Poland girl I tell everyfing about her Im drunki

poland girl I tell everyfing about her Im drunki

dupeczki z polski zawsze na propsie. Skad ja znasz?

chodze z nia na uczlenie na roznoleglym kierunku i mamy za soba pare przygod

cos wrzucic znia w roli glownej ?

masz jakies filmiki? chyba mam kilka jej fot zapisanych - zawsze jak sie pojawiaja jakies dupeczkiz polski to zapisuje

btw pamietam jak kiedys sie najebalem i zaczalem wrzucac forki z twarza swojej bylej ktore wczesniej wrzucalem ocenzurowane. Troche potem krążyły, hehe

ni dziwie i sie zawsze jak polka to jakos razniej. filmow nie mam. zrobilem 3 ale po ostatnim skasowaa bo za duzy hardcore. duza masz jej fot ?

Shut up you cockney fuck.

jej kraza w chuj po pare razy wrzucalem szczegolne na francuskich stronach

mojej nie aż tak bardzo bo nie każdemu pasuje jej uroda - ruda, nie bardzo szczupla, małe cycki, kręcone włosy. Zawsze cholernie kreci jak ktos postuje jej fotki albo ja gdzies znajde ale jednoczesnie troche spina.

bede wrzucac po kolei jej foty. bo ona ma cos w sobie co pociaga patrzysz na nia i widziesz ze dziewczyna robi ogien w lozku i to lubi. a ona uwierz nie ma hamulcow szczegolnie po paru piwach

Dokladnie tak wyglada jak opisales, wrzucaj. Kojarzysz moją z opisu? Zazwyczaj się nie pucuje, że to polka. Fotki w wannie albo na łóżku w kabaretkach.

niemojaze wrzuc i tak jest to w internetach. Moja swojego czasu robila sza bo wrzuciem zdjecia z trójkata ktore skaoswala bo za duzy przypal

A wy co kurwa mac?

?

jedno moge wrzucic, jak nie skojarzysz po tej focie to pewnie nie widziales

nie kojarzę. ja swojawzucam bez obaw i tak jej jest duzo a robia akie rzeczy ze nie bedzie chciala sie chwalic. nigd pozniej nie mialem aski z takimi umiejetnosciami i enegria seksualna jak myslisz co jest jej najwiekszym wyczynem ?

Stawiałbym na kutasa w dupie i cipie jednocześnie.

Panowie, wincyj

zgadles ae to dluzsza historia bo to nie yl zwyczajny trojkat i nie spontaniczny. powiedziec caa historie czy tylko sam trojkat

...

opowiadaj całą, nie śpieszy mi się nigdzie, wypity po wigili

Anyone want some hot polish chicks on vola?

spoko ja tez. opowiem ic od poczatku tyko podbijaj post. zaraz muze apdac to opowiem ci sam trojkat

jasne

yup. make a room?

9b4rfh5w

9b4r3axr

raz ja bralismy z kumplem na dwa baty i za jakis czas po pijaki wpadlismy na pomysł zeby zrobic to jeszcze raz. wzielismy z soba wiagre i flszke pod pache i do niej.

brzmi obiecująco

from the vola

...

...

...

...

...

...

...

dajesz dalej

popilismy ja zaczelismy rozbierac jak bylosmy pewni ze poleci na dwa baty. kleczala juz i brala oba do ust to wzielismy vigre. i zaczelosie niszczenie rudej. plan byl prosty ruchac ostro

jak to zniosła?

ogolnie to cala akcja trwala 4 godziny. dala rade ale miala duzo do zrobienia. sorry za hrak zdjec zaraz wroce do chaty to wrzuce. ruda ka w pokoju karton z zabawkami dildo kajdanki knebel pasy do wiazania oliwke u uzyliwmy wszystkiego

brzmi jak udany wieczór

barzo udany. zaczeimy wzglednie spokojnie ae jak viaga zaczela dziaac to by ogien. najpierw po lodzie. tyko ze laska byłw trojkacie to bylo tak ze ona bierze go do pyska a kumpel z tylu dociska jej glowe zeby brala po same jaja a dziewczyna byla wycwiczona cos sie tam krztusiła ale dala rade

hah, pozostaje zazdrościć

to był poczatek. zrobila mi loda i do kumpla a ja w tym czasie zalozylem jej kajdanki za plecami oparlismy ja przez stoł koledz eloda a ja jej z palca. rozciagneem jej cipke pozniej odbyt i zaczolem walic od tyłu. byla oparta o ten stoł

jest z Warszawy?

jak kumpe doszedl zaczelo sie prawdziwe niszczenie. zaozylimy jej knebel taki ze nie moga zamknac ust i przelozyismy ja przez sto zeby dupe miala na krawedzie stolu. ja ja wale od tylu a kumpe przychodz z dildem i rozciaga jej odbyt ta krzyczy on im ona glosniej tym gebiej wsadza wyciaga i wsadza puki sie nie przyzwyczai

nie pochodzi ale mieszka przyjechaa na studia z malego miasta. a Ty jestes ?

tak jest

i pewnie chcesz jebnac ruda

Nie sądze, że bym jej podpasował ale nie powiem - nie pogardziłbym.

to zalezy bo perwszy trojkat wyszedl ma spontanie byliismy u kmpla a chacie. on poszedl spac my poszlismy do kuchnie i zaczole sie do niej dobierac. kumplew wszedl jak był rozebrana od pasa w dol a ja ja brałem u niego na stole kuchennym. i tak wyszo ze braismy ja w dwojke ale wtey nie było wiagy i było duzo krocej

czaje. fajnie by było zobaczyć jak bierze kutasa do pyska

mozna byc cos zaaranzowac

jakby co to mam wolną chate, raz mialem trojkat u siebie

a masz osobny pokoj bo wiem co moza zrobic

ech, niestety troche wieksza kawalerka tylko - pokoj, kuchnia bez drzwi i lazienka

a szkoda bo by sie zrobilo tak ze ja ide z nia do pokoju przywiazuje do lozka daje do pyska ty wchodzisz do pokoju bo chcesz sie cos pytac ja dalej trzymam w jej pysku a ty podchodzisz i jeb jej klapsa palca w cipke nie miaa by nic przeciw a takie ma wiekie cipsko

takie cipsko az sie prosi o klapsy albo wrecz meczenie pasem od spodni