Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

livescience.com/57224-aging-reversible-mice.html
youtube.com/watch?v=KmBq-NBeTLU
youtube.com/watch?v=WjY0ytDjAAA
twitter.com/SFWRedditImages

Első!

>szilva

hagyma

>aéa nem leszel soha ponyvaszkifi íro a hetvenes években

XDDD

>ocsmányság

ezen nem tudom miért röhögtem ekkorát

xD

kéne metró alá lépni hől

...

hány centi magas ez a kis seggdugasz? 150cm?

Professzionális tipp: a metró leggyakrabban csak megcsonkít, nem öl meg, mert a sínek között van egy életmentő gödör, ahová beférsz a metró alatt. Ha már ezt a módot választod, javaslom a 3. sín simogatását.

köszönöm Sátán

Kösz de én a begyógyszerezös megoldást fogom majd választani

kurva anyád

én a hipotermiát választanám a helyedben,

ha sok pénzed van és tudsz szerezni tiszta heroint az a legjobb. heroin túladagolás. légzésdepresszióban fogsz meghalni, csúnya látvány leszel annak aki majd feltakarít utánad dehát az már nem a te gondod lesz

Annál meg az a veszély áll fenn hogy szellemi rokkant leszel. A tuti az altatózás ÉS egy nejlonzacsi a fejre hogy a fulladásos halál ott legyen védőhálónak.

relatív legegyszerűbb beszerzése a benzodiazepineknek van, azokból meg a terápiás és toxikus dózis között akár 100 szoros különbség is lehet. 1mg-os tablettát nézve (legerősebb a forgalomba) nem nehéz kiszámolni mennyit kéne bezabálni, és még utána sincs garancia mert a) van antidotum
b) egyéni különbségek lehetnek ki mennyit tolerál

Szegény Radu :(

?

Egész korrekt kis film volt

Azért mondtam a zacsit a fejre. Alvás közben megfulladsz gyakorlatilag. Komfi halál, én ezt fogom majd csinálni hől.

>nem megvárni amíg feltalálják az öregedés ellenszerét amikor gyakorlatilag karnyújtásra van

livescience.com/57224-aging-reversible-mice.html

GUSZTUSTALAN_PLEBEJUSOK.tiff

oh papa, le ne maradj, holnap találják fel :DD

Én ha öngyi lennék, biztos legalább a TEK-el lövetném le magamat valami jó kis akció után.

Legalább legyen egy jó napom, amikor úgy érzem igazán számított, amit csináltam.

na még az hiányozna hogy sokáig éljek

>oh
Ó, bazdmeg ó, te idegenszívű agyhalott globalista zombi!

ez, hogy lehetne élni tovább meg minek

De akkor az adrenalin nem fog hagyni, h meg akarj halni.

Használj hèliumot, ami zacskóba van kötve. Húzd a fejedre és szépen elalszol.
Ha nem sikerül,akkor valszeg retardált leszel

Hát az attól függ, hogy mostani állapotban, vagy öreg zöldségként, akinek már felállni is fáj.

Öregember nem lennék sokáig. Ha nem lesznek gyerekeim, akkor én már a nyugdíjat sem várom meg.

bííng disz trigörd báj ö wörd

úgyérted vagy meghal vagy marad minden a régiben?

én a 30-at sem

>lesz

Ment egy film a dunán

Ja, nem volt rossz, kicsit meglepődtem a hosszán, de nem is kellet volna elnyújtani

BEBASZÓS LÁJV ON

youtube.com/watch?v=KmBq-NBeTLU

Amúgy a sortűz lenne a legjobb halál. Kár hogy ez a kiváltság civileknek nem jár.

> nem fog hagyni, h meg akarj halni.
Nem is rajtam kell, hogy múljon.

VÉGRE

Hát kb. Add még hozzá a tolószékes élményt.
Vagy vàrd meg, míg szüleid átmennek este a szemközti panelba elsörözgetni a minimálbèrüket. Majd menj a garázsba és indítsd be a kocsit. Ülj be ès hallgass zenét míg meg nem halsz. Nyugodtan s békében.

Kezdj el felszámolni egy putrit, és ha nem kapnak el a füstösek, akkor megkapod a sortüzet.

nem értetted a poént fiú

hogy lehet ilyen szarokat nézni?

De.

>még mindig vannak itt iligy gecyk mint ez a buzzancs akik nem szeretik kikit

jesszum pepi

biztos?

>aaa én nem vagyok moderátor

gecy albert meg zoltán

valaki kérje be a radical hungary végső megoldást vagy a serbia strongot nagyon szegény családból származom nincs pénz kenyére sem.

ez mostantól kiki meme fonál

jól látom hogy fogyott a mester?

eddig hibernációs álomban szunnyadt

Nem.
Kellene nekem is 5 egyetemet elvégeznem , hogy megérthessem a földöntúli poénjaid.

de nemis én voltam

Latszik túl sokat volt már amcsiban, kezd az agya az ottaniakhoz adaptálódni

>elkurvult a kiki
milett ebből a világból

>elkurvult
már régóta ezt csinálja

>elkurvult
mit értet ez alatt?

Napoleon olasz volt és gyűlölte a franciákat.

Heló dani

Viszont a pénztárcám súlyán is meglátszik, hogy amcsiban vagyok. :3

Én is jól keresek

az ilyen materialista odaszurkálásaid leperegnek az igazi értelmiségtől

Fàj, mi? :DD

Ne aggódj, a felsőfokú olasz nyelvvizsgáddal még sokra viszed majd.

Anyádtól kapott uzsipénz nem számít fizetésnek, petike.

nem fáj, sőt az anyagi meghuzakodottság hozza ki az emberből a leggyönyörűbb kesernyés életképet. megaztán nemhiszem hogy annyira sokat keresnél odakünn meg még a pincerabszolgádat is kell kaját adni meg ilyenek

Szoftverfejlesztő vagyok

>bemesélte magának, hogy csórónak lenni jó
Ennél már nincs lejjebb.

>pincérmeló
Szinte csak tini iskolások pincérkednek. De azok is keresnek annyit, hogy legyen saját kocsijuk, meg otthonuk. Amit gondolom te is ugyanúgy elmondhatsz magadról, ami a felelősséget illeti.

Elvitelre lesz

Mi?

>Szoftverfejlesztő
>le meki mém
Nem értem

...

Hiányszakmát választottál, gratula.

hát van lejjebb, méghozzá az aki szerencsétlen sikertelen életét azzal próbálja ellensúlyozni hogy a külföldi minimálbérrel rudiskodik, a pincérmeló meg igenis jó, főleg a te pincédben

azért mert nem bírtok kussolni
azért a dávidka azt hiszi magáról hogy ő az eszetlen nagy csali király
pedig valójában óvodás szinten tolja
most már mindegy mert ő lett a fonál eltávolíthatatlan tumorja

Én is minimálbèrrel kezdtem, szóval igen, van okom dicsekedni.
A pincérmeló szar, de a dolgozók 90 százaléka diák, akik egymaguk élnek. Érted? Azaz anyu meg apu nélkül.

Te meg az elrákosult sejt vagy, aki csatlakozott hozzám.

dicsekedni de mivel? egymaguk élnek biztos csak a kerettörténet á

gallérra sajnos nem futotta

Én lassan megyek aludni

Alfa vagy meg sikeres.

te meg béta és sikertelen de ez nem baj csak ha mondjuk nemakarnád az ellenkezőjét erőltetni akkor mindenki szeretne és elfogadná amilyen vagy

Peti, nekem nincs szeretethiányom. Ne magadból indulj ki.
Csak megmondtam neked a tutit. Ennyi.

szia, kivagy?
somogyi barátom, vagy fagyi?

nekem sincs,számomra elég egészséges emberi kapcsolattal rendelkezem, te jössz mindig apuval meg anyuval meg a pénzzel meg a panellal mintha valamit beakarnál magadnak bizonyítani

Mizu tesi
Ma se jött össze helyeske

>mintha be akarnál magadnak valamit bizonyítani

Nem magamnak. Neked. Még pedig azt, hogy egy senki vagy. Én is ilyen mérges fiú lennék, mint te , ha a büdös pest kellős közepén lévő betontőmben kellene élnem.
Egy senki vagy. Érts már meg. Persze ezen mindig lehet változtatni.

budai sznobkertvárosban lakom egy gyönyörű többemeletes kertesházban, és nem vagyok mérges nemis voltam rád soha miért lennék, csak magadnak akarod bemesélni ezekkel hogy megérte kimenni magányosan szenvedni usákba egy kis uzsipénzért mert itthon jaj de csúnya és kaki lenne az élet ami persze nemigaz, csak komfortáló számodra

Jajj de jó neked. Nekem is hiányzik az az életmód, de az anyid nem élősködhet az ember élete végéig. Inkább mutasd, mit tehetsz le az asztalra?
Nem szenvedek magányosan, mert kapcsiban vagyok.
Bárcsak lehetnék olyan, mint te.

*anyun

>már többször bebizonyosodott hogy beteges hazudozó
>még mindig válaszolnak neki
meg is érdemlitek hől

kapcsolat kapcsolat nagy dolog, repülnek ide oda a kapcsolatok de igazi normális kontaktusod nemishiszem hogy lenne a külvilággal. így 20 évesen még valóban nincs kapitálisom hogy elköltözzek itthonról, de a suliból jön azért az ösztöndíj amivel besegítek itthon szóval semmilyen élősködésről nincs szó. köszönöm ez nagyon jól esik

Te meg roppant egészséges vagy, amiért minden szarposztom bemagolod, mint a verset.

Nincs kapcsim a külvilággal egyáltalán.

Neked meg annál inkább van mire büszkének lenned, mint pl. Szüleid gyönyörűszép kertesházára, amivel fényezed magad

merre voltál? inni?
ma itthon unatkozom, holnap lesz jó programom viszont

nem fényezem magam egyáltalán csak te mondtad hogy pesti panelban élek, amit amúgy 12 évig tettem is. na mondtam hogy nincs akkor már tökre értem miért csinálod ezt

Remèlem pszichológusnak tanulsz, mert akkor még valamire is viszed a kis diplomácskáddal. Anyu fészkéből könnyű okoskodnod.
Aztán nehogy pár év múlva illegálisan kelljen ide jönnöd a kocsim tisztítani

kussoljatok már vagy megyek innen

>diaszpóra rák

gondoltam megnézem mán mi lészen a fonálban most hogy már szabadságon vagyok

nem fogok hiányozni tudom

Annyit hozzáfűznék, ha neked van annyi egészséges kapcsolatod, akkor miért foglalkozol annyira velem szombat hajnalban? Nem bulizni kéne menni a barátokkal, ahelyett, hogy egy szarposztolónak válaszolgatsz?

youtube.com/watch?v=WjY0ytDjAAA
a """"fő"""város:DDD

>sose leszel ilyen alfa

jó és mi ezzel a probléma a cigányokon kívül? mert vidéken nincs ennyi, mi?