/ex-yu/

fajgelj edicija

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uZIHuHuZgMo
youtube.com/watch?v=pTQRJPuC6Ko
twitter.com/AnonBabble

...

U SKUPŠTINI Crne Gore danas je došlo do verbalnog, a zatim i fizičkog obračuna između poslanika DF i DPS.

Medojević, lider Pokreta za promene, požalio se da je ministarka zloupotrebila mikrofon, jer je odgovarala na pitanja poslanika koji na to nisu imali pravo.

- Ovo je poniženje parlamenta! - uzviknuo je Medojević, zbog čega je Mustafić dao pauzu, da bi nešto kasnije sednica bila nastavljena

To je iskoristio poslanik DPS Obrad Stanišić, čije dobacivanje je zapalilo atmosferu u sali. On je optužio poslanike DF da su na protestima nosili maske.

- Ćuti, fukaro! - odgovorio mu je ozlojeđeni profesor Branko Radulović, potpredsednik Skupštine. - J...m ti mater, sram te bilo udbašu jedan.

- A platićeš mi za ovo - dobacio je na to Stanišić.

- Šta ‘oćeš, pijanice jedna. Svaki dan piješ po dva litra rakije - usledila je oštra reakcija Radulovića.

DUEL SA PREMIJEROM Današnjem incidentu u Skupštini prethodio je onaj od pre mesec dana između poslanika DF i premijera Đukanovića, kada su mu poslali horske uvrede iz klupa uz skandiranje: “Milo, lopove!”. Đukanović se našao u čudu, ali im je odgovorio: “Bravo, kreteni!”. Poslanici DF su tada krenuli prema njemu uz brojne povike i psovke. I premijer je napravio korak-dva ka njima, ali je obezbeđenje na vreme reagovalo i sprečilo teži incident.

Kada se očekivalo da će se situacija smiriti, poslanik DF i lider Demokratske narodne partije, Milan Knežević, prišao je Mustafiću, koji mu je rekao da su na protestima Demokratskog fronta okupljeni skandirali “Suljo, Turčine!”, na što mu je Knežević odgovorio: “Lažeš ko pas”!

Tada je lider Radničke partije Janko Vučinić preskočio klupe i gotovo na korak prišao Stanišiću. Od linča su ga spasli poslanici Aleksandar Damjanović i Veljko Vasiljević, koji su Vučinića uspeli da izvuku iz gužve, a ovaj je u besu Stanišiću poručio nepristojnim izrazom:

- Dođi, pi..o jedna!

Podsetnik da prijavite ovog maloumnika što pravi konac sa imenom i ovom pederčinom raspalom.

>tropicana

UFF
F
F

prijavljen

...

WTF Srbija?

.

Kršiš pravila, zabranjeno je pozivanje na prijavu.

Prekšim ti staru degensku što te okotila takvog.

>mlk tackasti prica sam sa sobom ovde po vascele dane

dje nadjes ove picke

ŽENIO BIH

>БJPM

Koće samnom trenirat? Znači pričam trčanje, zgibovi, sklekovi, trbušnjaci, mlaćenje macole u traktorsku gumu, penjanje na konop, propadanja, sklopke, bicikliranje, plivanje, čučnjevi, plankanje, hrvanje,...

Pozelite laku noc Janezu

mislim da ovo nije nebojsa

onaj DAMIRRIMAK rep

ma ti si puko frende

nije to nebojsa, to je onaj slavuj sto zivi negde u jagodini i peva po vasarima, nebojsa je hermit iz beograda

odlucila sam staviti pass na moj trip da me neko ne bi kopirao ok?

prestani

di sta, koliko se placa

Uzimam kesu, uzimam papir, gledam, prelazim preko ulice, kako zabacujem kesu vidim frajera pogledam slučajno gore u Avaz vidim frajera kako skace, al znaš kako skače on, isto ko da skače u bazen ba ćoeće, baš ono hop.
Ufati vako jaknu valjda mu vjetar znaš . to. ode jakna. Aa Aa Aa na po glasa mu puče ... stade mu glas onaj... na po onaj sprata stade mu glas.

Brate eno dole đe onaj motor, kad sam ćuo kad je puklo. gotovo. mrtav čovjek.

Govorim ba ljudima i tebi isto govorim zovi ba policiju zovi policiju ne mogu da vjerujem niko neće da.

niko nevjeruje što je najgore, odem dole ćovjeće govorim onome šošonu reko aj majke ti bolan idi bacio ti se reko frajer.. on konta ja ga zajebajem ba.... bacio ti se frajer ja ga lično vidio kad je skočio popeo se odozgo bacio se kaže on meni kae hajd daj ba nemoj me zajebavat ... haj molim te trk samnom i ja ga ufatim vako za ruku i gore trči ma nemogu da vjerujem. (pa jesili ga vidio kako izgleda)

pa kako izgleda e vako mu lobanja raspad sistema otišo na drugi svijet ... poželio drugi svijet frajer. a ja .

dobiješ zdravo tijelo, zdrav duh dolazi u ratama

pitam te di je to , sta je to i posto je
3 pitanja 3 odgovora

plaća se tvojom analnom nevinošću...valjda ti je jasno šta znači to "hrvanje" što je napisao lik...

kod mene, to ti je revolucija i košta te samo dobre volje

idiot sam, ne citam
samo mi jos to fali u zivotu da me neki
bolesnik pokusa dirat po jajima
sumnjiv si ti meni frende
jel to pokusavas naguzit nekog il samo trazis trening partnera

kak se ebe?

kak se ebe

kak se ebe?

kak se bere

Ko bu z menom delal ? Znači pričam rušenje drvi, prikapčanje istih za sajlu, Piljenje na mjeru, tovarenje na kola, Kalanje istih, Slaganje na palete i sušenje
Dobiješ zdravo tijelo , zdrav duh ,a moreš i zaradit
To je kod mene , To ti je revolucija i košta te samo dobre volje.

Jebeni gradski fegeti, majko mila. Malo si posluhnite stričeka Varga

OVO
V
O

>Ko bu z menom
niko, odjebi

Kolko legalno je to tvoje rušenje šume? Pričao mi je lik policajac da tamo gdje radi su im glavni negativci ljudi i cigići koji ilegalno sjeku drva.

Toga dana, ex-yu je napokon nasao dogovor.

ubi se

>tfw intermittent fasting for 16h per day

ubijte me

zasto se mucis?

jebote koja je yt abisa. klik po klik dodjoh do onih cigare review kanala, i klik kad neki tri minute u cutnji pusi, odem na kanal, on jebeno u gacama pusi a komentari puni indijaca kako vicu tatica itd. pa klik ono muscle worship, odem u komentare, kaze to odavde i odavde a mene radoznalost ubi, pa ja potrazim na guglu kad ono naidjoh na 'cute dead guys' i skontam koliko sam gresan
idem u crkvu odsad dbi, ovo je stvarno kap u punoj casi.

jer se sramim kad pogledam u ogledalo jebote
vreme je za promena

jedini problem je sto nemas enerija za u teretanu

Meni je legalno jer svoju šumu imam , A ima puno drugih koju su sve svoje zapustili pa se šuma razraste i u užasnom je stanju . Ima ljudi koji prodaju šume samo se treba informirat. Meni niko nije krao jer je na zajebanom terenu .
Jel te okinulo ?

Dneven potsetnik

>bosna vise od srbije

ne znam jel da se smijem, placem ili sumnjam u valjanost mape

naravno da mapa ne valja (vecina sa tog sajta ne valja) ne zato sto kaze da smo mi najgluplji, nego zato sto ne postoji objektivan, univerzalan nacin za merenje inteligencije. postoje razliciti tipovi inteligencije, a klasicni "iq testovi" uglavnom testiraju samo sposobnost coveka da prepozna sablone i pravilnosti, nista vise od toga

Ima li takva mapa iz 2016. i bez Kosova?
>ili sumnjam u valjanost mape
Nema potebe. Pametni ljudi su uglavnom odlazili odavde u poslednjih 30 i kusur godina.

Ovaj Milan Tarot je genije. Slušam ga sad kod buksovaca u emisiji, pokušavaju da ga podjebavaju nešto, ali lik samo preuzima njihove finte i još više ih razvija. Plus kaže za stend ap nastup u diskotekama uzima 4000 eura minimum, a preko fejsbuka odgovara ljudima kad mu uplate pare na pay pal, 10 eura jedno pitanje...jebote, ako nije najbolji posao na balkanu uzimati pare budalama, jebi mi sve.

vidim ti si ostao

Zaista te tera na razmisljanje..

ne tera me na razmisljanje
obrazovanost =/= inteligencija

vi ste svi umobolni mrtvaci pateticni, jebo li vam pas majcurinu.

srbi btfo
bosanci btfo
bugari btfo
shiptari btfo
grci btfo

janez opet najbolji

JA SAM LUD LUD LUD KURVO NEMAŠ KUD KUD KUD JER JA SAM LUUUUUUUUUUUUD

hrvatska aneksija boke i cetinja kad?

duvaj ga ustašo buttplugovani

ok :3

tvoja majka je htjela da abortira s tobom al ja joj nisam dao, reko nosis musko grijota je

a sto te tad ne izdrka u neko grmlje, oca ja sam sebi u vrh nosa jebem

uhhh što me uvrijed sad ću plak

...

Da. Da sam pametan otišao bih odavno.

...

...

...

Opet onaj crnogorac koji je posto slike posljednjih jela amera ubojica

...

>Ќ ќ
>Ѓ ѓ

...

ČEK OĆU JA DA POSTAM SLIKU POSLEDJEG JELA TVOJE STARE

...

ovaj lik nije ni majmunko ni narkogorac?

hahah šou program

To je onaj citatko

eire?

jeremija?

ujbte , ja sam mislio da je to jedan od njih dvojice
samo na drogama il autisticni udar dobio
uuu
al ovaj
citatko je lud lud

...

pakistan?

ima nas 4-5

Koji ti ga glatko haha xD lolčina

Zadnje vrijeme ima puno crnogorca na egs-yu, sječam se prije godinu dana je bio samo narkogorac

...

>ФaгГeј

...

je i ja se samo njega sjecam
jedan slovenac
to si ti, mada te nije bilo jedno vrijeme skroz
nije ni mene al et sjecam se
i hibrid jedini iz bosne, ok i onaj tuzlak

pravi /comfy/ sati

youtube.com/watch?v=uZIHuHuZgMo

...

so majkati?

...

youtube.com/watch?v=pTQRJPuC6Ko

u sumraku uma nove meme snivas

...

...

...

...

...

...