Ex-yu

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoči da je ugvožen ne samo moj fizički integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gađali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povučujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevičko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen čin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Đovđe, tvoj vektum je naša obećana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povučujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaćo, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 časa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeći pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedviđena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i sličnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn čiji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoći Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoće jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=GT9nzUu_kJc
youtube.com/watch?v=bvZnIzx5ykY
youtube.com/watch?v=nx5pMbUFoZM
dw.com/en/serbia-the-land-of-guns/a-36946878
youtube.com/watch?v=pvpmZZCpQ9M
youtube.com/watch?v=_4OAuK1rBiM
youtube.com/watch?v=wHVAYJB8_So
youtube.com/watch?v=zmFm9Yp80dE
twitter.com/SFWRedditImages

Slađa all the way!

...

OVO

SLADJAAAAAAAAAAA@A

shoo shoo disgusting monkey OOOGGGAAAA BOOOOGAR OOOGAA BOOGAR SHOO SHOO MONKEY MAN STUPID FUCK. OOOOGA BOOGAR BAM BAM BAM BRORORRUR GET THE FUCK OUT MONKEY MAN

Koja sprdačina

Mvzim pedeve

>russian in parovi

can the serbs stop sucking their dick

gdje je link

>russian in parovi
I'm telling you, this is Sup Forums material.

youtube.com/watch?v=GT9nzUu_kJc
youtube.com/watch?v=bvZnIzx5ykY

parovi dred?

hvala!

just know that if you said this irl i would unironically kill you

>bring rašan
>profit

zajeb je što su odabrali jednog od debilnijih rusa.

Kako ono bese, nauti koji cuce?

Gde za ngod?
Ja nigde a pozvan sam na 2 3 kucne varijante
Sta ima sise mamicu vam jebem vasu exyuovsku, kada sam googlao exyu osetio sam bolan cringe videci da vas ima na fejsu, da li znate da mi za moje aktivnosti zna svaki drug

DNO DNA

I know you would, because bulgarians are agressive low IQ animals whose brain is the size of an apple.

moje prvo hvala. ikad.
>2015-2016 (-1 day, bitch)

dbi falio si mi
idem s prijateljima, iznajmili smo kafic, bit ce nas 20-30, bit ce i zenskih al ne ocekivam nista
sta kazu drugovi za aktivnosti? jel te zajebaju?

vodka je odvratno piće dbi

dovedite mi taksistu da mu promenim licni opis

podcijenjeno

A koji si ti majmun?

>ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim Sup Forums.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.

Pa lepo, provedite se lepo, uzivajte, zezanje, budi smeker startuj ribe ali budi smeker od SADA ODMAH....nemoj alkohol sutra da ti pomogne i budes pijana budala....moj savet, osetio, video probao jos davno.
Ma ne slavi mi se, nisam raspolozen druze, nije mi ni do koga zaista. Videcu mozda odem mozda ne.
JESTE, ali sa tonikom je bogovsko pice, ukusno sa taman gorcinom i svime, vrh je!
Ne mogu mnogo piva/vina ubija me glava i kiselina od toga. Oboojena pica poput viskija i konjaka i mnogih rakija mi ne prijaju.
Evo ti ga, pogledaj ruku siso, decku sam ja promenio licni opis, ne kurci se preko neta smesno je.

smaras sa samefagom preociglednim......
Hoces desnica da te poseti kao uragan?
Udaram kao Tajson, snalazim se kao Fedor, borben sam kao GSP.

Daj ne pilaj bogati, ne da nisam pročitao to nego to jebem majku ovako odoka.

dobar tred

ak ti je zglob srednjeg prst jos uvijek veci od zgloba domalog pickica si

>>ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Ti si retard, posle 10dana sam dosao ovde zivota mi i seres sa tim, inace ono je desna a ono leva ruka, rado bih desnu opet stavio na to mucenje samo tvoju lobanju pogodi.

kek

>ruka.jpg
ahahaha
dok ti tom rukom navlacis svoju malu posusenu kitu meni ga marija cucla
evo ti POV sto smo neki dan snimili moro sam skratit jer ipak je ovo sfw board

sabane

odlican webm umalo sok proso nisam

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

Ma Šeki je legenda.

To si na netu naucio neke nove anatomske devijacije ekstremiteta a?
Volim to znanje, udruzitete se i napisite knjigu koja ce imati doprinos nauci.
Prva dva zglobna prsljena ili ti metakaraplni zglobovi su jaci uvek kod kazisprsta i prsta do njega.....nekada ima promena, ali je to nebitno.

nemoj sad da se kurcis kad si batalio medicinu ajde
jbt jel ima nesto sto ti nisi batalio u zivotu druze

mislio sam da si toliko udarao da ti se kost sjebala
vidi se da nema u tebi cvrstog materijala

youtube.com/watch?v=nx5pMbUFoZM
Mнoгo пoздpaви...

vidim pocelo je
ocekuj 1000 rijeci post u sljedecih par minuta

Pa nemoj biti jebena baba, idiote jebeni!

Batalio sam teske droge i zavisnosti, krinimal, lose drugove i ribe i svoj ego, mnogo stvari inace gledam da menjam, kao i svi mi, svi smo od krvi i mesa.
Mislim da nije, oseca se kada je sjebano.

to ti dajem na cast dovla, tu si karakter ispo

>još jedna ''taksista se kurči na anonimnoj čečenskoj slikodasci '' epizoda

>on vidi

SMALL SERBIAN PEEPEE

Hvala!
Sto te smara to, nicime se kurcio nisam, pozeleo srecne praznike, bio isporzivan i odgovorio...jel si toliko promasen lik da vidis ovo kao moje kurcenje ili halisanje, aj procitaj opet i videces da toga nema, samo citaj bez predrasuda.


Ladno ste prijavili sliku kurca

Yeah I know its 2x size of bulgarian in erection while I am siting here.

Da li da odgovoram ovim bugarskim govnima i smecem koj kurac, nije me trigerovao na prozivku nego sam izvalio kada dodjem ima bugarin (mozda je proxy vpn) ali lik je opsednut srbima.

parovi
a
r
o
v
i

...

mislim da ima oko 10k a bilo bi i vise da nisam mnogo trosio za blagdane, darove i sranja

kak bi jebo daru bumbarmaru

dw.com/en/serbia-the-land-of-guns/a-36946878

kak ste kaj?

What has a stronger influence:

Orthodox Christianity in Serbija
Or
Islam in Bosnija ?

Morat cu promijenit gym zbog nove slatke cure na recepciji

Prvo sam se zbruko prije 3 dana kada sam zabunom dao ključ nakon boksa prije nego sto sam se presvuko jer sam debil i autist.
Pogledala me u čudu i shvatio sam što sam napravio
>haha izboksali se me sada na treningu pa sam malo zbunjen
počela se smijat, mislim da sam čak ispo i simpa
>sve oke *pogledala mi ime na iskaznici* anone
presvuko se, izašo i dao joj ključ kada je trebalo, dug eye-contact i smiješak, usro sam se jer sam autist

>jučer
>o hej anone haha zašto si tako namrgođen? gdje je osmijeh?
>bok ha-ha a eto
promrmljo sam to, uzeo sam ključ i brzo otišo u svlačionu jer sam se usro. Nakon treninga izlazim te se na silu autistično nasmijem
>e to je vec bolje. Danas nije neki dan a?
>a eto malo me f..faks jebe. Ne mogu se opustit ni za praznike
>a dobro, nije ni to loše
>b..bok
odjurio iz gyma

>danas ulazim
>evo te napokon s osmijehom. To volim vidjet!
>da,da ha-ha
na silu se još debilnije i neprirodnije nasmijem i promrmljam to.Hvala bogu otišla je dok sam vježbo

Zašto mi ovo radi? Ne mogu pričat s jebenim lijepim curama. Nisam ni ružan više nakon puberteta jebemu mater... ali sam ostao glup, neiskusan i retardiran
Kakvi ste vi u komunikaciji sa ženama?

most people in bosnia are croats or serbianized croats

ne shvataj to previse licno, kod mene samo sto mi ne izdrka kolko je ljubazna, to rade da bi se ljudi vracali i to, sastavni deo posla kad pruzas uslugu je ljubaznost

greatest ally
love you brogaria

ma nije ni do te cure, vec opcenito sa ženama

Yes it felt that way

>Kakvi ste vi u komunikaciji sa ženama?
isti ka ti, ako ne malo lošiji

ja sam recimo probio taj zid kad sam krenuo da se druzim sa starim ortakom koji je ultra alpha lik, malo sam pokupio njegove manire i ponasanje i krenuo u teretanu paralelno pa je samopouzdanje poraslo
komunikacija sa zenama je samo vezba jbg, grinduj dok ne postane rutina

...

RUS,RUS,RUS,RUS

>Morat ću promijenit gym zbog nove slatke cure na recepciji
pa koji kurac ?
Ja sam bio autist ko ti do 16 pa sam počeo pit i ić van i skužio da samo treba što više ko normie pričat i ne se sramit , stvar ide sama od sebe ak si inteligentan

>Kakvi ste vi u komunikaciji sa ženama?
normalan, čudan sam općenito kad nove ljude upoznajem sad kaj je žensko mi niš ne znači al kad se opustim ok sam
samo ne znam držati razgovor i jako jako loše priče pričam da se zbediram odmah

ATTERO

Jebote, istina je, ruse su pozvali

koje su sanse da ovaj deda lezi negde poliven krecom sad

He genuinely looks like a toad, what in fug

ma jednostavno sam kukavica, bio i osto
i meni je samopouzdanje ok sad, izgradio sam finu muskulaturu, narasla brada, visok sam, tamnoput. Znam i uspješno uletavat po klubovima kada sam pijan, ali vrlo cesto mi se dogodi da ne znam kaj trebam rec nakon kaj uletim.
Ovo je bilo iz proslog izlaska, ulet mi je bio dobar ja mislim. Bile su dvije cure i s jednom je pričao neki drugi lik, a ovoj drugoj sam ja uletio
>vidim da ti neki lik špreha frendicu, pa sam te mislio ukrast na minutu
>ne sjecam se kaj je rekla
>kaj studiras?
>ffzg
>poceli malo o faksu, nakon tog blokada haha okrenuo sam se i otišo
Ali ovako, regular day, trijezan, komunikacija na faksu, s ljudima na ulici, u gymu.. užas

ma to sam vise reko iz zajebancije

>poceli malo o faksu, nakon tog blokada haha okrenuo sam se i otišo
uf ovo mi je tak poznato

>ffzg
koji smjer?

DOMINATUS

informacijske znanosti

vjerojatno te znam onda

ma ne, ta cura je na informacijskim znanostima
ja sam na ekonomiji

aha

Svejedno. Mogu ne izaći vani iz kuće dva mjeseca, ne obratiti se ni vrani na stablu, i onda otići do trgovine ili bilo gdje i sasvim uredno razgovarati s ljudima
To se kod mene uključi/isključi kakav god je dan

ex-yu vise kao reddit

koja je razlika između informacijskih znanosti i informacijske tehnologije?

o kolega dobar dan

>ljudi koji zovu teretanu/dvoranu gym
ja bi to klao

di cete za novu

ZIVELA BRATSKA SRBIJA! POZDRAVI OD AMERIKANSKOG POTOMAKA BUGARA IZ EGEJSKE MAKEDONIJE I PIROTA!

informacijske znanosti - ne donose novce
informacijske tehnologije - donose novce

u kolko mi se igra ovo opet al mrzi me da skidam
kapa dole za soundtrack

youtube.com/watch?v=pvpmZZCpQ9M
youtube.com/watch?v=_4OAuK1rBiM
youtube.com/watch?v=wHVAYJB8_So

al ozbiljno u čemu je razlika

privatan prostor, bit ce otprilike 40tak ljudi s faksa od frenda koji me pozvao

Bit ce i cura koja mi se sviđa, strah me

pa to, s IZ možeš biti knjižičar muzeolog i tak neš
s IT radiš mreže i to što ima u pravom svijetu posla

Želim prognoze za rusa.

jebeno sad i odmah

jesi to onaj game of thrones
jesi saznao za koju kucu navija

ALO NORMANI STA VI MISLITE GDJE STE VI
MARS NA FACEBOOK BAJO
NES JEBAT BAJO

jesam
nisam

javit cu haha bez brige

BERLIN IS BURNING

youtube.com/watch?v=zmFm9Yp80dE

SKRRT
K
R
R
T