Polski fred?

Polski fred?

Polski fred!

wypierdalaj

пошел нахуй курва

...

'Sup, my neighbourinos?

shittiest game ever
=D

chuj ci w dupe rudy żydowski czarnuchu

dirty polaks

Yeah pretty much. I'm not even white but...

>Being proud of nationality
>Being Polish

Pick one.

jak tam dzien niepodległości rodacy?

Pulaski thread
Democracy Dead
Shitting on the ground
Where Martyrs Bled
Winds Shriek Through Katyn Forest
Government Shreds Constitution
Along with Institutions
Into Vomitus for filling Kielbasa
Which Poles eat and eat and eat!!

still better that your nation nigger

Brave words Wociezch!!

araby gwałco europe ale że nikt nie lubi imigrantów to na polaków srajo bo oni łba nie utną w imię alohy
brytole i szwaby to takie kudłate cipki

>dem shit google translate

taka prawda jest,ostatni zaułek prawdziwej europy to własnie ta mamusia Polska jest. Jeszcze doczekamy dnia w którym to Polska będzie rozdawac karty na tym skurwiałym świecie rodacy

sup Sup Forums i live near the historical old centre in bucharest and just saw some dumbass polans football fans getting beaten by riot police. kek kurwa people haha, check the news. gg faggits !

Śnił mi się niedawno jako demon i powtarzal "bikejlus".

>still didn't change the language to ЙЦУГШЩЗХФЫПЛДЖЭЯЧИЬБЮ

Get back to picking potatoes, Jakub

this shit is for russians and looks closer to chinese and arab text than civilized qwerty master race

>implying poles are master race

back to picking cotton ,nigger

polish language is so complicated you made a mistake by simply putting that name at the end of sentence in unchanged form.
>how to fuck up in one single word

at least we are white you shitskin=D Whoever you are I'm sure you have cockroaches or nigger blood in your veins

Tfw im gonna get deported to Poland soon. What should I expect. How hard is it to get a job in poland with no job experience?

Why you are getting deported user?

poles have independence day today , they celebrate that poland existed from 1918 to 1939 , fuck knows why is that thing to be happy about when it stopped existing again for 50 years and now exist since 1989

tell your history teacher he fucked up badly

elo elo elo skąd jestescie?
Zgorzelec z tej strony ale urodzony w lublinie i bardzo chcę tam wrócić

I'm speaking English.

Senpai got elected. In US illegally atm not by my choice. Working on getting papers but prob wont in time.

Implying qwerty are master race therefore Any European whites you dumb shit

Bydgoski rejon pozdrawia Ciebie,pierdol te wioche jak masz plany na zycie to tylko w Bydgoszczy

a i jeszcze jedno. 3 klasa liceum z tej strony i co sądzicie o studiach w polsce?
Mieszkając koło tych zajebanych niemiec nauczyłem się dobrze niemieckiego i jeszcze płynnie mówię po angielsku(mieszkałem tam długo) i rodzicę chcą mnie wysłać do niemiec na studia, co sądzicie?

"Jakub" English as fuck

siemano, masz radę na mój drugi post?

get work and be legal, otherwise you will find a job in poland ofc (if you want) but for nigger money

to do Ciebie zależy,ale w Polsce jak to w Polsce po studiach musisz miec farta aby cos sobie wykminic,ja bym jednak celował w te kurwy szfabskie na Twoim miejscu

też tak myslałem, do drezna np czy do lipska. Potem spowrotem do polski do pracy bo nie będę pracował dla tych niemieckich skurwysynów.

Jebał pies kalifat niemiecki, tam gwałco małe dzieci!

ale to juz na zas bys musial szukac czegos sobie w Polsce bo to nie jest takie chop siup chuj,ze masz studia do roboty Cie tak latwo nie wezmą

a i jeszcze co myslicie o pracy w stolicy? mi chodzi dokładnie o informatykę

Is nigger money enough to live on? I can work in a factory or drive a truck knowing english should be a perk.

Na berlin towarzysze!

I love Poland. Last nation with the balls to keep out the moozlim cockroaches. Very intelligent, artistic, creative people. No wonder Nazi s tried to eliminate them first.

własnie wiem. Tak słyszałem własnie że szybciej mnie tu przyjmą do pracy z niemieckim papierem niż z polskim

what about hungary?

I hear avg income in poland is like 20k less than US but its cheaper to live in poland according to wikipedia

infa jeden z bardziej rare pepe zawodów w Polsce,dobrze poszukasz to znajdziesz

Work n Germany or Czech.

nom. Jebitne tripsy kolego.

forget about this shithole , not worth doing anything in poland

...

jak schudnać?
gosciu 18 lat 182 cm i podejrzewam że jestem endomorphem. 87kg. Dzięki

Przestać wpierdalać

przypierdol sobie maraton na królowej Polski anfetaminie i powinno ubyc kilka kg hehe

wiem. Przestałem. 3 posiłki dziennie. Zdrowe. Herbata niesłodzona i ćwiczenia. Teraz nie ćwiczę bo zima i pizga za bardzo na dworze.

186 cm i 60kg ektomorf here i z jednej strony czuje zle bo chudy pizdus ale z drugiej czuje dobrze bo wpierdalam co chce i nigdy nie tyje xD nie wiem czemu bo wpierdalam w chuj burgerow i pizzy no cusz

kurwa z jednej strony zazdro ale z drugiej to nie da rady wyjrzeźbić miesni.

mam kurwa to samo,wpierdalam za 3,188 cm 61 kg :v

kurwa już chyba ten fred martwy

takim jak wy to jakby zajebać kopa w żebra to byście się połamali na kilka części :D

tak trochę.

bumpuje randomowym obrazkiem

papież zrzygał mi się do dupy

omujborze papierza obrażajo! I co to będzie? CO TO BĘDZIE?!?! AAAAAA!

mmm podnieca nie to,opowiedz cos wiecej

samaefag

można gdzieś kupić deskę sedesową z gembą tuska w garniaku? Lub jakąś co dowolną grafike wykonajo?

jakies chujowe info masz to 3 inne osoby parówo ale chuj XD

niedojeb.
ciesz się, 4000+ dostaniesz

skończ pierdolić.

kurwa piszcie cos bo umrze.

The Poles collaborated with the Nazis in World War II.

witam pozdrawiam

nie zmieniła się liczba osób we fredzie przecież widziałem

zabij sie

cos

co takiego Cie rajcuje w tym fur

czesałbym takiego po ogonku i drapał za uszkami :3

odpowiem za niego - pedalstwo

...

też

jestes zoofilem czy jaki chuj,mnie np to wcale nie rusza,ale rula34 juz tak

także widzicie dgogie dzieci, degeneracja jest też w polsce, niby tacy naziści i sebixy tutaj a nikt pedalstwa nie wybił ze łba butem czy pięścią.

>jestes zoofilem czy jaki chuj
może troche

Cebulak

każdy lubi to co lubi,mniej czy bardziej dziwne rzeczy

a ja Przemek nie miło poznać

>nikt pedalstwa nie wybił ze łba butem czy pięścią
po co to robić?

by z zagromanicy się nie śmiali isz polska spedalona chociażby?

dlaczego mieliby się śmiać?

Hey, it's correct!

bo ja tam mówie i tripsy mam
większość ludzi jest normalna i pedalstwem się brzydzi, a to ja chcę się zachodu śmiać że są gej i faggot

...

Best Country to export nice bitches in uk to fuck ... I nean to clean cheap.

Be proud. Youre cheap.

Czy naprawde jedynym forum gdzie moge po polsku porozmawiac o grach komputerowych jest jebane forum CD Action? Czy naprawde nie ma innej alternatywy? Wszystko inne co znajduje jest martwe w chuj.

psi beniz

Jak mnie wkurwiają ci leworęczni. Nie mogą tak jak NORMALNI ludzie pisać prawą ręką? Żeby jeszcze sobie pisali lewą ręką w domu we własnym pokoju, ale nie! Obnoszą się tym wszędzie, w szkole, w urzędach, na poczcie - to chore! Chcesz pisać lewą ręką to pisz, ale po co się z tym tak obnosisz przed całym światem? I jeszcze ta propaganda, że to normalne, gdyby to było normalne to też mógłbym pisać lewą ręką, a nie mogę. Mam nadzieje, że niedługo zaczną leczyć z leworęczności, bo mam już dość tej chorej propagandy, którą serwują naszym dzieciom w szkołach. Chce żyć w kraju gdzie nie będą musiał się bać, że jak moje dziecko wyjdzie z domu to zobaczyć na ulicy kogoś leworęcznego - przecież jak zobaczy takie "coś" i nasłucha się, że to normalne i "naturalne" to również zachce pisać lewą ręką. Już mam dość tego chorego lewactwa i ich tolerancji, chce żyć w normalnym zdrowym kraju. Dzisiaj zaczniemy tolerować leworęcznych, a jutro co? Pedofilia? Zoofilia? DOŚĆ! WON!