Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=OwBGtgoVPLs
youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE
youtube.com/watch?v=HbBix10r1kY
twitter.com/NSFWRedditVideo

1st for refugees

Hol a kérdés te buzi, baszomanyád!

A nap kérdése:
Ánon mikor volt a legközelebb ahhoz, hogy legyen bn?
Ha van vagy volt bn, akkor hogyan lett bn a bn?

MENY INEN
Bunkó hől

Megkésve,de legalább itt van.
Szép munka

>megkésve
El se telt még egy perc azóta, hogy megcsináltam a fonalat, amikor már sírtál. Nem én tehetek róla, hogy ilyen gyorsak vagytok. Amúgy meg illetlenség a nap kérdése előtt postázni.

Ne magyarázkodj, buta buzi, akkor kell írni a kérdést, amikor a fonalat csinálod, nem utána negyed órával visszajönni és valamit ideszarni.

>csalétek.jpg
Ha ennyire vártad, akkor mondjuk válaszoljatsz rá hől.
Én kakikás közben megírom majd az enyémet.

Nekem volt egy darabig, de véletlenül letöröltem a mentésfájlt, és már nem volt kedvem újrakezdeni. :(

>sír, hogy nincs nap kérdése
>képtelen normálisan válaszolni
Te nem a könyvfejű vagy igaz? Az nem szokott ilyen nyomi lenni. Miért vagy ébren ilyen korán?

E L M A
L
M
A

Nem ő vagyok, miért lennék a könyvfejű? Azért vagyok fent korán, mert este korán lefeküdtem, most meg korán ébredtem.

Hungary? Why yes I am, let's go to a restaurant then. I'll lead the way: McDonalds is the destination!

Itt könyvfejű.
Szerintem okés.
Megcsinálta.
Majd belejön.
(Én mondjuk mobilról szoktam csinálni)

>McDonalds
Pizzéria nincs?
MENY INEN

Cebimde küçük elma var.

MENY INEN!

az elmúlt 3 évben bármikor lehetett vna egész helyeske bn de nem kellett

hogyhogy?

kéne posztolni

csak olyannal akarok együtt lenni, aki tényleg kell, az meg nem jött össze. nem kell kapcsolat pusztán azért, hogy legyen kapcsolat. pedig valószínűleg jobban érezném magam hől

Kitartás éljen Szálasi

>nem kellett
Ja. Mond ezt magadnak

tavalyelőtt egészen közel voltam hozzá

aztán persze valami szilveszteri bulin összejött egy vastagkeretesszemüveges-felnyalthajú cságecivel

I guess you were right when you said all the apple threads came up when I was sleeping

cCc turk fugged ur mom amk amk :dddddddd

Volt is meg van is. Úgy lett, hogy beszélgettem velük. Dumálásban elég jó vagyok. Meg nem vagyok randa.

Világ esztétikusai egyesüljetek!

>hazudni az interneten

Lól Lyóvan Peti. Nem mindenki ronda autista

jötök liget be faszosaimm ?? ot lesz a dj dominikk is xd

Ánonnak mi a véleménye Kiss Virágról?

Dugnám. De Mia Sand jobban bejön. Persze nem egy kategória, de érted.

BENİS XDDDDDDDDD

preparáld a homokinigger ánuszod, a vízszűrőkereskedő szárazon fog behatolni

kurva anyád

ALEX NO

Jó, hát Virág egész teste akkor mint Mia egy combja kb. Könnyebb lenne kezelni.

Előbb lesz bn-em mint a fonál 90%-ának

Kezelném én mindkettőt Tesi. Csak Miát meg kellene kérni, hogy forduljon hasra... :DD
Mondjuk a Virág arca fényévekkel szebb.

kellett volna tanulni

pls tell me you actually laught at this faggot

azt hittem, mára kitaláltál valami rendes kérdést, a kurva anyádat

É-én nem hiszem hogy tudnám kezelni a Miát hől.

Miért?

Hát mert olyan nagy meg erős. Nem láttad mennyivel guggol meg halottemel?

az egész fejben dől el, user
mondd el neki, hogy egy szakadt anyakoca, és máris realisztikusra csökkennek az elvárásai

De baszni ő is úgy baszik mint a többiek.
Van is egy jó sztorim. Egyszer voltam egy duci csajjal. Nem vagyok egy zsírkergető, de az nagyon jó volt. Van egy mondás, miszerint ami a kéznek tetszik nem biztos, hogy tetszik a szemnek is.

úgy hogy először barátok voltunk és a cságeci barátja egy buta beképzelt paraszt volt úgyhogy otthagyta
ja meg nagy a farkam

Nézem a jóslást a tévében :D

De arra gondoltam hogy nehezebb lenne asszertálni a dominanciám és szubmisszívvá tenni úgy hogy földhöz baszom meg ilyenek :S

te a kezeddel baszol?

Akkor lehet, hogy nem a földhözbaszásos módszerrel kell asszertálnod a dominanciád. Esetleg jó megoldás a fenekelés, vagy a hajhúzás (tudod, mikor csinálod hátulról és a hajánál fogva emeled fel a fejét, ezáltal rákényszeríted a hát homorítására is.)
Ezeket szeretik a kicsit szubmisszív csajok.

Te úgy baszol, hogy közben nem érsz csajhoz kézzel?

Nem ő de én igen. Szó szerint a kezemmel :(

ez hől

TEST

szia proxyt használó barátom

nem úgy értettem lükék
a farkadnak kell tetszen a lányka, nem a kezednek
mi ez már valami pubertás találkozó?
>simizzem meg a nunidat

fáj a fejem

>proxy
nah, I'm polish

Az egy kifejezetten jó albuma a Mesternek hől

Meghalt a buli

volt bn gimiben
vagy egy hónapig együtt lógtunk minden nap és elég rámenős volt, aztán amikor már a random összekulcsolgatta a kezét az enyémmel, elhittem hogy tényleg van esélyem és valahogy megkérdeztem hogy járunk-e

legutóbb voltam fent egy lánynál miután vacsiztunk egy étteremben, és mondta is, hogy "úgy fázom a takaró alatt :(" csak nagyon béta fasz voltam és túl sok minden járt a fejemben úgyhogy végül csak egymás mellett feküdtünk és filmet néztünk, meg szellemekről és sorozatgyilkosokról beszélgettünk

heló!
szar fonál
viszlát

A KURVA ANYÁD A SZAR!!!

NE IS GYERE IDE, TAKARODJ A KURVA KURVA KURVA ANYÁDBA!!!

good day to you zolts

gonna go to theshooting range with my grandfather today

dont shoot your grandpa D:

he's like a beef jerky after 45 years of smoking and alcohol, I doubt I could kill him if I tried.

does he like animu too? does he have a waifu?

Életképtelen, nyomorult, genetikai szakadék vagy. Veled felesleges bármiféle vitába bonyolódni. A természet és a gondviselés hamarosan rövidre zárja ezt a vakvágányt amit mivoltod sajnálatosan jelenleg képvisel.
Azt kívánom neked, hogy a rák szakadjon rád és mielőbb vigyen el te aljas, olcsó, mocskos hazaáruló senkiházi patkány.

volt már pár, van most is
egy buli előtt cigire vadásztunk haverommal, találtunk egy nagyobb lánytársaságot, leálltunk velük dumálgatni a dohányzás közben, valahogy a zenére terelődött a téma, valami rosszat mondtam a Beatlesre, mire egy csaj vehemens vitába szállt velem, aztán eltávolodtunk a tömegtől, lesmároltam, közben a haverom is felszedett a társaságból egy másik lányt, hazakísértük őket, másnap írtam neki a frászbúkon, hogy szívesen megismerném jobban, három hónapig találkozgattunk, aztán végül beadta a derekát, megfarkaltam, és lassan két éve együtt vagyunk

Bocs Tesi. Neki akartam ezt:

szűrve

:)

Ooogabooga we wuz kangs n shiet. Muh dik

bekerültem etyetemre, első félévben még voltak tankörök.
az enyémben volt egy alacsony szőke kis csaj, már a kezdetektől jóban voltam vele
elkezdtem lassan építgetni (közös tanulás stb)
a tavaszi félévben kihívtam magamhoz szentendrére hogy leadandót csináljunk akkor lefeküdtem vele és jártunk kb 4 hónapot
aztán ő kredithiány miatt mindenképpen kibukott volna ezért otthagyta a helyet.
én meg a lustaságom miatt nem akartam távkapcsolatot és így ott hagytuk egymást.
ennek most lesz 5 éve, azóta rendszeresen itt posztolok és rendes autista lett belőlem, kétlem hogy lesz még valaha béen.

szűrtem magam

Szolgálatomnak töled való meg tagadása után, Istennek semminémű áldása ne száljon reád, Istentöl el szakatkozott, menny-országhoz háttal fordúlt, parázna, disznó életü, tisztátalan, vissza aggott, ebre ütött, k(urva) feleségű, hunczfut, beste lélek kurafi. Soha nem hittem vólna, hitetlen, vissza aggott, vén, agg eb, kurafi, hogy vénségedre nemzetedet, a Magyar szakállt, régi, jámbor kegyelmes uradat, Zitsi István urat, ő nagyságát; annak felette kegyelmes urunkat, királyunkat, így meg gyaláztad. [...] Két száz lépésre ki érzik a bor s égett bor szaga az eb szájadbúl: hiszen, te sem Istennek sem embernek nem kellesz immár, dzsidázott, dárdázott, bénna, lélek kurafi: hiszen jól tudom, hogy tsak Isten nevében tartott ekkoráig is az urad; mert a te bolondságodért, k(urva) az anyád, ha adnék immár egy sült répát. [...] Ezek után Isten meg ne mentsen, hanem akasztófán száradj meg[...] Adassék az néhai vitézlö Tatai Szabó Lyukáts fiának, az nem nemes, nem vitézlő, sánta, bénna Szabó Gyurkának, vénségére meg bolondúlt, kerítö, vissza aggott, beste lélek kurafinak.

na szerintem sikerült a vizsga :D
hazafele meg fossá áztam D:

miből?

not that I know of

mekkora távolságról beszélünk?

Karinthy

Megrémülsz tőle

Faszért kellett ellőnöd a poénomat

felső tagozatban volt 2 csaj akiknek tetszettem, de engem csak a wow kötött le akkor

17 évesen egy csaj nagyon hajtott rám, jól is nézett ki, ahhoz képest hogy cigó volt

azóta semmi, 24 éves khhv vagyok

nem akarok köcsög lenni de ahogy postázod a könyveidet nem tudom nem észrevenni hogy olyan összevissza vannak
nem bántja a szemed a sok tiritarka

Fú gec mennyi hó

Igazából általában tematika/szertő szerint vannak összerakva a sorok.
Mondjuk ha egy típusból van több (ahogy az előbbi képen is láttad)akkor azokat egymás mellé rakom.
Nem értem hogy miért lennének össze vissza.

gec de szar idő van

nem lennék most fizukukker

nálunk csak a geci eső esik

Nálunk geci nagy pelyhekben esik, mindent belepett a hó

az még szép is lehet. itt meg éjszaka ráfagy oszt döglünk megfele az utakon

t. Segélykakukk

Hát szépnek szép, de annyira nem szeretem a havat meg a hideget

művelődjetek
youtube.com/watch?v=OwBGtgoVPLs

bizony
youtube.com/watch?v=HNMq8XS4LhE

Ilyen most kint, bizony én se lennék most fizukukker :^)

ez
youtube.com/watch?v=HbBix10r1kY