/polska/

Edycja niedzielna świetobliwa

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=LMFcUWTPstE
youtube.com/watch?v=zxiVz8sCwxc
twitter.com/AnonBabble

kanapeczka z kurwa wędlinką

na niedzielke jak znalazł

>Agnieszka Wiśniewska chce wziąć ślub cywilny z narzeczonym, który jest Marokańczykiem, ale napotyka na ogromne przeszkody.
>Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną i trafił do Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Białymstoku. Grozi mu deportacja. Urzędnicy z USC zwlekają z udzieleniem ślubu. Polka oskarża ich o rasizm. Urzędnicy zapowiadają pozwy o zniesławienie.
>Jak informuje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który sprawę nagłośnił, któryś z sąsiadów powiadomił urzędników, że niedaleko ukrywa się „uchodźca".
>- Urzędnik, gdy dowiedział się że biorę ślub z wyznawcą islamu zaczął traktować mnie protekcjonalnie, mówić na "ty". Ze złośliwym uśmieszkiem zapytał: "to którą ty żoną będziesz, co ?" – opowiada Polka.
>Po nagłośnieniu sprawy przez lokalną prasę Polka dostaje codziennie kilkadziesiąt wiadomości od "prawdziwych Polaków". Wyzywają ją m.in. od „islamskich kur*". Większość życzy jej śmierci za zdradę białej rasy.
Białystok kurwa

white is right

Uwaga kinomani. Szukam nazwy jednego filmu co zapomniałem. Francuski, o policji. Jeden z bandytów trafia do szpitala,a reszta bandy porywa żone doktora zeby pomógł im go wyciągnąć

>fotka.pl/profil/tabakaka/albumy/1,Ja/111032480

Wstawac kurwie

>Awantura podczas wizyty Mateusza Kijowskiego w Namysłowie. Mieli kije bejsbolowe, interweniowała policja
>Kilka osób uzbrojonych w kije bejsbolowe próbowało zakłócić spotkanie lidera KOD Mateusza Kijowskiego, który w sobotę wieczorem spotkał się z mieszkańcami Namysłowa w tamtejszym domu kultury. Interweniowała policja.

>W trakcie spotkania z Mateuszem Kijowskim, Józefem Piniorem i władzami miasta doszło do zadymy... został lekko zdemolowany hol NOK
>Kijowski pojechał także do Dobrzenia Wielkiego, gdzie spotkał się z prowadzącymi głodówkę przeciwnikami powiększenia miasta Opole o tereny czterech ościennych gmin. W spotkaniu uczestniczył Adam Mazguła - emerytowany pułkownik, który po kontrowersyjnych wypowiedziach na temat stanu wojennego zrezygnował ze stanowiska szefa wojewódzkiej organizacji Związku Harcerstwa Polskiego.

poważne

>niedziela
>polityczka
ehh wykopku wykopku

memy o napływie są prawdziwe

ciekawe kto stoi za tą nitką

i dobrze jej tak

...

nakurwiam salto

mówią prawde

To którą będzie żoną? I skoro ma zamiar być mężem muzułmanina, to należy rozmawiać z jej meżem a nie z nią. Sama pozbawiła się człowieczeństwa.

Ja, a co?

user, user pokaż brzuszek

to niech jadą do maroka

a hehe JAJCO hehe!

>wyałtuj wykopka
>nitka umiera
;)

youtube.com/watch?v=LMFcUWTPstE

piecze

sajonara zdepresjonowany senseju

Powiem wam anony że jak byłem w podstawówce to moje dzieło było w top3 na komixxach

pewnie polak rusek i niemiec

Wow, jakie?

>top3 na komixxach
wyjasnij anonowi nieznajacemu sie

o kurwa
dawajcie go na mistrzów

Taka przeróbka Miodowych Lat ale z podstawionymi twarzami Tuska i Putina.
Ciekawostką jest że w poczekalni dostał pareset lajków czy innego gówna ale nikt go nie wstawił na główną i później jakiś frajer skopiował chyba przez print screen bo jakość była chujowa i wstawił jeszcze raz i dostal się na głowną a ja to zgłosiłem do adminów i dostał bana a mój wrzucili na głowną.

to faktycznie szalenie ciekawe

O znalazłem.

sprawdzone. moze byc 7/10

liczby ładne

>3.5 biliona kobiet na ziemi
>nie miej dziewczyny
kurwa xD

moj był na 100% w top 10 i tez jakis lamus skopiował i wstawił, Mowie adminom że to moj komiks, ale kurwa nikt nie uwierzył.

też bym ci nie uwierzył

mój miał ze 200 plusików maks

Byliście kiedyś zakochani?

...

youtube.com/watch?v=zxiVz8sCwxc

...

...

kilka znalazłem

...

Nie, ale byłem kiedyś zauroczony w jednej dziewczynie.

opowiedz :3

Jak byłem nastolatkiem to podkochiwałem się w koleżance z klasy, nigdy nie zagadałem, ostatecznie nasze drogi się rozeszły. Nie widziałem jej od kilku lat.

...

dosłownie historia kazdego człowieka na swiecei, który chodził do szkoły, dlatego murzyni z afryki są tak agresywni bo dla nich pojęcie zauroczenia/miłosci nie istnieje. Nie mieli okazji tego doswiadczyc.

To uczucie gdy nudzi ci się i masz ochotę pograć w Sa Nandreas, ale dopiero wróciłeś na Polszę i nie masz konta w złotówkach, więc dopierdolą mi 9000 za przewalutowanie, albo i 1800 bo zrobią z euro na dolary i dopiero potem na złotówki, ja już znam te kurwy żydów

Okej?

o kurwa jak z kwejka

Wstalem

Siemaneczko animkowe świry

jak się spało? I co chcesz na śniadanie?

nie dadzom takich

>implikacja

eh

golicie rowa?

brali już islamski ślub w norwegii, a między islamem a panstwem polskim nie ma konkordatu

tak a ty

Co sądzicie o kobietach?

no właśnie ogoliłem

nie, nie pokaże

Chce jednom

>homoseksualizm tematem tabu w międzywojniu
oho, ktoś tu zamienił się na mózgi z własnym chujem
polecam poczytać literaturę przedmiotu dotyczącą międzywojennej warszawy

>Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
Co kurwa?

w-wcale nie chciałam się o to spytać...

Mogę wiedzieć skąd tutaj (czytaj na Sup Forums) wzięło się te całe anty-chrześcijaństwo?
Od zawsze to była chrześcijańska deska

OMZRiK

jak ja nienawidze tego mema

Orwella nie czytałeś?

czemu Christ-chan nie może być moją żoną?

...

szanuje Białystok prawie tak jak Lublin w takim razie

>Warszawa zawsze była ostoją degeneracji
Zwalam winę na ruskich żydów.

Marysia i Mati

>– W urzędzie sprawa jest skończona. Powiedzieli mi, że nie udzielą mi tego ślubu, jeśli nie załatwię dokumentów, paszportu. Jeżeli Bouamar jest zamknięty w ośrodku dla cudzoziemców, to jak ma wymienić dowód osobisty i paszport? – mówi Agnieszka dla naTemat.pl.
>Teraz Marokańczyk najprawdopodobniej zostanie wydalony do Maroka, a Agnieszka deklaruje, że poleci razem z nim. Zgodnie z przepisami będą musieli czekać 3 lata aż wrócą do Europy i do rodziny Polki.

no i co że jakis promil społeczenstwa to pedały był? Nadal temat tabu

mówiłem ci wykopku wypierdalaj stąd

nienawidzę go właśnie dlatego że długo byłem wierzący a ten mem jest tak skrajnie anty-religijny i przesiąknięty amerykańską (((wiarą))) że zbiera mi się na wymioty

masz yousa dziecinko

No to trochę poczekają sobie z tym ślubem, ale trudno skoro się kochają

...

jak kocha to poczeka
>tyle go widziała, idiotka

epicki post wykopersie

ale piecze ciapatego

dobry mem x-P wrzucaj na mirko hehe dobre #4chanowememy

t. wykopek a także ciapak

duza ta dziewczyna. nawet nie thick tylko duza. taka troche spaśnięta w typie otyła. trochę świnka, żeby nie powiedzieć maciora.

Anoni, zakochałem się, nigdy w życiu tak kogoś nie pożądałem jak ją, muszę ja mieć

uwaga nie patrzeć na obrazek bo w kamień zamieni

chyba bym się zesrał gdybym miał z nią codziennie porozumiewać się czanmową bo inaczej nie potrafi rozmawiać

>waskie usta
>długa twarz
>pushup
>ją

No ja staje się twardy jak kamień za każdym razem kiedy na nią patrzę

Wypierdalaj karaśmieciu

przeciez to wygląda jakby było po przeszczepie twarzy

też tak maiłem w pierwszej liceum z niektórymi kolezankami z klasy. Przejdzie niedługo

Nie dadzo takiej, eh, ale bym chciał żeby ona pobawiła się moim siusiakiem