Polski fred

Polski fred
Polacy zapraszam WTT

Other urls found in this thread:

sexychan.site
xgirls.site
youtube.com/watch?v=o6eKSAWQcWc
twitter.com/SFWRedditImages

...

Ssij pałę pedale

Spierdalaj

a jak pan jezus powiedział?

Że możesz mi possać jajka

Dziekuje Ci Janie karakaczanie

No homo :^)

podbijam ku wielkiej sprawiedliwosci

Co tam kurwy?

czy raz kurwa nie może tu być rzułtej mordy?

no przecież jest, nawet dwa razy

Jak wam mija kolejny piękny dzień sprezentowany przez Boga wszystkim naszym ziemskim braciom i siostrom?

Spedziliscie go na modlitwie i oddaniu swej duszy Panu?

Czy robicie to co wam najlepiej wychodzi - probujecie udowodnić swoje racje nieznajomym z internetu bezmyślnie stymulując tego waszego pryszcza między nogami?

...

Bo ja właśnie to robię :)))))))))))))))))

już niedługo

jak tam, jutro grzecznie z mamełe i tatełe pójdziecie na groby zapalać znicze i gadać o pierdołach z rodziną z którą utrzymujecie kontakt raz w roku? xD
Ten uczuć gdy tydzień przed dniem umarlaków cena zniczy idzie do góry o 300% a polaki robaki grzecznie kupuja zeby nie bylo przypalu przed ciotką halinką xD

Spokój będzie jak rok temu, ta "dobra" partia wygrała więc nie ma się o co buntować.

Piszecie to z translatorem z angielskiego na polski? Zawsze mnie to rozpierdala jak w polskim fredzie wypowiedzi polaków brzmią jak pseudointelektualne gówno, jakbyście dłużej siedzieli nad napisaniem posta niż trzeba. Sztucznie to wygląda, sry mówie jak jest

kolejny śmieszny maloletni nacjonalista xddddd

In nomine Desu et Desu, et Desu Sancti,
dużo userów postuje z zagranicy,

CHLOPAKI JAK ZMIENIC MOTYW NA NORMALNY BO MI SIE SAM ZMIENIL NA TAKI NIEBIESKI XD

ja siedze chory, gardło drapie i katar. Więc może się uda się pierdolić te całą szopke jutro.

Można bedzie walić konia cały dzień z azjatkami.

Wrocław anony?

Wiesz nie wszyscy potrzebują dłuższej chwili zastanowienia gdy próbują coś wygrzebac z tej swojej marnej łepetyny

Dobrze ze spierdolilem z pl

trol czy ty tak na serio?

od razu lepiej to brzmi, dobra robota kasztany

Nie da się.

Jesli pomogłem daj łapkę w górę i subskrybuj. =D

Ej zna ktoś z czego to jest? Nazwe sceny i dupeczki, bo szukam już ładnych parę miesięcy i ni chuja.

Głupie kurwy dalej myślą że są tu więcej niż 3 osoby

też macie czasem wrażenie, że jesteście aspołecznymi dziwakami, choć ciężko na to znaleźć konkretne, podręcznikowe dowody?

już nie mogę się doczekać

Hallo liebe Nachbarn,

ich wollte mich nur mal eben kurz für eure geilen Frauen bedanken. Die sind immer so motiviert ;-)

ciężko? sam jesteś jednym

piękne polskie dziewczyny

Hallo Mein Freund! Wie geht es ihnen?

Chuj ci w dupę, ty pierdolone polskie ścierwo.

:^)
k

Tyle lat przegrywu na 4gównie i dalej nie zauważył licznika unikalnych postujących w dolnym prawym rogu
zabij się

Mir geht es gut, vielen Dank! Wie geht es Ihnen?
Sind Sie ein freundlicher Nachbar aus dem schönen Polen?

CETA zatwierdzono. Faktycznie nie ma co sie buntować.

...

kurwa

Dowody są. Śląsk pozdrawia. 30-stka na karku, bez żony, dzieci, bez dziewczyny. Bez znajomych bo spierdolili z kraju. Wcześniej też nie było, bo same półmózgi przekonane o swojej wyższości. Magisterka z ekonomii (dupy nie urywa wiadomo ale chuj z tym). Od 3 lat próbuje rozkręcić interes w PL, nie da się. Rząd dociska cie butem jak szmate, gospodarka leży. Powoli trace nadzieje. Poświęcam każdą minute w tygodniu na prace, 12h to minimum żeby to gówno działało. Firma działa praktycznie po to żeby opłacać ZUS i inne haracze dla rządu i innych ciuli jak np. Poczta Polska. OC wzrasta o 50%, musze sprzedać samochód. Kurwa jebana jest źle.

Die in der Mitte mag es bestimmt von hinten gern.

...

Te w środku bym ruchał mocno.

Das heisst: in der Arsch?

Folksdojcze wypierdalać z freda

ja tu o duchowości, a Ty o biznesie xD co do fiskalizmu, to doskonale rozumiem- mój ojciec też musiał niestety zejść z biznesem do podziemia, robiąc na czarno, bo doją szmaty cały dochód :D i to najwartościowszą grupę społeczną, czyli średnich przedsiębiorców, którzy na swych barkach dźwigają polską gospodarkę, szacun

das heißt es wohl

A dlaczego nie zdecydowałeś się na pracę w firmie albo przeprowadzkę do naszej cudownej Stolycy? Tak pytam.

Deine Mutter :^)

Twoja stara, cebulaku :^)

Polnische Grundschule:

Kradnę niemieckie samochody.
Kradniesz niemieckie samochody.
On kupuje niemieckie samochody.
Ona kradnie niemieckie samochody.
Mamy kradzieży niemieckich samochodów.

...

May be useful after Brexit :^)

Praca w firmie to ostateczność, bo ile zarobisz? 2000 w porywach. Może jak premię dostaniesz to 2500 po latach. No i jesteś wiecznie na widelcu jakiegoś ciula, który stoi nad tobą i cię rozlicza. Rząd powinien wspierać małych i średnich przedsiębiorców, przyznawać dofinansowania i zniżki, zwiększać limity do wejścia w VAT, kwoty wolne od podatku. Ale jest na odwrót. Trzeba ciulom, wieeelkim rodzicom dać 500 zł na śmierdzące, skurwiałe raczkujące gówno, a potem odbić to sobie na podatkach i emeryturach. A o jednolitej kwocie podatku słyszałeś 40%? Kurwa to uderzy przede wszystkim w działalności jednoosobowe. Kurwa tu nie zostani nic w tym zajebanym kraju. Będzie komuna 2.0 i ocet w sklepach.

greetings from Hungary my brother..
"Polak, Węgier, dwa bratanki
I do szabli, i do szklanki
Oba zuchy, oba żwawi
Niech im Pan Bóg błogosławi."

siema polskie kurwy, lurkuje od erise, nie lurkuję polskich od poltora roku, bo zgodnie z przysięgą złożoną samemu sobie przestałem lurkować po tym jak zaruchałem
chany pomagają wyjść ze spierdolenia, pozdro od szczęśliwego człowieka

[cool][czesc]

Ja zarabiam 4750 + premia. Informatyk pracujący w lokalnym supporcie, 40h tygodniowo, wykształcenie srednie, niecale 2 lata doswiadczenia jako technik IT, 80% czasu spędzonego w pracy to herbata, granie na konsoli i robienie zleceń spoza firmy. Mam 21 lat, zero znajomosci, nie mam nawet zbyt wielu znajomych, aktualnie mieszkam dalej z rodzicami i odkladam cala pensje (minus koszt utrzymania samochodu i czynsz dla rodzicow) na przyszly wyjazd za granice lub mieszkanie/dom.

Zawsze mnie wkurwia to pierdolenie, że w polsce nie da się zarobić. To, że w waszym robolskim mysleniu papierek ze studiow daje wam gwarancje pracy to jeszcze nie znaczy, ze tak jest.
Blagam was kurwa, zamiast pierdolic nauczcie sie czegos pozytecznego i idzcie do powaznej pracy.

Ja w Wawie zarabiam 3000, a nie mam wyższego. Jak Ty masz, i to z kierunku ścisłego, to warto byłoby spróbować poszukać pracy u kogoś. A tak czy inaczej, to coś za coś - większa zależność (masz rację), ale i większa stabilność.

Co do 500+, to się zgadzam - ciekawe, kiedy to wreszcie dupnie. Pewnie kolejny rząd i tak się wypnie na biedniejszych :^)

Greetings!

How do you feel about your government? The seem to have found a common language with ours!

Ja powiem tak. Rząd myśli, że w Polsce żyje się zajebiście i że nakładając dodatkowe opłaty i podnosząc dla przedsiębiorców "wydoi" kasiorę na 500+ i inne gówno dla pospolitego plebsu i patologii. Nic bardziej mylnego. Przedsiębiorcy będą masowo spierdalać za granicę i otwierać biznesy, albo walić na czarno. Dojdzie do sytuacji, że nie w Polsce nie będzie, a wtedy zacznie się dojenie od tych co jeszcze mają czyli co pobierali kase z 500+. Bo jak mam zakłądać firmę tylko po to żeby płacić na wiecznie-zadłużony ZUS i premie dla ciuli w rządzie to to pierdole.

>Można bedzie walić konia cały dzień z azjatkami

Przynajmniej gościu szczery :^)

o widze legendarne f23. ja tez gdzies od tego czasu. a kara rzucilem po roladce i innym kladzeniu papy.

sam plecam konwenty milosnikow fantastyki. duzo dobrego kontentu.

in b4 chinskobajkowiec

Czyli: trzeba spierdalać, póki jeszcze można?

łap

Poważne pracy czyli:
>80% czasu spędzonego w pracy to herbata, granie na konsoli i robienie zleceń spoza firmy
Ogólnie nie chce mi się wierzyć w takie kwoty bez robienia laski szefowi.

No ale dobra zapytam. To od czego zacząć. Wiem, że gówno umiem i studia gówno warte. Ale może jest szansa. Od tego technika zacząłeś? Mnie by zależało na umiejętnościach IT, a nie liczeniu w słupkach i całek przez 5 lat i innych bzdurek z 19 wieku.

łap 2.0. oczywiscie nazwa pliku zapisana z wykrzyknikiem zeby bylo na poczatku fapfolderu :)

pls

tu macie lepszą

Od możliwosci zaoferowania czegos pracodawcy. Wiekszosc firm IT na dzien dzisiejszy przy aktualnym niedoborze pracownikow na prostsze stanowiska (jak np. support) zatrudnia ludzi bez wyksztalcenia a jedynie z umiejetnosciami. Lubisz linuxa? Postaw sobie serwer w domu i nakurwiaj jakies proste uslugi, zrob sobie strone internetowa na wordpressie, postaw serwery gierek, naucz sie w prosty sposob zarzadac zdalnie systemem. Liznij wirtualizacje, najpopularniejsze hypervisory... no i jak troche sprzetu ci przejdzie przez rece to tez dobrze.
Aha, no i najwazniejsze. Plynny angielski w mowie i pismie.
Jakie masz wyksztalcenie? Co skonczyles?
Porob jakies kursy, certyfikaty, itd. Wszystkiego mozesz sie nauczyc na wlasna reke

polski user w jednym zdj. chociaz boris mowi ze mamy jeszcze dobry majonez.

I'm yet to meet a polish person who isn't closed minded, lonely and/or a prick.

Kurwa anony, co mam kurwa zrobić ze swoim życiem.

Mam 28 lat, mieszkam z mamusią i tatusiem. Prowadze firmę, która upada. Od 13 roku życia wale konia codziennie. Nie mam dziewczyny, nie mam żony, nie mam dzieci. Jedną laskę jaka była fajna i zainteresowana olałem na studiach. 5 lat studiów na marne. Chciałem być wobec niej fair żeby nie bujała się z takim życiowym zerem. Kurwa jebana, to życie to jakiś żart. Nic nie wychodzi. Wszystko skurwiałe. Czasami patrze jak jakies życiowe zera mają dupne laski, fury i znajomych. Ludzie o ilorazie inteligencji żuka. Kurwa jebana KURWAAAAAAAAAA

You wanna fuk?

chuj z tą azjatką. zobacz jak skośnoręcy szermierze nakurwiają w jubeata

>chce mi sie ruchac
>dajcie mi SEKS
>seks socjalny dla kazdego!
>moi pokurwieni znajomi (od ktorych jestem lepszy) mają fajne dupy a ja nie. Buu!!!
Jestes żałosny.

sexychan.site

xgirls.site

#@!s

Zacznij od pohamowania swoich zwierzecych instynktow sprowadzajacych sie do ruchania. Jak sie usamodzielnisz to jakas dupa moze bedzie ci dana

Umiem względnie Photoshopa w kwestii tworzenia grafiki, kompozycji, obróbki zdjęć (pracuje w swojej firmie na pirackim od lat). Postawić Wordpressa umiem i od paru miesięcy działam na Prestashop. Linuxa nie ogarniam.

Z angielskim nie ma problemu. Płynny w mowie i piśmie od lat. Wręcz różnicy już nie widzę między językami.

Wykształcenie wyższe, ekonomia. Słowem, nic nie warte w dzisiejszych czasach.

No ale w jaki sposób udowodniłeś pracodawcy, że to wszystko umiesz bez papierka. CV to masówka.

Was gonna say who is a faggot too but thought it was a bit of an over-generalization, you just pretty much said it for me though.

>firma-w-czechach.jpg
uciekac z kraju! chyba ze do twojej trzydziestki wszytko padnie. krajowy budzet 2017 ma rekordowy deficyt. 2018 bedzie ∞

youtube.com/watch?v=o6eKSAWQcWc

SIEMANKO SPORTOWE SWIRY

No kurwa odkrył ameryke ja pierdole! Powiedz mi coś czego nie wiem. Na przykład jak przełamać to gówno.

Co to?

W poprzedniej firmie wzieto mnie od razu (za okolo ~2500cbl brutto) po polgodzinnej rozmowie na temat active directory, sieci (pytania w stylu jak najlepiej zasilic zewnetrzna kamere IP, jak rozszerzylbym siec na nowo wybudowany budynek, etc) i ms excela. Na to ostatnie mialem wyjebane i nie zrobilem zadnych testow, ale moj szef mial wyjebane. xD
Musisz pokazac pracodawcy, ze rzeczywiscie interesuje cie praca w IT, bo to w praktyce oznacza, ze nawet jak czegos nie wiesz to sie spokojnie nauczysz.

Zacznij wujaszkowac. Pod wplywem zazenowania i koniecznosci ukrywania swojej orientacji samo ci przejdzie i skupisz sie na wazniejszych sprawach. XD

Kikes' dick suckers. So proud of my german and russian heritage and ashamed of my polack blood. Whenever people ask me, I am german and russian.

>half german, half russian
which means you're not even white. You should be gassed, subhuman.
Daily reminder that russians are more asian than european.

No z tym to raczej ciężko, bo ani nie umiem ani mnie nie interesuje. Trzeba by się nauczyć i walić ściemę, że mnie interesuje. Ale do tego trzeba mieć wiedze. A od czego ty zacząłeś ogólnie? Technikum a potem co? jakieś kursy czy samouk?

jubeat szybkie palce.
ciekawe czy w programowaniu osiaga 150k/miesiac

...

skonczylem na technikum, pozniej od razu poszedlem do pracy.
Najwiecej nauczylem sie na wlasna reke za czasow techbazy. Kupowalem sobie duza ilosc uzywanego sprzetu ktory lubilem rozkrecac i poznawac od strony technicznej pozniej sprzedajac i kupujac nowy.
Generalnie polecam postawic sobie w domu maly serwer za ~200cbl i udostepnic jakies uslugi dla randomow albo znajomych. Z czasem przyjda ci do glowy pomysly jak go uzyc w zyciu codziennym, no a za tym cenna wiedza.

aha, i polecam lurkować Sup Forums. =D

to juz tylko krok do gentoo ;).
to bedzie moj 13ty rok linuksa.
a Sup Forums i know how technologiczny to juz tylko o krok od sci-fi i transhumanizmu. polak na marsie za 7 lat!

wiem, śmieję się z kontenstu. doskonała wypowiedź- śmiechłem jak pojeban'd ;)