/polska/

edycja nocna

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=aHtEm9sxzYg
youtube.com/watch?v=f85kWTiSue4
youtube.com/watch?v=D9yIahFs_Kg
twitter.com/SFWRedditVideos

włoski

nocna czyli spanie hihih dobranoc elo anonky

Hooded Toad

shiggo diggo niii~~

>Szw*cja
ciekawe co tam było w srodku ze taka furia

liż stupki krulowej

No i po chuj żeś to zrobił.

I przypominam żeby zgłaszać tego ruska.

marysia

bump dla anonka zeby jego nitka przezyla

bo może przeżyje a tamten na pewno nie

miki najlepsza mamusia

jak bot tego ruska obchodzi kapcze?

mnie bardziej zastanawia czemu jeszcze range ban nie poleciał

Meme najlepsza ciocia.

dosłowna mimdziewczyna

podbijam i lece lulu

hehe dobrze być takim studentem i studiować po nocach i kurwa kuć na pierdolony egzamin
a co wy pewnie w tych swoich obsranych łóżeczkach marnujecie żywot? graty kurwa, brawo

up

własciwie to za pół godziny do pracy, ehh kurwa fajnie było być studentem

prosze cie kurwa
zero pieniędzy, zero chęci do czegokolwiek, przedmioty które z początku wydają się ciekawe tak naprawdę są chujowe, organizacja uczelniana i ogólnie podejście do kształcenia studenta
kończe inżyniera i ide napierdalać hajs, byle gdzie i byle jak, ma sie tylko zgadzać

ważne żeby mieć papierek, teraz wszyscy go mają więc chujowo jest nie mieć, chyba że chcesz otworzyć cos własnego. Ja np niczego się na studiach nie nauczyłem i to była jedna wielka strata czasu. Było po licku pójsć na technika mechanika i zacząć pracę od razu.

jestem na memeinfie, nie mam ani pomysłu ani budżetu na otwieranie czegokolwiek, chce jak najszybciej złapać jakąś robkę, ale brak doświadczenia i pewności siebie skutecznie niwelują moje zamierzenia
desu trochę żelka jestem wobec tych wszystkich sebków co po skończeniu licka wyjechali do UK czy innej Holandii

do pracy rodacy

elo~

Jak chcesz szukać pracy w informatyce to profesjonalna podpowiedź: aplikuj nawet jak nie spełniasz wymagań, hry nie znają się na informatyce i mają tam swoje szablony idealnych pracowników których dosłownie nie ma.

narazie robaki, lece do roboty

Elo robaki

ohio

NA WAŁBRZYCH

Szybko dadony, dajcie mi link do obejrzenia milosc gimbaza i kosmiczna faza w necie.
Chce sie pochlastac ale jeszcze jakos nie mam odwagi.

Kto siedzi na Sup Forumsu bo happening ?

ja nie, ale mozesz powiedziec co to za happening

atak na meczet w Quebeku. 6 ofiar. nie wiadomo jeszcze kto

W Kanadzie szczelajo

Przed 7 byla tylko jedna nitka o ataku a teraz chyba 90%

>Świadkowie cytowani przez Radio Canada powiedzieli, że w momencie napadu w meczecie było około 40 osób. Po godzinie 19 lokalnego czasu do budynku wtargnęło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Kanadyjski dziennik "Le Soleil" podaje, że jeden z napastników miał ok. 27 lat a drugi uzbrojony był w automatyczny karabin AK-47. Policja nie potwierdziła jednak tych informacji.

>mogłeś pójść na mechaniczny, elektryczny albo chemiczny
>będziesz się zajmować "Chińskim Eksportem" i kopiowaniem ze "Stack Exchange" do końca świata
>Zawsze będziesz postrzegany jako ktoś gorszy w porównaniu do osób po świętej trójcy wydziałów

>świętej trójcy wydziałów
chyba memicznej. za duzo chyba tv ogladach

kto /poranna_kawa/ tu?

jak /poranna_herbatka/ raczej

>memicznej
oświeć mnie user-dono

zasada jest prosta liczą sie tylko i wyłączne kierunki dotyczące usług, które można eksportować bezposrednio. Twoje wymienione nie można eksportować bezpośrednio więc to jest 'yet another engineer'. Nie mówie, że jest źle, ale mówienie o "swietej trójcy" jest troche smieszne

prawda jest taka że na studia idzie dużo ludzi którzy się do tego nie nadają a sama konstrukcja studiów również nie stworzy z każdego inżyniera. jak teraz psioczysz na swoją memeinfe to na innych też by cię pewnie chandra dopadła bo to od ciebie już bardziej zależy czy jesteś w stanie się na studiach ogarnąć i zakręcić w danej branży czy nie

Tak dobrze szło i zdeh

>jeszcze tylko tydzień ferii
>nic się nie uczyłem fizyki przez ten czas
>niedługo matura
>ataki paniki
>nie wiem co chce robić w życiu
>pewnie wybiore inf*rmatyczke chociaż gówno mnie to interesuje i nigdy nie miałem z tym do czynienia
Marzę o tym żeby cofnąć się do tego złotego okresu w moim życiu gdy zaczynałem gimnazjum i wkręciłem się w anime.

na pocieszenie powiem, ze z czasem bedzie tylko gorzej. chcialbym memic, ale mowie całkiem powaznie

to, chciałbym znowu myśleć na jakie studia to ja nie pojde

podwieki wypierdalac

szykuj odbyt na prawdziwy swiat

Jeżeli teraz przejmujesz się maturą to zobaczysz co cie czeka w przyszłości. Zakładając, że trafisz na studia to będziesz miał kilka takich matur co sesje, a to dwa razy w roku po 3-6 egzaminów. Na koniec pisanie magisterki. Pod koniec studiów rozglądasz się za pracą i wtedy rzeczywistości kopie cię glanem w ryj. Na czworakach zaczynasz chodzić do pierwszej gówno pracy, żeby pracować po 10h pełzając pod jakimś debilem za minimalną. O karierze oczywiście zapomnij. Zaczynasz myśleć o własnym mieszkaniu, bo w TVN żydzi powiedzieli, że jak masz 25 lat to nie możesz mieszkać ze starymi. Ze śmieciówką nie masz szansy nawet na kredyt, więc udajesz dorosłego wynajmując pół pokoju w kawalerce , 20km od centrum miasta. To dokłada ci dodatkowe 2h wyjęte z życia na dojazdy. W międzyczasie wszyscy pytają czemu nie masz dziewczyny, więc znajdujesz jakaś ladacznice, co jest gotowa umawiać się z takim przegrywem. Nawet byś się ożenił, ale po prostu nie masz nawet 10k na gównowesele. Jakimś przypadkiem robisz jej dziecko, choć z powodu stresu masz wzwód raz na miesiąc. Wtedy to masz przejebane. Wiesz, że jak ona cie zostawi to dostanie dziecko, a ty alimenty na które cie nie stac i spowoduje, że bedziesz bezdomny. Wtedy dopiero spojrzysz na siebie w wieku 18 lat i roześmiejesz się jaki byłes naiwny myśląc, że masz jakieś problemy. Oczywiście smiejąc się bedziesz jednocześnie płakał (przyzwyczaj się do samotnego płaczu w łazience), bo będziesz wiedział, że jak tylko cie wyrzucą z obecnej pracy to dołączysz do 6000 osób, które corocznie popełniają samobójstwo w Polsce i pozytywnie kończą przygodę zwaną życiem.

>hurr zobaczysz na studiach co to życie nie to co w liceum maluszku
>oo na studiach to fajnie było a w pracy to dopiero zobaczysz
>oo ja to bym chciał dalej pracować, a emerytura to dopiero ciężko przeżyć

jak mnie wkurwiają tacy ludzie, za 10 lat też będziecie mówić że teraz było łatwo tylko zjebaliście z własnej winy

Parzyste lewa
nieparzyste prawa

bialy czlowiek

Someone paste a japanese flag on the left and a polish one on the right.
the flags must be big enough for us to see them clearly.

i did it last time, but i am too lazy to do it again

youtube.com/watch?v=aHtEm9sxzYg

Pope doesn't like lazy people.

haul ass then you lazy chink

Cyferki wybrały mi dobrze

here you fucking are

I am Polish.
good job

Hello!!

Wiecie czego brakuje mi w vnach?
Wyborów, zawsze mogłoby być ich więcej

>p*lityczka

Japonce jakiś problem mają z branchujacymi się fabulami

WTF I love Poland now!

za 5 i pół godziny literaturoznawstwo. nie zdam

ustnie?

Jak nie zda to będzie musiał hehe

eh user w cos ty sie wjebal

pisemnie, ale gosc lata po calej sali jak popierdolony wiec nawet nie odpisze

...

...

Czemu Vannilia to taka _____

przeczytaj na szybko co masz do nauczenia. cos zostanie. lej wode. co masz do stracenia

>ściąganie na studiach
Mam nadzieję że nie zdasz

>nie kapales się z nami
>ty zboku
????

...

youtube.com/watch?v=f85kWTiSue4

>e-"""sport"""

Best catgirl :3

to zabija widja gejmsy

zostaw go rozumiesz

aaaaaa dajcie mi fuche w E-SPORCIE bede dobrym gojem i przestane wyzywac polakow w gierce

najlepsze majtasy dla kawalera hehe

>noszenie majtek

Why are you so cuuuute :3 How can I get cute Polish kid?

HAHA BEKA Z CIEBIE TAK DAĆ SIĘ ZROGACIĆ PRZEZ SKOŚNĄKURWĘ

>How can I get cute Polish kid?
like any other
approach them with candies and chloroform

>How can I get cute Polish kid?
>kid
In what context?

to boksery wy glupie chuje

podkładasz gazetkę pod dupę jak siadasz przed kompem?

boskerki to majtki debilu

żebyś miał lepszą bekę to już nie pierwszy raz dla niego wstawiam te flagi

I na co to robisz? Masz Ty rozum i godnośćczłowieka?

Rozum mam, ale godnosci już dawno sie pozbyłem. Zresztą jak wszyscy tytaj

chcielibyscie byc takim duzym gosciem?
youtube.com/watch?v=D9yIahFs_Kg

Widze ich majtki cheche

Nie to kurwa