/polska/

edycja dobrego ziomeczka Kircheisa szkoda że zdech

co by było gdyby kicheis mógł tu być

dobrze ze zdeh

Polska jest żałosna.

tylko reuental

anime

turlałby się po korytarzach admiralicji co jakiś czas mamrocząc pod nosem "haj rajnhato-sama"

It's best to stay under radar. The more popular country gets, the more retards will think maybe coming here is good idea and pollute the country. Tourism is fine but I don't want some retards trying to settle here becaue they buy into some memes of promised land for white man. I'm studying in one of the bigger cities and amount of foreign languages triggers me much.

zostaw go rozumiesz

triggers me a lot nieuku

W sumie racja. W każdym razie lubię ten kraj taki jakim jest. Nie potrzeba mi tu więcej krzykaczy z europy południowej, cipek z zachodu/północy, zadufanych debili zza morza, brudasów z bliskiego wschodu czy gównoskórych z afryki. Już i tak jak na ukrainie się czuję.

centaurzyce

D O J C E
O
J
C
E

seks na plugu

>poszedłem spać o 7
>wstałem o 15
>pierwszy posiłek zjadłem o 16
>teraz jem drugi o 1
>cały dzień spędziłem na gównopostowaniu i graniu w gierki

A jak tam u was?

tylko kotki koteczki

a nic cały dzień napierdalałem w Ransu VI

jak wejść na karaczan?

to

BIG

film sie zaczol

wbijaj na pluga ogladamy maczete

On to jednak bazowany był jak ktos go wkurwiał to wyłupywał mu oczy a nie jak wielu polackich władców co każdemu dupe lizali bo muh le honor.

>wbijaj na pluga
What is the meaning of this?

wbijaj na pluga kudasai

A skoro przy historii jestesmy wiecie że plemie Polan mordowało pomniejsze plemiona i jest prawdopodobne że parali sie handlem żywym towarem? Aż dziw bierze ze ten naród beta pizd miał takich przodków.

Słuchaj sobie diasporaku jebany bydlaku z Londynu kurwa co pewnie czysci kible i nawet nie umie jeździć na łyżwach bo moja wiedza w zakresie gierek jest niezrównana krótki miecz w Gothic to gówno w chuj i ma gówno nie ten sam damage co OP dwuręczniaki a założe sie że w Soulsach używałes DEX buildu ty casualski pomiocie i pewnie jeszcze przyzywałes innych graczy bo le Smough i Ornstein tacy trudni.

Każdy twój post jest głupi i kiedys cie zabije możesz być pewien.

no ja to mam przodka wikinga akurat Bjorna Polakenkillera konkretnie

kurwa jaki ty jesteś zjebany. nie wyobrażam sobie jak można mieć tak spierdolone życie prywatne żeby rozpaczliwie szukać rozgłosu wśród przeważnie anonimowych użytkowników serwisu internetowego, kurwiąc się w najgorszy sposób. cała twoja bytność na /polska/ to jeden wielki desperacki krzyk i próba zwrócenia na siebie uwagi.
nawet mi ciebie nie żal.
śmieciu.

>ktos zapisał moją paste

btw a opowiadałem wam anonki jak mój dziadek gwałcił aryjskie kobiety w 45?

A ma ktoś o greckim?

Czy też straciłeś kontrolę nad swoim życiem?

O kurw zrobili tłumaczenie?

jak odliczacie raz dwa trzy

trzy czteeee ry czy trzy cztery

seee no

kurwa grecki ty pierdolony lamusie z chuja wysrany.
zdaj sobie kurwo sprawe że i bez telefonu jesteś śledzony np przez miejski monitoring.
w takim np uk jest tyle kamer że znają każdy twój krok od wyjścia z domu.
a teraz stul tę pizdę kurwo bo nstępny wyjazd ustawiam do grecji i cie kurwo znajde.
mów z sensem albo wcale ty w dupe pierdolony cwelu. kurwa jaki ty jesteś zjebany. nie wyobrażam sobie jak można mieć tak spierdolone życie prywatne żeby rozpaczliwie szukać rozgłosu wśród anonimowych użytkowników internetowego forum, kurwiąc się w najgorszy sposób. cała twoja bytność na tym chanie to jeden wielki desperacki krzyk i próba zwrócenia na siebie uwagi.
nawet mi ciebie nie żal.
śmieciu

jak ja tej kurwy nie trawie

dobry przekaz, jakiego rapu słuchasz?

Mniej więcej tak samo ale o normalniejszych godzinach.
O, i ćwiczyłem, z około 60 pompek, przysiadów i brzuszków było.

twojej starej

dobry wybór ale nie pytałem się ciebie dziadu

chuj mnie to

>mefju to schizofrenik
tego jeszcze nie grali

no to zamknij morde kurwiozo jebany

pierdole walie

najlepsza w UK

Anonki właśnie skończyłem.

Polecam.

Pieniężne spierdoxkino

kurwa nie sondze

Jakies fajne mangi do poczytania?

dopiero wbiłem do nitki i już się ucieszyłem że grecki wrócił a tu kurwa nic

umaru

Uszatek

nie ma gorszego spierdolenia niż chińskie komiksy i bajki żbsz

a ty

Jest, koreańskie komiksy i TV.

Zamknij morde Andrzej

nie mem mnie jebany diasporacki bydlaku niektórzy z nas chcą spędzić comfy time z chińskimi bajkami ale jak zawsze gdy zapyta sie polaka o cokolwiek to musi być smieszkiem kurwa gardze tym narodem pewnie jarasz sie Dragon Ball Z nieironicznie i myslisz że Cowboy Bebop jest lepszy od Samurai Champloo a nie jest i każdy kto mówi że jest jest chujem, dziwką, kurwą i szmatą.

nom cowboy bebop jest najlepszym anime no moze oprocz evangelion ale to jest za glebokie dla ciebie zebys zrozumial

Tomo-chan

>romans

opusć mój fred femszmato

a ja co?

fakt - dawno mnie tu nie było, koriab jeszcze nie zdechł?

>jeszcze miesiąc

> cowboy bebop jest najlepszym anime no moze oprocz evangelion ale to jest za glebokie dla ciebie zebys zrozumial
prawdziwie plebejski smak w anime

co ty możesz o tym wiedzieć londyniaku

>tug za 2 misiace 20 lat
>tug ciagle prawiczek
Hahhaahhaahha

piecze

prawda boli co

>za pół miesiąca 21
Idziesz na łyżwy?

>tug za 2 miesiące 23 lata
>tug nawet nie pamiętam kiedy nie miałem wyjebane na lochy

>emigranckie polaczki zinternalizowały brytyjskie lokalne resentymenty
Literalne zrogacenie do kwadratu. Przecież wszyscy i tak na was srają.

a jestes s-slodki?

living the dream kurwa

Ja mam 22 lata i nigdy nie zaruchajebałem.

Jakbym był tobym pewnie miał już dziewczynę.

jak tam twoja duma narodowa, uczucie nędzy i nic nie robienie w kierunku poprawy standardu swojego życia? a może starzy są ustawieni? rodaku

21 lat zaruchałem z 3 razy

ale piecze zmywaka

Wypierdalaj.

chuja wiesz o zmywaniu

>tug skończyłem 30 5 miesięcy temu

nom

Czy zaruchałes?

0-5 ide spac
5-9 gram w gierki i ogladam film

Nie miałbys. Ja miałem dwie, ale gwarantuję - to trudniejsze niż wam się wydaje.

>duma narodowa
Brak. W każdym narodzie są żywe gówna, ale w różnych proporcjach. W naszym jest nadreprezentacja. Generalnie wszystko u nas jest spierdolone: chujowy etnos, nieciekawa uroda, niezrozumiały dla nikogo język, "duma" wyrosła z poczucia niższosci... szkoda dalej wymieniać.

>uczucie nędzy i nic nie robienie w kierunku poprawy standardu swojego życia
Projekcja w chuj. Jakbym ci zaczął mówić to i tak bys nie uwierzył żbsz.

>a może starzy są ustawieni? rodaku
Piecze zmywaka jak chuj.

dobranoc

widać że banan
wypierdalaj na swojego fejsbuka smieciu, nie chcemy tutaj takich jak ty

>Piecze zmywaka jak chuj.
tu cię mam, tracisz autorytet kompletnie, kompromitacja na forum aż wstyd

0-4 wale konia do loli
5-9 ide spac

Jak kurwa każden jeden normik-debil ma, jak trudne to może być?

ale piecze

smażone nie pieczone

kek uspokoj sie juz ide spac

>nie spij w nocy
>później spędź cały dzień na spaniu aż do 19
>teraz znowu nie możesz spać

kurwa

>Czy zaruchałes?

szanuje sul

Jestem za stary na bycie bananem. Na takich jak ja możesz mówić co najwyżej "arystokracja kredytowa".

Własnie nie każdy. Jako brakujące ogniwo pomiędzy normikiem a spierdonem mogę zaręczyć - znam trochę przypadków. Co więcej, znam nawet parę fajnych dziewczyn, które z różnych względów zmagają się z podobnymi rozterkami.
Ogólnie to z tą epidemią samotnosci to nie mem.

Te dziewczyny to brzydkie są?

Nie, wręcz przeciwnie. Jedna jest ZAJEBISTA. Druga to raczej typ małej qt z sąsiedztwa. Obie bardzo fajne i niegłupie, pracują u mnie w korpo.

to daj im moj numer i powiedz zeby zadzwonily skoro nie chco byc samotne

Chciałbym być piratem albo bandytą anonki. Jak zacząć? Chce żyć życiem pełnym przygód.

>idz na thepiratebay.org
>zladuj cos
gratuluje, wlasnie zostales piratem

pomaluj sie na czarno i wyjedź do somalii

W qt się kocham. Z zajebistą chodzę chlać albo do kina i smsuję w nocy. Za dobrze mi z nimi, spierdalaj zuchu. Poza tym one po prostu czekają na ideał.

Normiku.