Thread pentru romani, a-ti futut vreodata o tiganca sau o creola? postati poze daca aveti

Thread pentru romani, a-ti futut vreodata o tiganca sau o creola? postati poze daca aveti

Other urls found in this thread:

please-touch-my-ass.tumblr.com/
twitter.com/NSFWRedditImage

duble

da, acum stiu sa aprind focul din prima

uitemi si triplele daca tot am venit aici

*ati futu-ti ceapa ma-tii

Hay

>sa faci pe desteptul pe un imageboard indonezian de crescut gaini

>b8 . . .
someb8img.jpg

...

Niggers

Romania... romania... Nazi Germany's oil supplier... Dracula... Gypsies.

That's all I know folks, and I am a thousand times more educated on Europeaen history then 99% of the world. Sorry Romania.

Spaco botilia talio gola

As fute tiganca asta

but you still wont eat gluten

penisul meu este diamant-tare, ai mai multe poze cu respectiva?

If she's Romanian she just made me so proud to be romanian

E ruby, fag

...

ty

N-am futut tiganci si creolo. Dar sunt casatorit cu o fata din Iran. N-am ce sa zic, perfectie pe fata pamântului si pe plan fizic sau la personalitate.

ruby cantareata

Invata sa scrii ma ratatule

Thank you lol

sa ma sugeti de pula

ba tu vrei sa iti fut mama?

ma , te omor

faine duble cumetre

jur ca te caut prin romania, vin cu baietii mei si te fac sa regreti ca ai spus asta, Ai 5 secunde sa iti ceri scuze daca nu ai belit pula

trips fag

fututi mortii ma-tii

Eu zic sa ramanem la subiectul cu tiganci.

Ce morți matii au spus, târfă mică? Sa știi în pula mea ca am terminat sef de promoție în sigiile navale. Am omorât o grămadă de tigani de nisip în raiduri secrete împotriva al auqeda. Sunt antrenat să ucid fraieri ca tine. Crezi ca ești în siguranță?! Tocmai ti am aflat ip ul si vin după tine carnatule... Cont later

iordache sugi pula daca vezi asta

N-aș cumpăra această înregistrare , este zgâriat!

Gypsy trei pălărie nu sa așezat pe cal sa uitat.

Ce naiba mi-ai nenorocit spus despre mine, ai mică târfă? O să știi că am absolvit clasa mea de top de la Navy SEAL, și am fost implicat în numeroase raiduri secrete asupra Al-Quaeda, și am peste 300 ucide confirmate. Sunt antrenat în război gorilă și eu sunt lunetist de top în întreaga forțele armate americane. Nu ești nimic pentru mine, ci doar o altă țintă. Te voi șterge dracului cu precizie place de care nu a mai fost văzut înainte pe acest Pământ, marca nenorocitele mele cuvinte. Crezi că poți să scapi cu a spune că tâmpenii pe Internet? Gândiți-vă din nou, ticălosule. În timp ce vorbim eu sunt în contact rețeaua mea secretă de spioni în întreaga SUA și IP-ul este chiar acum urmărit, astfel încât să se pregătească mai bine pentru furtuna, larvă. Furtuna care poate șterge un lucru mic patetic suna viata ta. Te dracului mort, băiete. Pot fi oriunde, oricând, și eu te pot ucide în peste șapte sute de moduri, și asta doar cu mâinile goale. Nu numai că am m-am antrenat intens în lupta fara arme, dar am acces la întregul arsenal al Marine Corps Statele Unite ale Americii și îl voi folosi la maximum pentru a șterge fundul mizerabilă de pe fața continentului, ai rahat mic. Dacă ai putea ști ce răsplată nesfințită micul tău comentariu "inteligent" a fost pe cale de a aduce în jos peste voi, poate v-ar fi ținut limba ta nenorocită. Dar nu ai putut, n-ai făcut, iar acum plătești prețul, ai naibii idiot. Voi rahat furie peste tine și te va îneca în ea. Te dracului mort, puștiule.

Zice-ti un serial fain .

#relatable

Mein negger

Site-ul asta e facut de Romani: Cheesespin.net

Fete din Iran sunt curve dracu ' în cazul în care câinele și de capră.

dublele satanei

bei bota

Verifică-le patroane

Spot the bozgor

Sunt prosti care incearca sa vorbeasca romaneste dar nu le iese.

cat e un kurtos ?

Können Sie mich bitte heftig am Anus streicheln? Mein Luftkissenboot ist voller Aale.

...

hungarians are faggots

Poti sa -mi mangaie violent anus ? Hovercraft meu este plin de țipari .

Sunt preturi bune la Kaufland

Ceaușescu nu a făcut nimic greșit .

am o tiganca scunda in bloc (vreo 1.57 inaltime, 49kg). Defapt mai creola nu chiar tiganca negricioasa. Are vreo 19-22 ani. Pare educata (nu manelista). Eu am 29. Nu am salutat-o vreodata insa ne intersectam adesea cand vine ea spre bloc si eu plec sau invers, asa ca se uita spre mine pe furis dar schimba privirea repede. Eu insist in special uitandu-ma la bluzele mai stramte cu care se imbraca intotdeuna FARA SUTIEN. Uneori imi imaginez cum as face gargara cu sanii ei obraznici in timp ce sfarcurile i se fac tari ca piatra. Are uneori un geek timid slabanog si inalt cu ea de mana. Ma intorc si ma uit dupa ei adesea. Chiar si in blugii larguti, fundul delicios ii joaca nastrusnic. Zilele trecute am vazut-o in mega-image-ul de langa blocul meu. Avea o fusta putin deasupra genunchilor si ciorapi negri pe picioarele acelea tentante. Mi-am facut laba puternic cand am ajuns acasa gandindu-ma cum as impinge-o in lift bagandu-i mana pe sub fusta sa-i caut gaura curului.

Mi s-a sculat chiar acum..... ce i-as manca pizda.

Prostani....

vrei sa o futem pe o creola buna rau?

Se scire Petrosani

Română este limba molestează copii , țigani , criminali mărunți și cățelele de ruși .

scrie*

tiganca rupem pizda tigancii tare stii ce zic da

Serious question (maybe not the best place to ask) : do you all hate every hungarian by heart?

Gigi Becali presedinte!!!!! FCSB

Proca troia cazo dici

No, just the extremists

Ce te sun cinci români într-o singură cameră?
Închisoare de lux.

No, not really. We just respond like crazy to their trollings

Where's Elo'dia

De ce merg românii din Europa de Vest pe linia? Pentru că nu au nici o demnitate.

Only those who still breathe.

Terorists. Really same reason brits hate Irish

google translate is trash nga

Magyarország jobban románok, de még mindig szemét ember.

English or you are a faggot

La fel ca mama ta. Mir, dar nu contează, pentru că Airboat mei țipari complete.

Do you like Sandu Ciorba?

Fk off to Sup Forumsozgor

Try it in english, thats not even hungarian, sorry

Cursă de master. Gunoi sclav pe Sup Forums doare în piept!

Piei Satana!

:O trips, satan confirmed

operator, adu-mi niste duble

Clotheshorse az autó hánytam 05:00 vásárolt.

can't understand a shit you are saying,its just random words:mommy ,els,matter,same

got any nudes?

tourette syndrom confirmed

the car you puked 5:00 bought?

Das ist ab sofort ein Deutscher Faden!

This area was always a shithole. Since the beginning of time.

...

What the hell did you fucking say about me, you little slut? I know that I graduated top of my class Navy SEAL, and I was involved in numerous secret raids on Al-Qaeda, and we have over 300 confirmed kills. Gorilla are involved in war and I am top sniper in the entire US armed forces. You're nothing to me, just another target. You will delete fucking precisely like that has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit on the Internet? Think again, you bastard. As we speak I am contacting my secret network of spies across the US and even IP is now pursued so as to better prepare for the storm, larva. Storm can wipe a little thing sounds pathetic your life. You fucking dead, boy. They can be anywhere, anytime, and I can kill in over seven hundred ways, and that's just empty. Not only am I trained in unarmed combat intense, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use up to wipe off the face of the continent miserable ass, you little shit. If you could know what credit unholy your little comment "smart" was about to bring down on you, perhaps you would have kept your fucking language. But you could, you did, and now pay the price, you fucking idiot. I shit rage over you and you will drown in it. You fucking dead, kid.
#original, #copie, #plagiator, #translate

Transylvania is somewhat better, tho

take a break, clear your eyes with my hot ass! --> please-touch-my-ass.tumblr.com/

Sensational, im on holiday in Bucharest, can I meet this tonight?

nope, just shitty google translator and old monty python scetches ...

Why do slavs even post here? I'm sure they have other business to do like sitting in jail, raping little children, selling their sisters to western european hustlers, drinking ...

Ce naiba nenorocit spune-mi că ești un pic de câine? Știu că sunt pe partea de sus clasa mea sa încheiat, Navy SEALS, și am fost implicat în mai multe atacuri secrete asupra Al-Qaeda, și avem mai mult de 300 de decese confirmate. Gorilă sus război lunetist implicat forțele armate ale SUA ca întreg. Nu ai nimic, doar un alt obiect. Tu este al naibii de clar, nu numai înainte de văzut pe acest pământ, marca nenorocitele mele cuvinte. Crezi că poți spune pe internet, rahatul ala off ? Gandeste-te din nou, boule. cu toate că eu vorbesc rețeaua mea secretă de spioni în statele Unite ale Americii excitat și chiar de IP va fi acum sinonim, cu atât mai bine să se pregătească pentru furtuna tarat. Furtună poate șterge sunete lucru mic patetic în viața ta. Un copil este mort, nenorocitule. Poti merge oriunde, oricând, și eu pot ucide mai mult de șapte sute de specii, și este doar martor. Nu numai pregătire intensivă de luptă fără arme, dar am cuvântul pentru a avea acces liber la întregul arsenal al Marine Corps Statele Unite ale Americii și nevoile nefericit, tu rahat mic pe continent. Dacă ați putea ști ce cărți de credit "inteligent" de răspuns sfânt mic a fost de a aduce la tine cazul, poate v-ar fi păstrat limba Arora. Dar tu poți, ai făcut-o, iar acum să plătească prețul, idioato. Am rahat furie peste tine, și te va îneca. Un copil este mort, nenorocitule.

I knew a couple Romanians, they were cool as fuck. Regards from Poland.

full picture? looks kinda fat

My grand dad knew a couple people from Poland, they were shot in the head as fuck. Regards from Germany.

and nothing els, matter

i am a pirate:D