/polska/

edycja (You)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=EO33DZpS82s
youtube.com/watch?v=ZyYaSvWikPQ
twitter.com/SFWRedditImages

EMENEMS MUJ ULUBIONY RAPER
youtube.com/watch?v=EO33DZpS82s

ale jak bym dorwal jakiegos polaka to bym ROZPIERDOLIL

SMINEM?

nie wal konia szmato

dobra edycia

...

udanych łowów panie Bjorn Polakenkiller, mam nadzieję żę uda się wytłuc przynajmniej kilka polskich wiosek

...

jeszcze sam sobie odpisuje co za smiec niedojebany

No nie wiem marcel
nie wyglądasz na bardzo wysportowanego
może najpierw spróbowałbyś wyjść z piwnicy?
Wiesz niektóre sprawy trzeba robić krok po kroczku

hehe dobre

/rpg/

ryj sobie rozpierdol cwelu jebany

>karcianki dla kurwa dzieciaczków

rzucam
jeżeli parzyste to gwałci mnie loli

ale bym se pograł paladynem takim na oath of vengance z 16 w STR i 18 w CHA

>karcianki
debilu to nie to

Chciałbym potrafić coś co sprawia mi dużą przyjemność a przy okazji byłoby przydatne innym dzięki czemu niebyłbym już dla nikogo ciężarem.

marcel no i na chuj samociotujesz

idiota

Hehe

youtube.com/watch?v=ZyYaSvWikPQ

Podczas gdy moi przodkowie rabowali, gwałcili, najeżdżali i bano się ich w całej Europie a nawet poza nią to wasi chujowi przodkowie nie robili nic wartego uwagi i byli kurwa nikim, chyba że workiem treningowym dla germańskich panów. Wikingowie stworzyli wspaniałą, unikalną kulturę, która do dzisiaj inspiruje wielu twórców, własne pismo, odkryli Amerykę wy jebani sł*wianie podludzie siedzieliście na waszym pierdolonym polu i sraliście pod siebie.

Już nawet nie wspomnę o tym że moi przodkowie są odpowiedzialni za stworzenie Rusi, państwa które wam, polakom robakom, regularnie spuszcza wpierdol średnio co 20 lat, gwałci i wyrzyna was jak zwierzęta którymi zresztą jesteście.

Dostałbym teraz jednego z was słowiański śmiecie w zasięgu moich rąk to bym kurwa toporem zajebał.

>matura z matmy na 90%
A wy co kurwa spierdony obsrane?

Beka z was.

>pieniądze mieć
>z polski wyjechać chcieć
To się w życiu liczy, ale lepiej oglądać anime i być jebanym przegrywem, co nie?

Beka w chuj.

porozmawiajmy o sprzęcie do gierek na polskie warunki:

zamierzam odłożyć 7000 zł na dobry komputer do giereczek

da się coś fajnego kupić za taką kwotę?

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej

moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe

smiec juz nawet nie ludzki

>ptak z mieczem w lewym górnym rogu
???????

"sarmatyzm" to nic innego jak przedwczesne zorientowanie się elity społeczeństwa że polacy byli, są i będą bydłem wiec próbowali się zdystansować od nich jak tylko mogli. Nie bez powodu wymyślili historyjkę o tym jak "sarmaci" podbili "polaków" i ich zniewolili.
Nawet 17 wieczna szlachta wiedzieli ze polska to gówno bez przeszłości i prędzej czy później pierdolnie wiec z góry uczyli się np niemieckiego albo szwedzkiego aby dogadać się z jakimś absolutem który by tu zaprowadził porządek.

A gdyby jakiś larpujący szlachcic usłyszał ze jakiś polak robak bez żadnego dumnego rodu jest sarmatą to by wsadził wam w dupę szable i rechotał cały dzień z beki biczując was po polu aż byście ukraine wysrali i uciekli na dzikie pola o ile byście przeżyli, wy tępi idioci.

chujowa pasta żbsz

założe sie że przynajmniej potrafisz coś przydatnego innym co będzie wysysało z ciebie resztki chęci do życia

Właśnie zauważyłem że /polska/ bez anime to gówno
pozdrawiam

>matura z matmy na 90%
>każda praca jaką chcę 500k rocznie na start

tak

Jak jestes tak bogaty to kup sobie maka i przestań być jebanym dzieciakiem co tylko o 120fps w ceesiku mysli

>7000 zł
z miętkim chujem

ale oprócz zasilacza i HDD/SSD szukaj używanych elementów.

>z 16 w STR i 18 w CHA
co za cipeusz

poczekaj aż potanieje poprzednia generacja dobrych rzeczy zaraz po wyjściu następnej
7k to dobry budżet, maszynka pochodzi przynajmniej 4 lata
dobry procesor +grafika to około 3-3,5k, za resztę spokojnie można zamknąć się z sensownym monitorem

>granie w gierlki które wyszły po 2008
lol lmao żbsz kek famalam

to są staty docelowe przy dobrych rzutach początkowych debilu
więcej mu niepotrzebne, zwłaszcza że do większości rzutów w 5ed możesz używać atrybutu bazowego twojej klasy, który w wypadku paladyna jest charyzmą
+4 dobra sprawa

Bunch of weebs ITT
Love it

nic nie zrozumiałem wowik

Ubiegał się ktoś o wizę do Stanów? Trudno jest ją dostać? Jak wygląda wywiad z Konsulem?

GARDZĘ KURWA WAMI JEBANI SŁOWIANIE

BEZWARTOŚCIOWY NARÓD MOI PRZODKOWIE NAWET PRZESTALI WAS RABOWAĆ BO TACY ZJEBANIE BIEDNI BYLIŚCIE JA PIERDOLE XDDXDX

GÓWNO WARCI JESTEŚCIE

50% here i żyję godnie. Polecam.

Nie polecam zas dawania jebania o matury. Mój wynik potwierdza, że matury tworzy jakis debil co nie potrafi stwierdzić poziomu trudnosci pytania.

monitor już mam i jest git

procesor potrzebuję conajmniej i7 i to najlepiej powyżej 4,0 Ghz + karta grafiki wyjebana w kosmos

>szukaj używanych elementów
hmmmmm

>maka
jestem heteroseksualny

...

to

Anonki chyba dzisiaj się do kościoła przejdę bo dawno nie byłem, co anonki na to? Przez to co się dzieje w świecie teraz mam ochotę znowu zacząć chodzić.

poszedłbym z żonką ale żonki nie dadzo więc nie idę

A co chcesz dostać turystyczną i spierdolić po czym skończysz pracować nawet mniej niż meksyaknie?

>napisz prezentacje na polaka w nocy przed egzaminem
>dostań 100%

>na pisemnym napisz wypracowanie o lekturze której nie przeczytałes nawet streszczenia
>over 80%

>na rozszerzonego anglika idz pijany
>98%

polackie maturki to żart żbsz

>7000 zł
no spokojnie wystarczy o ile nie chcesz dojebać 3 monitorów 4k czy cos

me too my dude

hahaha jebany cuckolik

To idź do kościoła i tam żonkę spotkaj.

nie słuchaj kretyna nie kupuj używanych

>120fps w csie
>nie stale 244 lub 300
Ja pierdole co za jebany debil xD przy 120 byś miał screen tearing na 120hz a ty jebany debilu chcesz 120 xDDD

Z kim ja tu siedzę, o kurwa.

Piecze atejusza

no bo nie czytałeś podręcznika do 5 edycji D&D bo jest po angielsku więc nic nie zrozumiałeś
Rzuty kostką 20 ścienną (k20) decydują o większości powodzeń/porażek w podejmowanych działaniach w świecie gry. Do sporej części z nich, dokładasz modyfikatory z tgo kim jest twoja postać, czyli np. grając paladynem możesz rzucić na przekonanie kapłana żeby pozwolił ci wejść do jakiegoś zamkniętego obszaru świątyni i masz większe szanse powodzenia ze względu na modyfikator z wysokiej charyzmy oraz faktu że jesteś paladynem. Gdybyś spróbował tego samego jako pół-ork barbarzyńca który charyzmy w ogóle nie ma to by ci się nie udało tam dostać

czuję że nadchodzi nowa złota era grania

>no spokojnie wystarczy o ile nie chcesz dojebać 3 monitorów 4k czy cos
gadżety typu monitory zawsze można dokupić

na razie zależy mi tylko na skrzynce

Turystyczną by odwiedzić rodzinę

Is this considered an average vodka there? Think it tastes pretty good.

Zen 1800X, GTX 1070/1080, płyta pod OC, dobre chłodzenie, 16 giba ramu i bedzie pan zadowolony.
No i monitor 144hz nie zapominaj

szukaj topowych części na morele, mają całkiem spoko recenzje
tylko na litość boską nie kupuj u tych żydków, nie warto
potraktuj to jak półkę sklepową

ale mycha

it's conidered cheap shit for bums tbqh familia

Lmao każdy tak mówi.
>ja tylko rodzinę odwiedzić
>pozwiedzać i wracać

>kup sobie kompa za 7k wersja deluxe full hd
>graj w indyki

tak będzie właśnie

ale pol-ork barbarzynca moglby rozplatac polackiego kaplana w pol i sie nie przejmowac

>on wierzy w zwłoki na kiju i dziadka na chmurce
>nie w 2D dziewczynki i pójście do Gensokyo
baka 2bh senpai

ps4 pro i telewizor 4k

no na tym poelgają rpg że każda postać ma mocne i słabe strony

>czuję że nadchodzi nowa złota era grania
żbsz to podziwiam twój optymizm ale gierki są już raczej martwe

owszem, i to jest właśnie fajne w RPGach że masz dowolność podejmowania działań i wychodzą z tego naprawde fajne akcje
podałem taki przykład bo przyzedł mi do głowy jako jeden ze sposobów na rozwiązanie potencjalnego problemu dostania się do określonego miejsca. Warto też zauważyć że oba czyny mają konsekwencje-jako paladyn zykujesz sobie jakiegoś tam sojuznika poprzez swoją suplikę, jako ork rozpłatujący kapłana robisz sobie wrogów z całej organizacji

>16 giba ramu
o kurwa aż tyle dziś trzeba?

>czuję że nadchodzi nowa złota era grania
skad ten wniosek

>nowa złota era grania
>praktycznie wszytstko co wychodzi ledwo zabugowana beta z dwudziestoma dlc na starcie

it's on the lower end, but still acceptable stuff if you want to get hammered real quick

>ps4 to dosłownie jedyny sprzęt na który nie wyjdzie Forza 7

dosłownie cuck konsola

To, ja wydałem na kompa 5k i jestem w chuj zadowolony. W pewnym momencie wydawanie w chuj kasy na coś co za 2-3 lata będzie już średniej jakości bo technika tak do przodu idzie jest głupie.

no czemu nie? nie zaszkodzi, a może się przydać, aż tak drogie to to nie jest.
Jak masz kartę 8gb a nawet 4 to w sumie wystarczy ci 8, ale czemu ma sie rozdrabniać jak kupuje skrzynie za 7k?

Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe.Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje.

Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i chujowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.

W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.

Ale co jak co, Słowianie zaczęli być coś warci dopiero jak Waregowie przyszli i posprzątali ten burdel.

zamknij morde

>>/wikop/

>tug wciąż 4gb ramu
w sumie to dobrze bo nie mogę gierkować w nowe (((gierki)))

Trochę autyzm ale też nie rozumiem szkalowania hawajskiej, pizza jak każda inna. Ludzie lubią inni nie i tyle.

>samochodziki dla kurwa dzieciaczków

Właśnie się zorientowałem że Kanna ma tą samą seiyuu co Tamaki.

I see

>>napisz prezentacje na polaka w nocy przed egzaminem
>>dostań 100%
Już nie ma prezentacji tylko trzeba losować temat masz 15 minut na przygotowanie i potem mówisz 10 minut i potem 5 minut pytań od egzaminatora.
Ja pierdole spierdonowi zawsze wiatr w oczy.

>hawajska
mmmmmmmmmm przepyszna pizza

>technika idzie do przodu
no jak narazie to tylko karty graficzne się zmieniają, kolejne generacje powinny być już wyposażone w pamięć HBM ale chuj wie jak wielki będzie miało to wpływ na wydajność.
Reszta idzie, ale powoli.

mam gtx970 i 3.9ghz

nie gram w nowe gierki bo to chujnia przewaznie, jest sens upgrejdu?

jeden gracz powie tak

inny gracz powie nie

>marcel baituje a każdy ma to w dupie
xDDD
bk z debila

czy wiedźmin 3 chodzi ci na wysokich/ultra?

dodam jeszcze że zupgrejduje komputer tylko jak będę chciał żeby gierki na emulatorze ps2 chodziły lepiej

anoni jak sie nazywal ten obraz co jest jakas narada i tak sie patrza memicznie na siebie i sa slowianskie kraje podpisane