/polska/ - edycja fajnego upalnego klimatu

...

Other urls found in this thread:

youtu.be/w-I6XTVZXww?list=PLt5AfwLFPxWK2zCU-4X1iuuu5m8hf6L1B
twitter.com/SFWRedditImages

ANIME

Jak dopples to anektujemy chorwacje

>matki polki

Ukrainki

nie za dlugie te wlosy?

ale fajnie ma moze sie podetrzec nimi jak jej papieru zabraknie ahh to jest zycie

napływy co nie umieją zakładać robią się coraz głupsze

>edycja w nazwie

brawo yeti

ale to jebie troche chyba???

no i co??

wyjdz stąd

ja mam stąd wyjść?

ty kurwo zwierzaku na kogo szczekasz

wybacz niewiedziałem że to ty, turczynie atencjuszu

>Be from South Korea
>Decide to learn polish for some reason
[spoiler]Panie, po co ci to do cholery?[/spoiler]
[spoiler]No, seriously, why would you do that? I'm curious.

>tug matematyka to dla mnie język kosmitów
>tug zawsze tak było
>tug jestem za głupi na liczby

ehh

No elo mordy

nie ma czegoś takiego jak za długie włosy

o ty kurwo wykopowa

>tug naturalnie dobry z matmy
>tug przez całą szkołę ogarniałem zawsze nowy temat z matmy po prostu czytając 2 stronicowy opis w podręczniku
>tug same 5 i 6 z matmy bez praktycznie żadnej nauki
>tug legitymacyjnie lubię matmę i pasjonuję się nią

A co do hipotezy Riemanna to całkiem ciekawy temat, podobnie jak większość nierozwiązywalnych do tej pory problemów matematycznych bo są zazwyczaj tak pojebane że głowa boli mimo że pewnie za sto lat część tych problemów będzie już rozwiązana i będą w szkołach uczyć ich jak najnormalniejszą rzecz w świecie, jak dla mnie to całkiem ciekawe że coś co przez nas jest wciąż niezrozumiałe będzie rzeczą powszechną w przyszłości.

Tutaj jest playlista z filmikami wyjaśnijącymi hipotezę Riemanna od samych podstaw, polecam obejrzeć bo ciekawe całkiem.
youtu.be/w-I6XTVZXww?list=PLt5AfwLFPxWK2zCU-4X1iuuu5m8hf6L1B

>cyferki oooo jak kocham liczby a w ogóle plus i minus to jedyne co widze

no kurwa matma w szkole w chuj trudna doslownie podstaw do wzoru i policz

anoni czy tzw depresja to mem a psycholog/psychiatra będzie mi wmawiał ,ze ją mam zeby szekli więcej wpadało?

depresja to nie mam a psychiatra/psycholog bedzie robil tak zebys do niego wracal za cos przeciez musi zyc

No wiesz, 90% jakimś cudem nawet tego nie potrafi.
No chyba że tylko ja chodziłem z debilami do liceum, bo zawsze musieliśmy nad jakimkolwiek tematem parę lekcji siedzieć żeby klasa cokolwiek zrozumiała a i tak połowa klasy oblewała każdy sprawdzian i twierdzili jaka to matma trudna.

depresja nie jest memem, psycholog bedzie cie ciagnal jak najdluzej na """sesjach""" z wiadomych przyczyn a psychiatra przepisze ci """""leki"""""" i tyle cie widzieli

>t. humanista na zmywaku w Anglii

co ty mówisz do mnie nerdzie

a anoni byli? ciezko taka depresje zdiagnozować? bo wydaje mi się ,ze poprostu jestem smutna cipka ale moze naprawde mam depresje

to przedstaw sie i opowiedz co ci dolega a sztab psychologow i znawcow umyslu ludzkiego postara ci sie doradzic

smiej sie smiej emigrant ale ja szanuje wasze zdanie anonki bardziej niz kolezkow hehe sebków

no serio mowie napisz ocb

nic mi sie nie chce i to zupełnie, brak mi motywacji do czegokolwiek, w pracy słabo, z loszka sie juz prawie rozstałem bo ja olewałem cały czas, nie mam zadnych celów czy tam marzeń, siedze całe dnie na szambie i to własciwie jedyne co robie

umrzyj XD

Opinie na temat skyline Warszawy?

gorszy smog niż u mnie w krk

to mgła

tak jak wiekszosc wschodu polski chujowy

>daj z siebie wszystko ziomek cel jest tak blisko reprezentuj zawsze swe nazwisko

>warszawa
>wschod

ANIBE

Młody to ma zajebiscie.
Może spokojnie do końca życia uprawiać zawód syn.
Nie dadzo mi takiego życia nigdy.

o to ten smieszny user,szanuje

Doczekałem się
ANIKUKURYKU

no raczej nie zachód

Warszawa jest na wschodzie Polszy B

When you make perogies, and you have leftovers, how do you store them? I find that they stick together if you just throw them in a bag and put them in a freezer.
Also, I love Poland.

kurwa jebałbym wasze matki

odsmażam na drugi dzień

Dlatego nie idziesz do prywatnego psychologa nigdy bo to same skurwysyny i złodzieje.

>z loszka sie juz prawie rozstałem bo ja olewałem cały czas

Szczam na ciebie.

Sorry, nie było mnie, kolacja sama się nie zje.

Thanks kurwa

put dick in trump asshole and your perogies will be hot like my mother!

>in the freezer
That doesn't sound like the best idea, they'd get all mushy when you unfreeze them. Just put them in the fridge, how long do you need to store them?

sam jestes polska b

I plan on making maybe 100 tomorrow. I should be able to finish them in a week or so. But if I put them in a large bowl and stick them in my fridge, they stick together, and when I pull them apart it rips the outside casing off.

na patelnie wpierdol

odsmażane > świeże

komu by się chciało kleić 100 pierogów kurwa

czemu mazowieckie poza stolycą to takie zadupie?

ale ,ze ludzie na 4chinku to sobie bajeczki w imie (Ty) wymyslaja to ty wiedz

mojej starej

bo zawsze wschod byl biedny

What the fuck are you talking about kurwa

youre supposed to cook them before storage friend

about Donald Trump and his asshole

czego nie rozumiesz

o paczcie jak lisciowie pyte mlaska

Yes I know. But do you not find that they will stick together if you leave them in a bowl in your fridge?

no

>odpowiadanie lisciowi
Taki wygląd wasz

nie zesraj sie XD

problem z matmą jest taki że ludzie chcą opisać wszystko liczbami

a co jesli ten swiat gdzies krzyzuje sie z niematerialnym gdzie 1+3 = 43 bo nie ma tam czasu przestrzeni ani materii ?

jeżeli ma się choć jeden region niebieski to znaczy że jest się wschodem spójrz na slask rownomiernie ulepszanie gospodarki

>tug mieszkasz na niebieskim

źle czuje żaba

slask jest bogaty(w porownaniu do reszty polski) od sredniowiecza

i nie wiem o co ci chodzi

mazowieckie to wschod

warszawa to centrum

No i będziecie wschodem dopóki nie nauczycie się podstaw ekonomii równomierne ulepszanie regionów a nie przewaga jednego nad innymi

czemu katowice to takie gówno?

a czego wymagasz od miasta przemysłowego?

pic rel "rynek" katowic

muh warszawiak od urodzenia tutaj ktory nigdzie w polsce nie byl. czy to prawda ,ze ludzie warszawa gardza czy to taki memik jak hehe wojenka krakoso warszaska

Katowice zostały wybudowane przed 2 wojną jako miasto górnicze one nigdy nie miało zostać ,,,stolicą'' górnego slaska opole pełniło tę role

Tak gardzą zwłaszcza najstarsze janusze które płaciły na obudowe tego syfu

gardzę wawą głównie dla memów, aczkolwiek rzeczywiscie zbiera się tam najgorszy syf ludzki

t.maczeta

Hmm. Maybe my dough is too sticky then.. thanks for the advice!

o kurwa jak nie ogarna ,ze user mu po polsku odpowiedzial, no beka,nie?

Try putting some butter on them, that might help.

>dziś korpo umówiło się na hehe piwerko w pubie
>umyj się, ubierz ładnie, no bo kurcze pierwszy raz w życiu takie coś
>bój się jak mała pizda, no bo user pamiętasz jak cie w liceum szkalowali koledzy będzie tak samo ja pierdole chce do domu
>idź na przystanek
>autobus się spóźnia 5 minut, potem 10 minut stoi w korku, bo budowa
>przekonaj sam siebie, że się spóźnisz
>wyjdź na następnym przystanku i wróć do domu na piechotę
Sam z tego spierdolenia nie wyjdę, a nawet o pomoc nie umiem się postarać.

>bo nie ma tam czasu przestrzeni ani materii
co ma czas, przestrzeń i materia do paru aksjomatów i pierdyliona logicznych twierdzeń?

myslę, że user nie pisał tego na poważnie

>tug boisz się sam wejść do KFC

ale zadzwoniles i powiedziales ze nie dasz rady nie?

Napisałem sms, że coś mi wypadło, do zobaczenia innym razem.

e user zjebales, ja tam pije zawsze na tych korpo imprezach najdrozszy trunek jaki maja bo open bar jest
> moja twarz gdy wychlałem whisky za 400 piniondzow a nawet tego gowna nie lubie

To było takie luźne spotkanko grupy roboczej, płacimy za siebie. Kolejny powód dlaczego nie poszedłem, kupiłem Trails of Heroes i żal mi kasy, bo jeszcze dużo gierek na steam sale bedzie pewnie.

też wam się Sup Forums wysypał na chwilę?

Nie

a co to za praca? jak IT to mogles isc, przeciez to wszystko i tak zjeby, o gierkach byscie sobie pogadali

anony kupowali kiedys metale szlachetne?

Najwyżej folię aluminiową.

Zuchu, dlaczego mówią że suma nieskończonego ciągu liczb naturalnych to -1/12? Przecież gość nie zliczył nieskończoności. Na samym początku pokazał że idąc w nieskończoność PO ZATRZYMANIU otrzyma abo 1, albo 0, po czym przyjął ŚREDNIĄ z 0 i 1, czyli 1/2. Potem ŚREDNIEJ z ZATRZYMANEJ sumy, czyli SKOŃCZONOŚCI bazuje dalsze obliczenia. Mam wrażenie że albo któreś z zestawień jest niedozwolone, albo nie obrazuje to sumy nieskończoności, lecz coś w rodzaju prawdopodobieństwa z fizyki kwantowej, nie wiem tylko co dokładnie.

nudno w chuj danony