You will never be a pure white slavo

You will never be a pure white slavo

Thank God

jel to sada naša dreta?

...

why wouldnt you want to be white
nigger

to đakovo?

Slavs look like they're all Putin's inbred degenerated family.

a valjda je

sure

a slavic president

...

Enjoy that nigger blood. You filthy monkey.

I'm full Russian and posting from Russia, so I'm probably more of a pure white slavo than you, dipshit.

Good

бялть у тебя тут квадрипл нахуй или сколько я столько цифр с рождения не видел

checked!
Russia is the best, why is the world always agains you? Is it true what the western media spouts about you? Why are they trying to cuck you from sports?

>3
>3
>3
>3
>3

I am white too.

too late

dude you should not have taken that weed

better

this is now a slav thread

Quints don't lie.

being slav is fucking great, we have the power to squat in the same spot for 12 hours and spit sunflower seeds that exceeds 90 kmh

totaly fine with that

jebo ruse, jebo i tebe jer si specnaz. kao joj što su ti rusi ludi frajeri a ovaj zapad što su to pizde i fašisti, al možda taj fašizam neš i valja. zapleli ste se u svoje spinove, pare vam cure na sve strane i još samo valjate u zavođenju masa debila po netu

Is it true slavs sleep squatting, so that when that they may cheeki breeki as soon as they are awake??

Jesi dobro ,Sup Forumsrate? O'š pričat'?

I am bulgarian, and I can tell you it's true

sure you are you Turkic fuck

чекед

Say hello to uncle putin for me

Ну я русская...

Cyka blyat

que god. sam malo popizdim kad rusi kreću a zapad prihvaća identificirat sve slavene s rusima. rusija je kurac i žao mi je ljudi tamo jer to nije čulo za slobodu, ko da trebaju despota. sad i ovog sirovinu putina drže skoro 20god da se kurči po bijelom svijetu i izigrava nekog badžu. je narasla ekonomija, je ovo je ono al si ti kao mali čovjek još uvijek tamo fair game za bilo kakvog ubermenša. šta nebi poljaci bili neki ogledni primjer? kaki su taki su al oni su budućnost Zapada

>slave
>white

You niggers are mixed with turks and middle eastern people. It's why half you niggers are muslims and the other half are jews. Fuck off you white niggers.

...

fašizam ne valja ali nacionalsni socijalizam mnogo valja, nauči razliku, ja odkad znam razliku više nikada ne bih glasao za ljevicu

There's literally nothing wrong with being a Jew.

it's not just a meme, we like to drink outside and insted of itting on the cold beton (our grandmas tell us we will die from that) we squat. My gf even squatts when she does her make up or sucks my dick, it is nice.

Brale...

Kek fuck off virgin

Sve to stoji ali nema razloga živcirat se oko toga.

Good, im happy being a dago

fuck the jews! we killed them here too, the rest of the world is still feeling sorry for that so much that they stoped breeding, but we will never stop breeding, the slav will be the only white person left!

Maci.

Tito se nikada neće vratiti, ako bi se mogao ja bih ga osobno iz zemlje iskopao, ali nejde, moramo se pomiriti s tim i ponovno raditi na dobrim odnosima između zemalja balkana. Zapad propada, Turci napadaju, moramo se držati skupa kao i svaki puta kada se to kroz povijest događalo!

šta?

Sometimes i meet foreign people on the internet, and when they know im Russian very common first reaction is aggression. What the fuck is wrong with you people??

Kek, I onda opet sve zasrat ko i uvik.

I would want to know that too, I think they got brainwashed by Americans. In all of their moveis the villain is either Russian, German or Japanese (not so much because the chinks got angry)

nacsoc je isto kurac jer mu je potka sotonska i čovjeka shvaća kao nešto ispod čovjeka, čak i ubermenš je tamo ništa, ukratko spoj najvulgarnijeg devetnajstostoljetnog naturalizma i nordijske mitologije u kojem čovjek postaje konzument i brdo mesa lišen bilo kake moralne obveze koja nije usmjerena rastu države i rastu jakih. ja sam salazarist i tuđmanist, to su političari koji su se predali i bili ljudi dokraja

There is a lot of anti-russian propaganda, m8. They are jealous of a strong, prosperous, self-guided people and their great nation, no doubt.

a tko je zasrao? dal' mi ili ostale zemlje EUrope? dal' mi ili Ameri prokleti sa Clintonima na čelu? Jesmo li mi krivi bili za bilo šta ili smo bili samo lutke; zabava i distrakcija dok su se u bliskom istoku i americi stvarali dogovori?

znači ti si nekrofil?

Svi vi ste priglupe seljacine.
Znaci, na kurac nabijem;

hrvate
srbe
ruse
amere
turce
njemce
ukrajince
poljake
francuze
talijane
brazilce
...

Koga ne nabijem na kurac;
sebe

slava rodu

Jel bitno 'ko? Bitno je samo da se povijest ponavlja.

tito je masovni koljač i bonvivan, makijavelist čiji uspjeh je slučajni epilog njegove drčnosti pred papa džoom. bilo je posla, svak je mogo namore, zajebi ti te priče kad nisi smio pitat ko ti je odveo tatu u mrak. a gospodarstvo je ovisilo o gastarbajterima, firme su bile zakurac i kad je zid pao mjehurić zapadnog realnog socijalizma je puko. sada isti menadžeri upropaštavaju život narodu koji su bili partijski operativci tada, njihova djeca i to. cijela exyu ti je zbog tita dinastijski organizirana i danas

nepratim

To gay, braco.

mentality

Suka Blyat*

peder

zato ju treba naučiti, pričaj mi što znaš o povijesti

Thank christ. You fucks all stink of expired coleslaw and vaseline.

Vas isto montiram na kitu.
Da, crni sam peder zidovskog porijekla, sada mi posrcite dlake na cmaru.

vidi se da su to poluformirani ljudi stoljećima degradirani da budu psi jedni drugima. plače mi se kad gledam. brat na brata, peder na pedera

is russia more or less racist then the us?
or is that all bullshit too...

What is Putins stance on Israel?

Ne da mi se. Al' više nego ti o gramatici. :^)

nobody is racist, the term racist is just being used to shame, guilt, manipulate and control people.

:DDDDDDDDD
jebem ti mater retardiranu

nečmo sat o tom'

povijest se ponavlja je retorička taktika niš drugo. ponavlja se svašta pa ti budi pametan i izvlači pravila. ispast ćeš u najboljem slučaju budala u najgorem opasan za živote sebe i drugih

što ti nije jasno?

Post a pic doing slav squatting

I dont get the sarcasm m8. We certainly in kinda economical shithole, and working in some government structures im 100% sure it can not be changed by arguing with almost every country in the world. But what the fuck, USA and others stands for democracy and tolerance and acceptance... We have a bad history, its inevitable we are twisted that much, you should fucking love us!

make and srbe can't squat

dobri dupliči, ali studirah povijest neko vrijeme i vidi se kako se sve ponalja, recimo kako civilizacije ili religijste sekte počinju propadati, zanimljivo je to jer se događa upravo sada

Ti si ekspert u tom podrucju, analiticar? Cinjenice izvlacis iz supka, jos jednom, mater ti jebem retardiranu.

KADA?

Niggers in the US are the most racist people on the planet, but yeah, Russians are racist. It's called being realistic. Races exist and are real, and in Russia they don't stick their head in the sand and let faggots, niggers and degenerates destroy their country.

That word is bait. American's say "racist" like it's a bad word, when for the entire civilized world, "racist" is just "realist"

I don't have to pretend Niggers are the same as white people just because one of the most powerful countries on the planet has a half-breed nigger as their political and military supreme leadership. Fuck that shit and all the PC lies they tell. Fuck Jews, Fuck Niggers,and Fuck faggots.

...

kada izvadim kalas iz dedinog podruma i opet pocnemo pucati po vama

Pa znam ponešto o genetici, razlikama u inteligenciji pojedinih ljudi i životinja iz različitih geografskih područja i mogu uočiti ponavljajuće uzorke...

zajebavam te, ali što mi sereš? istina je.

every country has its own idiots, whats wrong with that? Must be stupid to got the impression about everyone

>Fuck faggots
That's exactly what they want. Kek

šta imaš 15 godina a tata ti ima PTSD?

White Slav that grew up and still lives in Sweden reporting it.

ija isto. i da si dobro studiro shvaćaš da ta prosta činjenica prolaznosti društ formacija niš ne govori na koji će se način budućnost preslagati niti o jedinstvenim i glavnim uzrocima ovog-onog. ako su ti rekli da je tako onda su to pozitivisti ili marksisti, deterministi najgorega soja. nalazimo se u kriznom vremenu ali od 2001. je doba opće opasnosti, jedna vječna motorijada što bi rekli, simulakrum kraja vremena

It wasn't sarcasm. Have a little more faith in your great people, friend. It sounds like you're believing the propaganda, yourself.

Даже пендоский форчок помогает нам гетами, Россия вперед мы победим

Thanks big babby!

istina, bravo brate.

i pimpek od 12 cm, ali svjedeno bi vas rade pobio nego imao ista zajednicko s vama.

Лол, блядь, вавилонская башня какая-то

znaš govoriti po domačemu?

every slav is white. how cucked is sweden?

>white niggers

a pa to mi je jasno, pa to sam ti baš napisao, da nam civilizaija propada, ošlo sve u kurac