/polska/

sobotnia zmuła edycja

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3aFiN09ZUuo
youtube.com/watch?v=4OzsNVIfXME
youtube.com/watch?v=QLkkCbG0P5M
youtube.com/watch?v=VTCJ5hedcVA
twitter.com/SFWRedditVideos

gówno

lucky gear solid

dajcie mi łiboloszke do kochania i tulenia i ogladania anime razem

animemy

anime

postowacz w tym, tamten zaśmiecony /sraltem/
also
stanął mi

dobry trip. zostaję

Moja żona jest wspaniałą osobą filantropką aktywnie uczestniczącą w życiu społecznym

dajcie mu zasłużył cyframi
heil hitler

Twoja żona nie istnieje.

I dlatego muszę wynająć kilku murzynów i turków, aby ją nauczyli ubogacenia kulturowego

aczkolwiek, biorę też pod uwagę to

ale cyferkami jebnęło

prawilny pobłogosławiony przez kek thread, szanuje

i tak ma być po wieki wieków amen

>graj w szachy z mlodsza kuzynka
>przegrywasz
>zrob chujowy ruch i powiedz szach mat
>ona mowi ze wcale nie
>rozwal wszystkie figury po planszy i zacznij sie tarzać po podłodze
>ona mowi zebys sie uspokoił i ze wygrałes
kolejna wygrana uzyskana dzieki mojemu geniuszowi taktycznemu

taki wygląd wasz anime posterzy

dosłownie chinatsu

zostaw ich (nas)

anibe

youtube.com/watch?v=3aFiN09ZUuo
michnik!

anice

Wyłączyłem komputer żeby zwiększyć produktywność i zacząć się uczyć.
Wytrzymałem półtorej godziny z czego godzinę leżałem w łóżku i próbowałem nie zasnąć a resztę przesiedziałem w krześle nic nie robiąc.
Nie ma już ratunku.

youtube.com/watch?v=4OzsNVIfXME
nostalgija

dlaczego już nie piszemy z użyciem "ij"
zamiast celebracja, powinno być celebracija
jebać wszystko

Opl Jui4f PdąK raspok

anide

Are you all laughing behind his back like twofaced cunts?

youtube.com/watch?v=QLkkCbG0P5M

Do you feel he's earned a place in your cunt and the cunt of one of your women?

co to za szyfr cezara

anie

kurwa miałem się dzisiaj uczyć, jakbym zaczął o 10-11 to już bym miał jedną książkę przeczytaną
jak ja nienawidzę swojego uzależnienia od kompy i internetu
jeszcze żebym robił coś przyjemnego a ja tylko kurwa oglądam hehe stream na twitchu i shitpostuje na 4chanie

nienawidze siebie

anife

mam identycznie tak samo kurwa, nie mogę się w ogóle skupić na czymkolwiek produktywnym robię w kółko jakieś nudne, bezmyślne, bezużyteczne gówno.

can you do tl;dw?

ic meiwop ein

k a o n c i h m a e m

prokrastynacja była błędem

Does he belong in poland?

zróbcie co możecie żeby być zdiagnozowanym z adhd to chociaż coś z tego będziecie mieli
też pójdę

I don't know the guy. But if he is not stealing or acting like a nigger, then yeah, he can live here

no
nobody belongs here, we hate the fact that we ust live and die here
na bank nie mam adhd, wyszłoby podczas testów psychologicznych jak leczyłem się na depresję

Speaks pretty good polish, likes the country, has a family there, why not.

anigie

anihje

>bądź zjebem bez zainteresowań
>wszystko nudne lub wkurwia
>świadomośc że papierek który na końcu dostaniesz i tak ci się pewnie nie przyda
>dziwo że problemy z nauką

ale zajebiscie bylo pod prysznicem mmmm to jest to

to
mam tak samo, marnotrawienie egzystencji

anii

wypraszam sobie, to co miałem czytać to jest coś właśnie z kręgu moich zainteresowań, a dyplomik mi się przyda
problemem jest moje lenistwo/anhedonia/zespół amotywacyjny/nazwij to jak chcesz

prawda

anije

Why is polska so much filed anime girls?
Are you guys really that cute irl that you like to present yourself with anime?

anika

HAHAAH TE ZJEBY NAPRAWDE MYSLA ZE SA INTELIGENTNE TYLKO NIE ZMOTYWOWANE JA PIERDOLE HAHAHA PLUJE WAM W TWARZ HAHAH
ZROBILISCIE SE SOBIE TEST NA IQ W NECIE I WAM WYSZLO 160? XDXDX HAHAH

yes

I am actually an anime girl IRL.

anile

Czemu w Polsce nie lubią Gazetę Wyborczą?

I jeszcze pytanko: jakie typowe "ruskie" błędy i pomyłki w języku polskim możecie wymienić? Ja n.p. często mówiłem "czuję się", gdy bardziej naturalne jest "czuję", bo w rosyjskim prawie nigdy "czuję" nie używa się osobno

SISSY SLAV BOYS

czy ktoś wspominał inteligencję
jestem debilem

chuj mnie to

can confirm, I've seen his dick. All scribbles

aniem

za tą granicą to same bydło grasuje

Hot as fuck, would totally kiss and hug.

wiem smieciu co w glebi duszy sobie myslisz kurwiu leszczu zajeany smieciu kurwa na strzała cie cwelu mam kurwa tylko sie kurwa jeszcze raz kurwa odezwij kurwa
Tak cie kurwa lamie jedna reka kurwa

Gdzie ktoś pisał że jest inteligentny?
Jestem pewnie w dolnej granicy przeciętnej inteligencji

chuj to kogo

aninie

hahaha user co innego myslisz co innego piszesz cwelu haha kurwa ze ci babka od matmy mowila ze madry jestes to nie znaczy chuju ze tego nie robila z litosci kurwa

No way, that's way too lewd.

I'd let you pat me on the head though.

Okay but I need to also rub your butt when I do that.

anio

MOZE KURWA NIE ODPISUJ ZAGRANICZNEJ KURWIE CWELU?

Całe życia dwója z majzy i byłem delikwentem przed licbazą wiec nie pasuje trochę Ireneuszu

TO

anipe

anipeeee

MNIE NIE OKLAMIESZ CHUJU HAAA I GDZIE SIE PODZIALO TWOJE EGO TERAZ?!?!?!?! \
PLUJE NA CB PFU PF PFUFUF

anier

polska dla polakuw cnie seba jebaci niepolakuw hehe dawaj tom petarde bo mi sie chce koli

typowo ruskie błędy to bezmyślne kalkowanie zwrotów i słów z rosyjskiego na polski, gdzie gramatycznie to wygląda kompletnie nienaturalnie
a oprócz tego trudności z ortografią

a GW nie lubimy bo to tania propagandówka jednej linii i opcji politycznej, tej która po 89 roku nie jest specjalnie popularna

ego? umarło z 5 lat temu

anies

>on wchodzi na to forum zeby z zagranicznymi chujami gadac
PFAHAHFHAFHAHFAHFHAFHAH
PFRRRRRRR PFRRR zesrałem sie

anite

>on wchodzi na mongolską stronę poświęconą technikom śpiewania gardłem żeby napisać że właśnie wypróżnił się pod siebie

nie mam pytań

aniu

rozumiem, że mnie wykluczyliscie i kazaliscie mi spierdalać? dobra, nie będę sie już z wami bawił, mimo iż podtrzymywałem zabawę od początku

aniwu

>nie mam pytań
nie kłam cwelu zajebany kurwa gnido niedojebana wiem cwelu ze bys chcial mi zadac 200 pytan jak nie wiecej ale chuju niedojebany sie wstydzisz co nie? HAHAHA WSTYDZI SIE CWEL!! PYTAJ KURWA PYTAJ TO CI ODPOWIEM

haha frajer z nim nie rozmawiajcie

>typowo ruskie błędy to bezmyślne kalkowanie zwrotów i słów z rosyjskiego na polski
Tak, to prawda. i najgłupsze jest to, że w szkołach językowych nie uczą zwrotów, a zamiast wciskają gramatykę i słownictwo. I w końcu człowiek zna pare słów, zna jak gramatycznie ich połączyć i mówi w restauracji "poproszę nas obliczyć" i t.p.

>a GW nie lubimy bo to tania propagandówka jednej linii i opcji politycznej, tej która po 89 roku nie jest specjalnie popularna
Chodzi o PO? A czemu niepopularna skoro 2 terminy wygrywali do sejmu?

>to bezmyślne kalkowanie zwrotów i słów z rosyjskiego na polski

nieironicznie robiłem na odwrót na ruskim w liceum

kurwa chcialbym miec dziewczyne z mongolii i spisz sobie rano i nagle cie budzi i robi tak

MMMMMMMMMMHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmOOOOOOOOOOOOOOoOOOOOOOOOUUUUUUUUMMMMMMMMMMM

ale by bylo

>A czemu niepopularna skoro 2 terminy wygrywali do sejmu?
napisz jeszcze, że wygrali uczciwie, tak jak psl

>kochanie wrocilem z pracy
>youtube.com/watch?v=VTCJ5hedcVA zaczyna grac

IDE ULICOM I MOWI MI BABKA TAKA STARA ALE JESZCZE NIE TAKA BARDZO STARA GDYBYM MIAL OKRESLIC JEJ WIEK POWIEDZIALBYM PO ANGIELSKU IN HER MID FORTIES HEHEH WIEM ZE ZLE NAPISANE BO TROCHE SIE NIE ZNAM NA ANGIELSKIM ALE OGOLNIE MI CHODZI ZE CHCIALBYM POWIEDZIEC OKOLO 40LAT BYM POWIEDZIAL ALE MOGE SIE MYLIC BO WIEK WIECIE TRUDNO OKRESLIC CZASEM HEHE

aniyeti

nie chodzi o partię polityczną tylko o pewien rodzaj stronnictwa który ta partia między innymi reprezentowała
chodzi o post-komuchów krótko mówiąc, tych którzy dzięki konktaktom w poprzednim systemie podczas transformacji dorobili się na szemranych interesach podczas pryatyzacji majątku państowego. Także ci, którzy przez wysoko postawionych rodziców współpracujących z komunistyczną władzą teraz zasiadają na wysokich pozycjach w telewizjach, radiach, gazetach etc.
I właśnie PO i GW są doskonałymi przykładami takich rakowisk, które zamiast zostać wymiecione i wypalone podczas transformacji to stały się kolejnym rakiem w polskim życiu publicznym i mimo że komuna upadła 30 lat temu to te łby dalej służą obcym interesom i działają na szerokopojęta szkode polski. Tylko teraz zmienił się kierunek manipulacji.

anizet

>napisz jeszcze, że wygrali uczciwie
A czemu nieuczciwie? Są jakieś dowody? A co z PSL, chyba nigdy wybory nie wygrywali co

jak nie wygrywali, to czemu są w sejmie?
partia nepotystów, co zatrudniają matki, żony i kochanki na ważne stanowiska urzędnicze