Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=OGHF2Ud6dcg
answear.hu/714565-levi-s-oev.html?b=/p/oevek-247-k.html/oevek,barna,bor/p-1/r-60/o-n/a-118-409/f-124
hu.sportsdirect.com/jack-and-jones-morris-mens-leather-belt--757007?colcode=75700769
youtube.com/watch?v=kiTeIadSR8Y
youtube.com/watch?v=oS0808hHshM
youtube.com/watch?v=Sa0KiG589Ac
twitter.com/NSFWRedditGif

heló

Ánon mit csinál ha szerelmi bánata van?

Telesírok egy török kalácssütő képesfórumot, hogy mekkora gecik a nyelvtanárok

még nem volt D:

kyrpä ataturk

Pedig igazam van abban amit leírtam, hiába ugat a sok rosszmájú köcsög.

Unirónikusan jó az új északi tesik videó.

jót röhögtünk rajtad

sok shúgézt hallgatok, de már kivesztek belőlem az érzelmek szinte teljesen, vagy csak elnyomtam őket hogy ne érezzem végtelenül szarul magam minden egyes pillanatban

youtube.com/watch?v=OGHF2Ud6dcg

Are there any Hungarianchan exist?

magyarchan lmao

kifele amíg szépen mondom hitetlen

what?

>mikor a magyaroknak annyira nincsen történelmük, hogy román nemzeti hősöket lopnak

mi a baj magyarchannel

Én is hitetlen vagyok
Az ősök vallását követem, nem a zsidó kereszténységet

azon kívül hogy szar és halott?

t. vendégmunkás

t. zsidó kazár

ez

noice :DDD

*pırt*

>aaa a fonál tele van magyargyűlölő buzilobbystával

Maga talán roma szarmazású?

Miért van az hogy csak a sikertelen vidéki suttyók szavaztak Trumpra, a művelt sikeres populáció pedig Hillre?

minél tanultabb meg gazdagabb vagy annál liberálisabb is, mára az usákok olyan jól éldegélnek hogy átlendültek a ló másik oldalára és ugyanazt a gigantik faszságot tolják mint a fotelnácik csak a másik oldalon

közepes csali

takarodjatok már a faszomba polra ezzel a szarral
kit érdekel még csak nem is magyar

ez hől

Kéne belépni valami helyi antifa szervbe. Nem tudjátok Budapesten hol lehet felvenni velük a kapcsolatot?

06-30-kifele-a-kurva-anyátokból

elte és corvinus büfékarainál érdeklődj

Anyádnak ugassál így te kis köcsöggyerek. Majd akkor megyek ezzel a polra hogyha az animét az a-ra, a gyúrásos cuccokat a fite, a zenéket a mu-ra, a könyveket meg a litre posztoljátok. És akkor lesz is egy fasza üres kis fonál ahol csak a hozzád hasonló ratyik sírdogálnak ha valaki beposztol valamit amit egy másik táblán is posztolhatott volna. Szánalmas kis takony.

Darboux-féle felső integrál vagyok

A bmeme náczi?

Valamelyik user nagyon fusztrált lett mostanában.
Pont amikot a neet user elekzdet dolgozni.
Hmmm...

pontosan tudjuk milyen pontosak az ameikai közvéleménykutatások nem?

okádni fogok

Én vagyok frusztrált ánon mert sok vizsgám van januárban és izgulok hogy a helyeske észre fog-e venni holnap :S

vannak, akik ilyeneket figyelnek itt
faszom, már biztos van rólam egy doku valamelyik autista gépén

én ezévben érettségizek
vis mi lakk máj niggáz


Amúgy ki mit gondol a szakfordításról mint munkáról?

Az érecségi könnyű, még én is 4es matekkot csináltam

tesik ha egész éjjel tanulok és nem alszok és reggel úgy megyek be szóbeli vizsgára az jó ötlet vagy nagyon szar lesz?

Fáradsz folyamatosan, egészen egy holtpontig, onnan jobb lesz egy darabig, majd visszazuszansz mosott szar állapotba. Nem ajánlom
>t. bmémen vagyok '12 óta

hello Hungary are you hungry for some futa? geddit cuz ur capital is futapest

A fontos az hogy ne verd ki. Így egy agilis kanos alfa leszel a vizsgán.

Fuck off, nafri

what does nafri even mean

Ahhahah
You da bomb, Ahmed!

more valium pls

69659441
wykurwiaj psie

NOOOOOORTHERN AFRICAN BRUDAS

>Jani fáradságot nem kímélve törli ki az északi tesó fonalakat
>ezért ő nem kér monetáris kompenzációt
>teljesen ingyen csinálja

most viccen kívül, mit izgulsz ennyire ezekre az északi tesó dolgokra? még csak nem is vicces

Miért teszi ezt?

Nem aktívan csinálom, csak nincs rossz megfigyelőképességem.

Rohadt könnyű az éretségi, ne félj

Ha nem tudsz semmit, akkor maradj fenn aíg csak bírod, ha kb tudsz valamit érdemesebb kipihenni magad

Most viccen kívül miért vernyákolsz ennyit az északi tesók miatt? Még csak nem is vicces!

én sosem vernyákoltam, csak nem értem mi a jó benne

>Hahaha erőltetem a memét és mások is szpemmelik haha!
>Hihetelen hogy az a gyökér végzi a munkáját
"Munka" aha,de akkor is csinálja

Te csak iligy vagy mer' nem vagy északi tesó.

Szerintem az hogy mások szerint vicces

ez

Ne kopizd a flopit!

Ánon mondta már valakinek irl hogy ölje meg magát?

mi ez az északi tesós mémé

Ánon megvenné ezt az övet?


answear.hu/714565-levi-s-oev.html?b=/p/oevek-247-k.html/oevek,barna,bor/p-1/r-60/o-n/a-118-409/f-124

én már szűrtem

Egy ütős mím
A béjata humortalan autisták gyűlölik, a nacionalista alfák imádják.

nem

>Amúgy ki mit gondol a szakfordításról mint munkáról?
másodállásban pluszzsért lehet tolni, de főállásban nemnagyon mivel változó mikor kapsz munkát

és ha az a szaknyelv angol, akkor az a főállás gyanúsan hamburgersütögetés lesz, hől

Ja.

hát te butavagy, angol szakfordítóként tudsz a legkönyebben elhelyezkedni, más nyelvet nemis használnak kb sehol, inkább ha bármi más nyelvet mint angolt tanulsz akkor szopó

Ja és a képen látható mondatot kell mindig lefordítanod

a gyártosori robotnak a kézikönyvét is ők fordítják le amiből majd megtudod melyik gombot kell nyomogatni kétszer egy nap

ja, még véletlenül sem fordulhat elő, hogy mivel angolul tudnak a legtöbben, ezért az angol nyelvben lenne 6135024643614361-szorosan telített a piac

Sündörgő Bernát jobban ért a közgazdasághoz, mint (Te)

Rá akarok gecyzni egy helyeske pocakjára hől.

és ezt az övet megvenné Ánon?

hu.sportsdirect.com/jack-and-jones-morris-mens-leather-belt--757007?colcode=75700769

Szállítással együtt 6700,-

nincs olyan sok fordító mint hiszed, simán tudsz munkát szerezni csak ha nem vagy jó az első szar munkád után ki vagy utálva a gecibe

javítva

a belevésett betűk veszettocsmányak ánon remélem nem vidéki vagy

szerintem jól néz ki de én farmerban és pulcsiban élem le az életem

nekem se tetszik az. nem igaz milyen kurva nehéz normális sötétbarna árnyalatút találni ami minden szempontból jó

vágod bemész egy random rhaboltba és lesz egy sima öv ami pontugyanilyen csak betűk nélkül

hohohohoho sajnos nem így működik. soha nem így működik

pedig de, akár valami kínaiban is lehet simán övet találni, az az egy ruhadarab amit bárhol lehet találni és jó

ha blebejus vagy és jó a szar poliuretán is + ráfizetsz mert neten minden olcsóbb

biztos nem kell nekik a kövér segged

de jó ötlet azért, gyengíted a k*mcsikat

romániában miben járnak az emberek? mindenki örökli az apja ruháit meg ilyenek? jár a családban az ünneplő cipő generációról generációra?

Sziasztok technotestvérek!

youtube.com/watch?v=kiTeIadSR8Y

Téged azért félholtra tudnálak verni, náci.

csak a büdös zsidócigányromán családoknál mint a tiéd

>cipő

nincs ilyesmi nekük

nem hinném, slomo

youtube.com/watch?v=oS0808hHshM

manem kispál hanem szintipop hangulatomban vagyok posztolj valamit

user geci én még rendes pólót is nehezen találok
mind csöcsre tapadós meg kivágott nyakú

youtube.com/watch?v=Sa0KiG589Ac

nem kellene férfi létedre FF kosarú csöcseidnek lennie és találnál

húhúhúhú kondás fiú detektálva

a testvéreitekkel össze szoktatok veszni apa ruháin? hogy játszátok le, kimentek azt leboxoljátok a disznóól mellett? ilyenkor halálig veritek egymást? a domimánsabb testvéré lesz apa kabátja?

én ezért szoktam át az ingekre. azt mindig találni, ha rájössz a méretedre pofon egyszerű, kurva jól lehet kombinálni ha van egy kis izlésed és a nők imádják. win-win.

...

>bentmielőtt "hehe a putrim felsőbbrendű x-----------------DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"