/polska/

Edycja poniedziałkowa ćwiczeniowa

Other urls found in this thread:

pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ludowe_w_Polsce_1038_roku
vocaroo.com/i/s1ah0j9zzmQl
twitter.com/SFWRedditImages

thicc > chude

best girl

...

Wojna domowa, kiedy?

o co?

O to, że rząd może zamknąć każdego kiedy chce.

O to, że prawa człowieka idą się jebać w tym prawo do zgromadzeń.

O to, że za zakupy w niedzielę na 2 lata będzie można pójsc siedziec.

Względnie o to, że gospodarka zwalnia o 2x % a od nowego roku drożeje wszystko łącznie z wodą i opłatą przesyłową za prąd.

>O to, że rząd może zamknąć każdego kiedy chce.
kazdy rzad moze
>O to, że prawa człowieka idą się jebać w tym prawo do zgromadzeń.
a konkretnie. Rezerwacja miejsca to swietny pomysl desu. Patologia jest natomiast kto pierwszy ten lepszy
>O to, że za zakupy w niedzielę na 2 lata będzie można pójsc siedziec.
Jakos szczegolnei nie popieram tego zakazu, choc to tylko projekt, ale p pierwsze w innych krajach tak jest po drugie kara jest tylko dla sprzedajacego
>Względnie o to, że gospodarka zwalnia o 2x % a od nowego roku drożeje wszystko łącznie z wodą i opłatą przesyłową za prąd.
Nie mam pojecia co "2x %" znaczy. Ja od przyszlego roku mam tanszy prad a wode tak samo, wiec nie wiem o co bol dupy.

Nie dadzo takiej

>tańszy prąd i wodę
kek

to miłego przeglądania rachunków w przyszłym roku

>kazdy rzad moze
ale wczesniej były sądy, teraz jest tylko niedouczony prokuratorek generalny

>to miłego przeglądania rachunków w przyszłym roku
ja juz mam debilu rachunki na nastepny rok. mam nizsze.
>ale wczesniej były sądy, teraz jest tylko niedouczony prokuratorek generalny
tak. prokurator generalny moze kogos zamknac bez udziału sądu.

Czyli co? reszty moich uwag nie skomentujesz?

Bo w innych krajach mało mówi(wiem, że ci o Niemcy chodzi) a co do rezerwacji miejsc to wątpię czy rozwiązanie które ma obowiązywać jest lepsze szczególnie, że chuj ci daje zgoda na zgromadzenie jesli można ją "od tak" anulować jesli kosciółek sobie zażyczy bo chce w tym miejsuc sam być :)

>mam nizsze
ja mam podniesioną opłatę za przesył, więc nie mma pojęcia skąd masz niższe rachunki "debilu"

Is this a true story?

no

>rezerwacji miejsc to wątpię czy rozwiązanie które ma obowiązywać jest lepsze szczególnie,
rezerwacja jest lepsza od kto pierwszy ten lepszy. Pokazal to przypadek Marszu Niepodleglosci. Jakies smiecie z KODU chcieli zaklepac sobie demonstracje na trasie marszu i go zablokowac. Albo rezerwacja albo kazdy moze wszedzie. Wtedy trzeba sie liczyc z wpierdolem. Ja jestem za kazdy moze wszedzie
>można ją "od tak" anulować jesli kosciółek sobie zażyczy bo chce w tym miejsuc sam być :
nie mozna. a przepis powstal bo wielokrotnie uroczystosci koscielne byly zaklocane przez fedoriuszy. mi sie to tez nie podoba bo wszyscy powinni miec takie same warunki organizacji zgormadzen.
>ja mam podniesioną opłatę za przesył, więc nie mma pojęcia skąd masz niższe rachunki "debilu"
dosłownie jestes debilem. przesyl oznacza akurat inwestycje. Ja mam nizsze o okolo 30 zł na 2 miesiace.

...

>Ja jestem za kazdy moze wszedzie
To szkoda, że tak kurwa nie będzie, plus zaprzeczasz sam sobie w:
>uroczystosci koscielne byly zaklocane przez fedoriuszy
katozjeby też zakłócają innym marsze i oni będa mieli prymat więc nie każdy i nie wszędzie

>przesyl oznacza akurat inwestycje
gówno prawda, przesył oznacza tyle, że nie obiecali, że nie podniosą cen pradu więc pójdzie przesyłu

>Ja mam nizsze o okolo 30 zł na 2 miesiace
To dziwne bo do mnie kurwa Energa tysiąc razy pisała w sprawie podniesienia opłat, może masz proxy i postujesz ze szkoplandii?

Każdy kraj ma taki rząd na jaki zasługuje.

chciałbym takie plecy i łapy jak ona

>To szkoda, że tak kurwa nie będzie, plus zaprzeczasz sam sobie w:
tak kurwa było przed PO i Komorowskim przeciez
>katozjeby też zakłócają innym marsze i oni będa mieli prymat więc nie każdy i nie wszędzie
sorry, ale w katolickim kraju katolicy maja pierwszenstwo. Jak powiedzialem nie popieram tego pomyslu, ale moge z nim zyc.
>ówno prawda, przesył oznacza tyle, że nie obiecali, że nie podniosą cen pradu więc pójdzie przesyłu
przesyl oznacza, ze nie drozeje sam prad. TO oznacza inwestycje w linie, podniesienie wynagrodzen pracownikow lub nowe podatki.
>To dziwne bo do mnie kurwa Energa tysiąc razy pisała w sprawie podniesienia opłat, może masz proxy i postujesz ze szkoplandii?
nie, mam w ENEI - chyba ... i postuje z robakowa

>polityczka w wykonaniu licbusów

odezwijcie się jak odwiedzicie pierwszy raz zus drodzy moi kołyskowi ekonomiści

a gdzie ty masz ekonomie w tym fredzie? Akurat jestem starociotem.

>licbusów

Za wysoko kolegów oceniasz towarzyszu.

>w katolickim kraju
O przepraszam, Konstytucja mówi co innego.

>oznacza inwestycje w linie, podniesienie wynagrodzen pracownikow lub nowe podatki.
Cytat? Wujas robi w energetyce i podwyżek niet.

>Enea
Energa zwiększa ceny, mi roczna opłata pójdzie do góry o 200 pln. Płacę tak około 250-280 co półtora miecha.

masz fajny opis mojego kraju

>O przepraszam, Konstytucja mówi co innego.
Kurwa następny któremu mam tłumaczyć Konstutycje, ktora akurat traktuje KK w szczególny sposób. Ale juz pominę to. Po prostu większość jest katolików i musisz sie dostosować. Równosc sobie w dupe wsadź.
>Cytat? Wujas robi w energetyce i podwyżek niet.
a mój nie. co to za kurwa argument
>Energa zwiększa ceny, mi roczna opłata pójdzie do góry o 200 pln. Płacę tak około 250-280 co półtora miecha.
a ja taniej. znowu brak argumentu.

Tylko że u ciebie to prawda, a tutaj to tylko ból dupy przegranej ekipy

>Równosc sobie w dupe wsadź.
Jo. Razem z prawem. Bo na chuj komu prawo.

>co to za kurwa argument
praktyczny, polecam bo sprawdza się lepiej niż memy

>znowu brak argumentu
możemy tak w dwie strony

>tug ból dupy
na PO nie głosowałem, na Nowoczesną też nie więc możesz pierdzieć do woli, buraki rządzą krajem i mają poparcie buraków co widać po poscie.

bądź ruskiem
urodź się w ZSRR
ucz się w szkole że ZSRR jest najpiękniejszy
ZSRR upada bo trzech gości się spiło w Białowieży
wybierz na prezydenta alkoholika
oglądaj jak Twój własny prezydent robi zamach stanu ostrzeliwując z czołgów gmach Dumy
gdzie nie pojedzie tam jest napierdolony jak szpadel
zbliżają się kolejne wybory
WYBIERZ GO PONOWNIE (JPRDL lvl >9000)
oglądaj jak Twój prezydent wyprzedaje kraj oligarchom
spadają mu notowania
zacznijcie wojnę domową z jakimiś kaukaskimi góralami
DOSTAŃCIE OD NICH WPIERDOL (JPRDL vol.2 )
w międzyczasie bankructwo Twojego kraju eksportującego ropę naftową (może ceny ropy w latach 90. nie były jakieś super, no ale kurwa bez przesady)
po suto zakrapianej imprezie noworocznej 99-2000 skacowany prezydent ogłasza że ustępuje bo nerki i wątroba
następcą zostaje randomowy czekista o smutnych oczach i wyglądzie zgredka z harry'ego pottera
przebąkuje w kampanii prezydenckiej o reformach, zamiast tego wojna 2 w czeczenii

>Jo. Razem z prawem. Bo na chuj komu prawo.
a czego ty oczekujesz. Ze niekatolicy mają być identycznie traktowani gdzie wiekszosc maja katolicy? i wlasnie prawo zmieniaja, wiec o czym tu pierdolisz.

Słyszałem że wielu ludzi uważaja to za prawdę ale nadal nie zrozumiałem co za chujnia się odbywa z TK, ustawą o mediach (czy jak to się nazywa) i PiSem w ogóle.

ceny ropy idą w górę
żyje się jakby lepiej
kupujesz komputer
porównujesz gospodarki innych krajów
okazuje się, że w krajach europy nieeksportujących ropy wzrost gosp jest podobny jak w Rosji eksportującej ropę
codochuja.jpg
zaczynasz pytać, gdzie idą pieniądze z ropy
dostajesz po mordzie
w telewizji Chodorkowski nawołuje do reform korzystając z petrodolarów
idzie do pierdla
początek nowej dekady
spowolnienie gospodarcze mimo ciągle wysokich cen ropy
alejakto.jpg
Rosja ogłasza, ze zorganizuje zimowe igrzyska olimpijskie
i wyda na to 50 miliardów
pierdolone 50 MILIARDÓW
3 razy więcej niż wszyscy inni, bo łapówki się muszą zgadzać
uświadamiasz sobie, że oprócz stu kilkudziesięciu miliarderów i milionerów reszta rosjan żyje w okolicach ubóstwa

>buraki rządzą krajem i mają poparcie buraków co widać po poscie.
No tak, dobrać się do rządów mogą tylko oświeceni przez nueuropę. Inni nie mają prawa wprowadzać swoich rozwiązań, bo to niedemokratyczne

sytuacja gospodarcza się pogarsza
prezydent, aby podbić notowania rozpoczyna wojenkę z najbliższym sąsiadem jednym z niewielu, z którym łączyły Was jeszcze pozytywne stosunki
od tego momentu Rosja jest najbardziej znienawidzonym krajem na #ukraina
wszyscy inni sąsiedzi też mniej lub bardziej jawnie orientują się na zachód
za zestrzelenie pasażerskiego boeinga dostajecie sankcję na rynek finansowy i zbrojeniowy
wasz prezydent w ramach solidaryzowania się z Europą dowala Wam jeszcze sankcje na żywność
w międzyczasie spadają ceny ropy
spowolnienie gospodarcze zamienia się w recesję bo brak reform w czasie hossy
wszystkie wskaźniki w dół
to samo w 2015
i w 2016
zaczynasz łączyć fakty
żyjesz w kraju, w którym nic się nie udaje od 40 lat albo udaje się za 3-4 razy wyższą cenę niż w normalnych krajach
nie licząc wąskiej grupki pogardzających Wami oligarchów reszta żyje na poziomie pigmejów albo innych masajów, tyle że oni chociaż mają ciepło
nikt Was nie szanuje, bo jak szanować naród nieudaczników
czeczeńska mafia, których pokonaliście w latach 90. rządzi w Rosji i robi co chce
wszyscy kradną, piją i się kurwią
wszyscy hurapatrioci z telewizji mają dzieci i wille w Europie
idziesz do telewizji
jakiś Polak mówi wprost, że Rosjanie zyją w gównie
40 lat nieudacznictwa i porażek wreszcie przeważa
dajesz mu w mordę i tyle masz z życia
nagłego plot-twista nie będzie
są tylko halucynacje z przepicia i śmierć

wracaj na wykop bo ci zajebię

>Słyszałem że wielu ludzi
Bo uważa, ale to właśnie ci co przegrali. PIS ma nadal ogromne poparcie choć większość mediów było i jest przeciwko nim.
>chujnia się odbywa z TK, ustawą o mediach
Ludzie niegodzą się żeby niedemokratyczny organ decydował jakie ma być prawo.
A media .. jak napisałem większość mediów jest antyrządowych

>Inni nie mają prawa wprowadzać swoich rozwiązań
Wykształcona elita Pis już pokazała jak rządzi kiedy przykładowo(z głowy) osobą odpowiedzialną za PFRON w moim miescie była rolnik z dupy mniejszej która nie skończyła liceum.

Super.

Jestem ciekawy skąd tyle znasz o moim kraju, bo wcale napisałeś prawdę.
Szkoda że zbyt mało ludzi wiedzą że w roku 1993 naprawdę się odbył zamach stanu, niedawno byłem na protestach kojarzonych z wydarzeniami z tych czasów, a tam byli tylko śmierdzące komuniaki i jakaś patologia ze złą twarzą Jezusa na flagach Dx

Nie

>większość mediów jest antyrządowych
NIE LUBIO ŚW JAROSŁAWA BO TO ŻYDY I NIEMCE

a wczesniej kto był? Bo na pewno ktoś z PSL a oni mają swoje 'kadry'

Nie, ktos z SLD i pedagog z wykształcenia.

>GW nie zydy
>TVN nie zydy
won śmierdzielu czosnkowy

jaranie się polską to pedalstwo a patriotyzm to ciota i chuj

dać polaczkom pustynię to piachu zabraknie kurwa

POLSAT TEŻ ŻYDY

SUPERSTACJA TEZ

WP.PL TV TEŻ

tylko jedynka i trwam!

animki mają lepsze mięśnie od was

szkoda że ta bajka była chujowa

przypominam że poniższy wiersz wchodzi w skład nowej listy lektur szkolnych

"Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacy

Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy
Polska – mówią – i owszem to nawet rzecz miła

Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła
Polska – mówią – wspaniale lecz trzeba po trochu

Ją ucywilizować – niech klęczy na grochu
Niech zmądrzeje niech zmieni swoje obyczaje

Bo z tymi moherami to się żyć nie daje
I znowu są dwie Polski – są dwa jej oblicza

Jakub Jasiński wstaje z książki Mickiewicza
Polska go nie pytała czy ma chęć umierać

A on wiedział – że tego nie wolno wybierać
Dwie Polski – ta o której wiedzieli prorocy

I ta którą w objęcia bierze car północy
Dwie Polski – jedna chce się podobać na świecie

I ta druga – ta którą wiozą na lawecie
Ta w naszą krew jak w sztandar królewski ubrana

Naszych najświętszych przodków tajemnicza rana
Powiedzą że to patos – tu trzeba patosu

Ja tu mówię o sprawie odwiecznego losu
Co zrobicie? – pytają nas teraz przodkowie

I nikt na to pytanie za nas nie odpowie
To co nas podzieliło – to się już nie sklei

Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei
Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu

Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu!
Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo?

O to nas teraz pyta to spalone ciało
I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie

Niech się Pan trzyma – Drogi Panie Jarosławie"

Przypominam, że wg. PiSu i ich nowych tesów z WOS dla dzieci(LO chyba) jesli ojciec opiekuje się dzieckiem czy idzie z nim na spacer to jest pedałem, ateistą i nie-polakiem.

*testów

>POLSAT TEŻ ŻYDY
Nic o Polsacie nie powiedziałem. Akurat chyba najbardziej obiektywny.
>SUPERSTACJA TEZ
Zawsze był lewicową stacją. I na pewno jest zależną, ale nie wiem od jakiej innej stacji.
>WP.PL TV TEŻ
WP należy do grupy holdingowej. Chyba nie musze mówić że to zydy

TYLKO TV REPUBLIKA NIE KŁAMIE.

Beka z robaczków co to stronniczość i nieobiektywność każdej stacji zauważą, ale nie widzą jak Republika daje im to samo, tylko w wersji, którą popierają.

>jesli ojciec opiekuje się dzieckiem czy idzie z nim na spacer to jest pedałem, ateistą i nie-polakiem.
jak idzie z kolegą to pedał, jak nie chodzi do kościołą to ateista i niepolak. Co w tym dziwnego

Nie rozumiesz. Wszystkie kłamią. Oprócz Sup Forumsa/ Sup Forums ma zawsz racje.

dlaczego polskie prawactwo to taka cepeliada? choćby mieli chęci szczerze i czasem sensowne pomysły to mimo wszystko wszystko oblekają w odpustową formę

nikt nie jest wolny od tego

Czemu Polacy są przeciwko islamizacji Europy?

Jak Mieszko I przyjmował Chrzest to nikt się nie pytał Polaków czy chcą być Chrześcijanami i chrystianizacja Polski była zabiegiem typowo pod publiczkę i chodziło o poprawność polityczną m.in. bo "każdy w Europie jest to my też musimy"

kodziarstwo to jebana postkomunistyczna plaga, o ironio o dokładnie tej samej symbolice i wymowie co pleboprawica, tyle że o przeciwnym zwrocie

solidnego państwowego centrum dla ludzi aspirujących do czegoś więcej niż 500+ i kiełbasa z biedry po prostu kurwa nie ma

>polit*czka kurwa od samego rana
Weźcie się opamiętajcie.

pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_ludowe_w_Polsce_1038_roku

postawili się wtedy ludzie zbrojnie i dostali wpierdol

>centrum dla ludzi aspirujących do czegoś więcej niż 500+ i kiełbasa z biedry po prostu kurwa nie ma
akurat jest. Nowoczesna. Wszawo-liberalizm w wydaniu "muh wysoki ZUS" i "Januszki przedsiębiorcy"

Taki hardcorowy prawak ma ten sam problem co hardcorowy lewak. Wierzą głęboko, że ta druga strona to ucieleśnienie zła, która pragnie nas zniszczyć.

Prawda jest taka. że w polityce musi być jak najwięcej głosów bo wtedy wychodzą najlepsze kompromisy, a o nie właśnie chodzi. Jak jedna strona dominuje to trudniej jest weryfikować jej plany or działania. I prawica musi być silna i lewica też. Mają się kłócić, aż nikt nie może powiedzieć "tak nie możemy zrobić bo...".

jeżeli nowoczesna jest czymkolwiek to chyba projektem ośmieszenia centrowej części społeczeństwa i wzbudzania w ludziach radykalizmu, czy to prawicowego, czy lewicowego

Ja jebie, same żydy. Tylko pewnie twoja rodzinka i jarek to nie żydy.

No jo, dziecko bierzesz na ręce to pedał bo tak mówi wódz jarosław bez żony bo chce być beatyfikowany.

>Moralność jest granicą naszej wolności

OPINIE

kto ustala moralność

ok prosze

vocaroo.com/i/s1ah0j9zzmQl

apka sie zwie 'zanieczyszczenie powietrza'

Siedze u kumpla
Ja sie nie dziwie ze wygladaja niektorzy nerdowie tak jak wygladaja

Na sniadanie zje 3 kromki chleba tostowego z maslem, obiad 50g ryzu i 200g kurczaka jeszcze nie dojadł do konca, potem bulka z subwaya rozlozona na dwa posilki i najedzony na caly dzien.

No kurwa tyle to jest chyba moj jeden obiad jakby to na macrosy rozlozyc

Nie dziwne ze potem jest lysiejącym pryszczatym dyelem.

Nie zebym ja byl wielki, ale po chuj wygladac jak auschwitz mode

wypraszam sobie, ja akurat zalany jestem

raus volksdeutschu

sram wam do ryja faszystowskie kurwy

>Na sniadanie zje 3 kromki chleba tostowego z maslem, obiad 50g ryzu i 200g kurczaka jeszcze nie dojadł do konca, potem bulka z subwaya rozlozona na dwa posilki i najedzony na caly dzien.

nie dla psa takie jedzenie a dla człowieka. nie stać mnie żeby tak jeść, musiałbym z kraju wyjechać

To ja kolgejt, ale siedze w gorszej rzeszy
Mozna jesc taniej i miec z tego wiecej wartosci odzywczych

Oczywiscie subway to byl w ramach wyskoku na koncert. Normalnie pewnie by zjadl 1kanapke i spokoj.

>badź polaczkiem
>sądź się o jabłko co do sąsiada spadło i zeżarł
PRYCHAM Z KATOLIKÓW I WYZNAWCÓW JAROSŁAWA

ale komunizm w wykonaniu castro to tez byl faszyzm

A no i zapomnialem o "GamerFuel"
Teraz mozna caly dzien grac bo weglowodany dostarczone xd

>hurr durr chłop to musi jeść jak chłop

no a baba powinna mi gotować jak baba bo nie mam czasu ani ochoty się w kuchni pierdolić

Dlatego bierze sie szara myszke ktora sie bedzie cieszyc jak chlop przyjdzie z roboty i bedzie mu smakowalo a potem wezmie swoje w postaci szarej myszki

a potem narzekaj na taką że nie ma zainteresowań ani ambicji ani się nie odzywa tylko paznokcie ogląda

anony, jakbyscie zarabiali wystarczajaco duzo aby utrzymac zone i dzieciaka to wolelibyscie zeby siedziala w domu jako ta slynna kura domowa, czy pracowała i się rozwijala w tym co robi?

takie będzie miała zainteresowania jak ty rzadko kiedy bywa żeby lochy przejawiały jakiekolwiek pasje w celach innych niż postowanie zdjęć z książką X

wiek dwudziesty pierwszy puka do drzwi, można z powodzeniem pracować w domu w wolnym czasie choćby i dziergając hipsterskie skarpety i wcale się dobrze na tym zarabia

sadze ze kobita sama wolalaby zostac w domu jakby byla kasa

niech siedzi w domu i ewentualnie sie zajmie nie wiem szyciem swetrow czy pieczeniem ciast i prowadzeniem bloga. teraz dzieki internetowi kobiecie znacznie latwiej miec jakis dochod ktory pochodzi z bardziej kobiecych czynnosci.

>szefa nie ma w biurze
>kolejny dzień nic nie robienia
dopiero co wróciłem od lekarza lmao

To

Niech siedzi i zajmuje sie domem i dziecmi
Najtrudniejsze jest to zeby z nudow nie zostala KURWOM
Dlatego trzeba zrobic tak zeby czekala na ciebie a nie na jamala. Wiec trzeba byc top tier fizycznie. Jak bedziesz tlustym chujem ktorego sie brzydzi to wiesz

Tak mi sie przynajmniej wydaje

widze anonki hardkorowi tradycjonalisci

moze jezdcie do rajchu i na islam przejdzcie lmao

dobrze się czyta teoretyków

będzie chciała to i tak się puści choćby i z osiedlowym menelem bo egzotyka

baby nie upilnujesz ważne żeby dzieci były twoje

nie wiem o czym muwisz na obrazku che nie kastro

t. teoretyk

Czemu nie macie dp?

próbuj dalej zuchu :^)

mam

ale fajny emotikon

:-{D

Dzięki

...