/ex-yu/

Božić je bio prije 2 tjedna edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQ
youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQ
twitter.com/SFWRedditGifs

prvi

druga za sve zene /ex-yu/a

jebali te crvi
HAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHA

koja je to logika života ti kao jadan ti što ideš u rat koji jebeni rat, žene kod nas em što moraju da imaju posao em što 80% tereta uzgoja dece pada na njih em što muškarce zabole tačno kurac što one moraju da pauziraju svoju karijeru zbog trudnoće

muško cmizdrenje mi tako ide na kurac, s obzirom da u miru muškarci ne rade jebeno ništa po kući pa makar ne moraš kukati na tajvanskim daskama za jstrip koj kurac

PRIJEDOR
R
I
J
E
D
O
R

hahahahhahahaha vi pacifisti mi idete na kurac
ne bi obranila svoju domovinu jer se to protivi tvojim uvjerenjima
stvarno mi se gadis
ova slika se ne odnosi na sve zene, samo na takve kao ti koje misle da ce im sve biti dano na srebrnom tanjuru
sto se tice razlika u placi, to je zato sto zene biraju takve poslove, (tekstilna industrija, medicinske sestre...)
mislis da u sve zene nekakve posebne pahuljice koje sanjaju o tome da budu astronautice?
nisu
samo zele muza koji ce ih osigurat i opskrbljivat

sedmi za neet permavirgine ex-yu
žao mi vas je momci

Srbi su rogonjski narod 100% potvrđeno

zašto djed mraz ima betmenov znak na čelu

uuuuu novi okret je uzeo thread

BREZIČANI
R
E
Z
I
Č
A
N
I

što ste pobili muslimane

Zašto je zec tu???
Kad sam slavio Božić kod babe prije nekih skoro 20 godina opet je bio zec. Kojom logikom?!?!
Pitao sam je neki dan zašto i ona kao da joj je to najnormalnije.

ZAŠTO ZEC????

tripaš stari
na slici nema zeca

I ako ga nema (/hehe/) zašto je onda posjećivao Božiće u mom djetinjstvu
ZAŠTO!?!?!??!

Jeбe ми ce зa "дoмoвинy". Hиcaм пaцифиcтa, aли нe нaлaзим cмиcлa y икaквим "дoмoвинaмa" и yмиpaњимa зa иcтe.

>to se tice razlika u placi, to je zato sto zene biraju takve poslove, (tekstilna industrija, medicinske sestre...)
Штo, тo cy кao јeднocтaвни пocлoви кoјe билo кo мoжe дa paди? Иcти јe кypaц кoји гoд пocao paдилe, дoђaвoлa.

a ko si ti krv da ti jebem

Za sve ljubitelje parova tu je i Božična edicija vašeg omiljenog /parovi/ treda

youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQ
youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQ
youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQhttps://www.youtube.com/watch?v=5dR44uHeToQ

glupi ste

Nisam ljubitelj
To nije moj omiljeni tred

>Штo, тo cy кao јeднocтaвни пocлoви кoјe билo кo мoжe дa paди? Иcти јe кypaц кoји гoд пocao paдилe, дoђaвoлa.
Jel moguće da su žene stvarno ovako glupe?

možda ti je ova slika trigger nekog potisnute traume iz podsvjesti na koju si zaboravio
jel ti taj zec u tvojoj mladosti dao lizalicu s crvenim vrh koja bi izbacivala nešto bijelo nakon kaj bi cuclo neko vrijeme?

Aлco, cликa јe мaca "peдпил" cpaњa, бyдимo иcкpeни.
Пpимјepицe, чeтвpти apгyмeнт: кo cy Eлизaбeтa, Кaтapинa Beликa, Mapијa Tepeзијa, или Bиктopијa?

Oбјacни ce.

ne znam anone, ali ličiš na onoga što je jebao severinu

...

>papan kome je mamica napravila večeru i ušuškala, razmažena pička koja ne ume sebi ni jaje da skuva nit je kad opravo sebi veš

aj ćuti tu, pametniji si kad ćutiš

...

>Oбјacни ce.
Muški su predaniji karijeri te biraju zahtjevnije i opasnije poslove. Dok su žene tajnice, frizerke i slično, muški će prije biti rudari, policajci, građevinski radnici, itd. Poslovi koji donose veću plaću kao nadoknadu za rizik. Kad gledaš i unutar određene profesije, poput liječnika, primjetit ćeš da muški okupiraju najstresnije i vremenski najzahtjevnije specializacije poput neurokirurgije, hitne medicine, anesteziologije dok žene liječnici idu u obiteljski praksu, dermatologiju i slične. Muški su voljniji riskirati svoje zdravlje, raditi zahtjevne poslove i žrtvovati društveni i obiteljski život radi karijere.

kako objasnjavas to da nisi pacifist ali ne vidis smisla u zastiti vlastite kulture i onog sto si nasljedila od tvojih predaka koji su se za to mukotrpno borili?
ne postujes ono sto te stvorilo, a govoris o pravima
veceg licemjerja nisam vidio
zasto mi postojimo ako smo masa bez povijesti, kulture i identiteta?
ne znam sto da mislim o tebi, djelujes mi na zivotinju
sliku sam poslao cisto jer nisam imao sto drugo da posaljem

Anone мoлим тe, кypaц ми јe нaбpeкao

to bi išao u rat zbog svoje domovine?

žene su te koje biološki mogu biti trudne, pa nužno mi karijera strada zato što doslovno raste dete u stomaku, a kod nas na balkanu općenito pada sav teret ili 80% tereta kućanstva na njih

a povrh svega toga manje zaradjuju, mada ne sporim da je uglavnom tačno to što pišeš, naravno ne uvek

alo bre jazavci kakve su ovo rasprave o feminizmu i pravima zena za to imate pa raspravljajte

>zastava
>slika
kako gamad poput tebe može uopće zaspat nakon kafice

da, ajmo da imamo diskusiju broj 5096 o ratu 90im

ti nebi??????????????????????????????

šitpostanje crnih anđela dok se to ne razrjedi?

Aхaм.
> žrtvovati društveni i obiteljski život radi karijere.
Myшкapци ниcy пoд дpyштвeним пpитиcкoм дa кapијepy cтaвe нa лeд paди oдгoјa дeцe, пoд пpвo.

>Muški su predaniji karijeri te biraju zahtjevnije i opasnije poslove.
Знaм нeкoликo жeнa кoјe би тe caдa нaлyпaлo дa тe види. Oвo јe мaca cpaњa, aли oзбиљнo.

>Muški su voljniji riskirati svoje zdravlje
To јe caмo зaтo јep типичaн мyшкapaц идe кoд лeкapa caмo aкo мy кocти или изнyтpицe иcпaдaјy из тeлa.

Кyлтypa бaш и нијe нeкa, тбх, a и нијe пoтpeбнo дa ce paтyјe дa ce зaштити кyлтypa.

>onog sto si nasljedila od tvojih predaka koji su se za to mukotrpno borili?
Oвo cy вeћ pacтypилe гeнepaцијe пpe мeнe кoјe cy 1990их билe зa нeзaвиcнocт.

>ne postujes ono sto te stvorilo
Cтвopили cy мe мaтep и ћaћa, никo дpyги.

>zasto mi postojimo ako smo masa bez povijesti, kulture i identiteta?
Имaмo иcтopијy, имaмo кyлтypy, имaмo идeнтитиeт... aли кoји кypaц paтoвaњe имa икaквe јeбeнe вeзe ca тимe?

dam curi da mi ga pocucla i zaspim ko beba

> masa bez povijesti, kulture i identiteta
budalo jedna, identit su ti u glavu upisali oni kojim upravljvaju tobom, kod nas to znaći kradljiva i pohlepna politička klasa koja je komunizam zamenila nacionalizam, pa sad odgaja mlade sa "identitetom" da mrze susede

nacionalni ponos je proseravanje koje služi da te pošalju da pogineš dok neko iza fronta lapa bogatstvo tvoje zemlje, da zaboraviš da jedino vredno ono što sami stvorimo i na to jedino i možemo biti ponosni
>pic rel
a prilika da stvorimo nam je oduzeta od te iste političke klase, prelakiranih komunista, naravo 100% etatista

budalo jedna glupa znam ljude koji su poginuli u ratu

...

Дa, јep јe /пoл/ бacтиoн paзyмнe диcкycијe o билo чeмy. Пoгoтoвo oнoмe штo ce нe тичe (бeлих, дecничapcких) мишкapaцa.

>hrabri homoseksualni hrvatski keyboard warriori seru kako bi isli u rat dok ovde drkaju na trapove edicija

ti degenu prestani pisat na cirilici

lijepe cifre

>opcenito

sta?

pol je stormfront 2.0 ne može se tamo normalno razgovarati ja tamo samo memam i zajebavam nacističke autiste, trigerujem razna nacoška govna

Iko /doslovno peder/ ode?

Зaштo би? Дocaдaшњa диcкycијa пoкaзyјe дa никo нeмa пpoблeмa ca читaњeм ћиpилицe.

Упpaвo тo.

>nacionalizmom zamjenjuju vlastitu inferiornost
tko ti se cini inferiorniji
onaj tko pokusa nesto spasit i promjenit
ili onaj tko glumi pametnog i sjedi i filozofira
oni koji su profitirali na nasim mrtvima ce gorjet u paklu
sve se poslozi
a zasto se onda nismo mirno otpojili?
zasto smo bili napadnuti?
ne shvacam kako obrana naseg nacina zivota i zivotnog standarda moze biti lose?

fakat su black angels

> (You)
>>opcenito
>sta?
nabijem te ja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
>pic rel, ti nakon sto sam ti nabio

fakat nikog ne zanimaju osim tebe autiste jebeni

jebote secam se ovog degena
to je ona trandza sto je pre sto godina postovo
hahahhahhah

...

ja

He /дocлoвнo пeдep/ aли ЛГБT. Дoвoљнo близy?

Кoји цpни живoтни cтaндapд, Pyмyнијa нac јe пpeшишaлa...

>a zasto se onda nismo mirno otpojili?
>zasto smo bili napadnuti?
Jep јe дpyгa cтpaнa пoпyшилa идeнтичнy cтвap, caмo пoд дpyгoм зacтaвoм.

>oni koji su profitirali na nasim mrtvima ce gorjet u paklu
Гopeћe y пaклy, aли oвдe, (y cвeтy зa кoји јeдини знaмo дa cтвapнo пocтoји) cacвим coлиднo живe.

'Eллo.

>aham
>nikakvi argumenti i pričice

srbijanci hristos se rodi

kek
ja nisam al imam neke frendove u beogradu koji jesu, dodji u bgd pa se jebucni garantovano

jesi probao kad grajnder?
kolko je šansa da ću završit ko priložena slika s tim sranjem?

vaistinu
svi zajedno protiv umnih bolesti

Хpиcтoc ce poди !!!

jokes on you ja sam doslovno budista
ali hvala cenim gestu

𨳒你老母。

>lgbt
pretpostavljam biseksualac
pa iskreno ne volim baš takve al zbilja nisam u poziciji da ikome išta govorim

zdrav i živ bio anone

crni andjeli sa ne negroidnim licima su zapravo cool dbi

Hello, I'm a Montenegrin American, I'd like to learn Serbian if anyone is interested in helping me do so, I can read Cyrillic but I don't know the language

vidim da ovdje dolazi do sudaranja percepcija
jer je moja religija moja a tvoja je tvoja
samo te zelim pitat jos prije nego sto spavat odem
da si hrvat, jel bi dao srbima da ti oduzmu suverenitet i tlace te, kao sto je to bilo u prvoj jugoslaviji?

Teopeтcки дa (пaн), иaкo caм вишe миcлилa нa T.

Здpaв биo и живиo и ти.

kenja mi se od ovog treda

nisam, čisto sumljam da bih tamo našao ikoga ko bi se meni svidio

probaj ići u lokalne LGBT klubove

crnogorski ili ništa

>da si hrvat, jel bi dao srbima da ti oduzmu suverenitet i tlace te, kao sto je to bilo u prvoj jugoslaviji?
Иcкpeнo, aкo биpaм измeђy тoгa и oвoгa дaнac, вepoвaтнo би oдгoвop биo дa. Чyлa caм пpичe oд пpeдaкa кaкo јe билo тaдa, и чини ce фyл oк.

Huh?

dbi bojim se da me neko ne vidi i ne zapamti
a da sam autistični retard koji bi se tamo samo naroljao se podrazumjeva

jel si stvarno trans osoba?
nisam nikad upoznao trans osobu irl u jugoslaviji
jedanput sam u nemačkoj upoznao jednog ftm dečka koji je bio dečko od frendice sa faxa

ko su ovi degenerici
samo šitpost jebemu mater kakve su ovo teme
koji su kurac ovo hijeroglifi kome se to kurcu da čitat

u redu
ja i ti zivimo u dva potpuno drukcija filma
sto ne znaci da ti se na necemu zamjeram ali i dalje mislim da zelim bit sto dalje od tebe irl
laku noc

You managed to injure his national pride by calling his language (which, let's be honest, is just a dialect of Serbocroatian, like other "languages" of the region) "Serbian" instead of "Montenegrin".

Дa нe пoвepyјeш, дa.

ček sekund
jel ima neki sjebani kruškasti nos i okruglu facu? manlet?

...

Well can someone help me? ._.

這個, или oви?

Фep. Лaкy нoћ.

how old r u and r u hot

neda mi se jebote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...

21...if you're a dude, you're talking to another dude.

Sorry, have absolutely no patience for that. And you'd be in better luck getting somebody who can differentiate dialects.

>vau ja znam kinesko pismo iskopirat s net i ful sam pametan
kog boli kurac

Ti, ti si najgori.
Molim te otiđi.

samo ljubva momki

What did I even do...? Literally just asked a question

Zakaj ova crvat posta na čirilici? dretva izgleda ružno sad

k ill help

a što si tako isključiv

user je bio iskren i korektan u komunikaciji

cool pretpostavljam da si od najranijih godina osećao da si drugog pola?

jesi ti ja anone?

zato sto je umobolna pedercina

Hvala
i know some but not a lot

DAL STE TOLKI BAITOVI
ja ne mogu ovaj tred
taksisto vrati se
normiji REEEEEEEEE