Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=1-qcz47h9zo
twitter.com/SFWRedditImages

Jó fonál
végre

Első a hamvaskáért.

ELSŐ AZ ALFA CIPŐKÉRT

srácok, igazán észrevehettétek volna már, hogy amikor bepostázom hogy "csinálom a retket :D" vagy "csinálom az ákost :D" akkor pont azért teszem, hogy valaki gyorsan előjöjjön a helyes gyümölccsel

nem hiszem, hogy ezt felnőtt embereknek még el kell magyarázni, de mégis

dik ő a heraldina a szomszéd sorról xdxd

kéne?

"hamvasztásért"-et olvastam. valahogy jobban illett a képhez

Mit gondoltok a hamburgeres /cum/ fonálról?

rossz kikit postáztál család

Bírom ezeket a gyurma buzeránsokat. Nem azért edz, hogy fit és egészséges legyen, hanem azért, hogy telebassza az instagramját képekkel, és az erre izgulók kommentekben csorgassák a nyálukat.

tl;dr: kell a fenének

hát te meg ki vagy?

>zoofília
szerencséd hogy itthon nincs ellen törvény, különben már rádhívtam volna a TEK-et

én is nagyon szeretnék FEHÉRÍTENI egy ilyen példányt
ez normális?

>kiki.jpg
BLASZFÉMIA

Mit gondolnék akvafres? idióta amcsikat pont leszarom a szar kajájukkal együtt

...

>és az erre izgulók kommentekben csorgassák a nyálukat.
te nem örülnél ha helyeskék csorgatnák rád a nyálukat?

Ilyen egy igazi alfa

elég nyominak néz ki pedig

Nem. Azért legyen már az embernek tartása nemtől függetlenül.

nyilván egy magadfajta fapados béta nem ismeri fel az alfaságot akkor se ha szembejön vele. ezért segítettem, hogy később a való életben nehogy meglepetés érjen

ó értem, a jocipiacos karórád is nagy státuszszimbólum meg a makkos cipőd, igazi elegancia csak úgy árad az alfaság

mi ez a cigány kurva?

Először jössz az idióta övekkel, cipőkkel meg órákkal, most meg már azt hiszed tudod milyen alfának lenni. Azt te csak hiszed barátom.
Aki feszt a külsejével foglalkozik és azzal, hogy példaképeket keressen magának - mint ez a vén buzeráns a képen - az nem más, mint egy omega.
Te tipikusan az a kis szégyen kölyök vagy, aki ha a popkornárus azt mondja, hogy 'jó szórakozást a filmhez' azt válaszolja, hogy "n-neked i-is"

de én retket akartam te geci

>polcra áll hogy magasnak tūnjön
>alfa

kibaszott manléták mikor fognak valahára is tanulni

ez kérlek egy cigány kurva

faszcibáló buzeráns nigger cigány köcsög

>polcra áll hogy magasnak tūnjön
>alfa

kibaszott manléták mikor fognak valahára is tanulni

Más: egy 35 éves milf iszonyatosan akarja a baszást, bevállaljam?

>gyurma buzeránsok
Hát ezek csak figyelemkurvák, minden bokorban találni egyet
csak ezeknek nagy sonkái vannak mert """fitnesz személyiségek"""

Köszönöm a részletes választ. Most már mindent értek.

szűrve

csak duplaposztold fel a szaromat család

anyádat csak nem kéne megbasznod, még akkor se ha egy ordas szutyok kurva, aki hazudik a koráról, hogy megbaszathassa magát a nyomorék fattyával

Kép alapján tudok ítéletet mondani

Én simán vállalnám, de én odavagyok a milfekért...

...tudod mit? Van egy jobb ötletem. Hagyd a picsába, és küldd át inkább hozzám ápolásra.

de ánon, nem a személyiségét kell értékelni

undorito, bar racionalis gondolat, amig a te korcsodat hordja nem tudja teherbe baszni egy nigger.

ja ezek jól néznek ki csak fél perc után megunnád őket a gecibe, amilyen jól néznek ki annyira semmilyen emberek

youtube.com/watch?v=1-qcz47h9zo
:3

nehéz is lenne, mivel az ilyeneknek olyanja nincs

inkább basszátok meg mindketten és egyétek ki a szétkúrt pinájából egymás gecijét, majd basszátok egymást is seggbe ti őrjöngő gecinyeldeklő buzeráns köcsögök

anyám 11 volt mikor megszült, jó tudni,

Hát ez valami borzalom volt. Inkább maradtam volna a szent tudatlanság állapotában..

nem is az életrajzukat akarod olvasgatni, hanem hagyni, hogy kipréseljék belőled a gecit oszt csá

Nekem is most írt anyád,hogy baszni szeretne?
Szerinted bevállaljam?

hát ez elég semmilyen

A kibaszott béta emberek már megint a stílusos és ízléses embereket fikázzák itt jól megtervezett kis köcsög kommentjeikkel, de persze ez mit sem változtat jelentéktelen és szürke életük további folyásán, de egyszerűen nem hagyhatom szó nélkül az ilyesmit,
nem szeretném ha akár csak 1 percre is azt képzelnék hogy amit leírtak megérint, vagy esetleg megváltoztatja az alfa véleményem a dolgokról.

Ti mind pondrók vagytok, alantas emberek, csipszarok, fingotok sincs a divathoz, szürke hétköznapi balfaszok vagytok túracipőben, az utcán rajtatok röhögök minden nap. Ez az egyetlen hely ahol lehetőségetek van igazi sikeres emberekkel beszélgetni az anonimitás adta lehetőségeknek köszönhetően, de még itt is rögtön látszik hogy csak proli kis csicskák vagytok.

>nő
>személyiség
válassz egyet

ja gondolom nyílván egyszer megfektetném de aztán kioff

megbasznám a koszos kis majmot, de művésznek szar

Én nem is mondtam
De én ezeket a dagadt """THICC""" kurvákat unom már szűrni

szar tészta, nem mentem le

Képet nem dobok, de eléggé basznivaló szerintem. Annyit megérne talán a dolog hogy párszor végigmenjek rajta.

sablonember vagy bármennyire is próbálsz harcolni ellene, csak végre felfoghatnád hogy a sablonságodat hiszed alfaságnak mert mindenki azt tolja amit te

ez nem tészta, ez az életed te szomorú szűz pinabajszos túracipős

Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd be a pofádat, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen. Csak szeretném, ha tudnád, hogy egy kibaszott homár pina vagy, jártasd csak a pofád, kurvára leszarom. Egy ostoba darab szar vagy, egy degenerált kurva vagy. Szálljál le a faszról. Kérlek öld meg magad. Kérlek szépen öld meg magad. Muszály nyomatékosítanom, mindenki leszarja, hogy élsz-e. Egy kibaszott fityma vagy, egyél egy zsák faszt. Anyádék leejtettek embrió korodban? Gusztustalan vagy, ocsmányfejű buzi. Kibaszott zavaró vagy, fogd be a pofád. Csukd be a szádat, buta vagy baszdmeg. Miért kell folyton mondanod valamit? Nincs semmi értelme, annak amit beszélsz. Szaréletű. SZARÉLETŰ. Remélem a pokolra jutsz. Hülye vagy, vagy értelmi fogyatékos? Komolyan nem tudom már eldönteni. Egy buta szar vagy, mindenki fosik rád. Takarodj innen és szopjál faszt a pokolban. Nincs amúgy semmi bajom, csak kurvára el akartalak küldeni a faszba. Remélem meghalsz egy autóbalesetben, ahol kirepülsz a szélvédőn és lezúzod a gerinced. Remélem lesz két gyönyörű gyereked, akik agyrákban meghalnak. Kívánom, hogy kapd el a zikavírust amikor a feleséged terhes lesz. Vagy nyerd meg a lottót, aztán másnap halj meg, a kislányod meg majd végignézi ahogy elásnak a gecibe. Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd már be a pofád, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen

erre már tényleg nem mondhatod pedig hogy "dagadt"

tesik a mai volt a legrosszabb estém valaha

>jan. 31. Budapest
>hazavisz egy helyeske
>levetkőzünk
>smárolunk
>orálisan kielégítem
>kis szünetet tartunk
>nem tudom felállítani
>rosszul leszek
>belehányok az ágyába
>10 percet a retyón töltök, aztán továbbpróbálkozunk
>mégegyszer kinyalom
>kicsit még smárolunk
>kidob

>>hazavisz egy helyeske
nah már itt eldőlt hogy kamu az egész

>belehányok az ágyába
>10 percet a retyón töltök, aztán továbbpróbálkozunk
>mégegyszer kinyalom

ezt most így hogy hoztátok össze? mind a ketten ilyen prolik vagytok?

Pedig kurvanagy csülkei meg hájas segge van
és nem az kurvára nem izom
ez is rég lett más postázva

Ej ej, nem csak ízléstelenek de még buták is, igazán nincs remény nektek srácok, valamit sürgősen változtatni kellene az életeteken.

Esetleg élhetnétek a lehetőséggel és igénybe vehetnétek az alfa és sikeres emberek segítségét, akikkel egyébként soha az életbe nem beszélhetnétek, mert magasról lesajnál titeket mindenki. Adok szívesen viselkedési, öltözködési, csajozási tanácsokat, hogyan javíthatnátok a szomorúan kilátástalan és szar életeteken.

Előző fonálban kérdezte valaki, hogy itt ki a legújabb újbuzi. Felső kettő közül valamelyik.

tesák dobjatok már be pár 444-es kópiatésztát

béták között a makkos cipős a király

Na most jól figyelj ide, köpedék, mert ezt csak egyszer írom le.

Ez a cipőzés szar meme volt régen, szar meme most, és egyre csak szarabb lesz. Sőt mi több a sok unalmas mémelés miatt szar a magyar fonál mindig. Miért jó, hogy mindig ugyanolyan gyümölcs van? Csak azért, mert könnyű a fonálra keresni, semmi másért. Ugyanazokat a dolgokat szajkózni nem dicsőség, nem jó dolog. Büszke vagy rá, hogy láthattad a sok kretén barmot, ahogy újra és újra előhányják? Büszke, hogy végignézheted, ahogy nap mint nap összegyűl a söpredék és leírja ugyanazt nap, mint nap? Talán még rosszabb, még üresebb agyatlan szóömlenyeket valódi jelentés, valódi, informatív diskurzus nélkül?

Én nem azért járok ide, hogy mémeket olvassak, ez a fonál lehet egy virtuális kávéház, az intellektus párbajra hívó harmatos pástja, ahol megmérkőznek a csiszolt elmék és gazdagítják egymást.

Ehelyett minden nap egymás pofájába hányni az állot, pállott, penészes öreg szart nem visz előrébb, nem gazdagít minket.

Legyünk kreatívak, törjünk ki a konvenciók fojtogató jármából, postázzunk új, szellemes, kellemes postákat és hagyjuk el a múlt butaságait a feledés limlomokkal teli szomorú padlásán.

nem értem,hogy ennyi idősen hogyan nincs még béened
mikor kamaszodtam az első csajom kb 14-15 évesen volt és azóta folyamatosan volt tartós párkapcsolatom, (és most is, ha minden jól megy több nem lesz.. :D ) asszem max 6 hónap volt a leghoszabb szingliként eltöltött idő, de az alatt is 1-2 hétnél több nem telt el sose "testi kontaktus" nélkül. Pedig se gazdag se kigyúrt nem vagyok, és a fejszerkezetem se az a tipikus, "loook what a handsome guy". Szóval nekem ez ezért ennyire furcsa :D És sokszor úgy jöttek össze dolgok, hogy abszolút nem is az volt a cél hanem a haverokkal való szórakozás,buli a kósza numera/párkapcs inkább csak járulékos nyereség volt :D

ha nagy izmos emberekkel akarsz baszni, akkor buzi vagy

ilyen egyszerű

B U Z I

buzi bizony, az embereknél van olyan, hogy másodlagos nemi jelleg, talán hallottál már róla középiskolában, márha ezt egyáltalán tanították nektek abban a somogyi putriban, ahol a féreg fajtád rohad a tenyészérettségig

a másodlagos nemi jelleg szerint az igazi nő, lágy, gyengéd idomokkal rendelkezik, finom vonalakkal. ha te arra gerjedsz, hogy nagy húsos combok préseljék ki belőled a gecit, akkor baszasd meg magad egy méretes kannal inkább, mert mint ahogy nem győzöm hangsúlyozni

EGY ELBASZOTT GENETIKAI DEFEKCIÓ VAGY HORMONÁLISAN KÖCSÖG FASZRAVÁGYÓ ELMEBETEG
B U Z E R Á N S

KÖCSÖG!!!!

Így lehet kiszűrni az újköcsögöket.

nem mert így

>és nem az kurvára nem izom
pedig nagyon annak tűnik

Nem értem.

vagy így

>aaa a nők dugása buzis, de a magukat nőknek tettető férfiaké nem

jó szar szalmabábú, te őrjöngő köcsög

Kedves Mester!

Van egy helyeske, aki, őszintén szólva, igencsak tetszik nekem. Úgy érzem, elég közel kerültünk már egymáshoz, de csak mint barátok. Én viszont szeretném kapcsolatunkat a következő szintre emelni!
A jövő héten ismét találkozni fogunk egy baráti kávézásra. Tudnál tippeket adni, hogyan adhatnám egyértelműen a tudtára szándékaimat, anélkül, hogy lejáratnám magam?

Üdvözlettel,
Tibor (24/F)

mi szép egy izmos nőben azt nemértem meg soha

mert újbuzi vagy

nem

szarjál a mellkasára és csapkodd szét egy műanyag kínai papuccsal

hát ennek speciel még lófeje is van mellé

hát igen Tibor, ezt már ott elbasztad hogy ilyen nevet kaptál, egyébként meg láthatóan egy béta orbitáló kis tejfölösbajszú númálé vagy, szóval szerintem ez nem fog menni

azért nem érted, mert nincs ilyen hormonális defekciód a xenoösztrogéntől, amivel a zsicik mérgezik a fehér országok vizét

a sok ösztrogéntől megbetegített férfiak vonzódnak a nagy izomtömeghez szexuálisan, mert elbassza a szexuális iránytűjüket

Szia Ánon. Nem tudtam nem észrevenni, hogy valakit „buzi”-nak neveztél. Feltételezem, hogy csak viccből mondtad, de már napok óta jár a fejemben a dolog, de egyszerűen nem áll össze a kép. Had avassalak be ennek a szónak az értelmébe. Nem csupán gyűlöletet sugároz egy nagy embercsoport felé, amihez én és sok barátom is tartozunk, de a szónak meg van a hatalma ahhoz, hogy lerombolja és aláaknázza a mind azt a harcot, amit már századok óta vívunk. Nem tudom mi a te álláspontod a kérdésben, de feltételezem, értékeled az egyenlőséghez való jogaidat, mint ezen ország állampolgára. Lehet, úgy gondolod, hogy ez csupán egy szó, betűk egyszerű konfigurációja, de ez a szó a forrása, mely az LGBT-hez tartozó embereket az egyenlőtlenség mélységeimben tartotta, amíg férfiak, mint te magad is gyűlöletkeltő gyalázkodásokat dobáltak viccelődő módon, úgy gondolva éretlenül, hogy immunisak, hogy megsértsenek bárkit. Ez nem igaz. Mihamarabb hagyd el ezt a szót (Habár úgy gondolod, hogy viccből és privát módon használhatod – ebben az érában, amiben élünk soha SEMMI sem privát), gondolj azokra akik szenvedtek, hogy megszerezzék a jogot, hogy végre szabadnak érezhessék magukat a saját országukban. A „buzi” szó ellenséges környezetet teremt, és bármely LGBT emberben félelmet kelt azok közelében, akiknek elég hatalmuk van a társadalomban, hogy szabadon használhassák ezt a szót. Ne kelts bennem félelmet. Jogom van, hogy biztonságban érezhessem magam. És annak ellenére, hogy rettentő módon büszke vagyok rá, hogy érett, erős és biszexuális férfi vagyok, nagyon rossz érzés, amikor a szavaid a büszkeségem útjába állnak.

Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd be a pofádat, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen. Csak szeretném, ha tudnád, hogy egy kibaszott homár pina vagy, jártasd csak a pofád, kurvára leszarom. Egy ostoba darab szar vagy, egy degenerált kurva vagy. Szálljál le a faszról. Kérlek öld meg magad. Kérlek szépen öld meg magad. Muszály nyomatékosítanom, mindenki leszarja, hogy élsz-e. Egy kibaszott fityma vagy, egyél egy zsák faszt. Anyádék leejtettek embrió korodban? Gusztustalan vagy, ocsmányfejű buzi. Kibaszott zavaró vagy, fogd be a pofád. Csukd be a szádat, buta vagy baszdmeg. Miért kell folyton mondanod valamit? Nincs semmi értelme, annak amit beszélsz. Szaréletű. SZARÉLETŰ. Remélem a pokolra jutsz. Hülye vagy, vagy értelmi fogyatékos? Komolyan nem tudom már eldönteni. Egy buta szar vagy, mindenki fosik rád. Takarodj innen és szopjál faszt a pokolban. Nincs amúgy semmi bajom, csak kurvára el akartalak küldeni a faszba. Remélem meghalsz egy autóbalesetben, ahol kirepülsz a szélvédőn és lezúzod a gerinced. Remélem lesz két gyönyörű gyereked, akik agyrákban meghalnak. Kívánom, hogy kapd el a zikavírust amikor a feleséged terhes lesz. Vagy nyerd meg a lottót, aztán másnap halj meg, a kislányod meg majd végignézi ahogy elásnak a gecibe. Kussolj már el, egy kibaszott buzi vagy, fogd már be a pofád, homár, szopjál le. Kussoljál be, ne legyél már ekkora buzi, a pofádat fogjad be már. Mindenki azt akarja, hogy takarodj innen

Na találjátok ki mi volt ma este :DDDDD

>arcom mikor teljesen elpusztítottam a fonalat

Értem, hát ez lesújtó hír, de optimista vagyok és szeretném jobbá tenni magamat, hogy a jövőben nagyobb sikereim legyenek.
Ajánlott lenne akkor egy névváltoztatás, kezdetnek? A környezetemben a Rikárdó és Márió nevű férfiak tűnnek a legkelendőbbnek, így egyelőre e kettő között gondolkozom.

seggbekuki?

szeksz a popódba? :D

szóval somogyi vagy. mindent értek

nem egészen

Hé, tesik!
Tudjátok, hogy hívják a görög buzit?


Farbatosz :DDDDDDD

végignézted, ahogy anyádat megbasszák a korcs cigányok és sírva maszturbáltál a töppedt kis faszoddal az útszéli pocsolyába eresztve a három csepp sárgás, terméketlen gecidet

ez jó
mentettem

Pedig most is kb 3 szálon is megy a szarpostázás, úgyhogy kétlem

anime?

na jó elmondom
szekszeltem.....a bal kezemmel XDDDD

Azt hiszem most rákos lettem ettől a fonáltól.