/ex-yu/

crveni sal edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Uem_0GQP-zY
bosnianold.ws.irib.ir/radioislam/kur-an/tefsir/item/142468-sura-trpeza-al-maida-32-35-ajet-10-dio
youtube.com/watch?v=TU_xpBjMAZA
youtube.com/watch?v=5saS_rTb7kU
youtube.com/watch?v=VILB9rfQhaE
twitter.com/SFWRedditGifs

>dodji u ponedeljak u three carrots pub iliti irish u kneza milosa u beogradu, tacno u 13 h nemoj da kasnis imacu crveni šal na sebi. razgovarećemo pola sata.

ma koga ja lazem ja sam jedna obicna ljaDro

>dodji u ponedeljak u three carrots pub iliti irish u kneza milosa u beogradu, tacno u 13 h nemoj da kasnis imacu crveni šal na sebi. razgovarećemo pola sata.

ako si lepa mozemo da probamo anal

ko mu ga dođe taj Knez Miloš?

naravno
ali vecina muslimana u svetu su relativno normalni
jako mali procenat njih pravi sranja
protestantski zapad ih krvnicki tlaci i razara poslednjih 200 godina, sad ovi sruse dve zgrade i pobiju 300 ljudi u zapadnoj evropi za 3 godine i odjednom muslimani najvece zlo na svetu
ma top cec bajo samo jebi usrane bezdusne reformiste

>usrane bezdusne reformiste
>on ne vidi ko poteze konce zadnjih 3000 godina
dobar goy

Ubij sebe.

Obrenović.

>NE MOZES DA POSTAVIS LINK TRI KEROTSA
>TRETIRA KAO SPAM

moj problem je islam kao religija , ne muslimani

slomi vrat

problem je organizovana religija, al ono, ima i miroljubivih skola islama, sufizam i tako to, nije da su svi salafisti

>moj problem je islam kao religija , ne muslimani

why croatia so cool and serbia so shit???

moj problem su oboje, i muslimani i islam

youtube.com/watch?v=Uem_0GQP-zY
youtube.com/watch?v=Uem_0GQP-zY
ako imate vremena pogledajte oba videa
dosta zanimljivih stvari prica

I already did two semesters of Slovenian in LT makes more sense to continue with that
I like cunts of former Yugoslavia

t. pavelić

iskreno jebe mi se da gledam amera da me on uci sta je islam, kada me bude zanimalo naci cu nekog pouzdanijeg

>I already did two semesters of Slovenian in LT makes more sense to continue with that

zakaj slovenščina? beskoristan jezik dbi

>slovenian
literally the most useless ex-yu language
at least you could talk to bulgarians with macedonian

why the fuck would anyone learn slovenian?

Because it's the best country in the world ? Stupid question.

Wasn't even an option

Ustvari ja ću da te ubijem degeneriku maloumni.

lik nije bilo koji amer
ima zanimljivu zivotnu pricu i profesionalni je debater
debatira sa muslimanima, ateistima, itd
>miroljubive skole islama
>kad me bude zanimalo
ne postoji miroljubivi islam, kad im u svetoj knjizi pise da nas trebaju nabijat na kriz itd
bosnianold.ws.irib.ir/radioislam/kur-an/tefsir/item/142468-sura-trpeza-al-maida-32-35-ajet-10-dio
citaj sta oni pisu o tome
druze najbolje da ostanes plavotabletiran
ja imam dosta prijatelja muslimana, i iskreno bi volio da nisam ovo ni znao
sta je najgore neznaju ni oni

fak, teodora je bas zajeban lik

ovo je moja zena

ako mu se nije ukazao Mahdi, nije pravi musliman

jel budan neki programer, treba mi pomoc

koji operativni sistem koristis?

slomi vrat pedercicu

buraz meme na stranu, i u bibiliji pise kojesta pa se niko zivi toga ne pridrzava, zasto mislis da su oni nesto mnogo drugaciji
mistifikuju se muslimani, kao oni su nesto vecinski ultra religiozni i to, ima ih takvih naravno, ima ih mnogo jer i muslimana ima mnogo, al realno da su stvarno u tom fazonu nagrnuli bi odavno ovamo svi ono all in i ne bi bilo jednih ili drugih
tokom istorije muslimani su cesto bili tolerantniji prema hriscanima nego sto su hriscani bili medjusobno

>nagrnuli bi odavno ovamo svi ono all in

Kissinger se pobrinuo da se to ne desi.

Klaću te golim rukama.

win10

>

jeboga bog jel slusas ti mene
neam problema sa muslimanima, imam sa islamom
svakom muslimanu je muhamed savrsen covjek ciji zivot /nacin zivota bi trebali pratit (naglasak na trebali)
muhamed je jebo 9-ogodisnjakinju, isao u pun kurac ratnih pohoda, imao ropkinje, jebao ropkinje, doslovno sve ovo sta rade isilovci,
kad pricaju kako je islam religija mira, cesto ces nac citat u kojem pise, ako ste ubili jednog covjek kao da ste ubili citav svijet
nitko ne govori sta pise dalje ,
da je to receno zidovima, a da muslimani mogu ubijat, nabijat na kriz, rezat ruke noge il sta god oni rade
govorimo o islamu, ne o krscanima,

nema ti pomoci dok ne predjes na slobodan operativni sistem
probaj jednu od sledecih potpuno slobodnih GNU+Linux distribucija:
> Parabola
> Trisquel
> gNewSense
> GuixSD

jel budan neki programer, treba mi pomoc

Islam je rak i teba ga iskoreniti.

zasto se svadate, sve religije su rak na drustvo, stvorene od visokog staleza da bi jednome Hrvoju, Aleksandru i Muhamedu govorili da je uredu to sto je on seljak koji jedva ima ista za jesti, ako nastavi poslusan i posten zivot, biti ce nagraden (naravno poslije smrti) u izmisljenom svijetu

ali eto o tome smo napisali knjigu sada pa mora da je istina

jedina razlika je sto islam direktno ubija ljude, krscani lijepo polako unistavaju drzave, a a hinduisti/budisti itd jednostavno zovu na nerad i "nirvanu", cisto da bi se sprjecio tehnoloski napredak i uz to razvitak edukacije koja bi naucila ljude da je mozda njihov zivot potpuno nebitan i da sa svojim nedjelovanjem samo dopustaju najvisem stalezu da ostanu tamo gdje jesu

postoji li bog zapravo je puno manje bitno

hehe rus prica kako je pobego iz rusije zato sto je korumpirao hehe

2 forsirane meme u 2 dana

quads comfirmed

google chrome

aj ti malo na reddit

i jeste primjetili koliko u zadnja 2 treda ima lijepih brojki? keku je drago što smo opet aktivan general

neko da ga gledam kako drka?

...

daj link za parove jebem ti mater sta mi pricas tu u rebusima

jel nestao taj tip koji stalno spama to smece?

programiraj obucen kao devojcica

samo /crna pilula/ brojke potvrdjuju

na sta mislis?

>crna
to je, prijatelju, plava obojana u crvenu

OBO uz Poglavnika i Hrista protiv Komunista

oj

>hrvatska pravoslavna crkva
nadju nekog ustasu bradatog koji glumi popa
i par djecaka iz hsp-a i idu sprdat pravoslavnu crkvu
kek

bog hrvati poker aparati

>smece

reddit je pravo pa levo

ko ovde /djent/?
youtube.com/watch?v=TU_xpBjMAZA

fedora frize vas doda na fejsu i napise poruku kako si sladak ajme, kako odgovarate?

>koji operativni sistem koristis?

bukvalno ovako

Link za parove:

dobre su vam cigare bratjo

Eo me brate.
Kakav ti je novi Mesugin album?

Da li da privremeno odjebem drustvo kako bih popravio ocene na kraju polugodja?

haha

P L A C C

Pusio sam u vojsci, cuvena sarajevska drina.....nego da vas pitam, jel bi ste rizikovali u zivotu zarad zarade, u smislu pokojnik ili pukovnik?
Ne glumim kriminal ali zivot pocinje da smar i covek se zasiti svega pa i droge sexa alkohola i slicnog i naravno ako si toliko porocan (kao sto ja jesam) onda nema kraja troskovima, cesto se dese bedni dani kada nemas nista.
Za recimo 50 000 evra jel bi rizikovao nesto, slobodu prvenstveno, par god zatvora, to je ono o cemu ne razmisljam jer sam optimista ali hipoteticki pricano vas pitam da li bi ste ili ne usli u akciju i mrdnuli zivot?

kutiju drine kutiju morave i umrijeces za 2 godine

ovo

>Za recimo 50 000 evra jel bi rizikovao nesto, slobodu prvenstveno, par god zatvora
da brt na keca
ne bih ubio za pare, a pljacke, otimacine i ostalog se ne bih libio

50k eura je pišljiva boba
ako bi se upuštao u kriminal onda bi to bilo pljačka draguljarnice u belgiji
pink panther style dbi
sve ostalo je za klošare
spremiš dragulje na sigurno
ma da i odležiš tih 15 godina u belgijskom zatvoru ti je ko 15 godina u prosjećnom apartmanu u splitu
vratiš se van kupiš avijonsku kartu za bahame i gg

vjerojatno ne, odavno sam prestao bit takav
radit sranja ...
al opet, ovisi o akciji i mojem nekom moralnom vidjenju iste, tesko da bi kome mogao nazao ucinit jedino ako mi se osobno ne svidja, jako sam empaticna osoba i ne bi volio nekog sjebat, jer znam da ne bi mogao spavat
neznam
droge su super, samo ne cesto i previse
zdravlje covjeku treba bit imperativ

>zdravlje covjeku treba bit imperativ
lol nista licno druze ali zvucis kao pickica neka

Pa i ja gledam tako iz par godina rizika uzeti recimo pola milke je vrh prica, kasnije se zivi lakse, ali ovaj zivot je patnja, koliko god bio ja taxista koji sere verujte da sve smori i rizik neki prija.
Ubio ne bih ni za 100 milijardi, ja nisam ubica, ubicu ako mi neko dira zenu dete i mene sutra ali ni to ne mozes kao debil uraditi da te uhvate tek tako, samac sam/single i zasto da ne jebem mu mater, pa to je samo zivot....

alo ono kontam robija je teska prica bas, retko ko se odatle izvuce, mislim i kad izadje ako nema bas jaku vezu sa porodicom i prijateljima i nesto da radi/neke pare zastekane verovatno se uskoro vraca nazad ili odlazi u kurac psihicki

Druze nek mi umre sve i te pantere znam sve.....to sto pise da je milion evra palo u kradji na njiiih tipa 5 je malo, kradeno uvek ide (nepisano pravilo u 30% cene) tako da i od milionske kradje vas 5 ima po 60 000evra a ni toliko, pasosi lazni dokumenta granice alibi i sve to kosta mnogo, ni toliko ne ostane veruj mi.
Nisam ja panter niiti pljackas, ne ubacuje te niko tek tako da radis te poslove.
50k nije zezanje ako si normie i imas cilj sa time imas firmu i lepe prihode sebi, a ja pricam o necemu sto bi ciklicno ponovio 5puta recimo i uzeo bas bas bas dosta na kraju, tipa pola milke.

to i smara bas to, ako si krenuo ilegalno i zgadilo ti se bukvalno ces nastaviti tako i kasnije a zatvori nisu obdaniste realno.

meni je najgotivniji ilegalni nacin sticanja novca prevara, i to ona prevara na krupno, tipa onaj lik sto je pocetkom 20. veka prodao ajfelov toranj u staro gvozdje nekoliko puta nekim industrijalcima, dosao bacio spiku izradio majmune i bez ispaljenog metka ili bilo kakve akcije uzeo bahate pare i zapalio ko zna gde

briješ buraz
nisu oni kreteni
ni jedna pljačka im nije ispod 15milja
znači na crnom tržištu 10 podjeljeno sa 5
2 po glavi
nije to malo brate
fino se da živit s tim parama
ja dok završim faks (medicina) 50k mogu u par mjeseci vani skupit uz to kaj iam vezu u norveškoj i tamo me čeka poso sam trebam jezik naučit

50k mi je trenutno puno al realno nije to neka para
moš kupit malo bolji auto i to je to
nije ti dovoljno za stan kuću vikendicu
eventualno možeš neki obrt otvorit al ako ti sjedne porezna najebat ćeš i završit u zatvoru uz to kaj će ti i lovu uzet

ne isplati se krast ispod milje eura po meni nikako

zvuco bi i ti da si prezivio tumor od 20cm
3 operacije u 3 dana ,
7 dana intezivne
3 dana bez vode

a dobro aj ako ne kenjas povlacim rec eto

gresis, ZNAM IH na nase likove mislim, mnogi iz bivse YUGE su uradili po 10 pljacaka godisnje i to su BOLESNO velike pare! Ali treba i uraditi, ne primaju tamo balavurdiju, ja iz licnog primera sam znao decka koji prica tipa 5 jezika, lep zgodan sarmantan i imajaja do kolena.....napravio je nesto ali ne nesto spektakularno.
Drugo nemoj porediti kirminal i legalno.....ko se iole usudi smrljdivu travu da prodaje ce imate 2x plate lekara....nije to isto. A i ja sam medicinar bivsi

youtube.com/watch?v=5saS_rTb7kU
Za nase koje jebu evropu drago mi je...eto im tribut

dale papi

>windows lelefon

top plak decki

ma boli me kurac realno
>zdravlje treba bit imperativ
priznajem glupo zvuci
covjek nije svjestan sta sve moze izgubit dok se ne nadje u nekoj po zivot situaciji
takve stvari te promijene

win10 na laptopu retardu

>zdravlje covjeku treba bit imperativ

ovo, ko nije bio tesko bolestan nece razumeti

samo da smo zdravi bajo moj za ostalo cemo lako

mc yankoo

boze kakva guza

brijem da nije to neš teško to napravit
sam treba imat jaja plan i bit hladan
oni su već dugo u poslu i znaju sve te finte
al brijem kad bi npr. živio u antwerpenu par mjeseci radio plan malo gledo kak grad živi di su slabe točke kad su kakve fešte dok se ljudi opuste
zabrij nova godina
milijun ljudi na trgovima petarde rakete ljudi pijani
par mjeseci skupljaš informacije o mjestu
pratiš smjene zaštitara radiš profil ljudi špijuniraš ih gledaš kaj rade dok su na poslu
i dok nađer slabu točku vjerojatno bi trebalo gro vremena al ljudi smo i griješimo tak i oni
fino ušećeš sa ruksakom i izađeš van sa milijonima u dijamantima
a oni fala bogu imaju dijamanta na bacanje
bukvalno su tolki igrači da već stotinjak godina drže visoku cijenu tog sranja
sam zabrij
nije teško sam ko što sam reko treba bit pametan imat plan muda i bit hladan

youtube.com/watch?v=VILB9rfQhaE

samo cikacokice od 15-17 godina

>idu u kafanu/kafic da slave bozic

ovi smrdi nisu normalni

redpillovi o gadafiju u parovima u 4 ujutru volim ovu emisiju

>brijem da nije to neš teško to napravit
>fino ušećeš
>sam zabrij

kljucna rijec zabrij
mogu i ja brijat da mogu pljackat banke zato sto sam pogledao par filmova
mislim da gluposti pricas sem ovo za muda
muda treba imat do poda, treba uzet pistolj u ruke i bit spreman psihicki da ako ista podje po zlu i da ako ubijes nekog za 300k eura postoji mogucnost da ces gulit u zatvoru 10+g , i jos treba zivit stim

Pravi niger sati

ma realno jebo ta sranja kriminal i te akcije najbolje je biti neet