Chodźcie tu polskie kurwy bez pieniędzy, porozmawiajmy

Chodźcie tu polskie kurwy bez pieniędzy, porozmawiajmy.
Co was boli? Co aktualnie robicie? Dobrze zarabiacie?

Other urls found in this thread:

aliexpress.com/item/hot-japanese-anime-body-pillow-cover-cases-collection-Double-sided/32684965110.html
twitter.com/AnonBabble

podbijam

Zostaw biedne polskie kurwy w spokoju, same się załatwią. Ty dąż do większych celów, np. światowej dominacji czy cuś.

Ogolnie jest ok, tylko mi fajnej cipki brakuje.

Tak na stałe czy tymczasowo?
Jak tymczasowo to popros siostre, moze sie zlituje i ci popusci xD

To samo tutaj

>oni serio dają się omamić CIPie
powinniscie poczuc wartosc samych siebie i zaakceptowac fakt, ze prawdopodobienstwo na udane malzenstwo w tych czasach wynosi 33% (wedlug danych GUSu). Reszta to rozwody.
Juz pomijam zwiazki jako takie, gdzie prawdopodobienstwo jest jeszcze nizsze

Kobiety to kurwy xD

Powiedzcie anony gdzie mozna znalezc dobra dupe, z ktora ewentualnie mozna wziac slub i ktora nie leci na hajs, bo mnie nudzi jazda na recznym

Ja nie potrafię poznać żadnej loszki, zagadać. Nie lubię rozmawiać. Wartość samego siebie czuje. Czasem chce po prostu seksu.

Zapomniałem obrazka

Ile masz lat?

Nie mam siostry.

25

Pierdolenie. Pewnie podobnie jak Ty sie sparzylem ale nie jestem taki zjebany zeby twierdzic, ze laski to kurwy.

...

moja dzefczyna dobze zarabja na chaturbate.com to ja nie musze pracowaci i zyje w folrydzie. pcaluj mie w dupe. ;)

Nie przejmuj sie, ja dopiero w wieku 26 lat poznalem swoja pierwsza powazna kobiete.

Boli mnie to że zwykli ludzie dają sie wykorzystywać wyżej postawionym
Ucze sie javy
bezrobotny studen zaoczny XD

mam nadzieje ze ta moda przejdzie.
chyba tylko polacy lubią obrażać polaków...

Ale przecież laski to kurwy XDD
Nie wszystkie, ale jednak duża częsc jak najbardziej
a teraz pomysl jakie jest prawdopodobienstwo, ze ze swoim brakiem czegokolwiek wartosciowego do zaoferowania trafisz akurat na taka kobiete ktora nie wyrucha cie na pieniadze
Kupcie sobie kurwa poduszkowa waifu jak tutaj:
aliexpress.com/item/hot-japanese-anime-body-pillow-cover-cases-collection-Double-sided/32684965110.html
I przestańcie już szlochać xD

takie rzeczy tylko w 2d danonie

Ja tam wybredny nie jestem, może być bez ogona i futra XD

ale to nikogo nie obraza...
ja sam nie przepadam za tymi memami, ale ten jest wybitny, i prawdziwy w 100% :)

ktoś tu siedzi na pingwinie?

No OPie ja zarabiam 2k-3k (zalezy od miesiaca), moja dupera zarabia 2.2.k
Jutro wprowadzamy sie wspolnie do mieszkania. A teraz ide sie pakowac i zara gram w gta 5

Na reke?
Co robisz? Ile lat?

Na ręke.
Kominiarz. 22 lata

Kominiarz here AMA xDDD

Czy to prawda, że każą wam na swięta chodzić po mieszkaniach i wciskac ludziom kalendarze?

Haha nie. Tak robią tylko naciągacze i ci którzy sie na robocie nie znaja. Można powiedzieć, że to tacy bardziej zaradni żule. Jak ktos robote ogarnia to nie musi sie bawic w takie rzeczy, bo utrzyma sie z pracy.

bamp

Jakie masz wykształcenie?
Trzeba mieć wyższe żeby zostać kominiarzem? xD

fred zdycha czemu wy robacy tacy mało gadatliwi

Pewnie w pracy siedzą
Polaki podobno tak mają. Brać więcej i więcej nadgodzin, siedzieć w pracy w każde swieto bo pieniadze musza sie zgadzac
a pozniej placz, ze rodzina jest tak bardzo rozjebana i nikt nie ma dla nikogo czasu

Rzuc jakis dobry temat.

Koncze studia - tylko nie poszedłem w tym kierunku w ktorym poszedłem. Wiem, ze chlopaki w zawodzie robili jakies wyjebane kierunki na politechnice.
Nieee po prostu sie zatrudniasz u kogos i uczysz sie przez 3 lata, po czym zdajesz na czeladnika. Po kolejnych 3 mozesz zdawac na mistrza kominiarskiego.
Mniej wiecej jak to bylo kiedys w sredniowieczu xDDD

Co ja w ogole napisalem. Studiuje filologie ang, a jestem kominiarą

xD

Polityka
Jakie są nastroje w polsce po stopniowym wprowadzaniu przez pis narodowego socjalizmu? Boli już dupka czy jeszcze nie?
Słyszałem, że piss chce zlikwidować składanie czynnego żalu w skarbówce, bo służył podobno do wyłudzania VATu :---D

Odpowiem klasykiem: "Kto ma chuja w dupie, ten bawić się nie umie".

Dobra, to może inaczej.
Co wy tam w tej polsce robicie? Co statystyczny polak robi poza pracą, dodatkową pracą, "resetem" co weekend polegającym na schlaniu się jak prosię i spaniem?

A chuj cie boli mój status społeczny pedale

zajebisty arcik

No dawaj, proszę cię
poudawaj, że masz gorzej ode mnie. Potrzebuję tego aby pozostać w swojej strefie komfortu
proszę

To je tera slunski tred

Dobra, sprawa wygląda następująco: Mam z pięciu komorników na glowie, mandaty pkp, policja, czesne, razem bd tego z 3 tysie more or less. Teraz tak, planuje podjąć prace, zarobki wachaja się w granicach 3 tysi, wyplata jest na konto. Ile zajmie komorasowi namierzenie mnie? Jak go wychujac?

Siedzi z rodziną, chodzi do baru i na party, chodzi do sklepów, czasami meczyk w nóżkę, odsypia po robocie, komputer, telewizorek. Taki standardzik przyjacielu

I co jest fajnego w takim życiu?
Wolałbym odebrać sobie życie niż żyć w ten sposób

>żyj chwilą i zaciągaj kredyty, bądź spłukany
>nie kupuj biletów jak na porządnego obywatela przystało, tylko jeźdź na gapę
>łam prawo i bądź karany przez policję
>"hej anony, jak wychujać komornika?"

Nie wychujuj go ty idioto tylko zacznij żyć jak porządna osoba i przestań sam wpadać w bagna zrodzone z cebulactwa i bezprawia.

zazdroscisz bo siedzisz całe życie w swojej piwnicy ana utrzymaniu mamusi?

Za co długi?

To się nazywa śmierć na raty

Niektórzy jeszcze mają jakies bardziej ambitne hobby, które pochłania całą kasę niezależnie od zarobków. A Tobie co w tym życiu nie odpowiada? Brzmi całkiem stabilnie dla mnie.

oddaj, a nie kombinuj, spłacisz i będzie coraz lepiej

...

Skad pomysl, ze mieszkam z rodzicami?
Poza tym jesli jest juz taka mozliwosc to fajnie jest z nimi mieszkac. Spokojnie odkladasz sobie wiekszosc zarobkow na nowe mieszkanie bez kredytu a rodzice sa zadowoleni bo pomagasz na codzien, wiec czasem cos ci funduja :^)
Typowy Niemiec (Niemcy - przypominam - rasa panów, zwykle pracodawcy brudnych polaków) usamodzielniają się po trzydziestce, i dla nikogo nie jest przypałem mieszkać z rodzicami

>porządna osoba
Kek
Raczej niewolnik niuansów i konwencji.

Komornik od razu Ci z pensji zabierze daunie. Nawet tych pieniedzy nie zobaczysz. Co miesiac beda Ci zabierac kilkaset zlotych

japierdole banda przegrywów XDDDDD w holandii tutaj spoko jest

Już wspominałem. Jazda na gapę pociągiem i autobusami, z policji za drobne kradzieże i alkoholizowanie.

Jak mogę ukrasc cos z Carrefoura by mnie ochrona nie złapała?

który nie ma długów i nie musi wstawiać obrazków ze strzelającym sobie w łeb gosciem :)

Dej namiary anus

Musisz wziąć zakładników

>xD
>:--D
>xDDD
>xD
>xDDD
>XD
>xD
>XDD
>XD
>;)
>xD
>xD
Jaki kurwa normizm ja pierdolę
Chujowy thread

a tak na serio? batonik jakis np

Nie wiem, może po prostu nie czuję potrzeby posiadania dzieci. Czasem najwyżej poruchać i wrócić do nauki lub pracy w swojej firmie. :^)
Koniec końców odczuwam znacznie większą satysfakcję z namacalnych efektów mojej pracy, aniżeli spłodzenia srającego, drącego japę bachora.
Jestem antynatalistą i uważam, że populację ludzi powinno się (cywilizowanie!) zredukować o jakies 50%

to co w końcu user jest fajnego w twoim życiu poza poruchaniem, nauką i pracą? Bo brzmi jak życie pracoholika-robota pseudointelektualisty, który słucha Kelthuza i głosuje na Korwina.

>Czasem najwyżej poruchać
Jak Ci się to udaje?

I który spelniajac swoja obywatelską posługę, nagle gdzieś w wieku lat czterdziestu, wraz z wypadającymi włosami dostrzeże zbyteczność i bezpodstawność swej ekh egzystencji
>jesli ma choć minimalną samoświadomość, co ci najwyraźniej nie grozi
> tłustego miłego życia normiku

Nic mnie nie boli. Kodze. 7k/m brutto (dopiero zacząłem). EQF8

nawet sie usmiechnalem

Anonie, wszystko jest pracą, nawet hobby :^)
A najlepiej jest wtedy, gdy swoje hobby możesz realizować w normalnej pracy.
Nie każdy pracuje fizycznie/przewraca papierami w korpo.
>pracoholika-robota
no nie wiem, czy praca twórcza zasługuje na miano bycia "robotem"
>pseudointelektualisty
Dlaczego tak uwazasz?
Nie mam jakos specjalnego mniemania o sobie, ale akurat zbyt duza ilosc ludzi na swiecie moge dobrze uzasadnic

Idę do pobliskiego baru

No ta bo poprzez jazde na gape i małe złodziejstwo odnalazłes sens życia w młodym wieku. Idz do jakiegos kebsa i ukradnij cole xD
Kurwa co to za dorabianie jakieis zjebanej logiki do nieudanego cwaniactwa i lenistwa xD

i co dalej?

Rozbieram się do naga i krzyczę "Halo, już jestem. Zapraszam wszystkie chętne panie do stolika numer trzy"

swingers jebany

Próbowałem, działa. Polecam

No ale przypieprzales sie, że ktos chodzi do baru i smieszkuje przy piwku albo gra z przyjaciółmi w piłke.
Czy żeby być w porzadku trzeba hobby/pracować i nic innego sie nie liczy?

asesor komorniczy, 5k podstawa plus premie, stawiam wlasnie chalupe, ama

Co ile robicie jakis przekret? I jak czasem sie jebniecie i uczciwemu czlowiekowi rozjebiecie zycie macie wyrzuty sumienia?

Po pierwsze wypierdalaj na wypok z tymi emotikonami. Po drugie nie szukam sensu życia, raczej staram się pogodzić z jego brakiem na warunkach które określa moja siła, wola i wyobraźnia. Po trzecie zabij się normiku.

Nie przypieprzyłem się akurat do tych rzeczy, bo jeżeli rzeczywiscie wiekszosc ludzi w polsce robi te rzeczy w wolnym czasie (w co watpie) to bardzo dobrze.
Chodzi mi raczej o bezuzytecznosc i bezcelowosc zycia, albo cel sprowadzajacy sie do rozmnozenia sie.
No chyba, ze legitnym celem zycia jest dla ciebie "reset co weekend", albo jak kto woli "granie w pilke i smieszkowanie przy piwku"

W życiu nie byłem na wykopie.
Jestem 100% normikiem. Na chanach jestem tylko po to żeby posmieszkowac. Dzisiaj np. mam beke z sebka ktory myslal ze przycwaniakuje a tu niestety trzeba placic xD
Co studiujesz?

Hi polanons, can you help me? I'm looking for a Polish girl, her name is Sylwia, she is 27, originally from Elblag but she used to live in Krakow for a long time and I think she's now in Warsaw. She's very beautiful, tall and slim, long brown hair, used to be a model. She studied some sort of social stuff at the uni in Krakow, and she's into diving. She recently (like, last year) went for a trip holiday in Norway.

Do you happen to know someone matching the identikit?

Celem mojego życia jest granie, czytanie i smieszkowanie ze znajomymi. Ja sobie obrałem taki sposób życia i bardzo sie ciesze - bo przez to jestem szczęsliwy. Nie zostane nigdy astronautą, ani nie wymysle lekarstwa na raka. Jedyne co moge zrobic to zadbac o moją rodzine i zostać szczesliwym. W pracy sie spełniam, bo ją lubie, ale praca nie jest celem mojego życia.

dobre nieruchomosci sprzedaje sie konkubentom xD plus niedoszacowanie zajetych ruchomosci, raczej sporadycznie jesli wiem ze bede mial chetnego lub sam czegos szukam. wyrzutow sumienia nie dali mi nigdy aczkolwiek pare razy dalem komus pare groszy zeby se chleb kupil

Ale popełniłes juz jakis znaczacy blad?
Kurwa cwaniaczki - troche Wam zazdroszcze

siedze sobie w Irandii i zarabiam ponad 100000 tys euro rocznie biedaki. Idzcie sie jebac polaki robaki.

No kurwa, powiedzcie mi, że jest inaczej
W polszy 90% ludzi deklaruje sie jako katolicy. Co taki katolik plebs moze miec za cel w zyciu? Byc dobrym czlowiekiem i trafic do nieba?
Bambo kurwa prosba. W tym chlewie da sie praktycznie tylko zyc i zrec. W zachodnich szkolach ucza dzieci, ze moga byc kim chca. Szkola dostarcza maksimum pomocy do wyspecjalizowania sie jednostki co pozniej przeklada sie na wlasny udzial w wyslaniu ludzi na marsa, a w jebanej polsce w 99,99% szkol nie robi sie NIC. Praktycznie do etapu studiow uczy sie gownowiedzy nieprzydatnej nawet jako ciekawostki, a na studiach tylko "panda3", sciaganie i oszustwa. W sumie to moge to jeszcze zrozumiec, poziom polskich uczelni jest GÓWNIANY.
Co w tej obsranej gównem polsce wynaleziono od czasów wojny? Tylko proszę mi tutaj nie wklejać artykułów onetu bo jebnę smiechem
>grafen
kek

I nie masz czasem takich momentow kiedy zastanawiasz sie po co to wszystko robisz?
Definicja zycia i zarcia. Ile masz lat? Na czym polega twoja praca?

żaden mój blad nie zostal jeszcze wykryty przez sprawujacy nadzor sad lub ministerstwo, kantuje nagminnie, np zajmuje ruchomosci znacznie ponad dług, odbieram dozór nad ruchomoscia bez powodu (tzn biore ruchomosc z domu dluznika mimo ze to ostatecznosc) i takie tam, lubie swoja prace :3

Zachód - wysoki poziom. Bambo pliz. Teraz uczy sie dzieci że mogą zostać albo islamem albo zmienic płeć xDDD no ale oni maja leeeeepiej! PAAANIE W NIEMCZECH TO JEST FAJNIE
Polska były pionierem w informatyce (wygoogluj se huju) tylko, że komunisci zbanowali. Nawet w motoryzacji bylo niezle, tylko sie zjebalo.
Ty juz cos wynalazles? Czy powiesz ze na bank jakbys sie urodzil na zachodzie to bys był królem życia? A tak masz pretensje do systemu

Od kiedy założenie rodziny stało sie przegrywem? Zaden z was jeszcze nie był zakochany dłuzej niz rok?

Macierewicz postanowił, że nie sprzeda Chińczykom terenu na działkę głównej stacji przeładunkowej nowego jedwabnego szlaku. Chodzi o gigantyczne linie kolejowe biegnące po morzach dookoła całego świata, pozwalające na transport towarów - do i z Chin - szybszy niż samolotami. W Łodzi miała być stacja, która obsługiwała by całą Europę Wschodnią. Ale ten fag powiedział że "nie da rozgrabić Polski" i obraził Chińczyków. Przepadło, a razem z nimi conajmniej 1000 stanowisk dla robotników w Łodzi, masa roboty dla firm transportowych i kierowców oraz wszystko, co by szło za byciem centrum handlu między Chinami i Eu. Wschodnią.

Szczególnie mnie boli dupa, bo mówię płynnie po Chińsku i miałem nadzieję, że coś dla siebie na tej stacji złapię.

Gdzie ma lepiej komornik? Na zadupiach gdzie ludzie nic nie maja i slabo zarabiaja wiec w koncu wszystko przejebuja?
Czy Warszawski cwaniak co myslal ze uda mu sie splacic mieszkanie a jednak huj?

Przykro mi user. Jeszcze cos dobrego dostaniesz.

Nie mam. Dla mnie mój cel życia jest już obrany. Jeszcze dwa lata temu stresowalem sie, co bede robil, czy bede szczesliwy, czy nie za mało. Wiecznie pytanie siebie - A ILE KURWA ZAROBIE. Odkad zrozumialem że spełnienie znajduje w normalnych prostych rzeczach, jestem szczesliwy. Jesli liczysz, że zostaniesz bohaterem albo astronautą czy multimilionerem - nigdy nie bedziesz szczesliwy. Ja znalazłem małe rzeczy które mnie ciesza.
Mam 22 lata.

Zachod to nie tylko patologiczne rejony niemiec, ale z reguly wlasnie o tych czytasz na wykopie :---D
>Polska były pionierem w informatyce (wygoogluj se huju) tylko, że komunisci zbanowali. Nawet w motoryzacji bylo niezle, tylko sie zjebalo.
Dobra, ale co mnie to gówno obchodzi? Polsza jest podobno wolnym krajem od 28 lat, i jakos jedyne zmiany jakie widze to 60% populacji glosuje nadal na te same partie ktore rozpierdalaja gospodarke. I tak kurwa, wliczam w to tez korwina i jego pierdolenie o wolnym rynku.
>Ty juz cos wynalazles?
Ale wiesz, ze nad wynalazkami nie pracuje jeden człowiek? Nawet sprzątaczka w takiej firmie jak spacex ma swoją rolę i swój wkład w sukces całosci. Wynalazki pod którymi podpisują się jednostki to baaaaardzo mała częsć całosci

12 tys miesiecznie, zarzadzanie bazami danych, przez wiekszosc czasu ogladam anime bo nic sie nie psuje xDDD

są 3 kategorie kancelarii komorniczych:
1. hurtownia - obsługują skupy wierzytelnosci i firmy pozyczkowe, jesli ktos nie ma pewnego dochodu to sprawa idzie do przemiału i jest umarzana; zyski milionowe aczkolwiek ministerstwo dazy do ukrócenia
2. srednia kancelaria - kancelaria gdzie wplyw spraw jest do 5 tys. rocznie; zespol do ok 10 osob, szef daje ci na umowie minimalna a pod stol dostajesz gotowe w ramach wyrobionej premii, jako aplikantowi czy asesorowi mozna sie duzo nauczyc liżąc każdą działkę egzekucji;
3. kancelaria w małym miescie powiatowym - komornik zatrudnia max 3 osoby, non stop sprzedajesz jakies nieruchomosci, grunty rolne i z tego zyjesz, na ulicy kazdy cie zna i sie kłania nisko i szacuneczek szefie xD

ja pracuje w kancy w miescie 200k, do łapy mam na start 5 kafli, a reszta premii wynika ze sprzedanych przeze mnie ruchomosci oraz spraw ktore sam sprowadziłem do kancelarii poprzez znajomosci z wierzycielami

generalnie póki co jeszcze wszyscy z tych trzech grup maja dobrze