Neću izdat ja boga nikada neću gasit sunce koje s neba sja neću zbog sebe rukom na tebe jer ti me voliš i ti se...

neću izdat ja boga nikada neću gasit sunce koje s neba sja neću zbog sebe rukom na tebe jer ti me voliš i ti se boriš za mene

prvo normalno pa u pičku

>tonson

ya raz gas pootskja vroch m;nya grzchencznje
bolochnikov

Yazgarasgazasgazaraschugsrzzkugynekzganjykushiguzirazgu

Koji ti je kurac

fali mi vitamina

Ide.

Any serb should just get the fuck out from Bosnia.

Samo dubovi. To si dobro reko

srbe na vrbe a ne u nocne klubove

Ah brati moji, nikad ne znate prestati s ovim vašim nacionalističkim sranjem. Al isti ste bogami

mi smo braca svi, necete u cavoglave dok smo zivi mi

Neću i ako svi ginete. Pa šta da tamo radim? Jebem ovce?

što je najbolje, ni pun kurac hrvata nije nikada bilo u čavoglavama. Čini li nas to srbima, pitanje je sada...

apsolutno

Znači li to da je Hrvatska Srbija?

ti si puko

daj popi čašu vode i promisli o toj logici

jesu li tamo još uvijek niprije????

ne...to nas čini normalnim ljudima ;)

Niprije nisu, zato nisu Nisada

Stvarno još postoje ljudi koji perkovica smatraju simbolom hrvatstva, kršćanstva i domoljublja? Majstora koji je pokrao državu, uzimao pare u predizbornim kampanjama i razveo se?

=U=

ne ti ne shvaćaš mehanizme politike u 'rvata... ako njihovi ne plate porez ne plaćaju ga zato da ga nebi komunjare trošile na srbe...

Crots are two-face cowards!
Nabijem te na kurac! Jebem te u usta zvalava, seme ti se zatrlo! Ponosni bošnjače, ja sam ponosni Bosanac i navijao sam uvijek za Bosnu! Jedna si jedina!

Cool.

Istinabog.

Ovdje je toliko nedojebanih klinaca u pubertetu da bi mogao ostati trudan ako se zadržim predugo.

Bogumi i ti si puko ko kokica!!!!

...

jebem ti kurac

Pozovite policiju!

...