/ex-yu/

/ex-yu/

ko je ovdje punoljetan a nije nikad jebo?

imam lose vijesti

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YHipMSZys98
blic.rs/vesti/svet/zrtva-nezasite-nastavnice-ostavila-mi-je-oziljke-za-ceo-zivot-devojke-vise-ne-mogu-ni/jv5hq3v
urbandictionary.com/define.php?term=catfish
telegraf.rs/vesti/2589301-sutra-su-casne-verige-ako-ne-obelezite-ovaj-praznik-kako-treba-pratice-vas-nesreca
youtube.com/watch?v=bZou8mgDSs8
flippa.com/websites/just-sold?profit_per_month_min=500
twitter.com/NSFWRedditImage

ti si peder

Ne, jos gore.

Tj. ja nisam peder nit je bilo koji incel (barem ako ne odluci biti), a vijesti su jos gore od toga.

Pazi sta sam skonto - ako si prosao ~17tu godinu a nisi jebo mozes se ubiti. Zbog toga i jesi sjeban.

A nije bezveze. To ti majka priroda sapce u podsvijest da nisi uspio i da vise nisi potreban.

>tfw bosanac

>ook

imam match na Tinderu sa pic related

a bogovu ti majku....

ovo je dokaz da bog ne postoji

ko ovde zeli da bude jeban udupe

onaj tko pita

evo zeleni tekst da objasnim

>prosao si tinejdzerske godine
>negdje 17ta
>kad je normalni da prvi put jebes
>seks je ustvari, danas, simulacija prokreacije
>bioloski, ako uspijes jebat, uspio si napraviti dijete
ono zasto postojis
>ali nisi uspio
>prosla 18ta
>prosla 19ta
>tacno u 20oj si izgubio zadnju sansu
>nemas djece
>bioloski, imas jos 10ak-15 godina zivota
>nedovoljno da podignes dijete
>zakasnio si
gotovo je, zavrsava prvi "stadijum patnje" - poricanje koje je trajalo od pocetka tinejdzerskih godina

drugi stadijum
>bijes
>mrzis feministe
>mrzis zene

treci stadijum
>pregovaranje
>pokusavas uvatiti nesto
>pocinju kompleksi

cetvrti stadijum
>depresija
>kompleksi deru
>odustajes
>probavas jadne nacine
>onlajn upoznavanje, prostitucija
>ovdje negdje zagrdis pa postanes peder il pedofil

peti stadijum
>pomirenje
>MGTOW sranja (nije iskljuceno u ranijim stadijumima)
>mir
>il shvatis ovo sto sam ja

Doslovno sve objasnjava ova moja teorija. Cak i objasnjava zasto su tinejdzeri "ludi" i sto je vecina naroda sjebano.

Bioloski vec svi odavno treba da imamo djecu.

Al nemamo.

>mrzis feministe
>mrzis zene
Momak izaci malo iz kuce zivis u Bosni prosjecan muskarac vec ima negativna misljenja o zenama i smatra ih nizim od sebe. Mozda nije mrznja ali je jako blizu. Oni koji znaju uopste sta su feministi nikako ih ne vole.

...

twerkujem u tangicama

nisam on ali ovo je tacno i tako treba da bude. Ne mislim sad da su zene neka niza bica u smislu da su losiji ljudi, isti smo po tome, ali zna se koja je uloga zene u drustvu a koja je uloga muskarca

ne govorim o tom, govorim o bjesnim incelima koji mrze zene zbog svoje nesposobnosti

prosao sam tu fazu, na srecu jako brzo

P E N I S

>radim danas prvi put od kad sam krenuo da radim u novoj firmi
>ne radim u ponedeljak
>plati nam project manager rucak
>rucak u centru BGa 4500 din
>racun za piće 1500 din

ALI SVE JE OK ZATO STO SI PROGRAMER I ZATO STO JEBES NAJBOLJE PICKE U GRADU I ZATO STO ZARADJUJES VISE OD VECINE LJUDI U REGIONU

MA TOP KEK SIROTINJO BREEEEEEEEEEEEEEEEEE

youtube.com/watch?v=YHipMSZys98

Ali kako se taj odnos incela prema zenama razlikuje od onog odnosa kojeg klošari i slicni ljudi koji imaju cure ili zene imaju sa njima. Ima jako puno ljudi ovda koji su jebali 100 puta i jos uvijek zene gledaju kao nize od sebe. Ti bi se smatrao neobicnim u zapadnom svijetu ali ta tvoja mrznja vjerovatno nije bila nesto puno drugacija od one mrznje koju imaju ti tipovi ljudi koje sam maloprije naveo.

Ej srbi pa kaj ste se uplašili običnih hrvatina?
Navratite na etničko čišćenje

volim pusit kurac

Osecam se jako euforicno i sitposterski

slicno valjda ali incel mrzi zbog svoje impotentnosti

Da oni imaju drugacije razloge ali sve u svemu to je jos uvijek mrznja cak iako nije iz istih razloga. Jednina razlika izmedju incela i balkanca je atraktivnost, bogatstvo i harizma koji odlucuju oce li jebati ili nece ali svi oni mrze zene.

polazis od tacke da je tacno da balkanci mrze zene

"muci silo necista"?

takozvana diskriminacija nije bas mrznja

mislim da pricas o defakto seksizmu, a to je samo drugi naziv za ideju da muskarac ima svoje mjesto a zena svoje

U pravu si. Kada sam napisao onaj post poceo sam razmisljati o tome sto sam napisao i shvatio sam da smo mi vise seksisti a ne bas ljudi koji mrze zene samo zbog pola.

i dalje cekam da skrinsotujes nesto na cemu radis

na ovome, ovo ti je samo ui ali pisem terraform skripte za podizanje resursa ali to ne mogu da ti pokazem :^)

>aws
>windows 10
>programer

>na desktopu sam
>ne na laptopu

ali dobro barem si rekao svoje hehe xD

srbi ne znaju programirat
postaj kod pederčino

Uh, ljudi, ovo je američki meme i nemojete očekivat da ću ozbiljno shvatit hravte i bosanc koji kažu da nisu nikad jebali...ako sam ja jebao puno puta, većina čovječanstva je jebala još više puta

Bosna je Hrvatska

blic.rs/vesti/svet/zrtva-nezasite-nastavnice-ostavila-mi-je-oziljke-za-ceo-zivot-devojke-vise-ne-mogu-ni/jv5hq3v

hehehehe

Interesantno, ni najblize kolege mi ne vjeruju da nisam ispunio svoju biolosku duznost.

Valjda je tesko zamisliti jer je ekstremno nenormalno.

ne teško je zamislit jer su cure sa balkana kurve.

ne mislim ništa lošse s tim, to je samo biološka činjenica, kao šta se zemlja okreće oko sunca

jebote koliko me pali ovakva odjeca jos razmisljam o njoj

ako nadjem novu curu kupicu joj ovako nesto

uh

salis se?

urbandictionary.com/define.php?term=catfish

cura je prava osoba ako na to mislis i stvarno ovako izgleda, naso sam je na FB i imamo cak i zajednickog prijatelja

poenta je nacin oblacenja, ovo me nenormalno pali

Najavljen prvi hit singl Aleksandre Subotic ni manje ni vise u duetu sa Rastom woop woop

Marija Zezelj mitap
>pojave se pet kila dece i po koji mator konj sa eks jua

kazi to njoj lmao ne nama

Damir T H I C C Rimac mitap
>pojave se sve najjace picke na svetu

ufff koji thicc

evo samo za tebe hrvoje

ovo je konkretno vezano sa cime se u ovom trenutku bavim, a to je AWS. ovo je vise devops zadatak , a ne programerski ali eto

jeli kolka ti je plata i koje radno vrijeme?

ocajan kod, nemoj nikada nikome pokazati ili ce ti dati otkaz

>le programerska rasprava

1150 dolara

sta mu fali?

ko /omco/ ovde?

realno gleadjuci i jeste, dosta ponavljanja koda, ovo moze da se odradi sa nekom petljom

samo ne kontam koji je ovo programski jezik i da li je uopste, vise izgleda kao neki json fajl

vidi se da si glup

evo sad poceo da prica svoju tuznu zivotnu pricu, nisam znao da je razveden i da ima dete...

shitpostovao sam dbi, ne razumem se u programiranje

Gledam i ja sad, ladno ga zena cuckovala kek

Danas su Časne verige, ako ne obeležite ovaj praznik kako treba, pratiće vas nesreća

telegraf.rs/vesti/2589301-sutra-su-casne-verige-ako-ne-obelezite-ovaj-praznik-kako-treba-pratice-vas-nesreca

Uz "Alo!" novine za 29. januar dobijate i dodatak "Razbibriga".

KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN

KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN

>BOF

slusam new order i shitpostujem dbi

nego braco cetnici ajmo usrat hrvacanima konac

SPREM TE SE SPREMTE SHITPOSTERIIIIII

uhh neka ih tamo i nek ostanu

dobro ne moras ionako je egzju bolji bez tih pedercina ja cu svo svoje shitpostovanje i kancer prenjet njima pa nek im konac bude 100% u govnima hehe

>kancer prenjet njima

Vec ga imaju ali valja ubrzati

zbilja sam impresioniran
znaci obicni codemonkey si i hvalis se ovdje ko da si bog?

mama

udavi ovaj debeli bosanac jebem ti mater odjebi sa kukanjem

nije u hvalisanju poenta, nego me nervira to sto ljudi misle da na Balkanu ne moze da se zivi normalno ako nisi politicar ili ako nemas neku vezu itd.

upravo to, zale se a niko nece nista da radi

what is that

pa oke
ako imas pola mozga shvatit ces da nije istina da nema posla
kapitalizam je divna stvar, ako nisi ljeno govno
mislio sam da se samo preseravaš

jedina tuzna stvar je sto je ovako masan

>zale se a niko nece nista da radi

Niko nece da radi ko konj za nigde nista. Meni se isplati da sedim za dzabe nego da radim za 300 evra. Za 1000 evra bi se digao, al zato cu i da postanem dijaspora i da pomognem svojim sunarodnicima da ne jedu korenje.

npr. moj drugar iz srednje skole sa kojim sam isao i na faks raznosi picu radeci 12 sati dnevno za ~300 evra 6 dana u nedelji. Kad me pitao koliko zaradjujem bilo je me sramota kad sam mu rekao da zaradjujem ~1100 evra mesecno u mnogo boljim uslovima, manjim radnim vremenom i sa vecim povoljnostima , a na istom faxu smo bili i isto smo ucili

poenta je , kao sto je boske rekao, ljudi su lenji i nece nista da urade, sve im je neko drugi kriv, a nikad oni nisu krivi.

>Meni se isplati da sedim za dzabe nego da radim za 300 evra
kako ti se to isplati?

za pocetak radis posao od 300 evra da prezivis naravno ali u medjuvremenu trazis nacine kako da zaradis vise ili da se prekvalifikujes za poso koji zelis da radis, da prozivodis nesto pa prodajes, naucis nesto sto mozes da unovcis, itd. Nece ti nista pasti s neba

>ljudi su lenji i nece nista da urade, sve im je neko drugi kriv, a nikad oni nisu krivi.

ne seri bre picketino jedna, nas narod je najvredniji i to se vidi lepo u dijaspori, nigde nemas sirotinju kod nasih ljudi u inostranstvu
sad si malo upao u lovu pa moralises tu, ajd tisina i kuckaj te majmunske kodove tamo

mi smo ljudi caretaker generation sto kazu amerikanci

moramo da radim svakakve poslove da bi ekonomiju digli, od neceg mora da se krene. Mi mozda necemo zivjeti u komforu ali nasa dijeca oce ako se potrudimo da stvorimo dobar sistem

amerikanci su 20ih i 30ih godina radili po 10 sati dnevno svakakve poslove

300 jevreja mesecno (ne svaki mesec ali) mogu da nabacim na sto nacina, zivim takoreci na selu, prodaja orasa, lesnika, meda na veliko i malo, iznajmim prikolicu, izmuvam nesto iz dijaspore i uvaljam kompleksasima ovde za solidnu lovu itd.

Ako ti tako kazes

Ajde udovolji mi i reci kakva je tvoja finansijska situacija i koliko imas godina

Hvala unapred :^)

ma mi smo kuractaker generacija, primamo ga u cmarinu, boli nas, ne svidja nam se al ne smemo da ga izvadimo

O B O
B
O

youtube.com/watch?v=bZou8mgDSs8

jeste da je propagandni crtani al je bas zgodan :3

Udovoljicu ti da te napusim kurcem, bagro cinicna i tupava.

mene ne brinu pare, jebes pare bice para

mene brine socijalno stanje, da ne propadnemo kao drustvo

svakakvih bolesnih drustvenih normi danas imamo, porodicne vrijednosti su sve u gorem polozaju

pazi nemoj da se nabodes na tu ivicu

PARE PARE PARE

SAMO PARE IMAM

realna prica je postati dijaspora
i nikad
nikad
ikad
se ne vratiti
realno

razumijem ja to sve, ali gdje ti je nacionalni ponos? napustas rodjenu drzavu? sunce tudjeg neba nece te grijat ko sto ovo grije, gorki su tamo zalogaji hljeba tu gdje svoga nema i gdje brata nije!

tamo si uvijek tudjin i niza klasa, nikad se nece 100% integrisati u njihovo drustvo. Uvijek ostajes stranac. Nigdje nije ko u svojoj zemlji, zapamti sta ti ja kazem

boli me kurac za drzavu
moja kurcina uzdise za rodnom grudom
tesicu ga evrima i polovnim mercedes E klasom
postacu dijasporcina ona najklasicnija sa lavovima na kapiji
jer je i taj stepen moralnog srozavanja bolji nego zivot ovde

kakav bedni crv moras da budes da bi pobegao iz svoje zemlje

mrsh bre u pichku materinu

bjezis ko picka u spreman sistem da dobijes sve na dlanu
lako je pobjec, odo i ja sutra
sta mislis kad bi svi otisli? Pa drzavu cine pojedinci, svako od nas je dio drzave. Sta bi bilo da je svi napustimo? Kao prvo pljuno si na kosti svojih predaka. Kao drugo niko te tamo nece postovat, svi ce te smatrati kao izbjeglicu i prljavog imigranta koji nije imao muda da nesto postigne u svojo zemlji. Kao trece nikad neces moci promjeniti sebe, imas ovaj mentalitet i ostajes srbin do kraja zivota, od toga pobjeci ne mozes

Ostajte ovdje!...Sunce tuđeg neba,
Neće vas grijat kô što ovo grije;
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije.

Od svoje majke ko će naći bolju?!
A majka vaša zemlja vam je ova;
Bacite pogled po kršu i polju,
Svuda su groblja vaših pradjedova.

Za ovu zemlju oni bjehu divi,
Uzori svijetli, što je branit znaše,
U ovoj zemlji ostanite i vi,
I za nju dajte vrelo krvi vaše.

Kô pusta grana, kad jesenja krila
Trgnu joj lisje i pokose ledom,
Bez vas bi majka domovina bila;
A majka plače za svojijem čedom.

Ne dajte suzi da joj s oka leti,
Vrat'te se njojzi u naručju sveta;
Živite zato da možete mrijeti
Na njenom polju gdje vas slava sreta!

Ovdje vas svako poznaje i voli,
A tamo niko poznati vas neće;
Bolji su svoji i krševi goli
No cvijetna polja kud se tuđin kreće.

Ovdje vam svako bratsku ruku steže -
U tuđem svijetu za vas pelen cvjeta;
Za ove krše sve vas, sve vas veže:
Ime i jezik, bratstvo, i krv sveta,

Ostajte ovdje!... Sunce tuđeg neba
Neće vas grijat kô što ovo grije -
Grki su tamo zalogaji hljeba
Gdje svoga nema i gdje brata nije...


1896.

ALEKSA ŠANTIĆ

meow meow

>pussy
I wanna fuc

Š'CCC

hsssssssss

flippa.com/websites/just-sold?profit_per_month_min=500

pazi ovo, doslovno imas objasnjen sistem kako se zaradjuje novac. Svako ko je prodo sajt objasni citav sistem od reklamiranja do nacina primanja novca

promjer: covjek napravi freelance sajt kako radi usluge programiranja a u sustini samo outsourcuje poslove i coding monkeys sve urade a on naplati duplo i uzme kes. Reklamira se preko FB reklama recimo (objasni u descriptionu)

mrzi me da zvacem opet temu koja je prezvakana 500 puta
ispod casti mi je da me jebe neko gluplji od mene dok jos gluplji narod sedi i cuti i jede govna kutlacom

Kakav je osjećaj
Kada me tako tretiraš
I pružila si svoje ruke na mene
I rekla mi tko si

E vidis ovo jebeno izgleda hvala na linku