/polska/ aka /anime/

Edycja Obiecana

Other urls found in this thread:

nhentai.net/g/139377/1/
nhentai.net/g/122267/1/
e-hentai.org/g/578712/0d081e90e6/
youtube.com/watch?v=sUIcCyPOA30
youtube.com/watch?v=ukru3XUFXD4
twitter.com/SFWRedditImages

włoski

ANIME

ruchanie centaurzycy to doslownie walenie konia cipom konia hahahahaha końcepcja

koń>centaur

tug przez jebanego degenerata walenie konia cipom nabralo innego znaczenia

ANIBE

Ej, banują jeszcze za kucyki?

tylko że koń walony to tak naprawdę nie jest koń

Czy jeżeli już walisz konia cipom, to czy ma to znaczenie czyja jest to cipa?

tak jak pan jezus powiedzial

tak

cipa konia > cipa ko*iety

Cieszę się że część z was nawróciłem na jedyną słuszną drogę. Spadam pograć w M&B łucznikiem konnym.

>łucznik konny
a żeby cię Rodocy wyruchari gizarmami ty pachołku bez honoru śmieciu zajebany w dupe ty kartoflarzu spod znaku niemieckiego

Daj jakiegoś dobrego hentajca na pożegnanie.

dobra edycja

który z was

Nie ja

jak przeżyć 3 dni mając na koncie 15zł?

jedzenie? spokojnie

kilka kilo ryzu i jazda

to. Miliardy azjatów nie mogą się mylic

A anime to kto wymyślił?

Ryż, i fasolka z puszki ( w sosie pomidorowym). Nie dość że tanie to i dobre.

kup sobie sucharki i butelke wody, jak masz czajnik to możesz sobie darować tą butle

No właśnie coś do tego ryżu by się przydało ale taka fasola to pewnie z piątala za puszke.

kup kebsa duzego za cale 15zl a nastepne dwa dni gloduj

DEBILU

Połykaj po masturbacji, proteiny nie mogą się zmarnować

t. turczyn

Powiem że trudno znaleźć coś nie przesadzającego.
Na przykład NTR to gówno ale kreska ładna tutaj
nhentai.net/g/139377/1/
a tutaj w obrazku relatywnym musieli dopierdolić incest
nhentai.net/g/122267/1/
ewentualnie klasyk
e-hentai.org/g/578712/0d081e90e6/

Chris czy to ty?

>turczyn wyjebał do kraju w którym zapotrzebowanie na kebsa jest największe w całej gojropie

to ma sens

anime to akurat przejaw imperializmu japonskiego

najglempsze lore

tl note debiru means diabeł

Zawsze możesz iść do Auchana i kupić sobie 3 lazanie. Są po 5 zł, dobre jak na swoją cenę, tylko twój jadłospis wyglądał by tak
>lazania i tyle
Ale same plusy bo dobre a i schudniesz jak nic innego nie będziesz miał.

dzienne przypomnienie, że człowiek je przynajmniej 3 razy dziennie

p i j w o d e
i
j
w
o
d
e

Głodny jestem
nie wiem czy głodować czy ruszyć dupe i zrobić sobie krążki
więc parzyste robie
duble nie robie

dajcie jakis pomysl na biznes ktory ma szanse wyaplic

burdel w stajni

>szklanka wody
>lazania za 5 zł
>szklanka wody
I git.

budka wspomaganej masturbacji (wspomaganej cipom konia)

sklep internetowy z onadziurami
nie musisz dziękować

pomysl na biznes: napasc na bank

Czy to je dobre?
Będę sobie kupował książeczki i nie wiem co wziąć

bardzo dobry pomysl zbsz tzn zrobic drop shipping onadziurek do polski

Just finished a EU4 playthrough as the polish lithuanian commonwealth (started with poland and then went on to form a personal union with Lithuania in order to create the Commonwealth) and found the game incredibly easy to play.
How come didn't you guys invade russia early on and prevented them from conquering Yaroslavl / Novgorod / etc?

The nation was incredibly well placed, you had superiof manpower and all the resources back then.

You could habe been as big as russia, and you could've invaded the HRE before the habsburgs have annexed hungary and all of that shit

I can't understand how everything turned out so bad for your country historically

no i zaszło słoneczko

ciekawe czy jutro wyjdzie

>polska
>otwieranie biznesu

xdddddddd

ja bym zrobił taki sklep obsługujący całe EU ale mi się nie chce

>zamiast jak normalny cywilizowany Europejczyk wydać te 15 zł na 5 gramów dobrego sera koziego lub kilka plastrów szynki Parmeńskiej i potem głodować z godnoscią to polaczki będą dosłownie żywili się jak robaki bo boją się małego bólu brzusia przez 2 dni
Dlatego Hitler miał rację, przypominacz wy untermenschen że człowiek może bez jedzenia tydzień spokojnie wytrzymać.

democracy
przecież jest jeszcze jasno debilu

PLC was a shit. Any multikulti state is a shit. Mark my words

ale slońce zaszło

O kurwa to, i jak będziesz też sprowadzał te takie egzotyczne jak loli czy całe dupska to masz już stałego klienta.

nie zaszło
jeszcze widnieje na horyzoncie

gdzie za 4k cebul jechac? do warszawy?

Do łodzi

>4k
>Warszawa
następny się będzie pytał jak przeżyć za 15zł

a co w łodzi jest?

Do mnie.

bieda

Dosłownie Evangelion jebania koni.

żydzi

a to nie

to gdzie indziej jechac? jakie jest ciekawe miasto w p*lsce?

Taki wygląd twój

Kto /czerwonatabletka/ tutaj?
youtube.com/watch?v=sUIcCyPOA30

Co do chuja,
nienawidzę łodzi teraz

więcej przecinków niech dadzą

>łuczki dla kurwa dzieciaczków

no ja po 3 dniach diety ryzowej rozjebałbym jednym ciosem takiego szczura co zyje na 30g serka dla pedałow przez dni

>błękitna woda w polsce

>he thinks game can faithfully portray dysfunctional noble republic with meme kings
That's why strong polish kingdom would be better than having meme territories that you defend for no reason

>on robi pauzę po każdym przecinku
bk z debila xD

mój pies dosłownie dostał alergii od tej gównianej kwitnącej wody. nawet dla psa woda w polsce jest zbyt toksyczna

>Dlatego Hitler miał rację, przypominacz wy untermenschen że człowiek może bez jedzenia tydzień spokojnie wytrzymać.
chyba w auschwitz mode cwelu na hita XD

dosłownie zaczyna odpierdalać po 2 dniach

pamietacie kiedy polska cos znaczyla

ja tez nie

>tug na youtubie są filmiki z 5cio godzinnej jazdy pociągiem

kto to ogląda? ktos np. rano odpala i tak 5 godzin """"jedzie""" ?

Pamietam jak była drugim słowianskim państwem na swiecie

ale guwno nie bylo monstera ultra red ani assault i musialem wzionc zwykly to najgorszy dzien w moim zyciu

to jakis nowy scenariusz w ck2?

mój współlokator student transportu pasjonat pociągów nieironicznie to ogląda

...

>przyjdź do licbazy po feriach
>OHOOH CZO TAM user XDDXD JAK TAM FERIE HEHE OO NA NARTACH WE WŁOSZECH BYŁO TAK TAK BARDZO FAJNIE

o chuj im chodzi? przecież normalnie i tak ze mną nie gadają?

My point was that you guys had logistics and were way ahead of russians in terms of geopolitics and development

You had access to the black sea through moldova that was your march by that time, you had almost the entirety of belarus, you had access to the baltic sea and people willing to fight for you nation, you had good alliances etc

Once russia touched the baltic sea and founded st Petersburg things have escalated, but before that you were the local superpower

Even though the union was dysfunctional it wasn't a particular reason to prevent russia from getting as strong as it eventually got in the future

Russia became a multikulti empire just like the Commonwealth but they had some monarchs like ivan that made it work out well enough

Your territory was massive and you were one of the wealthiest countries in europe during that time, it's a shame that things ended up the way they did

ej koledzy mam komisje wojskową co sie na to bierze?

zdazyli zapomniec ze jestes spierdonem

dowód, wezwanie i zdjęcie.

swoje alko i blache ciasta

męstwo i odwage

Tego się nie da zapomnieć żbsz. Szczególnie jak się na polonezie na studniówce wypierdoliłem z loszką

telefon, dowód, kartę zdrowia z przychodzi, badanie od okulisty i od rodzinnego

To najsilniejszy build w grze, sęk tylko w tym że wymaga też najwięcej inwestycji jeśli chodzi o punkty skilli i statystyk.
Potrzebujesz w chuj siły by zadawać więcej obrażeń od najlepszej kuszy, sporo zwinności żeby szybko koniem zapierdalać by cię nikt nie trafiał, oraz często inteligencji w sumie głównie po to by starczyło skill pointów. Na charyzmę czasem nie starczy.

No i gównogracze nie potrafią trafiać z galopu w odległe cele bo celownik trochę przekłamuje i w zależności od kąta przeciwnika oraz twojego, i po której stronie celu jesteś, zależy w którą stronę musisz wychylić celownik i jak bardzo. Trzeba po prostu grać i zdobyć wyczucie.

A żebyś wiedział. Przynajmniej podbicie mapy jest trudne, nie to co fakcjami dla dzieciaczków jak nordami czy swadianami.

Mi tam się najbardziej podobają te romantyczne i urocze momenty.
ehh nigdy nie będę miał takiej szczęśliwej rodzinki

Rhodocy nic nie mogą poza swoimi murami. W sumie to jebać ten ich zamek z kilkoma oddalonymi wieżami gdzie ich spawn jest daleko drabin.

>komisja wojskowa
>ferie w liceum
podwieki spierdalają na kara albo fejsbukowe grupki z memami z wykopu

a studenciaki to my juz dorosle pany co nie mati pijemy wude i ruchamy XD

youtube.com/watch?v=ukru3XUFXD4

patrzcie jak ludzie w polsce na pociąg reagują XDDD