/ex-yu/

i.4cdn.org/gif/1484968421194.webm

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=hd4N684lHwc
youtube.com/watch?v=OffUfdeWDhc
kikebook.com/TonusVsSirotinja3/photos/pb.1115845298439533.-2207520000.1485010674./1425018550855538/?type=3&theater
imgur.com/a/VJc6H)
youtube.com/watch?v=pYukvkaHMZc
klix.ba/vijesti/bih/pronasli-smo-cvijanovic-na-cnn-ovoj-gigapiksel-fotografiji-dok-svi-prate-inauguraciju-ona-se-fotografise/170121036
youtube.com/watch?v=nIpFLJIHEB0
youtube.com/watch?v=nMKQCE5CZK8
telegraf.rs/vesti/1693945-ludilo-hrvati-su-slavili-oluju-i-vikali-ubij-srbina-a-onda-se-pojavila-seksi-crnkinja-video
youtube.com/watch?v=thIVtEOtlWM
twitter.com/NSFWRedditGif

ma za moj kurac ste spremni

...

Nemoj koristiti stari hrvatski pozdrav i spolni organ u istoj rečenici.

Jebala te amerika, samo PAROVI

...

daj neki citat

Dejan Stankovic - Kralj

dam ti bananu

Slavisa Pajkic - Biba Struja i Sandra Meduza

Miljana Kuliic

Tijana Ajfon

Bane Colak

Miki Mecava

sa svojim sinom, bivsim deckom Tijane Ajfon

Vesna Rivas
youtube.com/watch?v=hd4N684lHwc

(slika sa svadbe Vesne Rivas i Zmaja od Sipova)

Ksenija Kranjec
youtube.com/watch?v=OffUfdeWDhc

(na slici sa bivsim deckom srpskim fudbalerom Markom)

Branka Okuka

(bivsa devojka Mladena Vuletica, bivseg momka Dalile Mujic iz Parova 4)

Aleksandra Subotic

sad sam ustvari skapirao da smo mi kao amerika balkana u vidu da sirimo najvise degeneracije po okruznim ex-yu zemljama, a pritom smo najsiromasniji

JEBEM VAM MAJKU SRBI
kikebook.com/TonusVsSirotinja3/photos/pb.1115845298439533.-2207520000.1485010674./1425018550855538/?type=3&theater

amigo :DD

Teodora Radojicic

((ne)cenzurisana fotka imgur.com/a/VJc6H)

vi ste balkanu sto su crnci americi

Anastazija Dzambazov

>najsiromasniji

Najjaca i najrelevantnija zemlja, a posebno narod. Nece valjda glupi bosanci, tupavi crnogorci ili cigani bugari da izmisle nesto? A tek hrvati koji od guzobola i kompleksa od srba ne mogu ni korak napred.

Milutin Radosavljevic Mili

youtube.com/watch?v=pYukvkaHMZc

Ovo.

Jedino sto su crvati izmislili je nocna mora, emisija apsolutnih retarda, doduse to je prosek hrvatske (((nacije))), pijanci i guzobolni cigani.

Zar se niko nije prepao od webm-a u OP? ;_;

MA ZA DOM

jer sam ga vec vidio u ylyl na gifu a nisam ni tada jer mi je bio utisan zvuk

ova je najjadnija

Genocidaši na aparatima.

klix.ba/vijesti/bih/pronasli-smo-cvijanovic-na-cnn-ovoj-gigapiksel-fotografiji-dok-svi-prate-inauguraciju-ona-se-fotografise/170121036

Parovi TV HAPPY Live Stream - PAROVI UZIVO 24H

youtube.com/watch?v=nIpFLJIHEB0

youtube.com/watch?v=nIpFLJIHEB0

youtube.com/watch?v=nIpFLJIHEB0

TALENT SHOW! LUDILO!

kak ste kaj gosponi?

>le srebrenica genocid
>cetnik gradonacelnik

hehe jebi

izgleda ko cigan kao i ostali cetnici nakon sto su pobili sve turke trebali su i sebi presudit

>ook nemas zimsku gf da je vodis na klizanje i vrucu cokoladu

n-nemoj anone

sta mislis jel ce da je oplete neki srbijanac kad bude izasla veceras na splav u bgu?

Ne bludni nad kćeri gospođe predsjednice

100℅ veceras prima VSK (veliki srpski kurac)

ona 5/10, keva 11/10

bas me tera na razmisljanje

Za sat intervju sa burgerima za posao na WAT

>WAT
?

...

Kog ti lažeš ljenčugo odvratna vrati se nazad na pašnjak

YOU SCARED ME NIGGER

ako netko ima nekakav problem
stojim na raspologanju

danas sam bas citao knjigu iz psihologije za srednje skole
ima dosta stvari sto nisam znao

p.s. da li netko treba knjiga?

meni treba par hrvata da mogu da ih zakoljem, jel mozes to da mi sredis?

kakvih knjiga?
bas citam Mussolini's Intellectuals iz onoga mega linka sto je user postao prije koji dan

e moj četniče prvo moraš DA NAUČIŠ DA KORISTIŠ FORČAN pa onda tek možeš da kolješ

>on misli da cu dati (Ti) klincu koji se tripuje

eee moj ti

Naše društvo vode poremećeni ljudi za poremećene ciljeve. Čini mi se da nas vode manijaci za manijakalne ciljeve i čini mi se da me mogu skloniti pod izgovorom mog ludila jer to govorim. A to je upravo ono što je u vezi s tim najluđe.

Svi te vole kad si dva metra pod zemljom.

Siromaha ne žele ni ljudi ni Bog.

...

čekala sam te

Lepota ne pruža radost onome ko je poseduje, već onome ko ume da je voli i da joj se divi.

Nećeš uspeti shvatiti starca sve dok i sam jednom ne ostariš.

Onoga dana kad je majka umrla, počela je starost.

pliz pokaži ovo mami


>youtube.com/watch?v=nMKQCE5CZK8

Kada budemo vešali kapitaliste oni će nam prodati uže koje ćemo koristiti za vešanje.

Edukacija je oružje čiji efekti zavise od toga ko je drži i prema kome je usmerena.

Put koji vodi ka slavi nikada nije posut cvećem.

al usra konac ovaj planinski crnac majku mu jebem

idi gledaj anime smaras

>udjem u konac
>citam
>vidim maloletni cetnik nicim izazvan umire od bolova
sta jos ima novo

Nije čovek ono što se može smestiti u jedan grob, no ono što se ne može smestiti ni u vasionu.

Čitanje bez razmišljanja stvara nesređen duh, a razmišljanje bez čitanja stvara čoveka neuravnoteženim.

Ljubav nije problematična baš kao ni auto. Problematični su vozači, putnici i ulica.

Mladost je srećna, jer je sposobna da vidi lepotu. A svako ko ima sposobnost da vidi lepotu ne može da ostari.

Počnite sa onim što je ispravno, a ne sa onim što je prihvatljivo.

kad granatiramo cetinje ?

Za Božić najbolja drugarica mi je napisala: "Ja volim tvog dečka." Tada mi se činilo da mi je neko prosuo hladnu vodu u facu i odjednom su krenule suze niz moje lice. Odgovorila sam joj da sam iznenađena i šokirana. Ona je rekla da mi se neće izvinjavati i da se jednostavno desilo. Mislila sam da me zeza, pa sam njega pitala je li to istina, on je to potvrdio i tada mi je pozlilo. Srce mi stane na nekoliko sekundi, pa onda opet počne kucati, nestajalo mi je vazduha i jedva sam se držala u svesti. On mi je rekao da je srećan s njom, a ja sam mu napisala da sam srećna kad je on srećan, on mi je samo rekao: "Oke." E tada je u meni preovladavo bes i ljutnja. Patila sam nekoliko dana, oni su na fejsu postavili da su u vezi, šarali jedno drugom zid i te farse... Tada sam preživela najveći slom u svome životu. Evo danas sam srećna, zadovoljna i nikad se lepše nisam osećala. Našla sam dečka koji me čuva i sa kojim uživam. A on, on je shvatio šta je izgubio, ali je sada prekasno.

Ako se bojiš usamljenosti ne ženi se.

Sve su Drine ovog svijeta krive; nikada se one neće moći sve ni potpuno ispraviti; nikada ne smijemo prestati da ih ispravljamo.

mani se toga

Novac je poput ruke ili noge, ili ga koristi ili izgubi.

koja je muka? podijeli je s nama

Bilo je to 2012-te kada sam upravo završio Gimnaziju, i upisao faks u inostranstvu.Želja mi je bila samo da uspem da odem odavde i živim punim plućima.Jer me mnogo tuge i bola vezivalo za moj grad posle smrti mojih roditelja.Medjutim pojavila se ona, stidljiva,prelepa i devojka koja me je ocarala svojim šarmom.Bila je tako fina,kulturna i imala je sve ono sto cenim kod lepšeg pola.A onda sam morao da odem van zemlje otišao na fax, ona je ostala ovde,dopisivali smo se ostali u kontaktu.Vreme je prolazilo a ona nije izlazila iz glave i srca.I onda je dosao dan kad se trebam vratiti nazad na odmoru posle tri meseca,i ja odlučim da je nekako ubedim da uprkos daljini budemo zajedno,odveo sam je na klizalište,tog dana sam je i prvi put držao za ruku.Ona plakala od sreće što sam tu opet pored nje,i tako je krenula ta veza.Čekala me je sve to vreme,posle 4 godine mi smo i dalje zajedno.Volim je kao i prvog dana,zaprosiću je, želim da budem sa njom do kraja života, ona je jednostavno meni sve.

Zašto?

da ti probamo pomoći ;_;

Ne verujem u teološkog Boga koji nagrađuje dobro a kažnjava zlo.

Ne možete mi vi pomoći.

ne daj se!

telegraf.rs/vesti/1693945-ludilo-hrvati-su-slavili-oluju-i-vikali-ubij-srbina-a-onda-se-pojavila-seksi-crnkinja-video

fakat Hrvati dominiraju

Čovek stavlja svoj potpis na svaki predmet koji dodirne.

Neki se ponose knjigama koje su napisali, a ja se ponosim knjigama koje sam pročitao

hrvati su superiorni u svakom pogledu

youtube.com/watch?v=thIVtEOtlWM

Da bi čovek bio slobodan nije dovoljno odbaciti svoje okove, već živeti na način da poštuje i razvija slobodu drugih ljudi.

Dozvoljavam da kleveću žene samo oni koji priznaju da su zaboravili kako su imali majku.

Svi se mi sebi predstavljamo jednostavniji nego što jesmo: tako se odmaramo od ljudi koji nas okružuju.

retko odvratan narod ovi hrvati

DAJ ODJEBITE CRNOGORCI

Zemlja pruža dovoljno da zadovolji svačije potrebe, ali ne i svačiju pohlepu.

Bogati moraju živeti jednostavno, da bi siromašni jednostavno mogli živeti.

Veličina i moralni napredak naroda može se meriti po tome kako postupaju sa životinjama. Jedini način da živiš je da pustiš i druge da žive.

ljudi ja sam se zaljubio :3

Bolje je biti rogonja, a da niko ne zna, nego ne biti rogonja, a da svako to misli.

Čovjek mora biti zaljubljen u jednu ženu da bi stvorio osnovu za prijateljstvo.