/ex-yu/

Novi egzju. Meduza je najbolja edišn

Other urls found in this thread:

plug.dj/ex-yu
twitter.com/NSFWRedditImage

bokič

M E G U Z A
E
G
U
Z
A

plug.dj/ex-yu

plug.dj/ex-yu

plug.dj/ex-yu

Na kojoj dubini je to slikano? Po mojoj procjeni oko 10m

ma koga ja lazem ja sam jedna obicna ljaDro

15. čisto more pa izgleda pliće.

Dovedite mi taksistu da ga serviram

ujela meguza me ujela meguza me ujela

laptop plz

di si za novu

NOVA GODINA KUCA NA VRATIMA

ČAŠE GORE SVI

ČAŠE GORE SVI

jel srbija u istoj vremenskoj zoni kao i mi????

mi smo 5 min u budućnosti

ne volim raditi novogodisnje odluke i ovo u biti nije novogodisnja odluka ali neke druge stvari su se desile zbog kojih sam odlucio da cu u 2017 poceti vise izlaziti i vise se posvetiti odnosu s durgim ljudima

pocet cu ribama na badoo ili tinderu ili iskrici a kasnije mozda napravim i facebook

>kasnije mozda napravim i facebook
kasnis 10 godina

>kasnije mozda napravim i facebook

krindz, to govno doslovno umire dbi

ja neznam odakle vama da je fejs zastario, koriste ga doslovno svi koje ja znam (zbog messengera barem)

ako ga nisi na početku napravio sada je kasno dbi

testtest

ovo

t. normi

jala brat x vuk mob x marija zezelj x damir rimac

Kako da napravim fejs bez mobitela? Treba mi da podjebavam neke ljudotinje.

bice cudno ako tek sada radis fejs

SVA PARA MU ODE NA STEAM

KREČ FIRCE

smejace ti se ljudi, nemoj

ja sam ga napravio tek prije 6 mjeseci...ne vidim sta je cudno

osim ako mislis cekati jos 10tak godina da ga sustigne sudbina myspacea

MA ČAŠE GORE SVI BRE !!!!

a sad jedna mony cokoladica i kafica hehe

ja imam fejs samo zbog parova, uclanjen sam u brdo grupa fan klubova evo sad sam uclanjen u IRVASI fan klub vesne rivas ima puno milfara a sad jurim da nadjem ostale fan klubove od ovih novih

KO /NEET/ KOJI NEIDE NIKUDA NOCAS OVDJE?

ʷᵃᵏᵉ ᵐᵉ ᵘᵖ

pijem tuborg pivce i jedem cipseve sa cilijem dbi

O V D E
V
D
E

trenutno jedem mesano meso sa gomilom raznih priloga i pijem sveps, posle mdma, psidza i /ex-yu/

kako onda into social life?

mislim da je jedini razlog sto me ljudi ne zovu nikud i sto ne pricaju vise samnom taj sto nemam facebook

vidim i zadnje autiste i jazavce kako imaju drustvo i neke prijatelje ma koliko god bili jazavi

ja nemam nikoga a objektivno sam bolji od njih po puno stvari. mislim da je jedino sto me sputava to sto ne izlazim a ne izlazim jer me nitko ne zove. mozda nisam najbolja osoba, definitivno nemam razvijene socijalne vjestine, ali da sam bas toliki jazavac? ne vjerujem

Prisutan

Hobotnica ispod peke ovde i bačva vina.

ista kod mene situacija
neznam anone neznam

>jazavac

...

gde cete za novu hahah

nigdje
Kako da nadem nove prijatelje ex yu?
ja zelim gf :(

AHAHHAHAHAH OVO JEBOTE OVOOOAHAHAHHAHAHAHA

S novym godom! From Ural with love

evo spremam se sada

shvatio da mi je kosulja malo premala, to sve govori

Ja sam imao fejs prije 3 godine ali sam ga izbrisao. Odtad me ljudi polaku pocinju izbjegavat i ne mogu steci nove prijatelje. Mozda imas pravo

@69309582
hvala brt

ja ću izaći tek u 4-5 ujutro da jebem pijane maloljetnice

ovo okida neetare

Koa je tebi pička materina? Jel možeš normalno odgovoriti?

>jazavci

>slave novu godinu

dobri gojevi

@69309671
?

#69309582
takođe bratijo

@69309705
hehe bas smo BTFO-ali normije mi sto smo ostali doma

umrijet ce sutra od bolova

cпacибo тoвapищ
cpeћнa и тeби нoвa гoдинa

napuši se kurca

...

@69309752
O V O
V
O

!69309785
(You)
napuši se kurca

hehehe nisam sve ja

@69309785
(You)
(You)
napuši se kurca

hehehe nisam sve ja

opet ova umobolna hijena orgija ovde
nista, odoh ja napolje

Daleko ti kuća

#69309918
zasto smrdi nemogu podnjeti banter?

tredovi su uvijek najzanimljiviji kad postaju Hrvati i slovenac sa zabama

takoder, cujemo se popodne anoni kada se otrjeznim ili u 4 ujtro kada polu nadrkan dodem kuci

hehe sedim kuci i na /r/ sam okacio sliku gde sam se obukao fensi i malo sam se iskrivio kao da sam pijan da me fotosopiraju na neku zurku sutra za fejs da se kaci

hihi podmuklo anone podmuklo

ne izlazis majmuno?

Pss

bolje da se nisam ni rodio

zasto anone :(

pish (pobij iskusno sve hrvate)

dobar si momak i mi te volimo

s-stvarno?

moj zivot je 80% tuga 10% ljutnja 10% razocarenje

...

bice bolje braticu

pish

>moj zivot je 80% tuga 10% ljutnja 10% razocarenje


O V O
B
O

zasto ste depresivni tako?

&69310910
van

nova godina je i gledaju nazad kako nista nisu ostvarili tokom 2016e, ali 2017 ce biti mnogo bolja


JA KAZEM (i zapisi ovo dbi) LJUDI NISU SPREMNI ZA STA CE DA SE DESI U 2017

@69310946
:(

WW3 nadam se

zasto to mislis?

Drugovi, jel moze vodka s kolom?

dabome !

twerkujem u tangicama

zato sto mora tako anone veruj mi

imam osecaj a ja sam uvek u pravu dbi

moram malo parove da upalim, sigurna je zurka tamo do jaja !

somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi somi

2018

Ako cifre svi jebemo prije 12

e moj majmune...

upravo se jebem sa devojkom preko skajpa

pitajte me bilo sta

>djevojka preko Skypea
>jebe se preko Skypea
Što smo moderni, krvi ti

>ook si bio ovdje predugo da padnes na b8

seks preko interneta je bolji od onog u stvarnosti

slike

>ne seks s robotima

>mlk nemam curu s francuskim naglaskom