/polska/

tsundere edition

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MCxDJnHiLqs
twitter.com/NSFWRedditImage

Poland sleeps

Elo. dlaczego bez linka do poprzedniego?

Elo elo 3 2 0

Polaczkom zimno będzie dzisiaj. Będą narzekać bo żyją w cieplutkich kurwidołkach.

Skąd wiedziałeś. Myślałem że do pracy nie dojade

...

polecam relacje friends with benefits.
t. user pół normik

Za tydzień się zakochasz a ona się będzie jebać z innymi, tyle w temacie.

...

Zerwalem bo sie nie zakochalem. Bo lizala sie ze zbyt wieloma. Poza tym nie moj typ urody ale cycki fajne zbsz.

>pojedź na zajęcia
>usiądź za rogiem, oparty o grzejnik że chuja cię widać z korytarza
>słyszysz jak reszta grupy przychodzi
>wyjebane, masz grzejnik, masz ciepło
>"ej no myślałam że nikogo nie będzie, nawet anona nie ma a on zawsze pierwszy"
>wychyl się z za rogu
>"o jednak jest"
>wróć do grzejnika z powrotem
>wybija 8
>prowadzącego nie ma
>mija kwadrans
>podnieś dupę i wypierdalaj do domu
Uwielbiam jak po raz pierwszy śniegiem pierdolnie żbsz
Aż sobie tureckie opowiastki poczytałem

>tug jeszcze 6h na uczelni

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh dobrze że potem weekend od razu bo nie wyrabiam

>bycie studentem
>posiadanie prawa do narzekania

wybierz jedno

Prawo do narzekania i marudzenia oraz jego egzekwowanie to polski niezbywalne przywilej a wręcz obowiązek więc nie fikaj.

jestem na tej filologii i tak sie chujowo czuje. bo trzeba sie uczyc mimo ze mi to latwo przychodzi, ale chlopak z wioski wyszedl do miasta z czysta karta i od razu poczuł haj lajf i znormiczał nawet troche, na piwko chodzi i tanczy z randomowymi szprychami. ale sie kurwa nie chce mu nic. Dobrze ze jest ta pierwsza kolezanka z benefitami bo bym cyckow do konca zycia nie zobaczył.

Jak pójdziesz do pracy to pogadamy ziomuś.

Ale pracuję, z tym weekendem to żart taki

Sorry, zwracam honor.

To dogadajcie się że z nikim innym sie nie bzykacie bo coś złapiesz tak jak ja. Właśnie wróciłem z wymrażania brodawek wirusowych bo moja znajoma najprawdopodobniej złapała je od kogoś innego a tylko z nią się bzykałem przez ostatni rok. Niby nic bo da się wyleczyć ale i tak szkoda czasu na chodzenie do lekarza.
t. user degenerat

...

No mowilismy o tym. Ogolnie to ja jej powiedzialem ze nadal bede poznawal inne i jak z jakąś jakim cudem zacznie mi sie układac to przerywamy i powracamy do tego co było. Najzwyklejszej przyjazni. Jej kumpele mnie nie nawidza a widzialy mnie na oczy raz, wielce ja niby zranilem wedlug nich, bo wielka milosc nam wrozono. O tym ze nadal sie spotykamy nawet nie wiedzą.

>nie używanie prezerwatyw

raczej user podwiek

tsundere polish boys ?

>mysi ze gumki chronia przed kazda choroba W

>myśli, że poprawne korzystanie z gumek w 99% nie likwiduje ryzyka złapania większości chorób wenerycznych

Brodawki wirusowe nie są rzadkie. Albo gumki nie stosowałeś, albo nie potrafisz korzystać z gumek.

halo halo co to za choroby W przecież tu nikomu nie dajo

TO takie piętna dla degeneratów

ej a jak to sprawdzic czy sie ma bo tutaj user bezseksowy i nie wie a chcialby na zapas wiedziec czy na
... moze kiedys

>hehe chciało się jebać i kurwić, trzeba tera zapłacić za to hehe
>tak kończą degeneraci

Wystarczy nie być debilem i wszystko będzie okej. Naprawdę ciężko jest cokolwiek złapać jak się korzysta z prezerwatyw i zdrowego rozsądku.

Nie martw się, nigdy nie będziesz potrzebował takiej wiedzy.

a z samej ciekawosci? zeby jak bede mial znajomych to bym opowiadal

Jak sprawdzić czy masz brodawki wirusowe?

Będziesz miał brodawki, raczej zauważysz.

a jak sprawdzic czy nie urodzilem sie z jakims W?

A masz jakieś, które były tam od zawsze? Ostatecznie jak nie jesteś pewien to przejdź się do lekarza.

Gdybym gum nie użył to pewnie miałbym to gówno pod napletem, a tak mam tylko tam gdzie się prezerwatywa kończyła czyli na trzonie kutacza, Wystarczy że się ostrzyżesz na dole, pokłujesz sam siebie ściętymi włoskami i z cipy poleje ci się na krocze jak cię kobieta ujeżdża i już się dostaje w te mikroranki po kłuciu.

Jak czytałem o kłykcinach na portalach medycznych to szacuje się że prezerwatywy zmniejszają ryzyko o jakieś 75%. I tak można powiedzieć że miałem szczęście bo degeneracja mocno a złapałem coś dopiero po 4 latach.

Tu masz obr rel. U mnie aż tak srogo nie jest. U mnie największe są takie jak najmniejsze na obrazku a zaczęły wyskakiwać tak ze 4 miesiące temu. Dopiero teraz zabieg bo kolejki do lekarza jak po srajtaśmę w PRLu.

A ona nie miała objawów? Nie widziałeś żadnych krost?

Nie bo ostatnie bzykanie wieczorem w samochodzie było to niewiele widać. Zresztą można być nosicielem bez objawów.
I nie pękaj, wiele można wyleczyć + nie wszystkie brodawki są wirusowe. W moim przypadku najpierw się lekarz zastanawiał czy to właśnie te od seksu czy zwykłe włókniaki, czyli takie niegroźne zmiany nowotworowe spowodowane jakimiś mutacjami czy tam odziedziczone, bo wygląda to bardzo podobnie.

ja wiem ze mam prosaki i stulejke. wielkosc jest zadowalajaca i jakos brzydki tez nie jest

>prosaki
Kompletnie niegroźne. Sam mam na worze. Można ignorować.
>stulejka
Idź coś z tym zrób.

no ale wiem ze operacje to spore ryzyko zakazenia. Poza tym nie jest z tym tak zle, naciagnac naciągnę.

>tug dwie godziny w bibliotece
>jeszcze nic nie zrobiłem a jutro egzamin

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kurwa jak się skoncentrować?

kto debil tutaj?
>ojciec pokazuje jak wiazac wezel zeglarski za gowniaka
>fast forward kilka lat pozniej
>ojciec kaze ci zawiazac jakies gowno wezlem zeglarskim
>nicz ci nie wychodzi
>wez i zawiaz na kokardke
nawet nie wiecie jak chujowo jest byc anonem debilem a i tak narzekacie na jakies gowna dla normikow typu loszki czy studia

>implikacja że bycie debilem nie łączy problemami na studiach i loszkami

Przestańcie uprawiać seks.

Twój stary to jakiś przypałowiec. Byłeś w harcerzach? Jak nie to wiedza na temat węzłów jest ci niepotrzebna.

t. debil

>implikacja że kiedykolwiek zacząłem

panowie, walę wiadro bo na trzeźwo waszych opowieści o zakrościałych trzonach kutacza nie da się czytać. sorry.

>pic rel

Ej, ale nie będziesz się szczelać po marihułaniem, nie?

>cpanie z rana w poniedziałek

To dopiero degeneracja

dzwonie po bagiety

Uwaga, postuję najlepszą tsundere.

raczej nie dzisiaj, wolę pomęczyć i potorturować małe zwierzątka a potem namalować pentagram i nasikać do kwiatków na parapecie

chcesz to sobie idź na ten mróz do pracy albo szkoły

A co przed kokardką?

Zwykłem się przyglądać jak ludzie wiążą różne rzeczy (np. zawiązują sznurówki) i połowa używa węzła babskiego zamiast prostego i potem się dziwią, że się but rozwiąże.

co to za autyzm

ja jedyne co umiem zawiązać w supeł to moje życie

Ja się musiałem drugi raz nauczyć wiązać buty jak się o tym dowiedziałem.

kurcze ciezko mi powiedziec jak na to patrze musialbym po buty skoczyc i sprawdzic ale mnie sie nie chce ;/

Jedyne co potrafię zawiązać poza butami to pętlę na szyję
Co wygrałem?

Podstawowe umiejętności, których nie nauczyli cię rodzice.

Ostatnio spotkałem Szkota, który nie potrafił odczytać godziny z zegara ze wskazówkami.

no elo wstałem

mefju jak ty mi imponujesz z godziny na godzine

Ponoć dużo osób tego nie umie. Nie wspominam w ogole o systemie 24 godzinnym. Mnie bardziej uderzyło, że bardzo duzo osob na zachodzie nie potrafi pisac recznie inaczej niz drukowanym literami

>że bardzo duzo osob na zachodzie nie potrafi pisac recznie inaczej niz drukowanym literami
hue

>nie umieją wiązać butów
>nie umieją czytać z zegarka
>nie umieją pisać ręcznie

co ja kurwa czytam
czy to jest ten zachód do którego niby mamy aspirować

>polaki robaki opowiadaja o swoich przezyciach z wspolpracownikami ze zmywakow i magazynow

nie bralbym tego na powaznie

Kolega na dosłownym Oxfordzie miał do czyniena ze doktorantką (biologia) nie znającą ułamków prostych,

(tu pan doktor)

anonki, chciałbym się zapisać na boks tylko nie wiem co i jak żbsz dużo patologii chodzi na to? jakieś specjalne buty trzeba mieć?

mefju najgorszy user proszę nie szanować

>hue
nie wiem co to znaczy

po co jej znajomosc ulamkow prostych?? ona ma tylko wiedziec wystarczajaco duzo w swojej dziedzinie a cyferkami niech sie kto inny zajmuje

kurwa anoni siedze dla siebie kolo szarej myszki koreanki ladna jest jak zagadac do niej zeby bylo

>koreanka
spróbuj w tzw. języku miłości
youtube.com/watch?v=MCxDJnHiLqs

ale spedalone daj jakis rap dla prawilniakow ulicznych pozdro dla kumatych

zamknij morde

spierdalaj

w sumie juz nieaktualne

co się w ogóle z greckim stało że nagle przestał postować?

Kiedy on w ogóle zniknął?

była akcja ze szkalowaniem greckiego i chyba wymiekl chlopak

>siedź w bibliotece od 8;40
>pół czasu gównopostuj
>12 godzina
>przerób 3 strony powtórki z 20
>wbija się normictwo
>cała cisza zniknęła
>mimo faktu że bibliotekarka ciągle zwraca uwagę
>śmichy hihy
>YMMM JESTEŚMY OCZYTANI OJ OJ SESJA NADCHODZI XDXDXDDXDZDDX
>ELO MAGDA TAAA MY W BIBLIOTECE JESTEŚMY
>ALE WCZORAJ BYŁ MELANŻ XDXDXDXDXDXDXDD

Ja pierdole nawet tutaj mnie dopadną, wracam do domu. Nie mogę słuchać jak Agata rzygala wczoraj u Bartka albo kto komu pento opierdolil

Spłacił swoje długi i go grecka mafia sprzątnęła.

w 3 godziny to mogles juz przerobic caly material ile ty tego masz

wiesz co masz zrobić

Jeszcze musiałem opisać trochę dopisać. Poza tym przez pół spędzonego tam czasu gówno postowalem albo szukałem odpowiedniej muzyki serio kurwa 30 minut słuchałem jednego kawałka

to na chuj ci ta biblioteka jak potem marnujesz czas na szukanie muzyczki

chyba anonek sie uczyc nie umie

powiedz 'anjonghasejo' i ze to tylko to umiesz po koreansku

hmmmmmmmm

nie pamietam takich rzeczy

moze to w bd dodali

A co za baja?r

source?

kod gejoskiej dupy

ogladam sb raz jeszcze z okazji R3

tego nie widziałem

To ja chyba też nie widziałem blureja, cycki bym zapamiętał.

>zjedz jogurt
>po godzinie w dupie kran odkrecony
jak w zegarku ehhh

>reported for rule violation

szpagat na psiarni? o ty kurwo jerozolimska

Mam nadzieję, że szatniarz dopierdoli bana za bycie degeneratem.

piotrek jesteś?

wyszedł akurat

kurde powiedz mu żeby na irca wszedł bo sprawa jest