/tr/ - gülistan,cennetistan edition

amq tirad düşmüş kalksanıza t*Rk piçleri
youtube.com/watch?v=4wJqWGnotmU

üstad yine götleri kavurmuş

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=T4-bOyYCA-Q
youtube.com/watch?v=T6s4ZEH9bp8
shop.rewe.de/wilhelm-brandenburg-rinderhackfleisch-500g/PD2969360
shop.rewe.de/rewe-bio-rinderhackfleisch-400g/PD1287072
sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22078589-30033-uzman-kasap-dana-kiyma-paket-500-gr
youtube.com/watch?v=1FRLAroesrk
twitter.com/SFWRedditVideos

kalksanıza t*rk piçleri

Referandumda oyunuz ne olacak qnqlar?

evet desem şeriat gelir alkol yasaklanır esrar serbest bırakılır mı moruq?

Siz qardaş ölkə deyərsiniz amma bu peyser balaları sizi belə siqerler.

youtube.com/watch?v=T4-bOyYCA-Q
youtube.com/watch?v=T6s4ZEH9bp8

R.I.P. earphone users

gulaxlarim
aaaaaaaaaaaaaaah

Biraz da cringe olalım.

Tipik ekşici bir piç. İngilizce altyazılı videolardan ingilizce alıntı yapmaları da ayrı bir avamlık. Amına kodumunun pespayeleri.

öyle deme şimdi almanyada 100€ ya ben 25 tane domuzlu piza alıyorum ingilizler avrupalılar ne diyorsa kesinlikle doğrudur sorgulayan çomardır

>alkol xocum örneği yerine pizzadan gitmex
Olmadı brem :^(

Bi tane Alamancı video koydu diye fiyatlardan haberleri oluyorsa onların da amına koyayım. Bira, tekila alacağına adam gibi et ve tavuk gibi temel besin maddelerini koysaymış o Alamancı da ekşcilere hitap edeceğine. Et yemenin lüks olduğu başka bir ülke yok.

Yılda 2 defa et yemekten ve protein eksikliğinden az gelişmiş oluyor bu vitaminsiz Anadolu İslam Cumhuriyeti köpekleri.

>tcde et yemek lüks hacum
güzel zihin
ben obez oğlu obezim ona rağmen maksimum ayda 1,5 kilo et yerim. günde 250 gramdan fazla et yemek zor zaten. haftada 1-2 kere 250 gram kırmızı et tüketirim + haftada 2 kiloya yakın tavuk eti yerim. 10 lira olsada 40 lira olsada 10€ olsada benim için aynı :D kırmızı et sağlığa zararlıdır ve tadı tavuğa göre daha kötüdür :DD

türkolarda et yeme kültürü yok işin kırmızı hapı bu. avrupanın 2,5 katı sebze meyve tüketip yarısı kadar et yiyor. burada eğitimli bokmanlar gidip türk marketinden meyve sebze alırken türko entelleride amerikalı rednecklere özeniyor :D halbuki bok attıkları çomarlar mangalda o ekşi piçlerinden daha fazla et yiyor :DD

türkiye'de et fiyatları falan pahalı değil mayışlar düşük. gelip burada 1400 tl ye aile geçindirme örneği veriyor ekşiciler sanki çevresinde öyle insan varmış gibi amq :D bokmanyadada asgari ücret olan 1080€ ile aile geçindiremezsin.

Greerk Turkris war general guys

>Et pahalı değil mayışlar düşük.
Lan Berkay, etin kilosu en azından Avrupa için en pahalı Türkiye'de. Yedikleri içine katkıdır boktur sidiktir katılmış etler bile pahalı. Kangal sucuk 40 lira civarı TR'de. O fiyata 10 tane sucuk alınır burada. Bonfile et falan koyun keserlerse yiyorlar anca.

almanya ile türkiyenin et fiyatları hemen hemen aynı. norveç,isviçre,italya falan çok daha pahalı. italyada etin kilosu türkiyenin iki katı fiyatına.

ne euro ne TL bazında bakıyorum,dolara vuruyorum. türkiyenin geliri az,et fiyatında pek bir sıkıntı yok. slav ülkelerinde et fiyatları düşük oluyor çünkü slavların dana eti tüketimi çok az, herkes domuz yiyor. çek cumhuriyetinde danayla domuzun aynı fiyat olduğu yerler vardı.

türkiye ile amerika'nın et fiyatı bile hemen hemen aynı. çinle bile yakın neredeyse. türkiye dediğin ülkede 2002 de asgari ücret 184 milyon lira idi. 1 dolar ise 1.3 milyon TL idi.

şimdi dolar 4 olmasına rağmen türkiye daha zengin. 2002 yılında et fiyatı dana kuşbaşı 11 lira imiş. asgari ücretin neredeyse 10%u. şu an 2,5% u falan bir kilo et.

saygılarımı sunarım

Kullanıcıların fiyatları yüklediği o siteden göürntü seçmişsin. Ki yükselen dolar fiyatları ile bile o fiyatlar gerçek dışı. Git Türkiye'ye marketleri gez bok kokulu kalitesiz lazut çayı iç dön bi.

dana kıyma kilosu = 32 try - 7.5€
almanyada rinderhackfleisch = 8€
t.c kalitesinde olan BIOsunu alırsan = 15,98€ (t*rkoların otlattığı gibi :DD)
shop.rewe.de/wilhelm-brandenburg-rinderhackfleisch-500g/PD2969360
shop.rewe.de/rewe-bio-rinderhackfleisch-400g/PD1287072
sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22078589-30033-uzman-kasap-dana-kiyma-paket-500-gr

türkiye de gelir az. her zaman azdı son 10 senedir yükselişte. et fiyatları normal, mayışlar düşük. sen TCde fukara piçsen o senin problemin. memurlar bile 3500 kamal alıyor. özel sektörde en mal mühendis 2-3 sene çalıştıktan sonra 3000 leri geçiyor. en iyisi döviz alıp tcde yaşamak.

saygılarımı sunuyorum.

günaydın değersiz bokistan böcekleri

ayrıca t*rko yasalarının kıymada 20% den fazla yağa izin vermediğini ama bokman kıymalarının 50% yağ olduğunu EXLAKIM elvermediği için HİÇ bahsetmeyeceğim. tcde yasalar gereği kıymaya 20% den fazla yağ basamıyorsun ki o paket 20% yağ.

alman bio olmayanı 50 % yağ(besin değerine de bakabilirsin) ama bio olanı normal türko kıyması gibi

normilerden nefret ediyorum

Siktir git. Erasmusla gelmisin bok atiyon Almanyaya. Hayat guzel burda.

>8 euro

Cebime giren para ayda 3500 euro. Senin alacagin ayda para Türkiyede 400-500 euro o da asgari maas.

Hangi memur 3500 lira alıyomuş?

assalamu alaikum

nerden 3500€ alıyon mq mühendis yeni mezunlar 2500€ çalışıyor

mühendis memur 3500 kamal alıyor
öretmenler bile 3000 kamal alıyor

>3500€ giriyo hocum
:DDDDDD
bokmanya gibi komunist devlette senior software developerlar bile 3000€ nettoya çalışıyor mq sen nereye 3500€ alıyon
uyuşturucu + dönercide kaçak çalışma + 5 kişi devlet yardımı alıp 1 evde kalıp 4 ünü kaçak kiraya verme falan mı yapıyonuz t*rk piçleri

mühendis mayışları brutto 40-60k € arasında

yeni giren mühendis mayışı
yıllık 45 k€
elde kalan ayda 2,200€

>yandım allllll*HHHHHHHHHH

8800 kamal yapıyor TCden gayet iyi yaşarsın bu paraya ama gelip alman orosbusu olacağına git arabistanda,dubaide,UAEde falan çalış ayda 5000$ a amq

Software programliyorum. Maasimla anani satin alirim dostum.

MORUQ YANMIŞSIN YİNE AQQ :DDDDD

siktir lan arabistanda yaşanırmı amene goyem :Dddddd

Zort

Mühendis memurla düz memur bir mi yarraam?

traş köpüğüne %6.7 zam gelmiş ananızı sikiiim.

sabunla kes

...

>berkay'a (You) vermek
>berkay'ın dediği herhangi birşeyi ciddiye almak

sevem vatanistan
öpem vatanistan

TOHUMSUZ = TÜRKO = KARSLI = ALFA = DETROITTE ZENCİLERE MAL SATAN = HER GÜN CUARA TAKILAN = YOUTUBE BULUŞMASINDA KOVA VURAN = ÜLKÜCÜ

youtube.com/watch?v=1FRLAroesrk

Biraz da gülelim.

>gerçekler götümü yakıyor

Nə təhərsən peyser götveren bir az kreativ ol da meydantv zaddan götürerdin

çok çirkinler amk. neden böyleler lan.

ALFA

t*rklerden nefret ediyorum

Ben de.

gidemde bi boqumu yapam

>gençlik bir kitaptı,okuduk bitti
>canım bahar geçti çoktan, kış şimdi
>ne kaldı sana bu dünyada
>ne kaldı sana bu dünyada

>hani o sevincin, o cıvıl cıvıl kuş?
>nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?
>nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

>alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü ?
>ne kalacak senden, hiç düşündün mü ?

>bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider
>bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider

>bak yıllar nasıl geçiyor
>bak yıllar nasıl geçiyor

>gençlik bir kitaptı, okuduk bitti
>canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

gözünüzü seveyim, ananız babanız sağken gidin sarılın öpün onları..nolur lan yaşınız kaç olursa olsun, utanmayın olum anne babadan...gidin sarılın..ben bir kaç saat önce babamı kaybettim...akşam üstü 4 gibi gördüğüm aslan gibi babamın, akşam 9da ölüm haberini aldım..işe gitti akşam dönmedi olum babam, hoşgeldin baba diyemedim...bu yaşıma kadar sarılamadım, salak salak bahanelerle erteledim onlara sevgimi göstermeyi...az önce ilk yardım sırasında kesilerek çıkartılan ve ondan kalan kıyafetlerine sarıldım ben...saat 5.48...güneş doğunca ikindi vakti babamı toprağa vericem lan ben...olum gidin sarılın babanıza ananıza..ciğerim yanıyor lan, akşam üstü bıraktığı kavunları yiyemedik lan..kestik hazırdı...gelmedi babam...hoşgeldin baba diyemedim..fırsatınız varken nolur yapın abi...

oqumadım
oqumadım

dersini ciddiye alan matematik, fizik hocasından daha aşağı değildir.
be pezevenk. matematiği, fiziği ciddiye alan hocanın izinden gidip cern de araştırmacı mı oldun da burada salak salak konuşuyorsun. çizmek bir çeşit algılama şeklidir. etrafına öküz gibi bakmanı engeller. detaylara dikkat etmeni sağlar en basitinden. senin gibi düşünen hanzolar tarafından bu ülkede resim dersi bir saate indirildi. herkes muhasabeci olsun, mühendis olsun. tasarım denen şey gökten yağıyor zaten. eğitim ile hiç alakası yok. hırbo. duvarlarıda griye boyayalım. ha olur da birgün firma sahibi olursun, logonu da sen yaparsın reklam filminide iphoneunla çekersin. öküz.

...

pezevenktir...

hayır yanlış anlamayın. insanlara ve yaptıkları işlere çok fazla küfür eden bir insan değilim. ancak sizinle şöyle bir anımı paylaşayım:

ilkokul 3. sınıftayım. ilk aşklar, ilk kendini var etme çabaları, ilk mutluluklar, ilk heyecanlar... günlerden cuma, son iki saat resim dersi. cuma gününün vermiş olduğu rehavet, baharla birleşince insanın içinde tutamayacağı kelebekler uçuşturuyor... velhasıl resim hocası sınıfa girdi ve "çocuklar bugün istediğiniz bir konuyu çizebilirsiniz" dedi. belli ki o da bahardan ve cuma gününden etkilenmiş. herkeste bir bayram havası. çiçek çizenler, vazo çizenler, yazlıkta denize balıklama atladığını çizenler... sene 1989... babam koyu beşiktaşlı. ben de beşiktaşlıyım haliyle. aklıma inönü'de oynanan bir beşiktaş maçını çizmek geldi. başladım pastelleri beyaz, alabildiğine büyük resim defterine sürmeye... önce bir kale yaptım. sonra çubuklu formayla kale önünde roveşetayla gol atan bir forvet futbolcusu çizdim. bana göre feyyazdı belki, belki metin tekindi. çizdikçe sanki kalabalığın uğultusu kulaklarımda çınlıyordu. çizdikçe takımım şampiyon olmuşçasına seviniyordum. rakip takım dahil tüm futbolcuları çizdim. maç sanki kafamda oynanıyordu. binlerce kişinin uğultusu kulaklarımdaydı. ben de tribünleri çizmeye karar verdim. yüzlerce yuvarlak kafa çizdim kurşun kalemle. sıra boyamaya gelmişti. bazılarınınkini siyaha boyadım. bazılarınınkini sarıya. geriye kalanları silme yeşile boyamışım...

dersin sonunda resim öğretmeni resimlerimiz kontrol etti. benimkini incelerken şöyle bir durdu. "bunlar ne lan!" dedi... "maç izleyen adamlar" dedim. "a pezevengin evladı yeşil kafa mı olur" diye haykırdı... anlam veremedim.... günlerce ağladım nedenini bilmeden.

ta ki ehliyet sınavına kadar...

renk körüymüşüm...

işte bunu öngeremeyen o resim öğretmeni pezevenktir kanımca!

yaşasın ırkımın kürdistan ülküsü biji

O İBİNE, O DÖNERCİ, O GAVUR PİÇ

Ne mutlu gavurum diyene

B-berkay için söylemiştim ben onları :3

bir arkadasin evinde kaldiktan sonra: (b: ben a: arkadas)

b: olm kalk lan hadi
a: ne? ha? olm tam zamaninda uyandirdin aq. ne guzel ruya goruyodum
b: vay çakal, anlat bakim
a: olm ayhan isik, sadri alisik, bi de ben iciyoduk meyhanede. yan masadaki adamin biri ariza cikardi. siseleri kirdi, masayi devirdi falan, uzerine yuruyo ayhan'in. tam o anda uyandirdin olm, "kavgadan kacti dicekler simdi olm yaa"

hepten kopuş

Merak etme, askitom. Biliyorum :3

berkay kardeş işin gücün yok mu ne boş adamsın git hayatını yaşa burada ne işin var

>more German flags than Turkish ones

what did the cancerous diaspora mean by this?

turkish flags
are more cancerous

tam zort yapayım derken pırt yabdum

keske zengin olsaydim

Keşke olmasaydın.

shit happens

Gotun gillarini kesdin?

soyuxda neye kesim?

Yuxunda ol yaramaz it

garnim agiriyor
birsey kötüde yemedimki...

dislerimide süpürmax lazim

kültürlü adam gibi dislerimi süpürdüm

Cix disari giz bul is bul esex sipasi

soyuxdir
almanlarnan islemex istemiyorum

fakat dostane bir tavsiye.

--- 03.02.2017 zara rezaleti ---
eteği giydim. inanamıyorum. resmen domuz eteğini satıyorlar müslüman memleketinde ve bunu dert etmeyeceğimizi düşünme terbiyesizliği yapıyorlar. kimin ülkesinde kimi kandırıyorlar bunlar. hemen ama hemen müdürü bulmam gerekiyordu ve gittim müdürü buldum. sonrasında da akabinde:

"terbiyesizsiniz siz. nasıl domuz derisi eteği satıyorsunuz."

diye çemkirdim. müdür de bana:

"tükmük atarım suratınıza hanfendi, salak mısınız siz?"

dedi...

nErEdİsİnİz

şeydeyiz hocam...

neyde neyde :D:D:D:D

Validenize iletseniz bu soruyu efendim.

DÖNERCİ PİÇLER ÇIKIN LAN TİRADDEN

>cuma günü
>cuma akşamı sıçanlar evde pinekliyor
>tüm gün boyunca sadece 71 post
/tr/ öldü anası da sikildi ne yazık ki

daha beter olun kanser orospu çocukları

ben de burda takılmıyorum ki artık

>cik cik cik
>ben cixtim
>tr öldü
serves you right

1.75manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

Burda daha ne geziyon o zaman PIC

ataPİÇ

/tr/nin amına koyduk

elhamdülillah

KES LAN

Last year my cousin took a fall, a sad song
seem like we were just on the phone now he gone
people use to try to judge him sayin' he was wrong
but you can't try to judge a man you do you wrong
smokin' out on a daily base I'm in the clouds
drinkin' liqour fallin' on my face
wondering how I survive all this foolishness
up in the street ridin' dirty I ain't new to this
I'm packin' heat but the streets very hazardous
to a niggaz health watch your step you ain't Lazarus
you'll meet your death
I'm the man from the North, North site of the town
with the will to support me and keep em found
stayin' down got your gold grills dro in the air
barbecue on the grill sun cool for a player

öglüm bäk gït

öldü

bölündü

anası da sikildi

Who is he?
Is it you?

hepiniz siktir olup gideceksiniz /tr/ bir bana kalacak normie ve sican picleri

eskiden cuma günlerinde en az 2 /tr/ tiradı açılırdı. şimdi 100'ü bile zar zor görüyor

ben burda galacam

bensiz tr öldü

@70768863
sen sus lan köylü