Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=HpPUUWp5sO4
hu.wikipedia.org/wiki/Oximoron
twitter.com/SFWRedditVideos

szóval ott tartottunk, hogy már a shrek összes részére szekszeltem, és ti ezért zselék vagytok :))))))))))))

Lehet rendelek még könyvet

...

majd ha megvan a katalógusod, csicskagyerek

k-eh peerp

...

K E K
E
K
Mikor fognak tanulni?

ez mégy úgyis jó hogy csak 173 vagyok

Szia.

EZ NEM SHREK TE CIGÁNY

166 centis mesterfaj jelentkezik.

Szia, hogy vagy?

Szia Dorka!

kéne szopni egy vaskos kemény faszt

majdnem tökéletes

kár azért a homlkokért

Ma jól érzem magam. Süt a nap és késöbb megyek dolgozni. Szóval nekem vannak terveim ès nem kilátástalan a helyzetem.
Neked hogy telik a napod?

Tudod mit,bele is kezdek

Jó napot kívánok.

Mit dolgozol amúgy?

Egy apró félkemény kukaccal tudok segíteni. Az is jó?

Mutass szép képet magadról

nem kérek.

Nem adni akartam te barom, hanem kérek tőled.

BKV sofőr vagyok. De legalább az egyetemi diplomáimmal teletapétáztam anyu panelját.

Azt mondta ma Miszter Pedró a sztór menedzser, hogy ha szép fényesre pucolom az összes vécét a valmartban, akkor végignézhetem ahogy megbassza a feleségem!

nem, eat ratyi

ottis van bkv? azthittem az magyar dolog

Gecc Orbán unironikusan azt mondta hogy "pacekba" :D

Szerinted mennyit kellene fizetned neki, hogy hagyja, hogy kiedd a gecijét a feleségedből?

Cím
külön bejegyzésben Alcím
Szerző / Szerkesztő
Megjelenés helye
Kiadó
Megjelenés éve
ISBN13
Sorozat
Leltári szám / polcjelzet

Minimálisan ezek vannak benne egy tisztességes katalógusban. Ha szorgos vagy, adhatsz hozzá ilyeneket, hogy
Párhuzamos cím
További szerkesztők / szerzők a közreműködés típusával
Nyelv
Fordítás-e
Terjedelem
Méret
Kötés

A legtöbbet ki fogod tudni másolni a worldcat-ból.

eljött a kispriccelés ideje

Ügyes gój!

Segítek

Amúgy komolyan lenézlek, mímelésen kívül. Hogy miért, mert egy abszolút senki vagy.
Jársz egyetemről egyetemre 40 èves korodig, hogy addig se kelljen dolgoznod. Nem is beszèlve arról, hogy fèl èleteden át a szüleiden fogsz èlősködni. Hát komolyan irigylem az èleted, de legalább a csajok odáig vannak èrted, nem?
Pár év alatt mentem aprópénzes fizutól 86000-ig. Alig pár év alatt. De meg màr ki tudja még hány èvig fogsz sulibuliba járni, és valszeg fele annyit sem fogsz keresni, mint én. De legalább ugathatsz anyu paneltornyából, míg az orbán nem küldd el flakont gyártani.
Egy senki vagy, egy gerinctelen munkanélküli senki.

Ja, magyar. Itt nem gyullad ki a busz meg a villamos menet közben. Tudod, itt nem járnak 50 éves kiselejtezett szovjet járművek.
#csakmagyardolgok

húha a bazsi bevadult
biztos szar napja volt :$$$

erről a postáról eszembejutott hogy valamilyen tárgy keretében volt 'könyvtárismeret' óránk egy pár hétig gimiben

nem volt jó

kár pedig van hangulata én szeretem a lepukkant buszokat

Én is vólmárt vécépucoló akarok lenni "amcsiba"

youtube.com/watch?v=HpPUUWp5sO4

Reggel 10 van te buta.

csak tedd a szűrőre
ki a faszt érdekel

Biztos leszidta Mr. Pedro amiért lassan takaritott

Nekem tetszenek azok a buszok, amiket magam körül látok. De mondjuk belülről még nem láttam egyet sem, mert keresek annyit, hogy lehessen saját autóm.

>ő magassab mint 2 méter

milyen zsiráfnak lenni

Szerintem inkább meghúzhatta a derekát paradicsompakolás közben.

nem pesten jártál etyetemre te is?

meg amúgy hogy képzeled el az életed? kint megszeded magad oszt hazaköltözöl a vajdasági tanyádra vagy ott fogsz letelepedni?

te csak úgy leszűrsz zászlókat?
mi van, ha jön egy kedves és értelmes amerikai és elkezd postázni?

Mfw egy 18 éves középiskolás fiú több vagyonnal rendelkezik (kocsi, lakás) mint egy átlag magyar xDDD

>Az arcom amikor a tanulatlan bérkakukk aki éhendöglött volna itthon mert mindenhez hülye ugat az értelmiségnek

az menő, nemtom egyszerűbb buszozni ahelyet hogy a belvárosban helyet keress órákig

>kedves és értelmes amerikai

hu.wikipedia.org/wiki/Oximoron

De, pesten. De veletek ellebtétben csak egyetlen egy (azaz 1) sulibulit fejeztem be, s nem költöttem anyu meg apu pénzét számtalan egyetemre meg OKJ képzèsre, mert büdös a munka.

>értelmiség
>na szóval a tanítónéni azt mondta h aki elolvassa az anyám tyúkját, az kap piros pontot xDDD

az értelmiséged máris viheted kamatoztatni a tescóba xDD

Én is csak egyszer végeztem el a kommunikáció szakot, mert anyuék kitagadtak mielőtt belekezdhettem volna az afrikanisztikába.

hát csak akkor amikor megjelenik ez a proli

kansas city tele van parkolókkal. Sok az ingyenes is. Oda megyek ahova akarok, mikor kedvem tartja. Ja meg nem kell izzadt cigányok mellett ülnöm, de hát van aki azt preferálja ;)

nem tudtam hogy szerbiában az általános iskola elvégzése már feljogosít az értelmiségi státuszra de ez megmagyaráz egy két dolgot

nem gondoltam volna, hogy egyszer én is elérek az életemben egy szűrésig, de ez a pillanat is eljött drága tesijeim

második felére is válaszolhatnál

amúgy meg nem hiszem, hogy itt bárki anyu meg apu pénzét költené etyetemre amikor felvesznek már szinte mindenhova állami ösztöndíjjal

OKJ Tányérmosó szak megvan? Hallom UK-ban keresik a magyar értelmiségi munkaerőt hozzá.

Először beviszem az alapokat calibrébe aztán talán excelbe is
Először kell egy váz.
Bár így most az első öt~ könyv alapján nem olyan nehéz

várjunk már te hány éves vagy gec, amúgy meg miért muszáj igazolnod magadnak hogy jó ötlet volt kimenni szart lapátolni Pedrónak

értsétek már meg, ennek fizikai fájdalmat okoz ha nem válaszoltok

Nehogy azt hidd, hogy a minimálbér környéki illegális fizetéséből majd kurvára megszedi magát.Hivatalos minimálbér alatt tengődik hétről hétre.

Eljött a gasztronómia ideje!
Ki akarja majd látni mit sütöttem? :DDD

Még nem tudom eldönteni, hogy londoni mosogatás vagy amerikai polcpakolás legyen. Te melyiket javasolnád?

Szerbia egy ugyanakkora putri, mint magyarország.
Gondolom a nagybátyád is ezt mondta, mielőtt elhívták volna angliába mosogatni.

Mert a magadhoz hasonlók irigykedésre mutató jelet adnak, és amint megmagyarázom, máris ugattok vissza, mert fáj az igazság. De mit is tudna egy olyan legény a valóságról, akire anyu főz.

>mikor a polcmanager éli ki szánalmas devianciáját
sokszor köptek le tegnap a négerek igaz? muszáj kicsit ápolgatnod a sorvadt lelked a traumák után mi? szánlak te tanulatlan féreg

megint nem válaszoltál a lényegre bazsi :(

így nem fogok ám ráhaparni a csalikra

mondd már meg hány éves vagy viccen kívül

>bemesélem magamnak h rosszul él, így a sajàt jövő nélküli életem már nem is tűnik annyira rossznak.

Majd akkor pofázz, ha lesz saját panelkastélyod, ingyenélő proli :3

a színesbőrű beosztottjai biztos sokat röhögnek rajta a háta mögött

Magyar kólás palack pakolást. Azt hallottam ahhoz elèg jogásznak lenni.

>idenézzetek, én vagyok a siker megtestesítője! ezt sikerült az életben elérnem! nézzétek milyen sikeres vagyok nézzétek!

valaki segíteni értelmezni ezt a projektet? a főnököm adta hogy megkéne tanulni 1 hét múlva ezt az ábrát, de nagyon szenvedek vele, nem tudom értelmezni. segítsen valaki, a megélhetésem múlik rajta!

Na, minimálbèresek, gratulálok a mai teljesítményetekèrt!
Ahhoz képest h mindenkinej szűrőn vagyok, a mai napon is osztogatjátok a (te)-ket. Orbán büszke lenne.

>SZŰRVE VAGY BAZSI SZŰŰŰRVEXDDD

Nem baj, azért postázom.

mennyi amerikai van itt?

...

...

ez fagyott

De nekem csak kommunikáció szakos diplomám van. Mégiscsak megpróbálkozok egy amerikai walmart üzlettel! Csakhogy lássák az itthon maradottak, mi is az a SIKER!

jobb vagy mint a legszarabb realiti a tévén, örömmel tölt el hogy a vergődésedet figyelhetem minden egyes alkalommal amikor megjelensz. hihetetlen jelenség vagy és nem tudom kibogozni még a legkisebb értelmet sem a cselekvéseid mögül. csodálatos

...

>jaj, már megint elkezdtek sértegetni, muszáj eljátszanom hogy csak csaliztam és jól szórakoztam, még a végén megint szétoltják a szánalmas sötét fejem mint egy hete és megint depressziósan szophatom a kóbor kutyákat bestiálisan

Egyel több a kelleténél

Ez a beszéd! Látod, magyar vagy és mégsem büdös a munka! Talpraesett legény vagy!

De ha megsütöm, felolvad te butus.

Hú kell ide több pecabot. Ma éhesek a magyar halak

mi lett a végeredmény

a kurva életbe, így soha nem fogok sort keríteni a Bibliára ;_;

ez ugye csak valami /ck/ tészta?

de miért? csak mondd el hogy mit élvezel ezen én nemértem, ez már beteges

ez jó oldal?

Ha túl beteges akkor kuss a redditre

LOOOOL

kezdjük ott hogy ki az az autista aki megházasodik

nem úgy beteges, hanem mentálisan beteges amit csinálsz, ilyen szintű autizmust én még sosem láttam