/polska/

depresyjna edycja Hooded Toada

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=qydfdVTpG5A
youtube.com/watch?v=vwXtX9oKdV0
krajwspanialy.pl/zolnierze-wykleci-raport-cia-1947/
krajwspanialy.pl/wp-content/uploads/2017/01/CIA-RDP82-00457R000500200011-6.pdf
youtube.com/watch?v=DWLbhDKANGk&t
youtube.com/watch?v=r9MhEaq0pB4&t
youtube.com/watch?v=8m9WmWZtvZY
poscigi.pl/index.php/prokuratura-sp-906653847/9054-ojciec-sadysta-gwalcil-swoje-dziecko-w-nowej-soli-katujac-zone-wlozyl-je-glowe-do-wersalki-i-skakal-po-niej
twitter.com/NSFWRedditVideo

poziom srodu tego goscia wypierdala wszystkie wskażniki

chuja sie znasz, ostatnie filmy ma dobre

/depressed/

youtube.com/watch?v=qydfdVTpG5A

zobaczyem jedeni leże teraz na onkologii

why nippon friend

ja to maks nerwobóli dostaje

>niedziela
mam nadzieję, że nie śpicie tylko poszliście do kościółka

>dziadek na chmurce

dziwne masz wyobrazenia

POLAN IS GREAT :DDDD I WANNA FUG BOLAN WID LOVE :DDDDDDD

one hooded for you
youtube.com/watch?v=vwXtX9oKdV0

krajwspanialy.pl/zolnierze-wykleci-raport-cia-1947/

ayy nawet agenci CIA wiedzieli że wyklęci to jebani bandyci

oryginał raportu po angielsku tutaj

krajwspanialy.pl/wp-content/uploads/2017/01/CIA-RDP82-00457R000500200011-6.pdf

chuja wiedzieli, wiedzieli takiego chuja ze jakis pułkownik musiał im wykradac najbardziej przyziemne dane. Dosłownie nawet teraz my sami mało wiemy o działaniu podziemia niepodległosciowego po 45 roku skoro nadal chodzą po ziemi tacy debili co wojsko polskie nazywa bandytami kurwa twoja mać parchu. Żyj sobie stalinowską propagandą i zbrodniami komunistycznych grup i sobie wmawiaj, że to polscy partyzanci. Kurwa nic tak mnie nie wkurwia jak ignorancja i podejscie do zycia w stylu nie znam sie to sie wypowiem, a im mniej sie znam tym wiecej bede pierdolił.

nie zrozumiałem tego wysrywu

dobra wrocilem z biedronki i zloze report
>calkiem chlodno na dworze, udawalem ze pale papierosa
>prawie pusto
>w biedronce nawet pomidorki kupilem z czym mialem problem jak niektory starocioty moga pamietac
>w biedronce byl zul ktory w ogole nie smierdzial a stalem naprzeciw niego w kasie
>kilka szarych myszek
w tym zadna na mnie nie spojrzala jedna taka czarnulka druga czerwony kaputrek
ale co mnie najbardziej wkurwilo i nad czym boze ty kurwo niebieska musisz jeszcze popracowac i lepsze life.exe wykucowac to jest to ze w niedziele w -1 na dworze o 9 rano spotkalem po drodze pierdolone 5 (piec) par co sie kurwa za reke trzymali

no ja nie wiem co ty stary cwelu jebany odpierdalasz na gorze ze mam takie chujowe PvE jak ide do biedri po top akardo

mam lepszy lewacka kurwo

>policja zabija obywateli

nie przejmuj sie, debile tak mają, ale wierzę ze wszystko bedzie dobrze

>wyklęci to bandyci co napadają na wioski i srają po lasach
>WCALE NIE TO BOHATEROWIE ŻADEN NIGDY W ŻYCIU NIE SRAŁ TYLKO MYŚLELI WSZYSCY O OJCZYŹNIE
>ale tutaj w raporcie stoi że srał
>TO ŻYDÓW WINA

taki obraz twój

>zydokumuna nie istniala
>zydzi to nie sprzedajne antypolskie szczury
t.zyd

>choroba głowy
dziecka nie osmieszaj sie juz

a kto coś pisze o żydokomunie durniu

ja wklejam raport odnośnie wyklętych to ty coś o żydach zaczynach pierdolić

brak ci kurwa chromosomów czy jak?

wowik najlepszy poster

ty wybierasz wisienki,a ja pokazuje jak wyglądała rzeczywistośc pejsata szmato

>wybierasz wisienki
>postując raport o nazwie "Survey of the Illegal Opposition in Poland"

coś ci się chyba karty popierdoliły wykop masz otwarty na innej

głąbie, kogo obchodzi raport cia skoro oni czerpali z propagandy komuchów i to tych polskich dodam. Jak nie rozumiesz tematu o jakim rozmawiasz to przestan kurwa tu pisać. Dosłownie podniecasz sie zdaniem oficjeli z kraju który uwaza ze wojna w europie została wygrana dzieki nim. Poczytaj troche o wykletych, ilu ich było, co robily partyzantki sowieckie i za kogo sie podawały, jak działała propaganda, a nie kurwa wyczytałes na jakiejs zjebanej stronce ze jakis partyzant zajebał kolaborującego chłopa i całą reszte 300-400k wrzucasz do jednego wora. Koniec ewangelizacji zjeba, bez pozdrowien tłuku

won żydku

>le wykop meme
skonczyły sie argumenty to zaczynasz pierdolic jeszcze wieksze głupoty. Zacznij jezdzic po rodzinie i w ogole bedzie komplet kompromitacji cwela

chuj mnie polskie źródła tuszujące wszelką prawdę CIA ma znacznie większy autorytet niż jakiś polski "historyk" z IPN co nakurwia narrację aż mu się uszy trzęsą

że wypromowano wyklętych na chuj wie kogo to produkt ostatnich lat a nie obiektywna prawda historyczna

ale od żydów ludzi wyzywać to spoko

nazywać żydka żydkiem to nic złego żbsz

skąd w tobie taka niechęć do żydów

wow nie zyje

to wlasnie prawda historyczna odkrywana dopiero teraz bo komunisci niszczyli pamiec o nich, czaisz? Przez 50 lat nie mozna było o nich wspomniec, bo komunisci sie nie pierdolili w tancu nawet ze słowem mówionym. Baranie, kurwa brak mi słow na takiego imbecyla. Zaden historyk nie wypiera tego że ktos cos złego zrobił. Ale nagłasnianie sprawy do wymiarów kurwa holocaustu bo JEDEN typ zabił wiesniaka KOLABORUJĄCEGO Z KOMUCHAMI to jest kurwa żałosne. Odsyłam do ksiazek po raz trzeci. Dowiedz sie czegos a potem marnuj klawiature

no do jakich książek co bo plujesz się ale swoich źródeł nie podajesz

...

czyli kurwa nawet tego nie wiesz...

masz na początek poczytaj proste i przystepne rzeczy

Zołnierze Wyklęci album, polecam.
U boku Łupaszki - historia partyzanta którego komuna 25 torturowała pomimo "amnestii"
Jak lubisz proze to Legion o brygadzie swietokrzyskiej. Jak napierdalali niemców i ruskich i na koniec wyzwolili obóz koncentracyjny W CZECHACH. Rozumiesz? Tacy bandyci a uratowali setki żydówek. Za mocne na twój łeb co? Ciezszych ksiazek z wykresami, liczbami, stanem osobowym i uzbrojeniem to nie polecam bo polegniesz na okładce

Opis wielu grup bojowych, są wspomnienia, pisane listy, to jak komuchy siali popeline o nich itp. Droga rzecz, ale mocna

28 kwietnia wysłano z Všekar 4-osobowy patrol pod dowództwem kpt. Stefana Skalskiego z zadaniem przedarcia się przez linię frontu i nawiązania kontaktu z wojskami amerykańskimi. W ciągu 2 dni patrol dotarł do dowództwa amerykańskiej 2. Dywizji Piechoty należącej do 3. Armii gen. George’a Pattona i Brygada nawiązała z nią łączność radiową. Następnie Brygada przystąpiła do akcji, obsadzając na odcinku Holýšov – Staňkov szosę prowadzącą do Pilzna. 5 maja oddziały Brygady zaatakowały niemiecki obóz koncentracyjny dla kobiet w Holiszowie. Po krótkiej walce niemiecka załoga skapitulowała. Uwolniono ok. 700 więźniarek, w tym 167 Polek. Do niewoli wzięto ok. 200 SS-manów i 15 strażniczek za cenę jedynie 2 rannych. Następnego dnia nawiązano kontakt ze szpicą dywizji amerykańskiej i przeprowadzono wspólnie działania. 7 maja dowódca Brygady spotkał się z dowódcą amerykańskiej 2. DP w miejscowości Staňkov. Amerykanie, biorąc pod uwagę dostarczone informacje i walki Brygady przeciwko Niemcom, uznali ją za jednostkę aliancką i stanowisko to konsekwentnie podtrzymywali, pomimo licznych nacisków sowieckich. Brygada została podporządkowana 2. Dywizji Piechoty i przez pewien czas działała jako jej jednostka.

W powojennej Polsce Ludowej w latach 1945-1956 żołnierze Brygady Świętokrzyskiej skazywani byli przez komunistów, w licznych procesach sądowych, na kary śmierci lub długoletniego więzienia. Komunistyczne władze zażądały wydania żołnierzy formacji przebywających na zachodzie jako „jednostki kolaboracyjnej”, a jej dowódcę A. Szackiego (ps. „Bohun-Dąbrowski”) uznały za zbrodniarza wojennego – w sierpniu 1950 w Tuluzie odbył się proces przed sądem francuskim, który całkowicie uniewinnił A. Szackiego od stawianych zarzutów i odmówił wydania jego i innych żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej władzom komunistycznym w Polsce.

Sram na żołnierzyków wyklętych. Są ważniejsze sprawy dzisiaj, w 2017 roku, niż to, czy Pilecki mówił "dupa" czy nie.

ja tobie sram do ryja na przykład. Dla tych jak ty wazne zeby miec cos w ustach i komu dac dupy za grubszy portfel, ale są tacy co chcą znać prawdę

poranny Hooded
youtube.com/watch?v=DWLbhDKANGk&t

Prawdą sobie gęby nie zapcham, dzieci w prawdę nie ubiorę, prawda mnie przed wrogą armią nie obroni. Skupianie się na historii to jawna oznaka upadku państwa, gorączkowo szukającego sensu swojego dalszego istnienia. Państwa dojrzałe i pewne siebie na historii nie skupiają się nigdy.

to nie jest skupianie sie na historii tylko odkrywanie jej. Szkoda że tak to widzisz, ale to swiadczy o krótkowzrocznosci. Mozesz znac prawdę, odkrywac historie i nadal potrafic sobie zapchac gębę, tylko nie mozesz byc nieudacznikiem. Nieudacznik nie tylko nie pogododzi dwóch spraw, ale nie poradzi sobie nawet z jedna. Sukcesów ci nie wróżę na zadnym polu, ale nie jest to wina historii, panstwa, ani kraju.

błagam cie przestań

znaczy ze co? Niewiedza sprawia ze człowiek wiekszy sukces biznesowy osiaga? Jak nie czytasz to wiecej zarabiasz? Co to za pokrętna logika

Wszelkie "sukcesy" państwa są związane albo z żołnierzami wyklętymi, albo z innym aspektem wielkich narodowych krzywd. Szczytem absurdu było pompowanie pieniędzy w projekt i produkcję mundurów dla tych niewielu żyjących, mimo że pochodzili z różnych oddziałów i nosili w nich różne mundury.

Wyklęci to taka polska UPA i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.

A to znasz?
youtube.com/watch?v=r9MhEaq0pB4&t

Hooded smieszek XD

>Wyklęci to taka polska UPA i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.
ja wiem że prowadzę dyskusję z debilem, ale kurwa...nie dobra. Chuj ci w ryj nieuku jebany tyle :)

Co do sukcesów panstwa to bym ich szukał w socjalizmie a nie w skupianiu sie na historii, bo wybuch walki o wiedze o wykletych to tak mniej wiecej srodek rządów PO. Czy PIS to też mowienie o Powstaniu w Warszawie? Bo nie wiesz tez o tym ze to był temat tabu do lat 90 i ich tez nazywano bandytami przez wiele lat po wojnie.

>:)

nie mogłem sie oprzec, cos we mnie pękło

przestan

>wykleci to taka polska UPA
Zyd z chciwosci nawet dodatkowe chromosomy powykradal

chyba dodał. dołny mają wiecej

PATRZ jaka straszna gra, ledwo wysiedziałem ale przynajmniej po polsku

youtube.com/watch?v=8m9WmWZtvZY
PSYCHOLOGICZNE PODEJSCIE DO UMYSŁU

XDDDD

>ukradl dodatkowe chromosomy
>ma ich mniej
Wybierz jedno

poscigi.pl/index.php/prokuratura-sp-906653847/9054-ojciec-sadysta-gwalcil-swoje-dziecko-w-nowej-soli-katujac-zone-wlozyl-je-glowe-do-wersalki-i-skakal-po-niej

Do rodzinnego horroru dochodziło w mieszkaniu w Nowej Soli. Sadystyczny ojciec latami gwałcił swoją nieletnią córkę. Wręcz katował żonę i dziecko. Między innymi oszpecił żonę wybijając jej zęby.

Dramat rodziny z pewnością trwał latami w mieszkaniu w Nowej Soli. Teraz ojciec sadysta stanie przed sądem. 52-latek siedzi za kratami. Nad swoją rodziną znęcał się ze szczególnym okrucieństwem.

Wiele razy w latach 2003-2009 gwałcił swoją nieletnią córkę. Przychodził do jej łóżka i ściągał z dziecka piżamę. Po czym gwałcił córeczkę. Bardzo często bił dziecko otwartą dłonią w twarz. Dziewczynka był wyzywana oraz wiele razy duszona.

Gehennę przechodziła również żona sadysty. Mężczyzna po pijanemu wszczynał w domu awantury. Niszczył przedmioty domowe. Wyzywał żonę i swoje dziecko. Poniżał je, szarpał, dusił, bił gdzie popadło. Podczas jednej z awantur uderzając żonę powybijał je zęby trwale oszpecając kobietę. Podczas innej awantury zranił żonę nożem w szyję. Innym razem wsunął głowę żony do wersalki i skakał po niej.

Nowosolska prokuratura rejonowa oskarżyła już 52-lentiego sadystę. Akt oskarżenia został wysłany do sądu. W toku postępowania prokurator powołał zespoły biegłych, w tym psychiatrów, psychologów oraz seksuologów. Oprawcy grozi kara do 12 lat więzienia.

No elo właśnie wstałem

>yukari
czemu zawsze wpadam na kurwy?

41 tu i teraz

Stare baby.

>nie trafił o jeden
nawet mi cię nie szkoda

Nie znam nawet tych animek, ale rzucam.

Nie dadzo starej baby nie da

>nie znać toho
debilu

>nie trafił
Sprawdź jeszcze raz

Momiji nie była w subterrain animism

zaraz sobie zrobię czarną (powtarzam: CZARNĄ) kawę BEZ cukru (czyli gorzką, nie każdy by dał radę taką wypić) i obejrzę sobię baję, jeszcze jakaś gf i by było idealnie ale i tak jest spoko

>pić kawę jak jakiś czarnuch
może jeszcze rapu słuchasz?

a emenems się liczy?

kim jest 83?

tylko jego nieironiczne utwory

niektore byl fajne. te z poczatku 00

elo

tfw itt sa idioci jebani wyhwalajacy guwnozolnierzy """""" wyklentyh""""" w sensie bandziorów i śmieci
chyba wam się fora pojebaly patriota.pl jest gdzieś na prawo blazny

test

Polska ma range bana na /vg/ czy cos u mnie sie spierolilo, bo na reszcie desek moge postować

/olsztyn/ tutaj
mogę postować

Nie ma rangebana na polskę na /vg/

marysia jestes?

żbsz taką inkę rozumiem ale dlaczego promowani są szemrani goscie typu łupaszki czy kurasia to nie kumam

40 gównopostów na /vg/ zrobionych, to coś z twoim netem ziomek

no aco

moge postowac. nie pierdol

nic tak pytam

uwaga wstaję

Ja też już wstałem
jeżeli łapiesz o co mi chodzi

>2017
>używanie microsoft offica
mam nadzieje że tego nie robisz

no nie

Używam notatnika

używam pałerpojnta i co mi zrobisz, nie chce żeby mi się slajdy rozjechały na innym kompie

Jeszcze gorzej żbsz zuchu.

>open office
>nie libre office
Och anonanon
przynajmniej się starałeś

ehh potrzebne mi było cokolwiek jakbym na szybko chciał coś robić
tak czy owak Latex siedzi na kompie jakbym potrzebował

Libre jest wolne jak w wolności
Open to kurwa żydowska i pewnie należy do MS

ZNAJ SWOJE PAKIETY BIUROWE NIE DAJ SIĘ OSZWABIĆ

Lepszy niż jakiekolwiek "wolne jak wolność" gówno.

a dlaczego lepszy to już nie powiesz zjebie

postujcie ostatniego smsa od dziewczyny

Co ci się w Libre officie nie podoba chuju?