Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hyy7FSAScDQ
youtube.com/watch?v=VRIUbFLjtX0
youtu.be/nm3ZBpr0MRQ?t=33s
twitter.com/SFWRedditVideos

tied

első!!

ákos

youtube.com/watch?v=hyy7FSAScDQ

>

Star Trek?

anime

...

ja hát így logikus.
Trekről azt hittem hogy az valami búr szó és valami elő örs szerűséget jelent

egyetértek, szerintem is nyugati szomszédunk a kontinens legrosszabb országa

gyakorlatilag csak autisták lakják

hát a tükörfordítás Csillagszekér lenne, de magyarra így láttam átültetve

meg kengurúk :DD

Eljött a szűrő bekapcsolásának az ideje!

x-akták,community,fekete vipera
most ezeket nézem felváltva
éppen amelyikhez kedvem van

...

úgy ám

senki nem akar beszélgetni? :(

Jude Jude feiges Schwein, komm heraus und kämpf allein!

nem mert ez egy hülyeség
ez egy baromság

manga

A fekete viperát szerettem kisfaszúként :D
Amúgy ajánlom az 1864-et, kurva jó kis dán történelmi sorozat.

A cével egyetértek. De mint írtam, ha egy társadalom eljut arra a pontra, hogy a szülők, nagyszülők a saját érdekeiket nézik, arra a tíz-húsz évre, ami hátravan, és idegeneknek elosztogatják a gyermekeik örökségét, az az ország már egy morális hulla amúgy is.

az is jó

t. vilibácsi

bevette már az esti gyógyszereit papa?

Nem igazán olvastam sose mangát,egyszer megpróbáltam és az lett az eredménye hogy most a nyugati képregényeket szarul olvasom el.
Bár most belekezdtem egybe.

Ánon néz valami magyar jútyubost?

>rák
Rák.

kérlek ne használd ezt a szót
egy elég rémisztő betegség

Jah a Dancsót meg a Szirmait bírom.

nem

csak a szirmaynak az utazós csatornáját

náno szernityem esz fodosob

...

Retroshock!-ot nézek néha,az jó szokott lenni.

kakilok

Gidéj méjt letsz put ánodör srimp on dö bárbí

a hörbinek nagyon érdekes élete van szóval az ő ilyen filós vidóit szívesen nézem de a magyar jutúb nagyon gány

Jó csali

tolmácsot kérek :DDD

Gudáj méjt, látsz put ánodö srimp on da baarbi

inkább így hől

miért lenne csali, szerintem tényleg érdekes ahogy él szegény nemaztmondom hogy iszom a szavait de néha megnézem egykét videóját

nem értem

nem hagyta már abba évekkel ezelőtt?

visszavonom a gyártósoros poénjaim.

de csak aztán persze újrakezdte

hogyhogy?

jah mintha bárkit is érdekelt volna

pár hétig azzal ravaszoltam szét a fonalakat. szal érdekelt egyeseket.

Ro...Mwhh...Rom....AhhahahahaHAHAHA.... Romá..... Hihihiiiiiihihi, elnézést... R..... ÁHÁÁH... Romá.... ROMÁNIAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

anno is szartam rá,most se nagyon izgat.
Sose tűnt a legfényesebb csillagnak az ész egén.

youtube.com/watch?v=VRIUbFLjtX0

Rágecizni a hasacskára? :S

ez te vagy?

Jani,Jani,gyere elő!

mert buta vagy

á már értem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szóltam a janinak

de user, ez kiskorú

Aha :)

eléggé turbósztészinek tűnik de megfarkalnám ha eszméletlen lenne

Kéne zsidó helyeskének felolvasni az Anna Frank naplójából miközben a karjaim közt fekszik

...

...

...

>amerikai zászló

Mivan Dávid elgurult a gyógyszid?

Várlak :S

olyan Dósa Fannisnak néz ki

...

már rég

...

nem kőegyszerű az ember valóban, de attól még élvezhető tud lenni amit mesélget

Szép számok, kár, hogy a Jani mindjárt elviszi.

Ahh annál sokkal jobb, hidd el

szóljatok már a janinak ti nyomorultak

pedig múltkor nemakartad hogy a szádbaszarjak Davi akkor mostmár mehet majd?

magyarral érintkezni FÚÚÚÚJJ

...

>Válaszol neki
Nem kéne

kéne somogyi bn

hogy nem törölték már ezt a sok szart? Buzi román jani kurva anyádat

mit?

Feldobom a fonalat sztészi sportos feszes testével és kerek popójával :D

nemár Duvád idáig süllyedtél? azthittem legalább azt a minimál szarpostázási tehetségedet szemelőtttartod de ez már csak kakihegy

>kirándulásnigger
Már csak ez hiányzott

na végre csak tette a dolgát ez a forrózsebzabáló

ez alatt mit értett?

azt hogy dekódold magad faszfej

pangás van skacok

miért ez a Davibaszogató alteregóm

>erőfeszítést tesz hogy táplálja a rákot.
Gratula

köszike.

saját autizmusomat fűtöm vele, meg nevetgélek azon ahogy Dávid próbálkozik. a többi nyávogó autista annyira nem érdekel

kéne béen

youtu.be/nm3ZBpr0MRQ?t=33s
Posztoljatok vicces videókat :D

lehányhatlak?

végtelen krindzs nem bírom ánon

kennytheone unirónikusan nagyon igényes dolgokat készít

hogyhogy?
A metanarratíva tényleg gagyi,de a tartalom maga az nagyon jó hől.

hogyhogy?

mibe hogy a szeme olyan mint egy utánfutó?