/polska/

edycja problemow ekonomicznych w kapturze

poprzednia >

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=pHAcq64oEi4
youtube.com/watch?v=hS2ngL0_NCY
youtube.com/watch?v=yq7XEQhVuQU
badania-medyczne.pl/czy-polak-jest-na-tyle-glupi-ze-zje-wszystko-co-jest-ladnie-opakowane-i-pachnace/
youtube.com/watch?v=4KRmV4bYzfU
twitter.com/SFWRedditImages

mmmmmmm gotuj mi grubasku tak codziennie
youtube.com/watch?v=pHAcq64oEi4

Nierosyjskie kobiety NIE są ważne

Kurwa potrzeba grubego amerykanina żeby dobrze zatytułować freda.

>maslo orzechowe
co tam sie u was odpierdala

bo to peanut butter cheeseburger jest

ciekawa edycja

...

dobra ziomeczki

prezent dla Saczikonga

...

wypierdalaj z tym obleśnym podludzkim fetyszem

pierwszy raz słyszę

Nie rób tego

...

zajeb sie pedale

zostaw go rozumiesz

ha ha

nie to ty się kurwa zajeb autentyczny homoseksualisto

BO DELMA Z SOLO NAJLEPSZA JEST :)

:)

ma racje wyjebuj smieciu

będę dziś uprawiał seks

nie kurwa nie zostawie, ma zdychac
chuj ci w łeb degeneracie jebany

nie rób tego

wypierdalaj do swojej rosji sowieckiej idź zdychać pod płotem na HIV kurwo jebana

zrobię dziś coś, co tobie nie udało się przez 22 lata życia i prawdopodobnie nigdy nie uda

youtube.com/watch?v=hS2ngL0_NCY

kurw ale to lata

>krótkie nalepsze cnie XDD jestem meskim feministom i antynatalistom, oh prosze krotkowlose feministki nasrajcie mi do ryja swoim markistowskim gównem :)))

z sobą czy jak?

dajcie mi keks prosze dajcie mi keks ja chce żreć keks mm rodzynki cukier biszkopcik DAJCIE MI KEEEEEEEEEEKS

nudzę się

chcesz o czyms pogadac

nie xdddddd

Kto dumny naród słowacki tutaj?

youtube.com/watch?v=yq7XEQhVuQU
BIEGANIE W DZIEWIĘĆDZIESIĄTKACH

dobra

tak

Własnie wpierdalam.

nie wiem

raczej jedzie

ja pierdole gdzie moj snieg chce latac bokiem mmm dajcie mi zamarznieta powierzchnie do latania bokiem na recznym pod lidlem

badania-medyczne.pl/czy-polak-jest-na-tyle-glupi-ze-zje-wszystko-co-jest-ladnie-opakowane-i-pachnace/

>bądź polakiem
>bądź podludziem

Hmm

Przeklikałem sobie myanimelist z nudów i w sumie chyba dalej każualem chińskobajkowym jestem. Pewnie zapomniałem o paru seriach ale nawet jeśli to znaczy że nie warte spamiętania były.

To jest z ~10 lat przygód z chińskimi bajkami, czasem oglądałem kilka serii rocznie a czasem co najwyżej jedną.

super posty moim zdanime bardzo dobre no co o nich moge powiedziec wszystko w nich jest material nieziemski jezeli moge tak to ujac to tak to ujme forma w jakich zostaja przedstawione niby taka prosta jednoslowna JEDNAKZE w nich jest masywny przekaz to jest wlasnie piekno tych postow przez prostote do serca jak powiedzialby to slawny malarz Felipe Gothico del Cruc to te posty beda dowodem dla przyszlych pokolen ze ta nitka byla wspaniala tak to sa wybitne posty i trzeba je szanowac

>lol polaki najgorsze polaki rajne szwajne padajcie xdddddddd

Przypominam że loli tylko smukłe.

youtube.com/watch?v=4KRmV4bYzfU

>bądź marcelem
>zapomnij o lekach

Czemu od razu że polak. Na zachodzie jeszcze wcześniej niż u nas wymarły prawdziwe piekarnie. Normalnym jest że się kupuję chleb zapakowany w kurwa opakowanie foliowe jak 7days czy inne gówno rogale.

>oglądanie anime w ogóle

chciałbym cie dusić i patrzeć jak uchodzi z ciebie życie

parzyste: ide do sklepu po jakies picie i cziperki
nieparzyste: ide do sklepu ale tylko po picie a kolacje jem normalną

>jestę słowianinem (my słowianki mamy te mowe ciała BTW Donatan) bardzo lubie żreć gówno opakowane w tęczowe pudełko :3

ale dlaczego tak niekulturalnie

powiedzial jak jest :p

Ehh marcel marcel

ale nagrań mojego taty nie udostępniaj

>ci wszyscy smutni pedofile tkwiacy w zaprzeczeniu i postujacy postaci dziewczynek z bajek

Tyle to ja obejrzałem jak jeszcze się wypalało wszystko na dvd bo szkoda miejsca było na dysku 250gb

>ci wszyscy gerontofile z bólem dupska

anoni dzis jeszcze sram obiadem wczoranszym mimo ze dzis juz nastrpny obiad zjadlem

jak mam kurwa schudnac z tak chujowymi genami?

>sranie wogole
O biedak

debil jebany

nie da rady ziomeczku musisz zaczac nakoorwiac 250mg testosteronu inaczej nie schudniesz

ani razu nie byłem pijany

ile razy dziennie sie powinno srac

ja sram tak z 5-6 razy ale chyba mam raka jelit wiec jest ok

Ja to 3 po każdym posiłku zbsz

co

>mmmmm takkkk destrukcja kobiecosci i struktury rodziny nuklearnej ooo jak dobrze ;))))

no napisałem przeciez ze każual żem

ja tam max raz na 2 dni chyba ze mam biegunke albo mnie brzuch boli

jebany normik 3 posilki
pewni na sniadanie grejpfruta tez jesz i z tostem w ustach do pracy idziesz?

>jak się nie ma włosów do ziemi to jest destrukcja chuj wie czego

już pominę ten wykopkowy mentalny wysryw kurwy prawackiej co za dużo na Sup Forums siedziała

Śniadanie 5 minut później gówno, obiad 5 minut później gówno itp

Ziomek Wietnamczyk nie umie po angielsku ale kluski wyjebane. Życie grubasa dobre jest.

no to ladnie cie organizm przeczyszcza hehe

marcin jesteś?

zazdro ja wpierdalam ryz z kurczakiem i popijam woda a w lepszy dzien ciasto wpierdole jak siostra zrobi

felvidek wypierdalaj już hyc

siostra tez spierdoks?
mode

kuba to ty?
>tug ciotka nie zrobi drożdżówki

bo jest jak kobieta nie umie byc kobieta i tego odpowiednio reprezentowac tylko staje się marną podróbką mężczyzny to przyczynia się do destrukcji idei kobiecosci oraz instytucji rodziny
no ale jak komunistyczna kurwa ma to zrozumieć skoro wy nic nie rozumiecie tylko powtarzacie brednie tego debila z brodą

Ale Jezusa to ty szanuj

no kurwa dlatego walisz konia do rosjanek co przodują w statystykach aborcji chorób wenerycznych narkomanii itd

dosłownie debil jebany a kobiety z krótkimi są ładniejsze i tyle od tych kurew zapuszczonych

Gdybyście byli 10/10 187cm Chadem z 20cm penisem to te dwójkę byście codziennie ruchali. Dosłownie wystarczy być atrakcyjnym a takie kurwy jak te dwie będą spały z tobą w jednym łóżeczku i budziły cię porannym podwójnym lodzikiem. Ala wiemy kim my jesteśmy więc co najwyżej możemy pomarzyć.

do siebie nie równaj. ja jestem przystojny ale spierdolone. za każdym razem jak gdzieś wychodzę to loszki się do mnie lepią i próbują zagadać. gdyby nie mój autyzm i spierdolenie roochałbym co tydzień inną loszkę nawet nie z tindera

ty sie chyba za duzo komiksow naczytales

ej a jak to jest ze serek wiejski """"naturalny"""" ma forme takich grudek

to nie moze byc naturalne

bo to jest dosłownie ser twarogowy pociapany na kawałki

>Składniki: twaróg ziarnisty

to implikuje jakby twaróg naturalnie powstawał w takiej formie

idę kupę

średnie > krótkie > łysa > locha z peruką > gówno
>korab > marcel > wowik >chinatsu >>>>>>>> włosy do podłogi dla kurwa czubaki

>dziwna sytuacja w autobusie

ale to pierdolony polski tramwaj przecież

marcel to najlepszy z userów i o chuj wam chodzi

ani razu nie skłamał w swojej nienawiści do tego żałosnego n*rodu

pierdolenie mała grupka degeneratów robi srednią całemu bogu ducha winnemu krajowi

Tośdojebał marcel.

Ślązak, pedał i jeszcze kaleka

>tug nigdy nie wyruchasz piętnastoletniej ruskiej narkomanki kurwy po kolei z ziomkami saszami na jej dziecięcym łóżku gdzieś w jakimś rozpadającym się bloku pod Moskwą

>mała grupka degeneratów
>mała

jebnij się w dekiel ruski trollu

proszę nie seksualizować wspólokatorek.

>mała grupka
kek, jebnij się w głowę