/ex-yu/

c r n i a n d j e l i

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=3C2mtpxYw5Y
youtube.com/watch?v=BApMdVhAc4Y
filteries.com/politics
youtube.com/watch?v=OqA58IGylGw
blic.rs/vesti/politika/apel-sto-javnih-licnosti-da-se-sasa-jankovic-kandiduje-za-predsednika-srbije/mp2sy75
strawpoll.me/12296160
twitter.com/SFWRedditGifs

Smeđi anđeli

jebem ti se s majkom

moj crni andjele slomi mi srce budi zlo budi dobra budi losa budi DAMA

Anđeli sa udubljenom facom

youtube.com/watch?v=3C2mtpxYw5Y

himna ex-yu threada

Počeli ovi ciganski strani plaćenici da seru po alternativnim medijima koje gleda ukupno 100 ljudi maksimalno.

youtube.com/watch?v=BApMdVhAc4Y

>ta govedja lobanjetina

...

filteries.com/politics

fedora

Što ljudi to vole? Miskim na postavljane slika koje "predstavljaju" tebe i onda žele druge da ih ocjene na osnovu toga? Pun kurac dretvi na mu, tv, g, ili ovdje, samo na drugi način.

idem sad po prvi put pusit travu

sta da ocekujem?

usraces se u gace

Suva usta, opskrbi se tekucinom
Smanjena inteligencija
Povecan interes u glazbu
Sve izgleda lijepo onak i novo

>otputuje u spaniju
>visi na 4chenu

>spaniju
srbin

zaboravio si da napomenes povecanje gladi i neverovatno povecanje lepote ukusa kod hrane

>španjolsko

Da, ovo isto, budi spreman na praznjenje firizdera i polica

necu drogu
ja verujem bogu

>znam samo jednu osobu koja nije tu
>strah me je da se izgubim (nepouzdan mobilni)
>sve je skupo
>ništa me ne interesuje

Na neki način je sve isto, ležim u krevetu u mračnoj sobi, samo što sad imam drugu zastavu kad postam.

>Ne treba da se povijamo kako vetar duva - da se dodvoravamo juče Klintonovoj, danas Trampu, a sve vreme namigujemo Putinu… Niti da bespogovorno sledimo odluke trenutno moćnih. Štiteći svoje temeljne vrednosti, štitimo iste vrednosti u celom svetu i razvijamo Srbiju, rekao je Janković.

>Infantilno je misliti, smatra on, da su lična poznanstva i prividna prijateljstva razlog zbog kog će ozbiljne zemlje zanemariti svoje interese i dati Srbiji nešto što nije zasnovano na realnosti.

based as fuck

"Gospodina" Saleta Utoku čeka jedno lepo branje ušiju, medijskog tipa, kada isplivaju njegove veze sa SPS i JUL tokom devedesetih, njegove fotke sa Arkanom, Pelevićem i još par kriminalaca sa kojima se družio. Živo me zanima kako će drugosrbijanska stoka to da spinuje.
Gospodin Vučić se sprda sa opozicijom, tačnije, "opozicijom" i spremite se za debakl.

I'll just leave her here..
youtube.com/watch?v=OqA58IGylGw

The fact is she's an angel.

ja sam se jednom pijan izgubio u krakovu u sred noci usrao sam se ziv mislio sam da ce me neki poljski huligani preklati

inace je zapanjujuce lep grad

sori bro, ne tracim vreme na lose trolove
kad isplivaju slike gospodina vucica sa zemunskim klanom, pitam se sta ce SNS tad reci

ovako i ja otprilike, samo sto ne bih davao prava na brak pederima i trandzama, za oruzje mora obuka a gudra ilegalna

ne odgovaraj mu, pusti ga da smrdi

Kako se snađeš kad se izgubiš?
Ne razumijem kako su ljudi prije putovali bez interneta i mobilnih. Sama pomisao da moram nekog stranca pitati za put me obliva znojom. Valjda normalni ljudi nemaju problema s tim.

samo prijavljujte sns trola, banovace ga zbog offtopica ako ga dovoljno puta prijavimo hehe

meni frka u sred beograda da pitam za smer
mislim da je balkan nesto generalno pun anskioznih ljudi

pamtis pazljivo kuda ides uvek kad odes negde nepoznato za slucaj da odlutas da mozes da se vratis

Kakvi guzobolni jadnici hahaha. Pa prijavljujte me sisice to znači da vas istina boli i da ste okinuti do maksimuma, a činjenice stoje.

Gospodin Vučić i SNS imaju NAJVEĆU PODRŠKU NARODA!

ali onda se tehnicki nisi izgubio xD

Ko je trol, on koji podrzava jedinu prosrpsku opciju a to je realno vucic, ili ti koji forsiras jankovica za koga ni rodjena majka ne zna kako izgleda? Ja mislim da si ti trol.

zato uvek pitas mladje devojke ili penzionere

sa devojkama mozes i lako da zbaris nesto ako imas pricu i nisi gabor a penzioneri nisu sposobni da te fizicki napadnu

mada u centru ti niko nista nece uraditi

>"Stvari o kojima Vuk Jeremić sada priča, ja i drugi smo radili i živeli poslednjih deset godina." - Janković
jebi spuzva boba

Pa naravno da je on, 100 posto je došao sa reddita jer se tamo skupljaju le ironični drugosrbijanski skotovi.

gnjida vuk jeremic se i kandiduje samo da bi otkinuo glasove jankovicu

>le drugosrbijanci
to sto neko nije zadrigli pijani cetnik sa rdjavom kamom u zubima ne znaci da nije rodoljub i nacionalista

>filteries.com/politics

>da bi otkinuo glasove jankovicu

Da bi otkinuo nešto od onih 1020 glasova koja bi imao.

ftfy

>2017
ljudi koji se i dalje loze na ironiju

>to što je neko dokazani veleizdajnik i strani plaćenik aka sale utoka ne znači da nije rodoljub
>čak štaviše

>srbi

epski jednostavno epski

70953038
>sns nakaza naziva nekog izdajnikom

>dokazani veleizdajnik
>strani placenik
pomislim ponekad da je ove likove Soros jebao u guzu kad su bili mali

Pokušao sam i ponekad radi. Problem nastane kad mnogo skrećeš i kad sve izgleda isto.
Mislio sam da igranje igara pomaže pri tome i da stvoriš neku smisao za okolinu, ali izgleda da sam se varao.

Patkarske kandidate i njihove pristalice treba pobiti, proterati ili resrbiti.

>srbi
>beli
izaberi samo jedno

Da ne bismo napravili istu grešku kao 2000. godine, moramo podržati premijera Vučića jer očigledno strane ambasade i neki centri moći žele da ponovo instaliraju demoNOkratski režim.

2000-2012 ne ponovilo se.

Tipični glasač saleta utoke. Što nije ni čudno kad pogledamo spisak onih koji su podržali njega.

>blic.rs/vesti/politika/apel-sto-javnih-licnosti-da-se-sasa-jankovic-kandiduje-za-predsednika-srbije/mp2sy75

Glumci i to gle čuda, oni koji su prednjačili u snimanju antisrpskih filmova poput Đurička, JEBENI MARČELO KEK, Branka Prpa ustaško smeće koje je imalo zadatak da uništava srpske arhive, Ejdus jevrejčina antisrpska itd.

>dušan mašić, novinar

>„novinar“ koji organizuje akciju „7000“ povodom 20-godišnjice Srebrenice

>Mislio sam da igranje igara pomaže pri tome i da stvoriš neku smisao za okolinu, ali izgleda da sam se varao.
da, strategijske igre ti razvijaju spacijanu inteligenciju

>ovaj covek samom svojom pojavom baca orke na aparate
>mlk orci umiru od bolova

hahahaha kako si edzi brt
#tb2013

OVO
V
O

Ko je to na slici?

tvoj buduci predsednik

ne bavim se politikom i ne glasam, ali kakav retard moze da pravi meme i da postuje pozitivu za ovog lika ili bilo kog drugo ja nikada necu rayumeti, mozda jer mi je IQ iynad 150, jebem li ga, samo znam da cu jebati svima mater i iskoristiti moju inteligenciju da zaradim i da zivim dok se sljam ispod mene grca jer su glupi kao kurac, ali bukvalno

ne svidja mi se ovaj simulator, uvek sam sebe dozivljavao kao dole desno a sad ispadam gore levo, nastrano

Ljudi molim vas ne slusajte ovu budalu!!!

Bolje moje napade shitpostanja "VIDI BMW STA JE BILO PICKE" nego njegove umotvorine da slusate.

covek je baziran do kraja, to sto si ti pickopacenik je tvoj problem

>ne bavim se politikom i ne glasam
>IQ iynad 150

Dosta cu da napisem i serem, cisto za inb4
ja ne znam ni sto se vracam iskreno, totalno me je smorilo ovde.
Aj pre sam se palio pa i raspravljao malo na te srbi hrvati teme a realno me boli kurac i za to....
Imalo je ponekada provala i da je dobar thread ali sve gore i gore, valjda smo se smorili i mi koji smo dugo ovde a niko novi da bude zanimljiv.
Pa sam preko godinu dana smarao sa mojim slikama i shitpostovanjem a sada i to smara do jaja.
Fora je sto sem par bordova sve ubitacno dosadi.
Sup Forums je bas dosadio jer non stop citam iste gluposti, klince koji prave iste threadove tipa da li su brazilci beli, zasto su ameri debeli, cuck evropa i te fore, mrzi me i da kliknem da otvorim iako je pun thread.
Sup Forums je apsolutno pederska tabla, 4-5godina sam na 4chanu i nikako ne kapiram ljude koji godinama idu na Sup Forums, od merenja kurca, pricanja o kurcu, ocenjivanja kurca, da li je gej pusiti kurac, "ribe" sa kurcem, odsecanje kurca itd....gore rekt, ylyl i ostalo.
Veruj mi da smo se mi navikli, da ode bilo ko na Sup Forums reci ce ti da je to nesto najgluplje i najpederskije za bezivotne feget virgine i edgy nastranu decurliju.
Robot koji je....brateeeeeeee, dobijem instant napad blama i cringe do kosti kada udjem, cak i imam sazaljenja pa sam vise puta pokusao da ljudima dignem moral i ego, da ih savetujem i da pricam jer mi je zao bilo.
Ovaj sajt je ogledalo otpada modernog drustva.
Fizicki zdravi ljudi i deca koji postaju umobolni, asocijalni luzeri bez ikakvog kokretnog razloga.
Ljudi koji se boje svoje senke pa uzivaju za kompom privilegiju da budu edgy a razvijaju samo takve nastranosti i slabosti a zivot prodje na kraju uz kurac.
Kada provedem par lepih i aktivnih dana da se vidim sa ribom, istreniram, zaspem i ustanem na vreme, imam obaveza itd, cesto dodjem kuci naduvam se da odmorim glavu i po navici odem na Sup Forums....tada se bas zamislim o svemu ovome sto pisem i smorim do jaja a OPET ne znam zasto se vracam ovde!!

glup si ko kurac

Bez foliranja ja sam ovaj sajt gotivio do jaja u pocetku, imalo je tu dosta blejanja na Sup Forums bordu takodje, smesnih stvari itd.....zarazno je nekako, necu da se pravim sada kao oni debili koji pljuju fejs i seru kako kreteni postuju tamo a imaju profil sa 1000prijatelja i slicno
Ovde sam zato sto ima i dalje neceg interesantnog, nesto se ubode, ali sve manje exyu i standardni deo 4chena (mislim na najpopularnije).
Da ne bude da serem, ja sam isto budala koja voli crni humor, podjebavanja, provale, kompijutere, umem da sedim po 2dana za kompom, nekada sam bio gejmer itd....ovo mi nista nije strano, samo ja imam29 godina a razmisljanja i zivot koji ovde ljudi vode je 10x slabiji i losiji od onoga sto sam ja radio sa 14god, 99% ljudi ovde ne moze da nadje 10drugara danas da okrene da dodju ako im treba pomoc npr...90% nema druga zapravo.
95% su virgini koji pate u dubini duse i poprilicno su nesretni (ako izuzmemo decu koju drma pubertet i hormoni i koji jos sklapaju poznanstva, drugarstva, interesovanja i devojke i sex i veze itd njih ne racunamo).
Verujem da su i preko 90% beta likovi, oni koji nikada nisu znali ni loptu da sutnu a nisu ni sportom se bavili, izlazili i slicno, ljudi koji se boje sami sebe.
Naravno ima i narkomana, alkoholicara, pedera i ludaka koji bi zvanicno dobili papir od psihijatra da nisu zdravi u glavi.
Skapiras da otpad drustva dolazi ovde,
Ne kazem da sam bolji ja samo analiziram i kuckam dosta (brzo kucam do jaja inace pa mi nije tesko, pijem sok i pusim cigaru i pisem pa cu da spavam).
Tj ja i nisam bolji....gresio sam samo tako u zivotu ali na potpuno drugi nacin, barem nisam bio beta slepac bez ikoga ali sam bio slepac.
Pa moja riba kada je videla sajt i ajde da pogleda malo kaze da su ovde sve promasene budale i deca jer nikog drugog i ne bi privuklo ovo.
Mada ima tabli dobrih...sp, ck, biz, fit, diy, out, sci, x, tv....kako mi kada legne sta da gledam, naravno i tu ima gluposti.

aj jednom i sa tobom da se slozim

Mene izadje 60evra mesecno ali imam Net/TV/Fixni besplatan za SRB/PostPaid br, neka osrednja tarifa i to je sve oko 35evra mesecno za 3lcda, posto placam tipa 2evra po tvu taj prikljucak. Ovo ostalo ~25evra mi je rata za iPhone sto sam uzeo, cekam da istekne pa da placam manje ali znam da sam majmun koji voli tehniku pa mozda uzmem nov telefon a imam vec do jaja mob, voleo bih desktop komp mada nemaju to u ponudi pa na rate bez kamate. Poludeo sam koliko bih hteo neki dobar komp, igrao sam igrice kod ortaka pre neki dan, izasao je on da se vidi sa devojkom nesto se svadjali i kasnije mirili, ostavio me ceo dan kuci, koliko mi se vratila zelja da igram igrice na dobrom kompu ali je skupo sve.
Inace anone provodim vremena na netu puno, od saobracajke sam postao zavistan od interneta, u pocetku od 4chena pa me je i on smorio ali dosta koristim, kada sam kuci to je samo komp, dok cekam nesto stalno sam na mobu citam novine i ostalo. Forume ne volim toliko, ovo je jedini forum koji gotivim jer je brz i jednostavan. Redit mi se nije svideo, Fejs upalim jednom dnevno a nekada i ne palim danima. Sup Forums je skroz ok ali me je smorio.
Uzmi uci nesto na internetu veruj mi, mozda deluje glupo da stalno ispadam kao da solim pamet ali sam i stariji od dosta ljudi pa i gledam nesto pametno da kazem, ja sam poker naucio i godinama lepo ziveo od toga, mogu i dalje, ako si pametan i vredan bices profitabilan igrac za 2meseca maximum! Mozda ti i postane opsesija i utoliko bolje, a mozes i jezik neki nauciti sto je dobro, mozes prevoditi za pare, mozes nauciti programiranje, mozes se i doskolovati u necemu. Znam o cemu mi pricas i ja gubim vreme ali ja vise gledam i citam nesto nego forumi.
Provedem dosta vremena online ali ne ovde.

hvala na youovima sisice

>Imao udes, bio nepokretan
>MRZEO KOCKU ceo zivot iako sam porocan
>Drugari pokerasi vec mnogooo zaradili, neces mi verovati koliko pa ti necu ni pricati
>Ajde kazu meni pocni da igras ja cu ti pokazati sta i kako, ko je iole inteligentan i da je bio gamer uvek je dobar u pokeru
>Svi su oni bili ortaci iz SC-a, WC3, UT, Q3, CS i sve te kultne igice od tada
>Ja cak i bio najbolji jer sam voleo to mnogo od 14te vec
>Mnogo je lakse uveriti se kada vidis da neko ima para uvek i to dosta a znas da samo poker igra i njegovi nemaju
>Zamisli da imas 10 takvih drugova
>Iznajmili su stan za 500evra mesecno u kome bleje i igraju, svi proputovali svet, imaju kola, skupe mobilne, dobra odeca, narucuje se hrana dobra (ne kao ja picu sto ostavim vec sushi i tako nesto sto kosta koliko hoces)
>ne mozes da ne verujes u pricu
>Gledao tutorijale i ucio
>forumi itd...imas nase (pokerasi su ok) i strane, najbolji je (two plus two ili 2plus2 ne znam vidi sam)
>Uplati ortak 100evra meni
>Ja krenem po malo i samo sam podizao novac i NIKADA nisam uplatio vise
>Iskreno sam se potrudio, nisam imao sta, bio sam nepokretan a opet ovo je kao igrica
>Dodjes do faze da radis kao robot automatski, igrao 24stola istovremeno.
>Prosek zarade na 24stola mi je od 3.5do6evra na sat, oko 5evra uglavnom
>Znam da deluje mnogo ali je JAKO tesko igrati to i imati koncentraciju tu.
>Kada nisam znao sta cu mesecima sam gazio preko 1000evra ali ne 1500, recimo 1100. 1050 i slicno.
>Uglavnom sam imao oko 400evra ali sam jako malo igrao a imao neki prihod
>opet poceo da se drogiram i drogiran igram jako dobro i mogu ceo dan to da radim pa sam sve sto zaradim dao za ovo i tako u krug
>smorilo me i odjebao
>krenuo sam opet ali slabo igram, evo ti slika ostavicu od pre 2meseca npr...nisam igrao od tada, imam oko 300evra tu na tom nalogu.

Pa ne znam ja uzivo da igram, nisam ja igrac kao ortaci moji, ja igram male uloge ali znam zaraditi.

Pre svega ja se ne lozim da sam faca samo prozivam ljude koji su fegeti i da li je moguce da svaki put kada udjem u tred vidim da neko sere o meni negativno.
Drugo ja kriminalac NISAM, radim po nesto ilegalno, generalno sam radnik ali ne dripac!
Da cu biti sirotinja bas ne verujem, to ti je verovatno dusevna hrana sada da verujes u to, a gledaj kako su ti prosle godine koje si do sada napunio i kakav si sada! Te prognoze su za malouminke, aki si jebeni virgin sa 25 koji nema nikoga ni da izadje ni da prica, koji ne razgovara sa zenama/devojkama/ribama ili nema drugova je najjadnije da se tesis time sto ocekujes tudju nesrecu koji to ima.
To je kao kada bi ja bio fedora feget kome je drago kada vidim da je dobra riba ubijena, sjebala zivot ili da je mladi par nastradao u saobracaju jer sam zivotno frustriran zbog svojih neuspeha a podsvesno umisljam da cu sa tih 40biti ljudina a NECES nikada!
Pre svega trebas biti covek a ne mis, internet hejter, luzer kucni koji samo sere po netu i besmisleno hejtuje sve u svojoj agoniji i depresiji.
Svi pricate da nesto imate a ja sam evo poredjao danas sta sam sve narucivao da jedem i pijem ali bukvalno sve ovo, dosao mi je drug koji je u problemu, pricali smo i eto, skoro 50evra me kostalo sedenje u kuci, NE kurcim se samo garantujem da ti nemas da priustis to i da nisi sposoban, nema verovatno ni koga da zoves, tj ko da te pozove kao prijatelja od casti/reci i neko ko moze pomoci drugome.
Slikao sam jer vidim da je bilo reci o hrani i picu pa zato, nemam potrebe da slikam nista drugo.
I ne znam zasto me stalno konkretno ti uzimas u usta i gledas da ponizis, uvredis ili da seres po meni preko interneta iako se ni ne znamo, niti sam ovde ali svaki put iznenadim kada vidim.
Jel si toliki jebeni virgin i autista da 1000x ovo ponavljas?
Prozivas me da sam sljam, kriminalac, da dajem mali baksis....stvarno ne bih znao vise ni sta da ti kazem

Prvo NIKADA ne bih usao tamo! Opet sve ima cenu, za velike pare bih ali ja ne mislim da je par hiljada evra vredno dozivotnog blama a meni je ono blam.
U majku ti se kunem da sam sem ovde sto sam cuo to par puta cuo i od ortaka kada se sprdamo.
Ja bih se iskreno sklanjao od ljudi, jeo bih sam sa strane, verovatno bih muvao ribe neke koje imaju "mozga" ako ima i jedna ili jebiga musko sam pa bi se dohvatili da se jebemo u svakoj prilici. Volim da popijem i znam sebe pa bih se trudio da cutim da ne napravim nesto glupo ili da svojim provociranjem i podjebavanjem ne dovedem do toga da one histericne zenturace slusam kako mi vriste jer bih odmah izasao iz te kuce. Bas ne vidim sebe kao zanimljivog lika tu cak i da se potrudim jer bih se vestacki ponasao. Iako nisam andjeo i svi me znaju vise po glupostima i debilnim stvarima nego normalnim ne bih toliko daleko isao to na TV-u da pokazujem tako da bih ispao u pocetku jer NIKADA ne bih dozvolio da budem JA.

Aj ne rece mi niko za komp jebote pa razumete se valjda, mogu li dobiti 150evra za ovo, ako nista monitor/lcd i tastatura vrede polovni valjda 70evra? Vredi i ovo nesto....
I jel moze za 600evra da se uzme ceo komp da valja?
AJDE MOLIM VAS RECITE MI OKO KOMPA?
neironicno sada kazem, svako ko me je pitao nesto sam dao odgovor, jebote ali svaki put, pa i na bait i sranja odgovorim, jesam mentol bio bezbroj puta koji je ovde da jede govna ali kazi te mi za ovo, posaljite mi link neke konfiguracije i kazite mi jel moze da se dobije za ovo moje toliko para?

su ovo opet taksistine paste i zasto neko ovo konstantno kaci?

Bravo kuco, ja sam poznat po tome sto takve paljevine bukvalno "przim" time sto uzmem od druga bolji auto i slikam enterijer i ostavim neko sranje od pesme, tako sto serem da jebem po ceo dan, iako jebem generalno ali dovoljno da ovima uzlupam komplekse.
Tako sto slikam pare, i onda oni sklopu sliku zestokog momka ili maminog sina koji glumi zestinu ili mozemo u beskraj ici sada.
Vise puta sam hteo biti glas razuma jer vidim da svi ovde imaju problem komunikacije i druzenja pa su to pretvorili u patologiju da od pametnih stvari prave paste i da velicaju to biti jebeni NEET, znaci biti pikavac koju kurcu ne valja je ovde do jaja.
Ulaziti u raspravu ovde, progutacete kreteni, cak i kada im svima spustis da ih bukvalno dupe zaboli koliko si im kurac uvalio i pogodio u centar njihove slabosti odgovorice sa necim totalno imbecilnim, nekim memama i slicno.
Mada ok, ja sam kasnije skapirao da nisam ja niko da ucim ovde nekoga zivotu i slicno, a sada o globalizaciji je prevelika tema! Ova rulja ovda je stado ovaca, ali bukvalno paradox onome sto je Obilic pre 800god rekao nisu Srbi stado ovaca da blejaci idu na klanje, ovo je ovde copor autista bukvalno godinama modifikovan da bude nejak, needukovan, prost, plasljiv, da ne zna ni sta je zivot zapravo.
Ovakve postove kao ovaj sata ce uglavnom nekim retardima postati HIT jer ce da ih copy/pastuju i to je jebeno totalno smesno.
>volim banalnost i brutalnost 4chana
>volim spontanost i anonimnost 4chena
>volim dosta toga sa ovog sajta
Ali to sve bledi, kada sam ovo otkrio sa 23 je bilo zlato, imam 29, dodjem da vas pljujem i odem par puta mesecno, ili da ubacim neki bait.
bukvalno je vecina njih sa r/serbia, i misle da su kul, i pametni, pa ovde gledaju sve sa visine, a uglavnom su to oni likovi kojima propada kuca i nemaju za leba, a lepo mirisu i lepo se oblace

Jel thread ne moze da prodje bez ovog mog pastovanog sranja?
Sta je vama zanimljivo koj kurac, bolje da ste procitali sta sam napisao nego da od toga tripujete neku pastu.
Sad cu opet da iskucam roman, jebiga dodje mi tako da napisem nesto, podelim sa ostalima i to je to, nemam sta pametnije da radim a ne mogu da spavam, zaspao sam samo na sat i po vremena i sanjao sam da sam jebao Staniju i to je bio ludacki realan san, a ona je ludacki perverzna bila i nezasita.
Otekao mi je kurac od jebanja ali bukvalno, toliko sam jebao i svrsavao da to nije normalno, uzeo sam samo malo spida i crnog vina, liznuo kamagre i celu noc sam jebao, riba mi je otisla na neki sastanak i dalje sam napaljen, nemam pojma sta da radim, gledacu neku pornografiju ali vise ne mogu ni da pronadjem sta da gledam da me nalozi, znaci nema zanr na koji ga nisam izdrkao sem na gej sranja.
Ne kapiram sto mi je sex non stop u glavi u zadnje vreme, ja se cak i nikada nisam lozio na jebanje toliko ali sam sada poludeo.
Sednem da radim nesto i pustim pornice fazon i gledam kao debil 2sata, kasnije me sramota i pitam se sta radim koj kurac sa sobom.
Od kako sam izbacio drogu i sva sranja poremetila mi se hemija u mozgu valjda, to sto popijem flasicu vina od 0.7dl i linija spida u zadnjih mesec dana to ne racunam, covek sam jbga moram malo ventil da otpustim.
>inb4 blog
>inb4 koga boli kurac
>inb4 bilo sta
Totalno se do jaja osecam sto sam ovo napisao.
Pukao sam malo treba mi odmor, otisao bih na more negde ili na planinu neku a nemam para za to sada jebiga.

dajte onaj "slepcino propala narkomanska..."

...

Slepcino narkomanska propala, kada se vec raspravljas onda barem ne koristi meme.
PRVO taksista nisam ,to je mema odavde.
DRUGO Taxi ucim jer imam vezu, moze i po 1000evra da se izadje mesec ako se bas radi.
TRECE Ne kurcim se, pricam da sam BIO, VIDEO i PROBAO 100000x vise nego ti i da dobro znam o cemu ti pricam.
Klasifikacija moja nije bazirana na fizickim preferencijama nego prema tome sto si ti slabic nesposoban za promenu i ti kao osoba ne trebas da budes relevantan ama bas ni za sta.
Za mene i ne znaju ljudi da se drogiram i a jako malo zna i da sam to radio inace.
Ovo moje ovde je vecinom bila iskrena i korektna prica zato ne seri, bio sam ljubazniji od svakog lika na ovoj tabli, samo ne volim seratore kao ti, blago urbano, 50% hipi fazon likove koji su poludeli i lupetaju gluposti. Ti si zapravo prosecno inteligentan tip koji tripuje da zna nesto a zapravo ne znas, plus si luzer. To sto si napisao sada si jedno barem 4puta napisao meni samo u drugoj formi i vidi se da si copy/paste budala koja nista ne argumentuje. Ako zafali neki bupic ili pajdo, moze i met zovi samo, treba ti 10sati do bg-a ali pomoci cu ti za krizu. Sto je najjace pomogao bih ti ali bi te i tada pitao kada bih te video kao govno raspadnute da li si tako pametan, ne vredi tebi ni pricati.

ono kad je ex-yu spao na taksistu znam da je vreme da se povucem na neko vreme
Sta je anone smorio si se?
Pa taksista ti je najmanje od svih vas ovde na exyu zato ne seri.
Dodjem u proseku 2nedeljno na po sat vremena da provrtim Sup Forums.
To sto te trigeruju postovi ili sto sam te oterao u kurac nekada pa me ne gotivis je na nivou deteta od 10godina.
Bolje da pisem o nekim sranjima koje lice na blog nego da kacim LE ZVEZDA LE MAJONEZA, LE PEPE, TFW NO GF WHY LIVE, TRAKTORCE, HRVATI SU SRBI i tako ti je jebeno 99% svako exyu threada.
A to sto copy pastujete moje gluposti i slike ja nisam kriv, dbi meni je cak i zanimljivo kada vidim jer dokazuje banalnost celog sajta i ljudi, zato smo i ovde vecina nas jer voli gluposti.
Toliko si guzobolan da si mi ladno 3puta odgovrio i sada komentarises o meni opet, preocigledan samefag i guzobol, ubij se.

>LE ZVEZDA LE MAJONEZA

Opet ce da ispadne "GLEDAJTE ME IMAM POSAO, RIBU...." ali to nije bila namera, ja ne kapiram da svaki put tako skapirate i odgovorite slicno.
Kao da sam uhvatio Boga za muda time sto imam posao (ima svaki moj ortak) i time sto imam ribu (ima svako koga znam ili ako nema jebe ili je do skora imao), uopste mi nije ni bilo jasno da je to "big deal" ovde pa sam poceo da smaram zarad "guzobola". Toliki je cringe jednom zavladao da ste zaokruzivali mapu kraja gde ja zivim i kao gde bih mogao da se nadjem po autu koji sam pokazao, jebote kada se nisam onesvestio od smeha od gomile budala. Ali kazem nisu ni sve budale jer nisam u fazonu da vredjam, imalo je stvarno cool ljudi za kuckanje, uglavnom NE ali jbga.
DBI Crnogorac mi je cak i zanimljiv bio sto me je copy pastovao, cak sam i sa njim imao zanimljivih prozivki i pisanja ali kada sam video da to radi zato sto je uspeo da bude "povredjen", smoren i guzobolan ovde, onda je to vise postalo jadno.....kapiras valjda sta mislim.
Iskren da budem ni meni vise nije zanimljivo bilo sta kaciti ovde, jednostavno je mnogo negativno, nezanimljivo i depresivno (ne zato sto neko poput tebe pokusava da me "spusti na zemlju" i "smori" jer ne letim nigde a nisam ni smoren). Kao da prolazim kroz deja vu jer je sve apsolutno isto, preozbiljno autistican deo foruma je exyu, prosto nezdrav za glavu.
Nemam vise sta reci ponestale mi reci i spava mi se, jedva sam iskucao ovaj post.
KADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVINKADA SAM PRIMIO PISMO S KRALJEVIM PECATOM I NALOGOM DA SASTAVIM ZITIJE OCA NASEG SAVE ZNAO SAM DA JE VLADAR IZABRAO MENE A DA JE BOF ODABRAO DA RAXUMEM ZIVOT DAVIN

Retarde porodicna kosta 1100, ostavi baksis 50 i eto to 1150, ova me je izasla 880, 820 kosta i dao sam 60 baksisa a ova je 45cm dijagonala a porodicna je 50-52cm zavisi, negde cak i 55cm ali je ta tipa 1300-1400.
Drugo putujem na odmor ujutru i podgrejacu sta mi ostane od ove jer 2 do 2,5parceta pojedem i bude mi dosta.

aj dosta sam iskucao....odoh da spavam, i ja sam se istripovao kao debil da analiziram i postujem i pricam ovde sam sa sobom a nema nikoga, kao kreten neki pisem sve ovo koj kurac.

uf

mislim da je ovo najbolji i najinformativniji poust u istoriji 4chena

mladi balvanski narastaji koji ce se sutra cuditi i kmecati kad budu dobili preko picke

šiptari raus

mamu vam jebem ima vas ko mrava, sevap bi bilo pocet klat

OBRISI

ovo je moje selo
b
o

tipicni kockoglavi brdjanski genocidas
sreca pa izumirete

zivis u Borovom Selu? to je u Hrvatskoj

ja i tvoja majka smo bili u dobrim odnosima dok tebe nije rodila
moro sam je napustit jer kad sam vidio sta je rodila nisam znao dal da pucam u nebo il u kolijevku

trebalo je da pucas sebi u glavu posto to nije bila moja majka nego tvoja sestra glupi sumski rodoskrnavitelju

jebote reci koji je to jadnik kad daje 60 dinara baksisa na picu od 880 i jos se hvali time

da je smeker dao bi okruglo jednu crvenu i rekao hvala ne treba kusur

820 je pica
al jos je bolje sto daje manji baksis na ovu skuplju

najjadnije je bilo ono kad je lagao da kao daje pare nekim siromasnim porodicama

siptarcino produzi ovde kontaminiras ex-yu svojim prisustvom

strawpoll.me/12296160

hajde da resimo ovo jednom za svagda

heheh