/polska/

Edycja sobotniego relaksu przy komputerku

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=RI0saKrfQAo
youtube.com/watch?v=Jlu1XyPexn8
pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Osgooda-Schlattera
discord.gg/cCjBS9B
discord.gg/V3JpgAb
discord.gg/U7eSgPk
discord.gg/dAShH4q
twitter.com/NSFWRedditVideo

włoski

nie wal konia szmato

youtube.com/watch?v=RI0saKrfQAo

yszty kurwo
z dwojga złego chyba wolałem /balt/

to

co to za znaczek na marynarce?

sasze bym tolerowal gdyby tej brzydkiej suki nie postowal

Punktowo i fizycznie tak ale lekarz mi powiedział wprost że z moim zdrowiem to na pilotaż się nigdy nie dostanę ale są inne kierunki na które mnie chętnie przyjmą ale podziękowałem bo albo pilotaż albo wypierdalam. Więc teraz siedzę na uniwerku na he he inżynierii i idzie mi w chuj łatwo bo wiele rzeczy które dopiero na studiach się poznaje ja już znam bo miałem autyzm na punkcie dostania się na ten pilotaż więc zacząłem uczyć się całek itd już w liceum. Teraz chcę tylko jakaś losie znaleźć co mi jej pusie da żebym mógł co jakiś czas w środku skończyć a po studiach żebym mógł poślubić itd. Nie jest mi szkoda bo próbowałem się dostać ale gdybym wiedział od początku że zostanę zestrzelony to bym kształcił się bardziej na lekarza/bioinżynieria/inżynieria chemiczna. Ale chuj już jestem na he he inżynierii i pewnie skończę w korpo albo gdzies. Tak czy siak juz jebią mnie ambicję, chcę skończyć studia z praktykami żebym dostał spoko pracę i mógł moją losię jebać i animki oglądać.
Jestem /fit/ bo ten autyzm na punkcie pilotażu sprawił że od pierwszej liceum aż do końca chodziłem na siłownie/basen/bieganie oraz dieta. 2 dziewczyny były już zainteresowane ale brzydkie były + mam fetysz na punkcie naturalnych blondynek więc ciężko moją wymarzoną losie znaleźć.
Dodatkowo rada dla każdego kto mysli o dęblinie, w pierwszej klasie liceum idzcie na badania do lekarza lotniczego i on tam wam powie czy macie szansę, nie powie wam super dokładnie bo on jest cywilem ale jak macie coś co z automatu was dyskwalifikuje to wam powie i nie zmarnujecie 3 lat jak ja.

to

to kurwa nie mój post

>ruska flaga
>pisze po polsku

oj sasza bo ci nos urośnie

szanuje

klamiesz chuju

>+ mam fetysz na punkcie naturalnych blondynek

marcel jebany mitomanie

az ci zaczalem wspolczuc

szpagetty se zrobiłem na obiad, oceniajcie

Nie Marcel, po prostu za dużo na Sup Forums siedziałem i dostałem fetyszu na punkcie naturalnych blond włosów. Dosłownie nie wyobrażam sobie związku z kobietą nie blondynkom. Pewnie nie znajdę takiej tutaj bo blond Polki istnieją ale są rzadkie + większość blondynek wygląda na naturalne ale farbują. Mam 182cm wzrostu (dosłownie prawie za duży na pilota) więc do takiej Dani czy Norwegii to raczej nie pojadę bo tam kobiety to są tego wzrostu. Ehh cierpienie anoni, cierpienie.

ale urocza

wygląda dosłownie jak gówno

to

smakuje niestety podobnie ;/

zapostuj w /ita/ i zbieraj pyszne (you)sy

kutafiksie nasralem

Kandydaci do Liceum Lotniczego winni spełniać podstawowe wymogi zdrowotne:

prawidłowa budowa ciała (wzrost 160-185 cm; prawidłowa masa ciała);

wyleczone uzębienie (obecność 2
ognisk próchnicy wymaga leczenia);

pełna drożność dróg oddechowych,
brak zmian w zatokach przynosowych

płynna, wyraźna wymowa (kandydaci z zaburzeniami mowy lub w trakcie leczenia
zaburzeń mowy nie będą przyjmowani)

pełna ostrość wzroku (wady refrakcji,
zez, niezdolność rozróżniania barw eliminują
kandydata z dalszych badań)

prawidłowy słuch –nieprawidłowy wynik audiogramu dyskwalifikuje kandydata;

układ kostno-stawowy oceniony w MRI kręgosłupa i głowy –skrzywienia, wady kręgosłupa i inne patologie eliminują z dalszych badań

prawidłowy stan układu sercowo naczyniowego (m.in. zaburzenia rytmu,
przewodzenia, wady serca stanowią przeciwwskazania do dalszych badań

no tak patrze na wymagania i też bym oblał ehh

>liceum lotnicze
to nie to, ale wymagania chyba te same

nie bo mnie zjadą jak burą sukę

...

>za mała masa ciała
>krzywe uzębienie
>klatka szewska utrudniajaca oddychanie
>-4 dioptrie
>skrzywiony kręgosłup przez klatke szewską

no chyba tylko słuch i wymowę bym zdał

dajcie mi polskę łoszkę

youtube.com/watch?v=Jlu1XyPexn8

łoszkę?
xD

Nie to anonek, to jest liceum a ja chciałem na studia, ale podobne wymagania. Żadnych plomb itd. Ja oblałem na układzie kostno-stawowym. Ponieważ za szybko rąsłem jak byłem mały w moim lewym kolanie wykształciła się mały kawałek martwej kości. Generalnie miałem
pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Osgooda-Schlattera
Lekarz w liceum powiedział że mogę spróbować usunąć ale jest szansa że noga się nie zrośnie i zostanę inwalidą więc pomyślałem że pierdole, spróbuje z tym podejść bo chodź chcę być pilotem to nie mam zamiaru ryzykować zostanę inwalidą z niesprawną nogą.

cos ty odjebał
włoszkę

zrobiłem to za cię
>

ja pierdole ty chuju rudy

dajcie
mi
loszke

>60 eurodolców
>za takie gówno bez zawartości
Ubisoft nie przestaje mnie zadziwiać.
50% off za dwa miesiące, gwarantuję.

PIWKO

LOSZKA

KUMPLE

Witam. Opinie na temat skyline Warszawy?

>wyleczone uzębienie (obecność 2 ognisk próchnicy wymaga leczenia);
O co im kurwa chodzi z tymi zębami?

kupiłeś i teraz płaczesz że chujowe?

żeby cie nagle trakcie lotu nie zaczęły 8 napierdalać

a moga byc plomby?

>kupiłeś
>grę Ubisoftu
Czy masz mnie za debila?

trzeba było samemu zakładać
ostrzegałem

nie, tylko pytam. tak losowo zapostowałeś gierkę jakbyś nadział się na żyda i teraz piecze

Darmowy beta weekend jest.

>gra o rycerzech , le epic vikings xDDD, i Le Samurais napierdalających się nawzajem jest kupą gówna
no nie spodziewałem się tego

ehh moglby skate 2 albo 3 wyjsc na kompa

To samo u mnie, czy to czas na sznur?

kurwa chłopie jak ty to """""""spaghetti""""""" robiłeś

sosu na mięso wylać nie umiesz czy jaki chuj

Wbijać na oficjalnego Discorda /polski/

discord.gg/cCjBS9B

iisu wypierdalaj kurwo jak cie kiedys spotkam to cie do pieca kremacyjnego wsadze razem z twoim futrowdziankiem

NIE JESTEM ISSU TY JEBANA POLSKA KURWO ROZUMIESZ TO

>zakładanie kont
pojebało normika, ubij se

nie musisz nic zakladac

udowodnij

forgives Italian, I'm Poland.
I come to study clothing and fashion at the Italian University. I'm here a short time and I am the very difficult stress. I'm gay too, and this is very difficult for me, I am very religious person. I never act to be gay with other men before. But after I am in Italy six weeks I'm with my friend he is gay too. He was showing me the Italian fashion and then there are kiss.
Wwe sex together. I never before have I to tell my mother about gay because they are very ashamed. As I Fock this Italian guy is very good for me, but even I'm feeling so guilty. I feel extreme guilt as I begin orgasm. I feel so guilty that I take my phone and call Mother in Poland. she gets up. It 's too late to stop so I'm Cumming sex. I'm very upset and guilty and cry, then his scream, "I AM CUM sex" (in Poland). You said what? I say "I AM CUM sex" and she say boy, do not you get married Italian girl, and I say "NO ARE CUM sex with the man, I'm in ASS, I cum in her ASS" and my mother was very angry at me. You do not get scared though.
Hanging up the phone and I'm very embarrassed. My friend also he is very embarrassed. I'm guilty and I feel very stupid. I wonder, why do I have with the gay man? But I keep because when splashing feels very well in Italian Job.

dziala przez przegladarke issu nie ma teraz

isiak widzę cię przez cctv

>Blondyneczki najlepsze a zwłaszcza Skandynawki c'nie Mati ;P?

wygas
zapostuj znowu

JAK TO KURWA

WYGASL

MIAL BYC WIECZNY

JA PIERDOLE

discord.gg/V3JpgAb
discord.gg/V3JpgAb
discord.gg/V3JpgAb

o kurw nawet paste o arturku majo

Chujowa. Pałac Kultury jest nadal najwyższym budynkiem w Polsce, licząc ze szpicą.

I pomyśleć, że kiedyś mieliśmy najwyższą konstrukcję na całym świecie. Maszt radiowy w Konstantynowie byłby do dziś drugą najwyższą strukturą na świecie, przewyższoną jedynie przez wieżowiec Burj Khalifa wybudowany w 2010 w Dubaju, gdyby jebani Polacy nie rozpierdolili swoją nieudolnością masztu w 1991 roku, podczas konserwacji.

a co jesli jestem polskim tatarzem

nie dziala

ej no ktos mnie kicknal, co to za klika jest

aj kurw wlazlbym ale jak masz internet 3kb/s to problem w sumie

bo mamy konflikt w kwestii przyjmowania nowych ludzi

discord.gg/U7eSgPk

o czym ty mówisz SKASUJ TO

>mieszka w rosji
>polskim

aha

stara pasta ale niezła

jak to kicknal

przodek móg być z Polski, Radom

arti co ty robisz we wloszech pedale juz cie z asg wyjebali aahhah????

no kicknal normalnie, jakis kutasiarz

sprobuj jeszcze raz

dalej nie dziala
moze bana dostalem

łukaszek spierdolino

a moj przodek móg być potomkiem cara

a ty jestes z rosjaninem yekaterynburga

dobra nie kickuje już tylko macie być mili i uprzejmi

rasistow, prawaków, szowinistów i anty-comfy-ludzi wypierdalam przez okno na bruk

??

piecze femszmate

ale z tego linka
discord.gg/U7eSgPk

no mowie nie dziala

>rasistow, prawaków, szowinistów i anty-comfy-ludzi wypierdalam przez okno na bruk

o kurwa jakie chujowe zasady
zróbcie lepszego

a co pisze?

"Nie możesz dołączyć bo ten link wygas."

dobra mogą wszyscy tylko chociaż nie bądźcie nazistami albo smutnymi żabami ok?

spierdalaj

FEMKA NA DISCORDZIE
E
M
K
A

jej no to nie wchodź

ale ja już tam od zeszłego roku jestem

dobra nowy link w takim razie
discord.gg/dAShH4q

aj kurw
musze dac żydom w virgin szekel bo ciekaw jestem tego discorda zw mati

kurwa darmowy internet

dalej nie działa
postawcie serwer od nowa może

Lubię wróżki, zaraz po stateczkach najlepsze źródło sprośnych komiksów.

ale daj działający invite