Polski fred

Polski fred.
Tematem dzisiejszego spotkania jest: "PiS i cenzura internetu. Jak odsunąć socjalistów od władzy"

Zapraszam,
~𝓓𝓮𝓼𝓾

Hand over Maria Andrejczyk and we won't tell hitler.

...

podbijam kurwa

raz jeszcze

I am the Hammer,
I am the edge of His Sword,
I am the tip of His Spear,
I am the mail about His Fist,
I am the flight of His Arrows,

I am the right hand of my Emperor,
I am the instrument of His will,
I am His Sword as He is my Armor,
I am His Wrath and He is my Zeal,
I am the Bane of His Foes and the Woes of the Treacherous,

Let us be His Shield,
Let us speak His Word as He fuels the Fire of Devotion,
Let us fight His Battles, as He fights the Battle at the end of time,
And let us join Him there, for Duty ends not in Death,
In Vengeance be true, In Valor be Strong,

I am the Hammer,
I am the Sword,
I am the Spear,
I am the Shield,
I am the soldier at the End of Time.

>Poles

ONLY PIS!

I lose

ZABIJ SIE OPIE

szanuję PiS

...

...

KYS

op
pedał

saw that before, but still nice XD

karaczan nadchodzi

probably in 1939

w tym temacie wielbimy partię dla anona

Nah, im 1995.

>socjalistów
Rozdawanie kasy na prawo i lewo nie czyni z ciebie socjalisty, tyko niebieskiego ptaka. A słynne pińsetplus i inne plusy to tylko ułamek działalności Naczelnika.
Desu.

BO NIE ŻYJE XDDDD

polish women are sluts

most poles are autistic retards

fuck poland

said german poorfag that suck muslims dicks for euros ;/

no i ja sie pytam czlowieku dumny ty jestes z siebie zdajesz sobie sprawe z tego co robisz?masz ty wogole rozum i godnosc czlowieka?ja nie wiem ale zalosny typek z ciebie ,chyba nie pomyslales nawet co robisz i kogo obrazasz ,mozesz sobie obrazac tych co na to zasluzyli sobie ale nie naszego papieza polaka naszego rodaka wielka osobe ,i tak wyjatkowa i wazna bo to nie jest ktos tam taki sobie ze mozesz go sobie wysmiac bo tak ci sie podoba nie wiem w jakiej ty sie wychowales rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jesli myslisz ze jestes wspanialy to jestes zwyklym czubkiem ktorego ktos nie odizolowal jeszcze od spoleczenstwa ,nie wiem co w tym jest takie smieszne ale czepcie sie stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialcow a nie czepiacie sie takiej swietej osoby jak papiez jan pawel 2 .jak mozna wogole publicznie zamieszczac takie zdiecia na forach internetowych?ja sie pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac ze do kosciola nie chodzi jak jestes nie wiem ateista albo wierzysz w jakies sekty czy wogole jestes moze ty sluga szatana a nie bedziesz z papieza robil takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomysl sobie ile papiez zrobil ,on byl kims a ty kim jestes zeby z niego sobie robic kpiny co? kto dal ci prawo obrazac wogole papieza naszego ?pomyslales wogole nad tym ze to nie jest osoba taka sobie ze ja wysmieje i mnie beda wszyscy chwalic? wez dziecko naprawde jestes jakis psycholek bo w przeciwienstwie do ciebie to papiez jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim mozesz byc autorytetem chyba takich samych jakis glupkow jak ty ktorzy nie wiedza co to kosciol i religia

widac ze sie nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoly ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdiecie wstaw ciekawe czy bys sie odwazyl .naprawde wezta sie dzieci zastanowcie co wy roicie bo nie macie widac pojecia o tym kim byl papiez jan pawel2 jak nie jestescie w pelni rozwiniete umyslowo to sie nie zabierajcie za taka osobe jak ojciec swiety bo to swiadczy o tym ze nie macie chyba w domu krzyza ani jednego obraza swietego nie chodzi tutaj o kosciol mnie ale wogole ogolnie o zasady wiary zeby miec jakas godnosc bo papiez nikogo nie obrazal a ty za co go obrazasz co? no powiedz za co obrazasz taka osobe jak ojciec swiety ?brak mnie slow ale jakbys mial pojecie chociaz i siegnal po pismo swiete i poczytal sobie to moze bys sie odmienil .nie wiem idz do kosciola bo widac juz dawno szatan jest w tobie czlowieku ,nie lubisz kosciola to chociaz siedz cicho i nie obrazaj innych ludzi

polish women come to germany to suck dick for cents

said the cucked westerner. enjoying getting fucked in the ass by islam?