Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

vimeo.com/87169242
twitter.com/NSFWRedditVideo

A nap kérdése:
Ánon miért jár a 4csenre?

mert nincs életem

hogy elüssem valamivel az időt, amíg a fogatlan mocskos cigánykurva anyád lecidáz

Ez nagyon nem volt szép!
Hát bánottalak én valaha?
Ártottam én bárkinek is a fonálban?

Kéne posztolni

kéne posztolni

Igazából csak ezért a fonálért.
Ki tudja, miket szarpostázol, amikor nem tudjuk, hogy te vagy az.

>Ki tudja, miket szarpostázol, amikor nem tudjuk, hogy te vagy az
Akkor filozófiai értelemben nem én vagyok, hiszen ez egy "karakternek" minősül, és ha nem könyvfejűként posztolok akkor nem is könyvfejű vagyok.

De ha mindez amit fentebb leírtam szerinted nonszensz, akkor meg meg remek összeesküvés elméletet írtál.
Igyekszem nem szétbaszni a fonalat, nem értem miért látsz belém ilyen kettősséget.

non megvilágosult vagy
az internetről tanultál? :))))

Mert nincsenek barátaim.

Döntsd el magadnak.
Nekem mindegy

Aki ezt olvassa az egy buzi.

Ennek már a tegnapi fonalat visszaolvasva is áldozata lettem.

Na ha már így buzi lettem, akkor elkaplak és SZÉTBASZOM A RUSNYA VALAGADAT TE MOCSKOS KÖCSÖG!!!

Gyere :$

TESIK ÉN NEM BÍROM

Szia Ánon. Nem tudtam nem észrevenni, hogy valakit „buzi”-nak neveztél. Feltételezem, hogy csak viccből mondtad, de már napok óta jár a fejemben a dolog, de egyszerűen nem áll össze a kép. Had avassalak be ennek a szónak az értelmébe. Nem csupán gyűlöletet sugároz egy nagy embercsoport felé, amihez én és sok barátom is tartozunk, de a szónak meg van a hatalma ahhoz, hogy lerombolja és aláaknázza a mind azt a harcot, amit már századok óta vívunk. Nem tudom mi a te álláspontod a kérdésben, de feltételezem, értékeled az egyenlőséghez való jogaidat, mint ezen ország állampolgára. Lehet, úgy gondolod, hogy ez csupán egy szó, betűk egyszerű konfigurációja, de ez a szó a forrása, mely az LGBT-hez tartozó embereket az egyenlőtlenség mélységeimben tartotta, amíg férfiak, mint te magad is gyűlöletkeltő gyalázkodásokat dobáltak viccelődő módon, úgy gondolva éretlenül, hogy immunisak, hogy megsértsenek bárkit. Ez nem igaz. Mihamarabb hagyd el ezt a szót (Habár úgy gondolod, hogy viccből és privát módon használhatod – ebben az érában, amiben élünk soha SEMMI sem privát), gondolj azokra akik szenvedtek, hogy megszerezzék a jogot, hogy végre szabadnak érezhessék magukat a saját országukban. A „buzi” szó ellenséges környezetet teremt, és bármely LGBT emberben félelmet kelt azok közelében, akiknek elég hatalmuk van a társadalomban, hogy szabadon használhassák ezt a szót. Ne kelts bennem félelmet. Jogom van, hogy biztonságban érezhessem magam. És annak ellenére, hogy rettentő módon büszke vagyok rá, hogy érett, erős és biszexuális férfi vagyok, nagyon rossz érzés, amikor a szavaid a büszkeségem útjába állnak.

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

ez ma lesz megint? :DD

Furcsa álmom volt éjjel. Olyan nyár-késő tavasz lehetett, elég szépen felöltözve öltönyben meg egy hátitáskában sétáltam egy parkos területen kósza lányokat keresve akiket beránthatok egy bokor mögé megerőszakolni. Ahogy sétáltam egy fiatal család, olyan középkorú apa-anya meg egy kislány ping pongoztak egy asztalnál. A labda lerepült az asztalról és beesett a fűbe de láttam hova esett úgyhogy segítettem megkeresni. Először egy fűcsomóban volt de aztán valahogy legörgött egy spirális kis kő építményen, aztán felvettem és visszaadtam nekik. Megköszönték, én mondtam hogy nincs mit aztán vissza akartam térni a portyámhoz, de valamit még mondtak én mosolyogtam és válaszoltam mint általában. Az apával beszélgettünk valamit videójátékokról és az anyával is valamiről, miközben arra gondoltam hogy nem is néz ki rosszul a korához, ha egyedül lenne elkapnám. De mivel egyszerre beszéltek kicsit össze voltam zavarva hogy kire figyeljek, ők is észrevették úgyhogy a nő csöndben maradt egy szomorú mosollyal. Megpaskoltam a vállát hogy tudassam "semmi gond". Aztán felkeltem.

remekbeszabott blogbejegyzés

Ha lenne blogom úgy se olvasná senki.

Tipikus. Mikor álmomban én is ráeszméltam hogy álmodok én is mindig végig akartam erőszakolni az egész álomvilágot, de vagy soha nem találtam alkalmas partnert, vagy annyira elkalandoztak a gondolataim hogy valaki tök mást kellett csinálnom

Most mondjuk nem is vettem észre hogy álmodom, amikor észreveszem akkor mindig repülni próbálok, de fölébredek egy pár méter után.

az nekem sikerült már többször is, jópofa volt

Olyan álmom volt amiben röpködtem, az jó volt, de direkt nem nagyon sikerül.

buzi vagyok ikszdédédédédédédédédédé

én egy időben próbálkoztam azzal a "lucid dreaming" dologgal, cask annyi macerával jár hogy meguntam a dolgot. Egyszer meg sikerült alvási paralízist is csinálni magamnak, az elég para volt

Én is olvastam arról az /x/-en, de én nagyon álmosfejű vagyok, még meditálni se nagyon bírok mert egy 10 percen belül elalszok.

>what do you think of anime?
kekeltem

Én egyszer azt álmodtam, hogy meghaltam. De aztán sajnos csak felébredtem.

>kicsi, kicsi, te kicsi vagy, KICSI
mit értettek ez alatt?

én is ilyen vagyok. bárhol képes vagyok fekvőhelyzetbe elaludni. egyszer egy volánbuszban töltöttem az éjszakát mert hazafele a kocsmából elaludtam rajta és az érdi autóbusz állomáson ébredtem reggel 7kor

Én ma azt álmodtam, hogy nyalogattam egy puncit és nagyon nagyon élvezte a lány.

Valószínűleg ez egy animu referencia.

Az nem hangzik vidámnak, miért nem erőszakolsz lányokat az álmaidban?
Á, ha iszom egy perc alatt elalszom. De még józan se kell sok, lehet hogy ez az inger gazdag környezet okozza. Ha nem villog a monitor meg van zene a fülemben akkor általában alszom, és ehhez szokott a szervezetem.

Azt egyszer én is álmodtam, de nagyon száraz volt meg olyan textil íze volt, aztán arra ébredtem hogy a párnámat nyalogatom.

Mert egy autista balfasz vagyok azért.

Ahhoz nem kell autistáknak lenni hogy öngyilkos legyen valaki, és autisták is erőszakolhatnak. Sőt legrosszabb esetben házi őrizetet kapnak ha bizonyítottan elmebajosok.

kek, én arra ébredtem, hogy áll a kukacom
Ánonnak szokott állni a kukaca, amikor felébred?
Nekem amíg vertem soha nem állt reggelente, de mostanában mindig szokott.

A reggeli fa elég normális.

Én animu szakértő vagyok de nem értem mi lehet.

Tudom, de mondom, hogy nekem ha naponta 1szer kivertem, már nem volt.

Szerintem inkább arra akartak utalni, hogy béjata.

Olyanról nem tudok.

tegnap este fürdés miatt lekapcsoltam a fűtést és elfelejtettem visszakapcsolni D:
Most arra ébredtem hogy 16 fok van D:

Lehet, de attól még nem animu referencia.
Én 5 napja fürödtem utoljára.

>fürdés miatt lekapcsoltam a fűtést
Ennek mi értelme van?

>Lehet, de attól még nem animu referencia.
Ezt mondom, hogy szerintem nem anime referencia, hanem szóltak neki, hogy degenerált, amit csinál.

Az hogy a kazán egyben a bojler is és ha a kettő megy egyszerre akkor ingadozik a víz hőmérséklete

Rendben, de én arra a posztra válaszoltam ami azt mondta hogy "Valószínűleg ez egy animu referencia.".

>macerával járt
Mi benne a macera?
Megszámolod az ujjaidat naponta egy párszor,elgondolkozol,hogy hányadika van és felidézed hogy milyen ruhát viselsz ma.

>5 napja fürödtem utoljára
Hogy bírod elviselni a saját szagodat?

Megjött a tél fiúk. Sál-sapka.

Nincs rossz szagom, nem bagózom vagy iszom, nem is maszturbálok olyan sokat. Néha fekvőzöm amibe mondjuk megizzadok, de aztán az izzadságot letörlöm egy zsepivel. Amibe inkább zavar az hogy a fejbőröm elkezd viszketni, lehet le kéne vágnom a hajam, de nem akarom.

Ja meg írd föl minden reggel, a lehető legrészletesebben, hogy mit álmodtál, meg ne ébresztővel kelj, hanem valahogy próbálj meg úgy aludni, hogy fel tudj ébredni akkor amikor kell, mert ha ébresztővel kelsz akkor félbeszakad az álom és nem fogsz rá úgy emlékezni.
Nem az vagyok egyébként, akinek válaszoltál, de én is azért hagytam fel vele, mert túl macerás volt, pedig elég jól haladtam az éber álom felé.

faszom se megy ki hétvégén

Te NEET vagy?

Egyetemre járok, de vizsgaidőszak van. Van még 2 vizsgám azokon kívül minek mennyek ki márciusig, úgy is hideg van.

Jól van, ahogy gondolod.
(amúgy tuti van szagod,csak nem érzed)

Érzem a szagom, de nem vészes, kb olyan mint egy dohos fenyőfaág. A farkam körüli rész az rosszabb, de azt is le szoktam zsepivel törölgetni.

én se szoktam gyakran fürdeni és nincs szagom, viszont ha hazamegyek ott vagy 2 fokkal melegebb van és folyamat izzadok amitől olyan kurva büdös leszek hogy gyakorlatilag napi kétszer kell fürdeni

És anyukád nem szól, hogy kisfiam, valamit kéne kezdeni magaddal?

mi a gecy
kurva hideg van kinn, ez nem magyar embernek való D:

Miért szólna? Járok egyetemre, nem buktam eddig egy tárgyat se, kapok ösztöndíjat, mi mást kéne még csinálnom?

hazahozni egy kedves csinos lányt

>A farkam körüli rész az rosszabb, de azt is le szoktam zsepivel törölgetni.
te jó isten gecc, mondd hogy szereted az animét és van nyakszakállad

kpop

az igazi MAGyar Ember a pusztákon nőtt föl ahol bírnia kell a -20 és a 40 fokot is

Hát, anyám annak is örülne ha legalább egy fiút hazahoznék de már szerintem ő is beletörődött hogy KV-ként halok meg.
Most nincs nyakszakállam, mert 2.-án borotválkoztam a vizsgára és azóta kb 1mm borosta nőtt. Nem nagyon nő az arc szőröm. Én vagyok Budapest legnagyobb anime szakértője.

én tényleg a pusztán nőttem fel :D

dolgozni

kíváncsi vagyok hogy nézett ki szarbánya amikor még nem volt ott civilizáció, ja bocs még most sincs XDDD

Így is kapok kb havi 60 ezer jó kislány shekelt az államtól meg az egyetemtől, meg van még 1 millám elrakva. Annyira nem izgat most a pénz úgyhogy minek basszam el az energiám valami redva diákmelóban, majd ha lesz diploma akkor elmegyek dolgozni.

Fajfenntartás?

Nekem már fájt ez a sok plussz télen. Már csak a 40 centi havat hiányolja a pici szívem.

CSAK BASZUNK ÉS BASZUNK ÉS PONT

jó reggelt

Azt majd a chadok megoldják, úgy is jobb a világnak ha nem terjesztem a selejtes géneimet.

Üdv tóthországi elvtárs

>ezek hívnak parasztnak

>google térkép
>megkeresem a "várost" ahol lakom
>kinavigálok a cigányputriba
milyen szép a frissen égetett ruha látványa ugye tesik?

ez melyik város ősmagyar sztyeppéje?

Nem is hívtalak parasztnak.

...

Ah miklós sosem hagy cserben cigányokkal

most nézem hogy 5 éves a kép
mondjuk azóta is ugyanígy néz ki :DDD

Játsszunk már ilyet, hogy postázzuk a legputribb részét a városunknak.
Kultúra városa mesterrassz jelentkezik.

Átérzem a helyzeted.

Az ilyen képek mindig a diablo 2-re emlékeztetnek.

Kép lemaradt baszki.

Igazából olyan nagy látványos kultúrális különbségek nincsenek putrik között

úristen gecy
jár arra emberi lélek egyáltalán?

De nem ez volna a lényeg, hanem az, hogy nekem Szegedről a Dóm, meg a Tisza ugrik be. Más biztos úgy van Péccsel, hogy Dzsámi, Bazilika, Király utca. Kapunk egy másik perspektívát.

vimeo.com/87169242
Nyilván az jár csak arra rajta kívül, aki ott lakik. A város szélén van nagyon.

Nekem semmi nem ugrik be Pécsről, voltam ott valamikor de nem mondanám hogy érdekel.

Mert egy tahó vagy :DD

...

Nem, te vagy.