/ex-yu/

N O V O

youtube.com/watch?v=IEvZa_Kt6mk

youtube.com/watch?v=IEvZa_Kt6mk

youtube.com/watch?v=IEvZa_Kt6mk

H I T H I T H I T

Other urls found in this thread:

index.hr/black/clanak/afera-cokolinda-tvrtka-zasluzna-za-srpske-cokoladice-kolindi-spustila-sa-stilom/937034.aspx
index.hr/black/clanak/120-godina-bez-seksa-najstariji-djevac-na-zemlji-vitalniji-je-od-dvostruko-mladjih/937043.aspx
blic.rs/vesti/hronika/stanar-zgrade-ispred-koje-je-ubijen-brat-andrije-draskovica-od-eksplozije-sam-odleteo/yelfx7y
blic.rs/vesti/hronika/dozivotna-za-ubistvo-po-narudzbi-udbe-sta-pise-u-presudi-spasicu-vukoticu-i/bf7b87y
sr.wikipedia.org/sr/Милорад_Драшковић
blic.rs/vesti/hronika/draskovic-izblamirao-hrvatsku/xmm0r0q
youtube.com/watch?v=R3hEhjvrhLE
youtube.com/watch?v=axY7jYe7lus
twitter.com/NSFWRedditVideo

dobro jutro

dobro jutro NEET drugovi

planovi za danas?

nisam spavao 3 dana zbog ispita
ne postoji nista sto zelim vise nego da ovo zavrsim
onda mogu da popijem jednu kaficu pa na spavanje

index.hr/black/clanak/afera-cokolinda-tvrtka-zasluzna-za-srpske-cokoladice-kolindi-spustila-sa-stilom/937034.aspx
top kek koji guzobol od 1 čokoladice

dobar jutar pičkice

dobro jutro pičko
kako si?

Poceo sam jutros da gledam "Ubice mog oca" i dbi serija je vrhunska, podseca na skandinavske krimi procedurale i fotografija neodoljivo podseca na Bron/Broen.
Gluma je pola/pola, iskusni glumci odradjuju posao vrhunski, mladji glumci su tanki ali ne kvari utisak. Ribe su vrhuske, ona pandurka Milanka je jebena picka, i pohvalio bi sise Natase Ninkovic.
RTS me je prijatno iznenadio i platicu pretplatu sa zadovoljstvom.

>RTS me je prijatno iznenadio i platicu pretplatu sa zadovoljstvom.
Čekaj, moramo da plaćamo preplatu za RTS?

Nemam pojma dal je ukljuceno u racun za struju ili nije, al ako ce da prave dobre stvari poput ove, zagrcnucu se i dati harac.

sta li ce biti sa hrvacko djecom koja su probala srpsku cokoladicu?

index.hr/black/clanak/120-godina-bez-seksa-najstariji-djevac-na-zemlji-vitalniji-je-od-dvostruko-mladjih/937043.aspx

za par godina njihov broj ce drasticno porasti i pravit ce se registar a moci ce po zavrsetku skolovanja u penziju i njihove obitelji dobit ce brojne povlastice

ovako trebaju bit granice

taj je postao wizard

kakvo smece posto ovaj ex-yu, eto vam kad dudlate trippederima i dijaspori

>list

slazem se

jel glumi jos kod vas marija petronijevic? bila je dobra picka kad sam je zadnji put gledao

>ananas

>>kurac pička govno cica

pss

Probudio se pre 2sata i citam optuznicu protiv drzave stare nase yuge, deda mi je 6godina bio u zatvoru, trazimo rehabilitaciju, bio neduzan covek. Jebote a sinovi tih ljudi koje gledam kao navedene gde je moj otac najmladji su gotovo svi redom u ilegalnim sranjima.
Ovo mi je brat, posetio me dok sam lezao pre 5godina jos u bolnici i jos mi kaze da se smirim da ne sekiram svoje i da vodim racuna o ponosanju.
Pa nekih mesec dva dana kasnije raznesen bombom, majka je Draskovic a udata je za nekog lika Raicevica, inace on je Bosko. Andrija mi je brat takodje.
A ovaj Bosko ja mislim da je imao muda kao retko ko, znam da su 2 lika pucala u njega i on je pod paljbom izvadio noz i obojcu ih izbo skoro na smrt, svi su pod teskim povredama, posle operacija preziveli, ali treba biti lud na dva lika sa pistoljima da krenes nozem.

blic.rs/vesti/hronika/stanar-zgrade-ispred-koje-je-ubijen-brat-andrije-draskovica-od-eksplozije-sam-odleteo/yelfx7y

>moram malo i sa vama da se ispricam ponekada, fali mi sagovornik, idem u firmu da dam uzmem otkaz i radnu knjizicu i da se dogovaram oko nekog posla, vec ksanim.

Inace je prica da je slucajno aktivirao sam eksploziv koji je nosio da nekom liku postavi u hotel a neko je rekao da mu je neko ubacio u kola motorom da je prosao i ubacio bombu jer je otvoren prozor bio.

Kada vam je zadnji put netko rekao da mu se sviđate?

Evo meni prije dva dana cura s faksa

blic.rs/vesti/hronika/dozivotna-za-ubistvo-po-narudzbi-udbe-sta-pise-u-presudi-spasicu-vukoticu-i/bf7b87y

Ali makar je faca, izrokao siptarcinu u sred brisela onako muski ga likvidirao, jebem im mater siptarsku.

>cijela obitelj mu je u mutnim poslovima
>on prodaje kondome na oglasniku

bolestan narod

Prvo nema veze sa "cijelom" a drugo kaze se porodica a ne obitelj a trece te kondome sam stavio da bih napravio prvi oglas, cak sam ih i prodao. Pored njih nisi mozda vidjao ajfone i ostale drangulije koje ti nemas recimo??
Ima ih par koji su u milionima i prave haos itd...ali vecina nije, vidis imam i dedove po kojima se daju imena ulica u prestonici exyu-a.

sr.wikipedia.org/sr/Милорад_Драшковић

a imam i rodjake poput Andrije itd...ali ja opet sa njima veze nemam a moj otac se odrekao tog dela familije odavno.
I na exyu smrdljivom forumu vas karam:
blic.rs/vesti/hronika/draskovic-izblamirao-hrvatsku/xmm0r0q
>Draskovic izblamirao Crvatsku, stvarno KEK!

>hvali se tuđim postignućima
u tome si najbolji

odvratno jbt

Vec dve godine mi udaras taj quote sa zelenim sranjem. To je postala jedina stvar koju znas, za to vreme (te 2god) sam zaradio jedno ~30 000evra, istrosio ih, imao devojku, raskinuo, promenio poslove, jebao ~1000 puta, jebao 5-6razlicitih riba, napravio jedno 10tak dobrih kontakta za posao sutra, sada zivim lepo, imam drugove, izlazim (pa sinoc sam slao slike iz kafane), jebem regularno, imam ribe, imam para normalno da zivim.
Ti i dalje udaras quote i pravis glupe meme, odrasti decko, cak sam i ja nezreo ali ti bi stvarno trebalo da odrastes ako ovo vidis kao neko "nadmetanje", sam si ga tako nazvao a zivot prolazi pored tebe, pored tvog prozora prolazi nesto sto se zove zivot.
>postavi sebi pitanje sta ces da radis ovaj vikend i reci ces da ne znas...isto sto i uvek,
>pitaj sebe da li ikoga imas i da okrenes da dodje ili da odes, nemas.
>cak ni osecaj kurca u picki jebenoj ne znas kakav je
u cemu si dobar pitaj se sada?
youtube.com/watch?v=R3hEhjvrhLE
koja stvarcina jbte....idemoooooo

...

na šta si ti potrošio 30 000 eura kog ti sereš narkomanu
na laško pivo i hamburgere? ajde nemoj me nasmijavat
ostatak posta nema smisla komentirat, klasične projekcije

>sedim na ivici drvene palube mog velikog splava, noge mi se lade u vodi
>polako se udaljavamo od obale
>devojka koja se presvlačila izlazi u kupaćem i pita što nismo na obali, da mogu ostali da se popnu na splav kad dođu
>smejem se bolesno i vučem je za struk nazad unutra
>presavijem je i guram na krevet dok vrišti i koprca se
>sklonim joj jednom rukom gaćice u stranu dok joj drugom guram glavu u jastuk

I taman da joj stavim probudim se.

...

Pa zaradjujem picka ti materina maloumna preko 1000evra mesecno izadjem. Sta si ikada na meni video a da je jeftino debilu, od hrane, tehnike, kola, telefona, izlazka i slicno.
Jel znas koliko kosta da te zove na sex riba u 1 a ti taxijem tamo i nazad pa narucis klopu, uzmes flasu vina, cigare oboma....eto ti skoro 40e....a to mi se desilo preko 10x u zadnjih mesec dana.
Pa evo slika od sinoc.....juce sam preko 100evra potrosio samo, platio sam pijan racun od 60evra i jos gomila troskova jer sam u pola5 izasao iz kuce a dosao kasno.
Zao mi je i kada ti odgovaram u ovoj fazi, imam onaj osecaj kada mi je krivo koliko je neko zaostao i mracan i smoren, nepoverljiv itd....
jebeni neet, ima onih koji baituju ali ti nisi taj.

Marija? Zezelj!

jel si dobro ? ;/

Iskreno nisam, ne zbog 4chena vec zbog drugih stvari, ispao sam debil pijani pa sam lose vredjao neke ribe koje mi znace....sada sam nadrkan i trebam da idem po neke papire a to uvek smara....a mrzovoljan sam nerealno.
Ovu ribu sto ima lepa stopala sam naduvao....bas ozbiljno, ono MRS U PICKU MATERINU JEBENU, ne kapiram zasto. Sada citam poruke.
Eto to me smara, dok ovog hrvata smara jedino moj post i njegova uskovidost, oko toga mu gravitira zivot, dok nisam ovde covek cak i moje slike menja po fotosopu i smara se, jednom sam video i folder "taxista", znaci ozbiljan problem jebote.

>ook seljaci i panjevi provale internet a pogotovu Sup Forums

Sada sam bolje, predrkana riba, prelepa i prepametna a pri tome sampion balkana u K1 ili ti kik boxu mi salje poruke.......bila je skoro na tvu itd...

keknuo sam dbi

>ook kada beskicmeni neetovi misle da su internet forumi neka vrsta rezervisana za "intelektualnu elitu" pa ih sve "mainstrim" smara

SAMO SOMI BAJO MOJ

>zlovenija

moze neko ovo prevesti

>Hrvatska je lepa zemlja. Pozdrav iz Srbije braco draga

>Hvala, Hvala

>Phillip Müller

>preprodaje automobile
>ide taksijem igde
>nosi vino dronfuljama u 2 ujutru

jebote preispitaj se malo

mmmm
daj nam još boku i gg

Jeл cтe кpeнyли дa yзгaјaтe бpaдy?
Зимa јe, тpeбa нeштo дa штити лицe, шaлoви cy зa пeдepe.

>ook kris chen prica srpski

to samo vi sa r/serbia

Alo crnogorci, kakav je ovo jezik?

socijalni inženjering, stvaranje moderne nacije u 21. veku

sokiran sam kad vidim koliko ste svi vi na ovom /ex-yu/u zapravo retardirani

a ti si kao normalan lik?

Gdje cete veceras decki?

Evo odoh ja na erasmus party barit strankinje hehe tko vas jebe neetare

helo

i lik serbija

hello south american croatia
your pineapple is much smaller i must say

so-ki-ran

Nigde. Ima da se uci za sutra, kaobajagi.

Bog da im dusu prosti.

sretno brte!

sjetit cu se tebe dok ce mi jezik bit u nekoj mađarici, francuskinji ili dao bog srpkinji

no pineapple

is star and kot

>a hat on a stick

REEEEEEEEEEEEEEEEEE

Kako je moguce da nema jedan normalan ajvar da se kupi u prodavnici kod nas? Vecito trpaju sargarepe, paradajz, patlidzan i srice. EJ SIRCE BRE. Sto, cemu? Niko ne zna. Crkli dabogda. Kako mogu bugari da prave ljutenciu bez sirceta. Dakle ocigledna nema veze sa konzer viranjem, to rade iz nekog bolesnog hira.

>is star and kot
is small pineapple
learn your history better, south american croatia

recite o taksisti, zasto je stalno guzobolan?

Šta radite ljudi?
Dajte preporuku za neki zanimljiv film, kao Matrix ili za seriju kao Mr. Robot.

Zato sto je metol. A mentol je ne iz ociglednih razloga, nego zato sto i dalje dolazi ovde kad nikom nije zanimljiv a ocekuje da mu svi puse kurac zato sto vodi zanimljiviji zivot od ostatka populacije. Trebao bi da ode i bili bi svi srecniji.

odgledaj Matrix

ili Mr. Robot ako hoces seriju neku

ovo ili Bakina Tajna su god-tier
Jedini dobri kupovni Ajvari

>coko afera

zvučiš prilično guzobolno, mladiću. kako ti mogu pomoći?

how the fuck is that a pineapple, you autist
clearly a kot and a star

hvala ti, puno si mi pomogao.

...

ghost in the shell

ste skužili da u zadnje vrijeme nema hrvata na eksjuu

>ghost in the shell
čuo sam za to

nisam primetio. nema više hibrida, a nema ni onih pajsera miše i fredija. hvala bogu da je taj kancer otišao.

>kancer
haha nemaju svoj jezik

da a primetio sam i da je kvalitet konca porastao poslednjih dana

>ook hrvatine nigdje na vidiku
pa ko pobogu da me divljacki izjebe?

ovo
hrvacani su definitivno najgori posteri u koncu

youtube.com/watch?v=axY7jYe7lus

youtube.com/watch?v=axY7jYe7lus

youtube.com/watch?v=axY7jYe7lus

ima dobrih anona iz hrv ali isto tako ubedljivo najvece debilcine su iz hrv

na koga drkate na poslednje vreme?

ja volim foxy di.

t.dosao ovdje prosli tjedan

>haha nemaju svoj jezik
haha nemate ni vi

>automobili
Druze jedan od nacina da zaradim novac, ja nisam Bog, nisam bogatas, nesto radim i cimam se, licno postujem svakoga ko se trudi da zaradi svoj dinar. Automobili su jedna od vise stvari sa kojima se cimam, izadjem iz toga ja dobar ali nije nesto sto me cini srecnim nesto specijalno veruj mi.
>vozim se taksijem
Primetio si da pijem, nocu nema prevoza i moram taxijem ako negde hocu a i ne mogu da se cimam nocnim linijama, uostalom i sve sto radim i ta cimanja mi omoguce da jedem/pijem i da olaksam sebi malo zivot. Rasipam po malo ali ajde....dovescu i to u red
>vino droljama
Pa nisu to drolje jbte, devojke su, zensko ko zensko, trazi sex i paznju ako to nema, ne vidim nista lose u tome, isto kao i mi muskarci sto hocemo da se jebemo tako i one a to sto kupim nesto je odraz vaspitanja i ono...glumis dzentlmena itd da bi tu pricu nastavio.
A za druge stvari treba da se preispitujem, gresim mnogo kroz zivot i greske ponavljam a to nikako ne valja. Ovo su gluposti sa ribama i slicno.
Malo trigerujem, malo budem trigerovan (ne na nacin na koji vi mislite vec me trigeruje to sto postoje zaista cudni likovi) a inace umem da budem tezak debil pa ispadam guzobolan. slika povezana...mozes misliti sta sam pricao i radio.
Ima sustine ali gledas da vredjas i preterujes, ispada kao da sam napravio hram svog egocentrizma ovde.
A za to sto bi trebalo da odem, pa i nisam prisutan u vecini tredova, nekada zaredjam par dana da dolazim a nekada me nema po mesec dana, tesko da ti ja smetam, vi sami postujete moje slike, paste, fotoshop sranja, recenice i cak vodite i rasprave o meni. Veruj mi da sam video kada lurkam malo na koj min, cak se i neko predstavlja kao ja i to sam video, tako da ne znam sto bi bio srecniji ako ja odem.

t.dosao ovdje prosli tjedan

sta ti to zafalilo paznje pa si se opet ovde pojavio i naravno odgovaras kao i uvijek trojici-cetvorici da bi sto vise paznje privuko
ma cec bratko
jesi skoro bio u pekari? postaj nam sliku sranja kojeg si kupio
MA CEC mogo si se i pizzom kakvom sto si narucio pohvalit
hehe

koji skriboman ovaj vlada, utripovao da je ex-yu blog platforma

>ook sve vise zutih majmuna na trgu

kakvo smece od klipa

Pozdrav ex-yu fags.
Može li mi netko pojasniti pic related? hrvati kažu da je predaja jna/srpske vojske. Zanima me što kažu srbi.
(boli me kurac za wikipediu i ostale nazi vatikanske propalogadne propagandne ustaško,berlinsko,nato,protusrpske povampirene propagandne materijale za obrisati guzicu.

Dobro jutro

ko nas bre zavadi the slika

Imam 15 godina i puno prijatelja iz Srbije koji su stvarno dobra ekipa. Nekidan mi je jedan poznanik poslao ovu fotku na kojoj srpski vojnik šutira mrtvu ženu u Bosni (navodno). Jeli fotografija autentična ili je namještena kao i većina materijala protiv srba. Pogotovo u Oluji.

>imam 15 godina

kako ti se da