/polska/

Edycja comfy świat w miasteczku do 1000 mieszkańców.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wWpICDQemco
twitter.com/SFWRedditGifs

comfy to mem

Kurwa nie ma w co grać.
Chciałbym patrzeć jak coś się rozwija z minimalnym wkładem z mojej strony.

drugi za potworne dziewczynki

lepiej żebym dostał xboxa w tym roku bo się wkurwię.

>xb*xa
>nie ps4
przynajmniej miałbys bloodborna do grania

Jakby co to w lato pojade do mielna/Koszalina z ziomusiami z marihuanenem Kokaina lsd speedem i mdma. Jak ktos chce milo spedzic czas to zapraszam.

kup sobie jakiś kwiatek

>xb*x
>p*4

usuń to

>Wyobraź sobie user co by się stało gdybyś nie poświęcał każdej wolnej chwili na naukę na studiach?
>Nie wyjechałbyś z twojego kurwidołka
>Nie dostałbyś pracy za godne wynagrodzenie względem twoich umiejętności
>Nie poznałbyś prawdziwej blondyneczki takiej jak ja
>Nie wziąłbyś ślubu z nią i nie miał trójki dzieci
>No ale na szczęście nie byleś debilem który marnowałby czas na gównoposotwanie na japońskim forum fanów hentai.

weź wypierdalaj degeneracie albo cie na psy podjebie

nudy

>implikando że posiadanie żony i trójki dzieci nie robi z ciebie korporacyjnego nieszczęśliwego niewolnika
>implikando że jak jesteś sam to nie możesz odłożyć więcej kasy dla siebie

Mam wujka policjanta w szczecinie. Zachodniopomorskie to praktycznie moja ziemia kmiocie. Nie wiesz z kim zadzierasz.

le samotny wojownik cnie xddd po chuj wykonywac swoje naturalne obowiązki przekazywania wiedzy i wartości potomnym jak można mieć więcej bezuzytecznego hajsu xddd

>le przykładny ziemianin reprezenant rasy ludzkiej dajcie mi seks dajcie mi potomstwo muh jedyny cel biologiczny
joo RICHTIG chopie

no spoko podaj tylko imię nazwisko i adres a ja obiecuję że wcale nie podpierdole was znajomemu policjantowi

>naturalne obowiązki

mmmmmm nihilizm o tak umre sam jak porażka biologiczna która jestem ale co tam przynajmniej se chińskie bajki pooglądam ooo tak mmmhhm odwal się mamo

zuchy nie wiem w co pograć w Attylę czy może w Warhammera

hora mite mite

>naturalne obowiązki
>posiadanie pasożytów przez które będą żerować na twoich zasobach przez resztę życia w jakiś sposób cię uszczęśliwi i nie zamieni się w codzienną rutynę
kisnę

le spooks xdddd jestem debilem i nie umiem dostrzec inherentnej wartości w naturalnych dazeniach ludzkości do rozwoju więc nazwę to le spookiem xxdd

Co wy tacy napieci? Nie ma nic lepszego niz tulanie sie ze slodziutka loszka na mdma. Sprobojcie kiedys.

>Chciałbym patrzeć jak coś się rozwija z minimalnym wkładem z mojej strony.
Odpal sobie EU4
Jebnij komendę na bycie widzem
Oglądaj jak europa zamienia się w kompletne gówno

>inherentnej

O Kurwaa, what is most specular city to visit in Poland, I Prefer nice peoples, Nature and some old Castles

>rutyna jest zła
normikuuuuuu

...

just swim to Gdańsk it's bretty good

Koszalin

>nice peoples
>poland
we hate asians so stay away

o tak dajcie mi żone żone mi dajcie żone ale polke podkreślam POLKĘ oo tak żeby mi odbierała smak życia a potem puściła się z jamalem i zabrała psa dzieci i dom a i o alimentach zapomniałem prawie oo tak matki polki podkreślam POLKI ale przynajmniej mam dzieci ufffff już można umierać

RimWorld?

znam polaka co robi w jukieju i przyjechał tutaj sie żenić. zona nie chciala sie przeprowadzic, wyciagnela z niego hajs i sie rozwiódł po roku. nigdy ze soba nie mieszkali

Odnoszenie się do naturalnych żądz i dążeń jest moralnym i rozwojowym bankructwem. Poza tym jak się ożenisz to faktycznie będziesz mieć chwilę szczęścia która się po kilku miesiącach zamieni w rutynę która może być jeszcze gorsza niż ta jak byleś samotny.

Organizm ludzki nie wyewoluował żeby być szczęśliwym, co nie znaczy że nie można zwiększyć ogólnie swojego poziomu szczęścia, nazywa się to małe szczęście które każdy może osiągnąć niezależnie czy masz rodzinę czy nie.

Not wanting to take this to political but you share more both, Far and East-asian genes
Nothing interesting in southern mountain area?
Thanks, but i dont belive theres much nature to see

mógł jej dziecko zrobic to by mial pewnosc ze dluzej zostanie i moze nawet by wyjechala z nim!

po co tworzyć dziedzictwo lepiej oglądać serialiki filmiki cnie xdd dajcie mi gierki tymczasowe przyjemności nie budujące mojego dziedzictwa to je to mmm

>mógł jej dziecko zrobic
To najgorsze co możesz zrobić, jak babę zapłodnisz to możesz się już pożegnać z życiem.

no to cię po prostu zapierdole jak będziesz we własnym stolcu zaćpany leżał i co ty na to

>sea
>a lot of fucking lakes
>woods
>a fucking mountain with a tower
For me its much

>Not wanting to take this to political but you share more both, Far and East-asian genes
we have south asian genes, you far asian - thats why you look like asians

Chujowsze Dwarf Fortress a w DF i tak trzeba wszystko im pokazywać bo sami kurwa nawet jednej budowli nie postawią

Zdefiniuj dziedzictwo, nawet jakbyś miał dzieci, to w drugim pokoleniu po tobie już nikt nie będzie pamiętał o tobie i twoim "dziedzictwie". Po każdym z nas pozostaje mniej więcej tyle samo entropii ile wprowadziliśmy do systemu i nie posiadanie dzieci ani rodziny to tak samo wartościowy wybór jak posiadanie.

straszny pasozyt z niej był. wychujała go na duzo kasy. na rozwod nawet nie przyszla

>jak będziesz we własnym stolcu zaćpany leżał
Takie cos jest mozliwe tylko na Alkoholu, po koksie speedzie i mdma mozna spokojnie autem jezdzic. Polecam do tego sluchac running in the 90s nie dla celow memicznych, to jest po prostu najlepsza piosenka na prawie kazdym dragu.

zrobic malego ziomala spoko sprawa ale trzeba poczekac az technologia pojdzie dalej i beda inkubatory jak w seksmisji

a nie jakies kurwa matki polki dla debili

Jakiś dobry Tycoon albo city builder który ma multiplayer?

youtube.com/watch?v=wWpICDQemco

>ten uchogazm
TAAAK KKURWAAAAA

zabierzcie tego zwierza ode mnie bo go skrzywdzę

taa twoja stara tajkun xDDD

chuj czy będą pamiętać czy nie ważne że będzie

mode przypierdol w gówniaka

Nieposiadanie potomstwa z własnej woli jest jedną z tych rzeczy, które różnią człowieka od zwierząt. Jedynie człowiek jest w stanie przeciwstawić się swoim genom i postawić własny interes ponad interes tworzących go samolubnych replikatorów.

I could sure do a road trip from sands of Baltic to the Jelenia Góra and there Route 40 to Ukraina borded and back to north.
you actually both more, true shame i cant find that meme map.
Anyways i didint come here to start fighting

juz idę, tatusiu

a jaki to interes, spamowanie tfwnogf do końca życia na szambie?

>ignorowanie kobiet
>akumulowanie hajsu
>za 50 lat wynajdą lek na starość który będzie drogi
>masz wystarczająco dużo hajsu żeby dożyć 120 lat
>za 90 lat wynajdą sposób na nieśmiertelność
>dożyjesz czasów kiedy będziesz mógł być nieśmiertelny
Jak będę miał 500 lat to będę się z was śmiał martwi biedni chuje którzy zdecydowali że będą mieć r*dziny

zanudziłbyś się na śmierć do 2setki

I tak będziesz wtedy martwy więc co cię to obchodzi?

GIERKI
BAJKI
KOMIKSIKI

>you actually both more, true shame i cant find that meme map. Anyways i didint come here to start fighting
But I came here to fight

ty jebany manczajldzie

Osiąganie euforii podczas kontemplowania własnego intelektu

A te slodziaki wezme na sylwka ze slodziutka loszka :)

Nie, bo wraz z wydłużonym życiem przeniosę cześć swojej świadomości do maszyny co zwiększy moje możliwości umysłowe będę nieśmiertelnym superinteligentnym cyberjezusem i polecę do gwiazd a wy będziecie trupami.

mode kurwa teraz to naprawde reaguj bo to juz kpina jest

>po 200 latach coś się zepsuje
>zmieniasz się w nieśmiertelne, niemożliwe do ujebania warzywo

CHUJA MNIE TO STUL PYSK SKURWIELU

bo ci wanisza dosypię do tego

postujcie żonki

Seems like you got some meat between your teeths.
Anyways Northern Eurasian family is very old and separated to the Finnic part somewhere
80 000 years ago when most of euro haplos werent even born. Im not the one raped by ottomans thought.
Btw. What some Poles got against Finns?

Twoja żona to kurwa

...

stolec*

...

To wydestylowane szczęście z gówna jakim jest kobieta.

...

jak w zegarku

...

>Im not the one raped by ottomans thought.
neither are we. also it is you who look asian
>What some Poles got against Finns?
abslutely nothing. i just bust your balls. call down

...

usuń to

Ej a tuhu to fajne gry tak naprawdę? Kiedyś trochę grałem w te shoot em upy na mame ale w tuhu nigdy

Nie usune

delet this

Podlóz kosmiczna to dopielo kopalnia nudy

słuchaj się cyfrów bo cię jasny szlag trafi krew nagła zaleje

>huhu mem

no siema

wezmę sobie wszystkie gierki z ostatnich 300 lat na pendrivie

Dupy nie urywają

KURWAAA NIE MA W CO GRAĆ

banished jest spoko na zime

fajne, ale wolę 2hu mordoklepy od danmaku żbsz

a może by tak kalamburki?

internetowy mem z rodzaju my little pony.
czyli gigantyczny fanbase złożony z schizofrenicznych pojebów i śmieszków, którzy są tam "dla lelu"

Colonial Charter?
Vanilla przeszedłem już dawno.

>banished
kurwa dosłownie df z chujową grafiką

Comments and arguments such as these make me wonder if some of Poland is truly part of 3rd world. Emotions behind those post are clearly visible, theres wide eyded peoples in every country and neither Finland or Poland isnt expects.