/ex-yu/

Crni Đorđe izdanje

Other urls found in this thread:

youtu.be/Q2oiXDXI3Yg
youtube.com/watch?v=I2bBZvSPpOo
youtube.com/watch?v=MiKRQBXfwJo
sportsmen-online.com/index.php?mact=Gallery,m6e73e,default,1&m6e73edir=petar/&m6e73ereturnid=80&page=80
youtube.com/watch?v=51t1OsPSdBc&feature=youtu.be&t=240
youtube.com/watch?v=sf6oABhWTDg
m.slovenskenovice.si/novice/slovenija/zidan-je-ogorcen-zaradi-vina-omenja-tozbo-proti-bruslju?term_node_tid_depth=19
youtube.com/watch?v=LlGgr1ZeRBE
youtu.be/21vP5FUuTzg
ruckpack.com/
politico.eu/article/the-race-for-eu-membership-neighborhood-turkey-uk-european-commission/
twitter.com/AnonBabble

DMR
RMC

praznicna depresija

krešimir frize

Crni Đorđe (turci su ga zvali Karađorđe) svoje voždovsko odelo ( dolamu, jelek, koporan, kalpak sa perjanicom i čizme ) ređe je oblačio.Samo prilikom svečenosti i ponekad na vojnim pohodima.U čuvenoj Mišarskoj bici bio je u običnom seljačkom odelu sa ostalim vojnicima u šancu.U boju na Drini kod Loznice 1810. godine – takođe.Kada su turski pregovarači posle poraza u tom boju došli u srpski logor s molbom da im se predaju zarobljenici i tela poginulih bosanskih gazija ( boraca ), dočekaju ih srpske vojvode zlatom i srebrom okićeni’’.Na njihovo pitanje :’’ A gde je Crni Đorđe?’’, Karađorđe odgovori:’’Kojekude, ja sam Crni Đorđe, no nekome sam beo a nekome baš crn.!’’ Turci , videvši ga onako prosto obučenog , nisu mogli poverovati da je to zaista srpski vožd o kome su toliko do tada slušali.Napuštajući po obavljenom poslu srpski logor i opraštajući se od srpskih vojvoda , zamole :’’Pozdravite, biva, od naše strane Beg Đorđija!’’

biće bolje haha

>oslobodi srbiju
>ljudi i dalje slave čoveka koji je sjebo ustanak

nego momci gde cete za novu?

sa ekipom na gajbi gde zivimo nas trojica, igracemo wow, napiti se, naduvati, mdma
moguce da ce biti riba nekih

> > > > ZAPOČINJE GLASOVANJE ZA NAJMEMU 2016. GODINE < < < > > > ZAPOČINJE GLASOVANJE ZA NAJMEMU 2016. GODINE < < <

zvuči zabavno dbi

pss definitivno najgora mema ikad

moze li neko da mi pojasni pss memu?

relativno nova i dosadna mema
prepostavljam da je onomatopeja zvuka za tisinu

Slađa je najjača youtu.be/Q2oiXDXI3Yg

hvala na odgovoru
ja sam dugo razmisljao o ovoj memi, sta bi mogla da znaci, mozda je ipak u pitanju neka skracenika kao mema gss, tvoje objasnjenje mi nije nikad palo na pamet, zanimljivo je

nznm kaj me više zgrozilo, to kaj ste bezuvjetnu ljubav prema afričkim kraljicama nazvali memom il to kaj ima samo 4 (5) glasova

youtube.com/watch?v=I2bBZvSPpOo

zakaj nikad ne raspravljamo o modi ?

...

ahah kakve cipele brt

>خده پهسمث یش سع دخقپشمده
ث پخته پشتپعدهو ره سفث رثخپش قثفشقیهقشده شنخ اخزثفث
پختث هسنقثدخ پهمتثدتث

evo ovog pedera opet

Jebo bih Brunu Esih aci

ovdje su 3 meme koje sam ja stvorio, ali cudim se kaj niste ukljucili neke poznatije meme jos od prije par mjeseci, moguce da je novopeder napravio taj strawpoll

kao?

Padaju mi na pamet cigan, stevo, takoder bile su one meme korporacije i ocijenjivaci mema, i postanje sa zenskim imenima u name fieldu kao cure

nedostaju i "epski jednostavno epski" i "žalosno" između ostalog

nisu vrijedne spomena
a stevo je imao mozda 10 postova u 2 dana

!horoskop

Status ex-yu dreda
A neke lose meme ste stavili dva put, npr postanje majmuna i "samo ljubav" je jedna te ista mema

kako roleplajaju ovi majmuni na /x/-u
plakem

jel ti to pišeš nasumična slova ili šta

>/x/

Najbolesnije niti su kad neki ludak sa /x/ dođe na Sup Forums i započne prilično uverljivo da tripuje o paralelnim univerzumima.

HORY SHIT!

youtube.com/watch?v=MiKRQBXfwJo

ŠTA JE?

sportsmen-online.com/index.php?mact=Gallery,m6e73e,default,1&m6e73edir=petar/&m6e73ereturnid=80&page=80

>/x/
A kako je to nekad bio dobar board,meni jedan od najdražih na 4chanu uopšte.
Sad je to tamo puno gluposti o succubusima,demonima,prizivanju duhova,Ouija daske,teorije zavjere i slična sranja,a prije je tu bilo odličnih creepypasta,starih obscure horor filmova,mislim da je bilo čak i skeniranih horor stripova.
Golema šteta...

Neka plavuša kaputt.

mogul da te ošacujem?

>ošacujem
nznm ni šta to znači dbi

čegović si?

ko je čegović?

jel moguce da ne znas sta znaci sacovati i kad pitas nekog cegovi si?

Ne stvarno ne znam šta je "šacovanje" niti me pretjerano interesuje.
I trebali bi biti malo razboritiji jer ne razumije svako bosanski sleng ili štagod...

sacovanje je srbijanski sleng
cegovic si je crnogorski sleng

ok
Ja smatram da poznajem vrlo dobro Srpsko-Hrvatski jezik (riječnički) ali dijalekte manje dobro

pravi nigger sati

Ja imam još neotvoren paket "Veliki Pirat" petardi

Što točno znači šacovanje? Sređivanje, dovođenje u red nečega, popravak?

baci ih ako se usudis

Hmm...
Možda bi upravo sada bilo idealno vrijeme za razbuktavanje inače vrlo niskih Srpsko-Hrvatskih strasti

youtube.com/watch?v=51t1OsPSdBc&feature=youtu.be&t=240
>They put out my picture with silence cuz my identity by itself causes violence

Ne.

bolje da se nisam ni probudio

Dobro jutro nigeri

>ook se tek sad polako počinjem spremati da legnem

hehe
hehehe

...

Ovo i mene zanima. Dajem jednu dalmatinsku zauzvrat.

What's up my poor and dirty slav friends?

I'm not actually poor

>tfw no ex-yu bf

a sad jedna kafica pa na spavanje

youtube.com/watch?v=sf6oABhWTDg

...

>»Če bo šla komisija po tej poti naprej, bo prišla na evropsko sodišče, kjer bo v precej nemogočem položaju,« je poudaril Židan.

m.slovenskenovice.si/novice/slovenija/zidan-je-ogorcen-zaradi-vina-omenja-tozbo-proti-bruslju?term_node_tid_depth=19

kobaja, teran, more.. kek, ovi crvati samo gube.

nema anteazemaitite

>09:21
Pravi proleter sati

youtube.com/watch?v=LlGgr1ZeRBE

youtube.com/watch?v=LlGgr1ZeRBE

youtube.com/watch?v=LlGgr1ZeRBE

youtube.com/watch?v=LlGgr1ZeRBE

turisticki kod staraca za blagdane, stara je upravo dala 100kn sveceniku kad je isao svetit kuce

jebote zivot koliko ima budala

Dopisujem se sa hrvatskom milfarom od 50 godina koja drzi frizerski salon u Zagrebu i hercegovka je rodom.

10 mema je originalno poteklo od mene, bila je ovo dobra godina

>*ide u kopaonicu*
>"hehe momci sad će"
>*sjedne na WC*
>PRD PRD
>SMRD SMRD
>*govno padne u WC*
>*pušta vodu*
>"ifgjsogjdfijdfgdjgfi"
Uuuu jesam se usro bajotine balvanske a sad gavrilović pašteta heh...

>gavrilović pašteta
mogo si ladno pojest to govno što si posro došlo bi ti na isto

Obrenovići su uvek bili loši za Srbiju.

pa šta ne valja sa gavrilović paštetom, znam da nije neki luksuz al nije ni loša

ma ne znam
nisam nikad to jeo već sam samo iskoristio priliku da malo kakim hehe

youtu.be/21vP5FUuTzg

nema bez pasulja dobrog obroka.

ruckpack.com/

>’’Pozdravite, biva, od naše strane Beg Đorđija!’’
ovo je laž, Obrenovići su uradili mnogo dobrih stvari

Konac na /gif/ za ona dva Hrvata:

>ovo je laž, Obrenovići su uradili mnogo dobrih stvari

Na primer?

Ja ih ne podnosim jer su uvek pokušavali da se uvuku u dupe Austrijancima (Austrougarima) i uvek ih je to jebalo u dupe kasnije. Kao onaj kratak sukob sa Bugarskom. Obrenović se kao dogovorio nešto sa njima o tome da uzme neke teritorije, kad ono prc, izjebali ga njegovi (((prijatelji))), a među nama i Bugarima zavada.

svideo mi se njegov ustav i kako je hteo da preuredi državu
trebali smo biti više evropski, ne slažem se sa ratom protiv bugara doduše

politico.eu/article/the-race-for-eu-membership-neighborhood-turkey-uk-european-commission/
>crna gora je ispred nas

Possible joining date: Not before 2027

Chances of joining: 80 percent

Pros: Serbia is the biggest of the Western Balkan countries hoping to join the EU, and could be a pro-EU stabilizing force in the region and good neighbor if kept within the EU’s orbit. The Commission has praised Serbia for aligning its legislation with the EU across the board.

Cons: There has been no progress over the past year in fighting corruption. Serbia may also continue refusing to recognize Kosovo unless offered EU membership, which may be tactically clever but breaches the spirit of EU norms.

Ne razumem što se čudiš kad Milo to već gura godinama i sve radi kako mu se kaže. Mi iovako nećemo ući u EU jer oni na kraju krajeva hoće da priznamo Kosovo i Metohiju kao nezavisnu državu, iako to krši naš ustav.

>iako to krši naš ustav.
mislim da će biti menjanja ustava, samo ne znam kako će na to reagovati "patriotska opozicija"
jel može da bude konflikta zbog toga?

>"patriotska opozicija"

Koja može da napabirči sve skupa jedva 10 posto pod uslovom da se ne ujedini, ako bi se ujedinila dobila bi još manje.

to je bruka, za 300 godina nije se turcima pustilo kad im je srpska vojska slomila kičmu u maćedoniji, a sad bi nekom NATO-u i EU od jučer da se proda za članstvo. I to sve zbog nekih šiptara koje se istjera u roku 7 dana.

pa jebiga brate, biće opet krvav rat ako ne nastavimo ovako
ne znam kome to treba + kosovo je puno šiptara tako da bi morali da ubijemo 90% stanovništva i opet bi nas bombardovali

bila je i krajina puna srba pa ih mi nismo pobili
treba samo brm brm

jutro luzeri

>bila je i krajina puna srba pa ih mi nismo pobili
pa jebem ti sve bre, imam 12 000 krajišnika u svom gradu zbog vas.

jutro luzeru

navikni se, vratit se neće

ovo
to nije bilo etničko već četničko čišćenje hehe

Ratova je bilo i biti če ih, misliti da ih neče biti zbog NATO-a i EU je totalna zabluda. Treba biti spreman i na pravoj strani u pravo vreme.

slažem se, to se vrlo lako i efikasno očisti, i to bez ubijanja.

Ko ce naseljavati RSK kada je ponovo osvojimo, takodje i Kosmet?