIETANĄ. A SIE KURWA SMIAŁEM Z OBRAZKU ŻABY
>ASKING FOR TITS ON OMEGLE
>WHAT AM I DOING WITH MY LIFE
lepiej nie bedzie

no jakikolwiek sport jest dobrym pomyslem w sumie

ło racja niechciałbym za nic takich uczuc

mam hobby, duzo robie w zyciu, tzn w miare, nie skacze ze spadochronem i sie kurwa wyczynowo nie wspinam, no ale cos tam robie. Cwicze też, ale to nie łagodzi tego uczucia pustki. Ja sie nie żale, tak wybrałem chyba. Albo moze tak mi sie wydaje, bo mnie pozera strach zeby spróbowac zycia z jakąs inną prawie ze szarą myszką

lolitki

tak czy nie?

żbsz to chuj mnie bola twoje problemy NORMIKU