/hrv/: Neovisnost od ex-yu govnopostova edicija

youtube.com/watch?v=DQMi6-VlpMw

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MqIiPARqAj4
twitter.com/NSFWRedditGif

prvi ZA DOM

...

treba nam vise ovakvih mema

RECI NE DIJASPORI!

ćao

Šteta što se hrv nije bolje primio. Ovo mi se čini kao dobra alternativa ex-yu, koji je po mom mišljenju postao preveliki. Zna se tamo naći koja dobra mema ali ima puno previše paste i govnopostanja. Sve je teže voditi neku normalnu diskusiju tam, pogotovo sad kad se u jednom danu izmijene po 2-3 konca

youtube.com/watch?v=MqIiPARqAj4

mamica napravila fini puding mmm sad ga papam

Sad kafica pa drkanje

Hihihihi ebin

nothin personnel kiddo

>oni postaju u /ex-yu/
prodali su naše snove judini sinovi
suho zlato bacili u blato

Treba nam novi papa ph (pod hitno)

ovo
uvjeren sam da bi ga >99% hrvatskih svecenika podrzalo

vecina hrvatskih svecenika je korumpirana gamad koja samo krade pare, ali drago mi je da se slazes

kako ste mi kolege povjesnicari

žalosno

n...nisam siguran dal da ti recem da odjebes na reddit ili ne
i nisu, bar oni koje ja znam, to je desetak

...

Užas, aći.
Kako si mi ti, dragi anone?

...

dobra vecer momci sto je ovako trulo ajmo neku diskusiju

kolki ti je kurac

16 cm :(

Isto kolko sam star , mjeseci uključeni

Ajde. Koja ti je najdraža povijesna ličnost ,anone?
Isto pitanje ostalima.

12 i pol?

vjerojatno mojsije

Bez memeanja molio bih.

zasto?
imao je sve sto bi netko u zivotu pozelio ali se ipak okrenuo svojim ljudima i korijenima
i bogzna koliko puta su ga sjebali i srali mu, ne priznavajuci ono sto je za njih radio
ali je i dalje ispunio svoju duznost

[povijesni dokumenti potrebni]

>povijesni dokumenti otprije 2500 godina
imas ih u bibliji

>Imaš ih u Bibliji
Od kada je Biblija legitiman dokaz?

ali anone
to je moja vjera

Sve je to super i nemam ništa protiv toga, ali Biblija nije legitiman povijesni dokument.

oces reci da mojsije nije postojao?

>vecina hrvatskih biskupa je korumpirana gamad koja samo krade pare
popravljeno 4U

Gdje sam to rekao? Samo sam tražio da mi pokaže povijesne činjenice.

pravis slona od sebe i za to mi nije potreban povijesni dokument

Po njegovom je i Isus u Bibliji realan onome u stvarnom životu, iako je u to doba bilo stotine njemu sličnih i vjerojatno je da je Isus bio prosječni vjerski radikal koji je pričao svoje. Zbog toga tražim nešto konkretno, a ne odgovor "muh Biblija".

ljutis me
ako bas oces 100% povijesnu osobu onda bi to bio radic ili nikola subic zrinski

Iako mogu pretpostaviti razlog/e, zašto oni? Bilo bi poželjno da svatko, barem oni koji misle išta napisati ili oživiti /hrv/ koji tone u zaborav, napišu i barem jednu rečenicu zašto baš ta osoba.

radic jer je bio razuman, korektan i skroman u svojim zeljama a i dalje su ga mucki i pokvareno ubili
subic zrinski zbog nepojmljive bitke koju je predvodio, 3000 na 100000 i nanio ogromne gubitke turcima

>Rekao joj je: ti ćeš biti likvidirana i sve svoje stvari daj sestri Ljubici. Odveli su ju najprije u vojarnu gdje su ih nemilosrdno pretukli, a onda ju odveli na Ovčaru gdje su ju trudnu i silovali, a nakon toga pucali u trbuh, pa kada im ni to nije bilo dovoljno, onda su joj u vaginu stavili puščanu cijev da ubiju mojeg nerođenog sina. Potom su ju bacili u masovnu grobnicu s ostalima. Mnogo godina kasnije kad je identificirana, nisam ju mogao pokopati u Vukovaru nego sam ju pokopao u Vinkovcima gdje i danas prebiva. Probajte zamisliti kako je danas živjeti s nakazama koje su takva nedjela činili. Svaki dan ih susrećem na ulici. Osjećam se kao progonjena i izbezumljena zvijer.

Andrew Jackson
Jer je bio jeben lik

>budes Andrew Jackson
>tip te proba ubit u americkom saboru
>umjesto toga, ti njega napenalis sa toljagom
>tolko ga izudaras sa stapinom da te ostali zastupnici moraju odvuci od atentatora

ima li vise based osobe?

...

...

>Andrew Jackson
Ima onaj ženski pirat iz kine koja je od obične kurve postala jedan od najvećih pirata svijeta i držala u šaci kinesku, britansku i portugalsku mornaricu.

I na kraju je za sebe i svoju posadu dobila oprost i zadržala sav plijen te otvorila svoju kockarnicu i drkala klitoris. I onda se žene žale kako nemaju jednake prilike kao i mi.

ko vam je omiljena osoba iz hrvatske povijesti?
meni franjo trenk dbi

kcroat are you here

yes friend
what's on your mind?

in you said

that's not me
what are you playing at?

in (You)
you said

why ?

...

...

ku jeni shqipe

in
you said

ko jebe šiptare

get out get out get out get out

az

a

moze neko preporucit neku dobru knjigu u vezi domovinskog ili 2 svjetskog rata?
ne propagandu nego striktno dobri izvori i cinjenice

>seen

lmao

>Juan Pujol García
Ovaj tip je legenda

Jebo majku, Josip Broz je bio moj nigger.