SLAV THREAD!

SLAV THREAD!

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=IDg8cbX-fpA
twitter.com/SFWRedditGifs

Sorry, no

JUST MOVE TO THIS THREAD

I'm getting my cock out. Will post.

...

i am serbian south slav

bump for intrest

memes are love, memes are life
thank you, user

Cheeki Breeki from poland

Iv damke, slavo from poland

co tam jak tam
szanujeta papieża?

uszanowanko anonie

...

Dobrze, że zdech

...

...

A CO TY KURWA ROBISZ

ci kurwa jebne sie zesrasz
bym cie technicznie zajebal ty szmato pierdolona
papieża sie nie boita?!

Nie zesraj sie

...

...

...

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic?

WHAT DOES CHEEKI BREEKI MEAN!?

perfect

wyborna przyneta

It means "rucham ci ojca"

...

...

boris get

youtube.com/watch?v=IDg8cbX-fpA

bulgarianoldfagg reporting in

god this is great.

...

Rusei

Rollin for Dima

Nice

...

rell

...

i lost it at the naked guy