Kako ste prijatelji?

Kako ste prijatelji?

Slovenija tukaj bre

Susjed, kako je Putin?

Makedonija se javuva

Putin vas pozdravlja kurwa.

Živio precjednik!

Nuke us, molim vas

Ne valja ti mapa majmune, KOVSOVO JE SRBIJA!

KOSOVO JE LUDILO

Nisam ju ja radio jebem ti majku.

Koja je fora s tim Kosovom? Nisam bas volio povijest u skoli pa ono prosvijetlite me zasto neki tvrde da je Kosovo Srbija

nočejo priznati odcepitev
veliko srbskih starih samostanov se nahaja na kosovem
za ostale razloge ne bi vedel

remove kebab?

samo ako je veganski

Поздраф, антички како иде

u kurcu

Страшно јако брате. Кај тебе?

Kaj si to rekel o meni zmuzganec jen? Da znaš da sem zvršil Autolimarsku i zvadil sam puno getribi i spil prek 300(tristo)
litri gemišta. Treniral sam v kleti i najboljši sem gutac gemišti v celom selu. Ti si men niko i nikaj. Tak bum te klopil
kaj te ni stara nebu poznala, zapamti kaj sam ti rekel. Misliš da mi moreš pobeci sam zato kaj mi ovo prek brajde povedaš?
Krivo misliš konj jen. Dok se mi tu povedamo, Štef i Joža ti vec kradiju vino z podruma. Nebuš ti nikakve gemište više pil.
Pa makar ti ti gemišti održavali život. Hudo bu ti bilo. Ja sem uvijek tu pokraj tebe i morem ti tako zagorcati ka bu ti hudo bilo.
Ne samo kaj imam gujde kaj smrdiju, vec bum ti i septicku ispumpal u vrt, majmun jen. Da si sam znal kaj su ti ta tvoja pametneša
laprdanja donesla ve, nebi nikad ni pomislil na to. Ali ne, nisi mogel lampu zaprti i sad su ti cajti istekli. Sposral bum ti se na
gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.

Čevapi forever

bok

партали брат, бело пички стандард понеделнички

daj nemoj u heroglifima, iovako nas nitko ne razumije

Pohvalite se.

klinac jedan mtyka ti je kurwa i ti si sukin sin

Си ја искажуваме античката сорта на овој начин.
>Тони Михајловски може кур да дудла.

>treba se segregirati čak i na balkan threadu

Kosovo is independent you slavic faggots.

wheres the pics of women?

Here.

Pozdrav moji prijateli. Ja sum makedonec ama dojdov vo US

izgleda nekam mlada

Dosađujem se na poslu i šitpostam. Eto kako mi je.

Sta ima momci. Pozdrav from aus

Know how you feel. Uredski posao? Same here.

Evo vam malo Sydney lepota :)

i am macedonian. why are there so many slavs in australia?

Jep, uredski posao. That picture... it nice.

because its what america used to be before, the wages are amazingly better and the whole country is more developed unlike some of the shitholes that some of us come from(not necessarily country but more like a shitty city or village or something like that)

Popular post-war destination, same as yet US and Canada

malena je slatka. pratim je na fejsu

...

fuck you gopnik people and poor slavs.

O braćo, dobar vam svima dan. Mapa jes malo kurčeva al ko je jebe. Šta se radi danas?

Za en kurac

gopniks are from eastern europe you daft cunt

Why are there so many of us in AUS ? ...... Oh yeah never mind

Volim ju

KOSOVO JE ROMANIA

lih taprava kmet zarukan

nisem rekel daje to slabo al pa dobro usrane, samo sprašujem se če je sploh legalna ker so moderatorji lahko kar tečni s tem

evo da boste malo drkali

nono v redu, sem že mislu, da boš začel kričat modsmodsmods

šuti mangupe

Жешко бе, браќа, да му ебам мајката...

OP ne laze.

>Al seksualnost je jos uvek sumnjiva.

je ze vredu

rekao bi da ti jebem majku a nimam fetiš na kite

odjebi smrad šiptarski

jebo ti ja mater i tvrdo Č

>cant read cyrillic
kys

Disgusting just like her voice

Prvi ko posta hrvatsku predsednicu dobija 10 eura na paypal

ne moram znati, gotova je Juga

to ti je sve hrvatska prijatelju

troll harder nigger

> implying I'm trolling
u wot m8?

Ja imam jedno legit pitanje za sve bro's iz Srbije (imam 30 godina i ovo nije provokacija, zaista me zanima odgovor). ne razumijem jel to mi ne čitamo dobro ili su zaista ljudi tako zatucani.

Ono što meni nije jasno je kako to da narod Srbije još ne razumije kako su sve ove tenzije između Hrvatske i Srbije sretanje pozornosti sa lošeg ekonomskog stanja Srbije? Kako narod Srbije dozvoljava da ih Vučić i Nikolić vuku za nos dok oni umiru od gladi?
Prošle godine čovjek se na smrt smrznuo u svojem stanu. Susjed susjedi puca psu u glavu s pištoljem i svijetom kola snimka zlostavljanih životinja u Beogradskom ZOO-u. Meni se čini kao da se premijer i predsjednik više bave Hrvatskom nego svojom zemljom.
Bio sam u Srbiji milion puta i lijepa je zemlja, stara gradska jezgra Beograda je jedna od najlijepših u Europi i meni nije jasno kako to da narod ne prosvjeduje protiv ta dva debila.

I bonus pitanje.. Jel istina što se piše kako mladi u Srbiji mrze Hrvate?

onda si samo stvarno stvarno glup

Bump u nadi odgovora.

zagorje FTW

lmao

Gle, srbi su uglavnom potomci turaka,bugara i kojekakvih cigana čergara.
Kao takvi nemaju apsolutno nikakav sud o ničemu.
Nemoj poštovanja prema sebi a kamoli prema nekom drugom.
Mentalno su jako nazadni, što je posljedica kojekakvih ratova gdje ih je tamanio ko je stigao, bombardirao kome se digla ona stvar, učestale pojave incesta, neimaštine, mržnje kojom su zadojeni, kompleksa manje vrijednosti koji im je usađen kroz povijest i mnoštva drugih čimbenika.
Što se tiče kompleksa zvanog Hrvatska, a gle, to im je rak rana.
Sjebalo ih se, ugušilo onu njihovu četničku gay orgiju, potjeralo iz RH i eto sad kmeče, bitchaju, plaču, pjene se i padaju po podu kao mala djeca.
Uglavnom, sirotinja, fukara, raja, svjetina, kako hočeš!

istina

јебо теби пас матер

Mozemo li bez vredjanja i lepo jednom da pricamo. Kontam da se nase nacije mrze ali svi smo mi ljudi jebote. Svadjate se oko najvecih gluposti.

Ok.
Nažalost upoznat sam sa klinastim pismom.
Lp!

P.S.
Jel istina da i dalje uzgajate šampinjone u "beogradskom metrou" ?? ;)

> ;)
samo se ubij

No way Hose!
Odo se bućnut u more rađe.

se strinjam

Oho, alpski srbin se priključio.
Kličiš se Mujo?

Makedoncite pristignaa

alpski srbin ko ti ne jebem majko...tak da nikoli če si preveč glup da bi razumel

da,alpski srbin...
ali, kličiš li se Mujo??

Ja mislim da je to bullshit. Istina je kako im vlada kontrolira medije i da su užasno manipulirani (ostaci komunizma i prijateljstvo sa Rusijom ima veliki učinak na to) ali ja ne razumijem koliko netko može trpiti. Ja nikada nisam čuo da se piše o prosvjedima u Srbiji a kad je onaj fašista Hasanbegović izabran za ministra pola Hrvatske mladeži je bilo na ulicama.

magari alpski srbin ako hoče tako tvoja primitivna glava, za razliko od tebe jaz vsaj ne živim v nekem vsranem gnezdu ki ga je onesnažil turški genetski bazen ker tvoji predniki niso bili dobolj sposobni da bi pobili hordo neizobraženih hroščev na konjih